Back 

Unisport Norges cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2020-10-10

Rekrutt Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Age Junior Senior Junior Lag rekrutt
Lag rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
Stavanger turnforening
- Joel Dyngeland
- Filip Boganes
- William Hamrell
- Josef-Emil Bader
- Jacob Berge
36.650
12.350
11.100
10.150
9.600
13.200
36.700
13.350
12.100
11.250
10.950
11.250
37.500
13.450
11.650
11.500
11.100
12.400
37.700
12.000
12.200
12.200
11.600
13.300
35.800
13.400
10.600
10.200
9.250
11.800
37.700
13.600
11.250
10.750
10.150
12.850
222.050
78.150
68.900
66.050
62.650
74.800
0.000
2
Sandnes Turnforening 10
- Amund Hetland
- Didrik Gramstad Thorsen
- Nikolai Naalsund
- Oscar Espeland-Gunderssen
- Runar Tveit
35.650
12.500
10.600
10.600
10.250
12.550
36.900
12.800
10.600
11.250
11.650
12.450
37.150
12.900
10.850
11.400
12.000
12.250
37.200
13.300
11.700
11.900
11.600
12.000
36.100
12.850
10.700
10.750
10.950
12.300
37.600
13.900
9.550
10.550
10.450
13.150
220.600
78.250
64.000
66.450
66.900
74.700
1.450
3
Oslo Turnforening 6
- Milian Lillebergen Mathisen
- Sondre Barbo
- Simen Eliassen
- Kristoffer Waal
33.450
12.000
10.700
10.400
10.750
36.450
11.700
12.500
10.500
12.250
36.600
12.200
12.400
12.000
11.800
37.600
13.100
12.200
12.300
11.600
34.150
10.850
11.950
10.750
11.350
36.750
12.550
11.900
11.050
12.300
215.000
72.400
71.650
67.000
70.050
7.050
4
Hoppensprett 5
- Vetle Berby
- Tudor Andrej Cojocnean
- Sander Grodås Bruvold
- Oliver Dahl
- Thor Erik Roald Holm
- Liam Holsæther
- Fredrik Rynning
- Philip Sandven
- Axel Søndenaa
34.650
10.350
10.000
9.500
10.850
10.550
11.300
12.050
11.150
11.300
36.300
12.300
9.300
9.100
11.400
11.850
11.850
12.150
11.200
10.550
36.300
11.500
10.400
9.900
11.800
11.000
12.250
12.250
10.600
11.800
35.600
11.700
11.100
10.800
11.800
11.500
12.000
11.800
11.100
10.800
36.100
11.850
10.000
9.600
10.100
11.400
11.950
12.300
10.500
10.950
35.550
11.500
9.900
10.400
11.050
11.450
11.600
12.450
10.600
11.350
214.500
69.200
60.700
59.300
67.000
67.750
70.950
73.000
65.150
66.750
7.550
5
Njård Turnforening 8
- Alexander William Røhrl
- Jens August Slembe
21.000
10.350
10.650
22.550
11.650
10.900
23.300
11.700
11.600
23.900
11.900
12.000
21.850
11.300
10.550
23.400
12.300
11.100
136.000
69.200
66.800
86.050
6
Nedre Glomma 12
- Casper Skogsrud
- Sebastian Udnæs
11.300
11.300

22.100
10.800
11.300
11.650
11.650

23.700
11.800
11.900
22.150
11.000
11.150
11.550
11.550

102.450
68.100
34.350
119.600
7
Trondhjems turnforening 13
- Noah Støve-Bjørnsen
12.850
12.850
12.400
12.400
13.150
13.150
13.200
13.200
13.850
13.850
13.500
13.500
78.950
78.950
143.100
8
Kristiansands Turnforening 4
- Kristian Mikalsen
13.250
13.250
12.150
12.150
12.500
12.500
12.800
12.800
13.850
13.850
12.750
12.750
77.300
77.300
144.750
9
Nøtterøy turn 3
- August Hvitstein Gamkinn
11.700
11.700
11.800
11.800
12.350
12.350
12.900
12.900
12.400
12.400
13.250
13.250
74.400
74.400
147.650
10
Asker Turnforening 11
- Ola Grøv Revheim
11.800
11.800
10.250
10.250
11.600
11.600
11.700
11.700
10.150
10.150
12.800
12.800
68.300
68.300
153.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 1:03:00 PM
SX
SM
MD
XL
XXL