Back 

Unisport Norges cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2020-10-10

Rekrutt Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Age Junior Senior Junior Lag rekrutt
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
56
Noah Støve-Bjørnsen
Trondhjems turnforening
12.850
D: 5.0
E: 7.850
12.400
D: 5.00
E: 7.400
13.150
D: 5.00
E: 8.150
13.200
D: 4.00
E: 9.200
13.850
D: 5.00
E: 8.850
13.500
78.950
FX
12.850
D: 5.0
E: 7.850
PH
12.400
D: 5.0
E: 7.400
SR
13.150
D: 5.0
E: 8.150
VT
13.200
D: 4.0
E: 9.200
PB
13.850
D: 5.0
E: 8.850
HB
13.500
D: 4.0
E: 9.500
2
49
Amund Hetland
Sandnes Turnforening
12.500
D: 5.0
E: 7.500
12.800
D: 3.50
E: 9.300
12.900
D: 4.00
E: 8.900
13.300
D: 4.00
E: 9.300
12.850
D: 4.00
E: 8.850
13.900
78.250
0.700
FX
12.500
D: 5.0
E: 7.500
PH
12.800
D: 3.5
E: 9.300
SR
12.900
D: 4.0
E: 8.900
VT
13.300
D: 4.0
E: 9.300
PB
12.850
D: 4.0
E: 8.850
HB
13.900
D: 5.0
E: 8.900
3
57
Joel Dyngeland
Stavanger turnforening
12.350
D: 4.0
E: 8.350
13.350
D: 4.00
E: 9.350
13.450
D: 5.00
E: 8.450
12.000
D: 3.00
E: 9.000
13.400
D: 5.00
E: 8.400
13.600
78.150
0.800
FX
12.350
D: 4.0
E: 8.350
PH
13.350
D: 4.0
E: 9.350
SR
13.450
D: 5.0
E: 8.450
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
13.400
D: 5.0
E: 8.400
HB
13.600
D: 5.0
E: 8.600
4
75
Kristian Mikalsen
Kristiansands Turnforening
13.250
D: 5.0
E: 8.250
12.150
D: 4.00
E: 8.150
12.500
D: 5.00
E: 7.500
12.800
D: 4.00
E: 8.800
13.850
D: 5.00
E: 8.850
12.750
77.300
1.650
FX
13.250
D: 5.0
E: 8.250
PH
12.150
D: 4.0
E: 8.150
SR
12.500
D: 5.0
E: 7.500
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
13.850
D: 5.0
E: 8.850
HB
12.750
D: 5.0
E: 7.750
5
94
Jacob Berge
Stavanger turnforening
13.200
D: 4.0
E: 9.200
11.250
D: 2.50
E: 8.750
12.400
D: 3.00
E: 9.400
13.300
D: 4.00
E: 9.300
11.800
D: 3.00
E: 8.800
12.850
74.800
4.150
FX
13.200
D: 4.0
E: 9.200
PH
11.250
D: 2.5
E: 8.750
SR
12.400
D: 3.0
E: 9.400
VT
13.300
D: 4.0
E: 9.300
PB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
HB
12.850
D: 4.0
E: 8.850
6
53
Runar Tveit
Sandnes Turnforening
12.550
D: 4.0
E: 8.550
12.450
D: 3.50
E: 8.950
12.250
D: 3.00
E: 9.250
12.000
D: 3.00
E: 9.000
12.300
D: 3.00
E: 9.300
13.150
74.700
4.250
FX
12.550
D: 4.0
E: 8.550
PH
12.450
D: 3.5
E: 8.950
SR
12.250
D: 3.0
E: 9.250
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
12.300
D: 3.0
E: 9.300
HB
13.150
D: 4.0
E: 9.150
7
93
August Hvitstein Gamkinn
Nøtterøy turn
11.700
D: 4.0
E: 7.700
11.800
D: 3.50
E: 8.300
12.350
D: 3.00
E: 9.350
12.900
D: 4.00
E: 8.900
12.400
D: 3.00
E: 9.400
13.250
74.400
4.550
FX
11.700
D: 4.0
E: 7.700
PH
11.800
D: 3.5
E: 8.300
SR
12.350
D: 3.0
E: 9.350
VT
12.900
D: 4.0
E: 8.900
PB
12.400
D: 3.0
E: 9.400
HB
13.250
D: 4.0
E: 9.250
8
44
Fredrik Rynning
Hoppensprett
12.050
D: 4.0
E: 8.050
12.150
D: 3.50
E: 8.650
12.250
D: 5.00
E: 7.250
11.800
D: 3.00
E: 8.800
12.300
D: 4.00
E: 8.300
12.450
73.000
5.950
FX
12.050
D: 4.0
E: 8.050
PH
12.150
D: 3.5
E: 8.650
SR
12.250
D: 5.0
E: 7.250
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
HB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
9
63
Milian Lillebergen Mathisen
Oslo Turnforening
12.000
D: 2.5
E: 9.500
11.700
D: 3.50
E: 8.200
12.200
D: 3.00
E: 9.200
13.100
D: 4.00
E: 9.100
10.850
D: 3.00
E: 7.850
12.550
72.400
6.550
FX
12.000
D: 2.5
E: 9.500
PH
11.700
D: 3.5
E: 8.200
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
13.100
D: 4.0
E: 9.100
PB
10.850
D: 3.0
E: 7.850
HB
12.550
D: 4.0
E: 8.550
10
64
Sondre Barbo
Oslo Turnforening
10.700
D: 2.5
E: 8.200
12.500
D: 3.50
E: 9.000
12.400
D: 4.00
E: 8.400
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.950
D: 3.00
E: 8.950
11.900
71.650
7.300
FX
10.700
D: 2.5
E: 8.200
PH
12.500
D: 3.5
E: 9.000
SR
12.400
D: 4.0
E: 8.400
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
HB
11.900
D: 2.5
E: 9.400
11
43
Liam Holsæther
Hoppensprett
11.300
D: 3.0
E: 8.300
11.850
D: 3.50
E: 8.350
12.250
D: 3.00
E: 9.250
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.950
D: 4.00
E: 7.950
11.600
70.950
8.000
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PH
11.850
D: 3.5
E: 8.350
SR
12.250
D: 3.0
E: 9.250
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
11.950
D: 4.0
E: 7.950
HB
11.600
D: 2.5
E: 9.100
12
96
Kristoffer Waal
Oslo Turnforening
10.750
D: 2.5
E: 8.250
12.250
D: 4.00
E: 8.250
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.350
D: 3.00
E: 8.350
12.300
70.050
8.900
FX
10.750
D: 2.5
E: 8.250
PH
12.250
D: 4.0
E: 8.250
SR
11.800
D: 3.0
E: 8.800
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
HB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
13
35
Vetle Berby
Hoppensprett
10.350
D: 3.0
E: 7.350
12.300
D: 3.50
E: 8.800
11.500
D: 3.00
E: 8.500
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.850
D: 3.00
E: 8.850
11.500
69.200
9.750
FX
10.350
D: 3.0
E: 7.350
PH
12.300
D: 3.5
E: 8.800
SR
11.500
D: 3.0
E: 8.500
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
11.850
D: 3.0
E: 8.850
HB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
13
73
Alexander William Røhrl
Njård Turnforening
10.350
D: 3.0
E: 7.350
11.650
D: 3.50
E: 8.150
11.700
D: 4.00
E: 7.700
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.300
D: 3.00
E: 8.300
12.300
69.200
9.750
FX
10.350
D: 3.0
E: 7.350
PH
11.650
D: 3.5
E: 8.150
SR
11.700
D: 4.0
E: 7.700
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
HB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
15
58
Filip Boganes
Stavanger turnforening
11.100
D: 3.0
E: 8.100
12.100
D: 3.50
E: 8.600
11.650
D: 3.00
E: 8.650
12.200
D: 3.00
E: 9.200
10.600
D: 3.00
E: 7.600
11.250
68.900
10.050
FX
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PH
12.100
D: 3.5
E: 8.600
SR
11.650
D: 3.0
E: 8.650
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
10.600
D: 3.0
E: 7.600
HB
11.250
D: 2.5
E: 8.750
16
67
Ola Grøv Revheim
Asker Turnforening
11.800
D: 4.0
E: 7.800
10.250
D: 3.00
E: 7.250
11.600
D: 2.50
E: 9.100
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.150
D: 3.00
E: 7.150
12.800
68.300
10.650
FX
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PH
10.250
D: 3.0
E: 7.250
SR
11.600
D: 2.5
E: 9.100
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
10.150
D: 3.0
E: 7.150
HB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
17
76
Casper Skogsrud
Nedre Glomma
11.300
D: 4.0
E: 7.300
10.800
D: 3.00
E: 7.800
11.650
D: 2.50
E: 9.150
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.000
D: 1.50
E: 9.500
11.550
68.100
10.850
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.300
PH
10.800
D: 3.0
E: 7.800
SR
11.650
D: 2.5
E: 9.150
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
11.000
D: 1.5
E: 9.500
HB
11.550
D: 2.5
E: 9.050
18
42
Thor Erik Roald Holm
Hoppensprett
10.550
D: 3.0
E: 7.550
11.850
D: 3.50
E: 8.350
11.000
D: 2.50
E: 8.500
11.500
D: 3.00
E: 8.500
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.450
67.750
11.200
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
PH
11.850
D: 3.5
E: 8.350
SR
11.000
D: 2.5
E: 8.500
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
HB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
19
38
Oliver Dahl
Hoppensprett
10.850
D: 4.0
E: 6.850
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.800
D: 2.50
E: 9.300
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.100
D: 3.00
E: 7.100
11.050
67.000
11.950
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
PH
11.400
D: 3.0
E: 8.400
SR
11.800
D: 2.5
E: 9.300
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
10.100
D: 3.0
E: 7.100
HB
11.050
D: 2.5
E: 8.550
19
66
Simen Eliassen
Oslo Turnforening
10.400
D: 3.0
E: 7.400
10.500
D: 3.00
E: 7.500
12.000
D: 4.00
E: 8.000
12.300
D: 3.00
E: 9.300
10.750
D: 3.00
E: 7.750
11.050
67.000
11.950
FX
10.400
D: 3.0
E: 7.400
PH
10.500
D: 3.0
E: 7.500
SR
12.000
D: 4.0
E: 8.000
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
10.750
D: 3.0
E: 7.750
HB
11.050
D: 2.5
E: 8.550
21
52
Oscar Espeland-Gunderssen
Sandnes Turnforening
10.250
D: 3.0
E: 7.250
11.650
D: 2.50
E: 9.150
12.000
D: 2.50
E: 9.500
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.950
D: 1.50
E: 9.450
10.450
66.900
12.050
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.250
PH
11.650
D: 2.5
E: 9.150
SR
12.000
D: 2.5
E: 9.500
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
10.950
D: 1.5
E: 9.450
HB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
22
74
Jens August Slembe
Njård Turnforening
10.650
D: 4.0
E: 6.650
10.900
D: 3.50
E: 7.400
11.600
D: 3.00
E: 8.600
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.550
D: 3.00
E: 7.550
11.100
66.800
12.150
FX
10.650
D: 4.0
E: 6.650
PH
10.900
D: 3.5
E: 7.400
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
HB
11.100
D: 4.0
E: 7.100
23
46
Axel Søndenaa
Hoppensprett
11.300
D: 3.0
E: 8.300
10.550
D: 1.50
E: 9.050
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.800
D: 3.00
E: 7.800
10.950
D: 3.00
E: 7.950
11.350
66.750
12.200
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PH
10.550
D: 1.5
E: 9.050
SR
11.800
D: 3.0
E: 8.800
VT
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PB
10.950
D: 3.0
E: 7.950
HB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
24
51
Nikolai Naalsund
Sandnes Turnforening
10.600
D: 2.5
E: 8.100
11.250
D: 2.50
E: 8.750
11.400
D: 2.50
E: 8.900
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.750
D: 1.50
E: 9.250
10.550
66.450
12.500
FX
10.600
D: 2.5
E: 8.100
PH
11.250
D: 2.5
E: 8.750
SR
11.400
D: 2.5
E: 8.900
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.750
D: 1.5
E: 9.250
HB
10.550
D: 1.5
E: 9.050
25
59
William Hamrell
Stavanger turnforening
10.150
D: 2.5
E: 7.650
11.250
D: 2.50
E: 8.750
11.500
D: 2.50
E: 9.000
12.200
D: 3.00
E: 9.200
10.200
D: 3.00
E: 7.200
10.750
66.050
12.900
FX
10.150
D: 2.5
E: 7.650
PH
11.250
D: 2.5
E: 8.750
SR
11.500
D: 2.5
E: 9.000
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
HB
10.750
D: 2.5
E: 8.250
26
45
Philip Sandven
Hoppensprett
11.150
D: 2.5
E: 8.650
11.200
D: 2.50
E: 8.700
10.600
D: 3.00
E: 8.600
ND: 1.00
11.100
D: 3.00
E: 8.100
10.500
D: 3.00
E: 7.500
10.600
65.150
13.800
FX
11.150
D: 2.5
E: 8.650
PH
11.200
D: 2.5
E: 8.700
SR
10.600
D: 3.0
E: 8.600
ND: 1.00
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
HB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
27
50
Didrik Gramstad Thorsen
Sandnes Turnforening
10.600
D: 3.0
E: 7.600
10.600
D: 2.50
E: 8.100
10.850
D: 3.00
E: 7.850
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.700
D: 1.50
E: 9.200
9.550
64.000
14.950
FX
10.600
D: 3.0
E: 7.600
PH
10.600
D: 2.5
E: 8.100
SR
10.850
D: 3.0
E: 7.850
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
9.550
D: 1.5
E: 8.050
28
60
Josef-Emil Bader
Stavanger turnforening
9.600
D: 1.5
E: 8.100
10.950
D: 2.50
E: 8.450
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.600
D: 3.00
E: 8.600
9.250
D: 1.50
E: 7.750
10.150
62.650
16.300
FX
9.600
D: 1.5
E: 8.100
PH
10.950
D: 2.5
E: 8.450
SR
11.100
D: 2.5
E: 8.600
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
HB
10.150
D: 1.5
E: 8.650
29
36
Tudor Andrej Cojocnean
Hoppensprett
10.000
D: 1.5
E: 8.500
9.300
D: 0.50
E: 8.800
10.400
D: 1.50
E: 8.900
11.100
D: 1.50
E: 9.600
10.000
D: 0.50
E: 9.500
9.900
60.700
18.250
FX
10.000
D: 1.5
E: 8.500
PH
9.300
D: 0.5
E: 8.800
SR
10.400
D: 1.5
E: 8.900
VT
11.100
D: 1.5
E: 9.600
PB
10.000
D: 0.5
E: 9.500
HB
9.900
D: 0.5
E: 9.400
30
37
Sander Grodås Bruvold
Hoppensprett
9.500
D: 1.5
E: 8.000
9.100
D: 0.50
E: 8.600
9.900
D: 1.50
E: 8.400
10.800
D: 1.50
E: 9.300
9.600
D: 0.50
E: 9.100
10.400
59.300
19.650
FX
9.500
D: 1.5
E: 8.000
PH
9.100
D: 0.5
E: 8.600
SR
9.900
D: 1.5
E: 8.400
VT
10.800
D: 1.5
E: 9.300
PB
9.600
D: 0.5
E: 9.100
HB
10.400
D: 1.5
E: 8.900
31
77
Sebastian Udnæs
Nedre Glomma
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.150
D: 1.50
E: 9.650
34.350
44.600
FX

PH
11.300
D: 3.0
E: 8.300
SR

VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
11.150
D: 1.5
E: 9.650
HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening

5.0

8.250


13.250

2
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening

4.0

9.200


13.200

0.050
3
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

5.0

7.850


12.850

0.400
4
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening

4.0

8.550


12.550

0.700
5
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening

5.0

7.500


12.500

0.750
6
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

4.0

8.350


12.350

0.900
7
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett

4.0

8.050


12.050

1.200
8
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

2.5

9.500


12.000

1.250
9
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

4.0

7.800


11.800

1.450
10
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn

4.0

7.700


11.700

1.550
11
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett

3.0

8.300


11.300

1.950
11
43
Liam Holsæther, Hoppensprett

3.0

8.300


11.300

1.950
11
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma

4.0

7.300


11.300

1.950
14
45
Philip Sandven, Hoppensprett

2.5

8.650


11.150

2.100
15
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening

3.0

8.100


11.100

2.150
16
38
Oliver Dahl, Hoppensprett

4.0

6.850


10.850

2.400
17
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.5

8.250


10.750

2.500
18
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

2.5

8.200


10.700

2.550
19
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening

4.0

6.650


10.650

2.600
20
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening

2.5

8.100


10.600

2.650
20
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening

3.0

7.600


10.600

2.650
22
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett

3.0

7.550


10.550

2.700
23
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

7.400


10.400

2.850
24
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening

3.0

7.350


10.350

2.900
24
35
Vetle Berby, Hoppensprett

3.0

7.350


10.350

2.900
26
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening

3.0

7.250


10.250

3.000
27
59
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.5

7.650


10.150

3.100
28
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett

1.5

8.500


10.000

3.250
29
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

1.5

8.100


9.600

3.650
30
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett

1.5

8.000


9.500

3.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

4.0

9.350


13.350

2
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening

3.5

9.300


12.800

0.550
3
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.5

9.000


12.500

0.850
4
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening

3.5

8.950


12.450

0.900
5
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

5.0

7.400


12.400

0.950
6
35
Vetle Berby, Hoppensprett

3.5

8.800


12.300

1.050
7
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

4.0

8.250


12.250

1.100
8
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett

3.5

8.650


12.150

1.200
8
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening

4.0

8.150


12.150

1.200
10
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening

3.5

8.600


12.100

1.250
11
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett

3.5

8.350


11.850

1.500
11
43
Liam Holsæther, Hoppensprett

3.5

8.350


11.850

1.500
13
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn

3.5

8.300


11.800

1.550
14
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

3.5

8.200


11.700

1.650
15
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening

2.5

9.150


11.650

1.700
15
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening

3.5

8.150


11.650

1.700
17
38
Oliver Dahl, Hoppensprett

3.0

8.400


11.400

1.950
18
77
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma

3.0

8.300


11.300

2.050
19
59
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.5

8.750


11.250

2.100
19
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening

2.5

8.750


11.250

2.100
19
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening

2.5

8.750


11.250

2.100
22
45
Philip Sandven, Hoppensprett

2.5

8.700


11.200

2.150
23
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

2.5

8.450


10.950

2.400
24
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening

3.5

7.400


10.900

2.450
25
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma

3.0

7.800


10.800

2.550
26
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening

2.5

8.100


10.600

2.750
27
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett

1.5

9.050


10.550

2.800
28
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

2.850
29
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

7.250


10.250

3.100
30
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett

0.5

8.800


9.300

4.050
31
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett

0.5

8.600


9.100

4.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

5.0

8.450


13.450

2
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

5.0

8.150


13.150

0.300
3
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening

4.0

8.900


12.900

0.550
4
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening

5.0

7.500


12.500

0.950
5
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening

3.0

9.400


12.400

1.050
5
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

4.0

8.400


12.400

1.050
7
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn

3.0

9.350


12.350

1.100
8
43
Liam Holsæther, Hoppensprett

3.0

9.250


12.250

1.200
8
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening

3.0

9.250


12.250

1.200
8
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett

5.0

7.250


12.250

1.200
11
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

3.0

9.200


12.200

1.250
12
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening

2.5

9.500


12.000

1.450
12
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

4.0

8.000


12.000

1.450
14
38
Oliver Dahl, Hoppensprett

2.5

9.300


11.800

1.650
14
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett

3.0

8.800


11.800

1.650
14
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

3.0

8.800


11.800

1.650
17
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening

4.0

7.700


11.700

1.750
18
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma

2.5

9.150


11.650

1.800
18
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening

3.0

8.650


11.650

1.800
20
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

2.5

9.100


11.600

1.850
20
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening

3.0

8.600


11.600

1.850
22
59
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.5

9.000


11.500

1.950
22
35
Vetle Berby, Hoppensprett

3.0

8.500


11.500

1.950
24
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening

2.5

8.900


11.400

2.050
25
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

2.5

8.600


11.100

2.350
26
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett

2.5

8.500


11.000

2.450
27
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening

3.0

7.850


10.850

2.600
28
45
Philip Sandven, Hoppensprett

3.0

8.600

1.0

10.600

2.850
29
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett

1.5

8.900


10.400

3.050
30
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett

1.5

8.400


9.900

3.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening


4.0


9.300




6.650
13.300

1
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening


4.0


9.300




6.650
13.300

3
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening


4.0


9.200




6.600
13.200

0.050
4
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening


4.0


9.100




6.550
13.100

0.100
5
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn


4.0


8.900




6.450
12.900

0.200
6
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening


4.0


8.800




6.400
12.800

0.250
7
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening


3.0


9.300




6.150
12.300

0.500
8
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.550
8
59
William Hamrell, Stavanger turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.550
8
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.550
11
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

0.650
11
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

0.650
11
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

0.650
11
43
Liam Holsæther, Hoppensprett


3.0


9.000




6.000
12.000

0.650
15
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
15
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
15
77
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma


3.0


8.900




5.950
11.900

0.700
18
38
Oliver Dahl, Hoppensprett


3.0


8.800




5.900
11.800

0.750
18
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett


3.0


8.800




5.900
11.800

0.750
18
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma


3.0


8.800




5.900
11.800

0.750
21
35
Vetle Berby, Hoppensprett


3.0


8.700




5.850
11.700

0.800
21
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening


3.0


8.700




5.850
11.700

0.800
21
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening


3.0


8.700




5.850
11.700

0.800
24
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
24
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
24
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
27
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett


3.0


8.500




5.750
11.500

0.900
28
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett


1.5


9.600




5.550
11.100

1.100
28
45
Philip Sandven, Hoppensprett


3.0


8.100




5.550
11.100

1.100
30
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett


1.5


9.300




5.400
10.800

1.250
30
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett


3.0


7.800




5.400
10.800

1.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

5.0

8.850


13.850

1
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening

5.0

8.850


13.850

3
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

5.0

8.400


13.400

0.450
4
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening

4.0

8.850


12.850

1.000
5
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn

3.0

9.400


12.400

1.450
6
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening

3.0

9.300


12.300

1.550
6
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett

4.0

8.300


12.300

1.550
8
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.0

8.950


11.950

1.900
8
43
Liam Holsæther, Hoppensprett

4.0

7.950


11.950

1.900
10
35
Vetle Berby, Hoppensprett

3.0

8.850


11.850

2.000
11
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening

3.0

8.800


11.800

2.050
12
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett

3.0

8.400


11.400

2.450
13
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

3.0

8.350


11.350

2.500
14
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening

3.0

8.300


11.300

2.550
15
77
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma

1.5

9.650


11.150

2.700
16
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma

1.5

9.500


11.000

2.850
17
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening

1.5

9.450


10.950

2.900
17
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett

3.0

7.950


10.950

2.900
19
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

3.0

7.850


10.850

3.000
20
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening

1.5

9.250


10.750

3.100
20
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

7.750


10.750

3.100
22
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening

1.5

9.200


10.700

3.150
23
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening

3.0

7.600


10.600

3.250
24
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening

3.0

7.550


10.550

3.300
25
45
Philip Sandven, Hoppensprett

3.0

7.500


10.500

3.350
26
59
William Hamrell, Stavanger turnforening

3.0

7.200


10.200

3.650
27
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

7.150


10.150

3.700
28
38
Oliver Dahl, Hoppensprett

3.0

7.100


10.100

3.750
29
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett

0.5

9.500


10.000

3.850
30
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett

0.5

9.100


9.600

4.250
31
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

1.5

7.750


9.250

4.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Amund Hetland, Sandnes Turnforening

5.0

8.900


13.900

2
57
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

5.0

8.600


13.600

0.300
3
56
Noah Støve-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

4.0

9.500


13.500

0.400
4
93
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy turn

4.0

9.250


13.250

0.650
5
53
Runar Tveit, Sandnes Turnforening

4.0

9.150


13.150

0.750
6
94
Jacob Berge, Stavanger turnforening

4.0

8.850


12.850

1.050
7
67
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

4.0

8.800


12.800

1.100
8
75
Kristian Mikalsen, Kristiansands Turnforening

5.0

7.750


12.750

1.150
9
63
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

4.0

8.550


12.550

1.350
10
44
Fredrik Rynning, Hoppensprett

4.0

8.450


12.450

1.450
11
96
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

4.0

8.300


12.300

1.600
11
73
Alexander William Røhrl, Njård Turnforening

4.0

8.300


12.300

1.600
13
64
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

2.5

9.400


11.900

2.000
14
43
Liam Holsæther, Hoppensprett

2.5

9.100


11.600

2.300
15
76
Casper Skogsrud, Nedre Glomma

2.5

9.050


11.550

2.350
16
35
Vetle Berby, Hoppensprett

2.5

9.000


11.500

2.400
17
42
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett

2.5

8.950


11.450

2.450
18
46
Axel Søndenaa, Hoppensprett

2.5

8.850


11.350

2.550
19
58
Filip Boganes, Stavanger turnforening

2.5

8.750


11.250

2.650
20
74
Jens August Slembe, Njård Turnforening

4.0

7.100


11.100

2.800
21
66
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

2.5

8.550


11.050

2.850
21
38
Oliver Dahl, Hoppensprett

2.5

8.550


11.050

2.850
23
59
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.5

8.250


10.750

3.150
24
45
Philip Sandven, Hoppensprett

2.5

8.100


10.600

3.300
25
51
Nikolai Naalsund, Sandnes Turnforening

1.5

9.050


10.550

3.350
26
52
Oscar Espeland-Gunderssen, Sandnes Turnforening

1.5

8.950


10.450

3.450
27
37
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett

1.5

8.900


10.400

3.500
28
60
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

1.5

8.650


10.150

3.750
29
36
Tudor Andrej Cojocnean, Hoppensprett

0.5

9.400


9.900

4.000
30
50
Didrik Gramstad Thorsen, Sandnes Turnforening

1.5

8.050


9.550

4.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:14:44 PM
SX
SM
MD
XL
XXL