Back 

Unisport Norges cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2020-10-10

Rekrutt Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Age Junior Senior Junior Lag rekrutt
Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
100
Sebastian Sponevik
Hoppensprett
13.000
D: 4.5
E: 8.500
11.033
D: 4.40
E: 6.633
12.100
D: 3.80
E: 8.300
13.800
D: 4.80
E: 9.000
13.150
D: 3.90
E: 9.250
12.600
75.683
FX
13.000
D: 4.5
E: 8.500
PH
11.033
D: 4.4
E: 6.633
SR
12.100
D: 3.8
E: 8.300
VT
13.800
D: 4.8
E: 9.000
PB
13.150
D: 3.9
E: 9.250
HB
12.600
D: 3.8
E: 8.800
2
109
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
12.100
D: 4.0
E: 8.100
11.733
D: 3.50
E: 8.233
12.050
D: 3.70
E: 8.350
12.666
D: 4.00
E: 8.666
12.800
D: 3.50
E: 9.300
11.966
73.315
2.368
FX
12.100
D: 4.0
E: 8.100
PH
11.733
D: 3.5
E: 8.233
SR
12.050
D: 3.7
E: 8.350
VT
12.666
D: 4.0
E: 8.666
PB
12.800
D: 3.5
E: 9.300
HB
11.966
D: 3.4
E: 8.566
3
110
Niklas Marton Syverhuset
Elverum turn
13.500
D: 4.8
E: 8.700
10.266
D: 3.20
E: 7.066
12.000
D: 4.40
E: 7.600
12.866
D: 4.00
E: 8.866
12.200
D: 3.20
E: 9.000
11.766
72.598
3.085
FX
13.500
D: 4.8
E: 8.700
PH
10.266
D: 3.2
E: 7.066
SR
12.000
D: 4.4
E: 7.600
VT
12.866
D: 4.0
E: 8.866
PB
12.200
D: 3.2
E: 9.000
HB
11.766
D: 3.6
E: 8.166
4
111
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
13.350
D: 4.8
E: 8.550
9.133
D: 3.80
E: 5.333
11.850
D: 3.70
E: 8.150
11.333
D: 4.40
E: 7.233
ND: 0.30
12.500
D: 3.60
E: 8.900
10.733
68.899
6.784
FX
13.350
D: 4.8
E: 8.550
PH
9.133
D: 3.8
E: 5.333
SR
11.850
D: 3.7
E: 8.150
VT
11.333
D: 4.4
E: 7.233
ND: 0.30
PB
12.500
D: 3.6
E: 8.900
HB
10.733
D: 3.8
E: 6.933
5
107
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
12.550
D: 3.9
E: 8.650
9.933
D: 3.00
E: 6.933
12.000
D: 3.30
E: 8.700
12.266
D: 4.00
E: 8.266
12.000
D: 3.20
E: 8.800
9.900
68.649
7.034
FX
12.550
D: 3.9
E: 8.650
PH
9.933
D: 3.0
E: 6.933
SR
12.000
D: 3.3
E: 8.700
VT
12.266
D: 4.0
E: 8.266
PB
12.000
D: 3.2
E: 8.800
HB
9.900
D: 3.2
E: 6.700
6
112
Iver Oprand Heggelund
Tromsø Turnforening
11.350
D: 4.4
E: 6.950
11.266
D: 3.80
E: 7.466
12.250
D: 3.70
E: 8.550
11.200
D: 2.40
E: 8.800
12.200
D: 3.40
E: 8.800
9.100
67.366
8.317
FX
11.350
D: 4.4
E: 6.950
PH
11.266
D: 3.8
E: 7.466
SR
12.250
D: 3.7
E: 8.550
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
PB
12.200
D: 3.4
E: 8.800
HB
9.100
D: 2.8
E: 6.300
7
103
Isak Riveland
Sandnes Turnforening
11.400
D: 4.0
E: 7.400
10.200
D: 2.50
E: 7.700
11.150
D: 2.50
E: 8.950
ND: 0.30
12.333
D: 4.00
E: 8.333
10.850
D: 3.10
E: 7.750
11.000
66.933
8.750
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
PH
10.200
D: 2.5
E: 7.700
SR
11.150
D: 2.5
E: 8.950
ND: 0.30
VT
12.333
D: 4.0
E: 8.333
PB
10.850
D: 3.1
E: 7.750
HB
11.000
D: 3.1
E: 7.900
8
101
Herman Stray Sørensen
Hoppensprett
10.700
D: 4.1
E: 6.900
ND: 0.30
10.100
D: 2.90
E: 7.200
10.300
D: 2.80
E: 7.500
10.433
D: 2.40
E: 8.033
12.400
D: 3.40
E: 9.000
11.233
65.166
10.517
FX
10.700
D: 4.1
E: 6.900
ND: 0.30
PH
10.100
D: 2.9
E: 7.200
SR
10.300
D: 2.8
E: 7.500
VT
10.433
D: 2.4
E: 8.033
PB
12.400
D: 3.4
E: 9.000
HB
11.233
D: 2.8
E: 8.433
9
113
Kasper Berntsen
Nøtterøy turn
12.250
D: 3.9
E: 8.350
6.466
D: 2.40
E: 4.066
10.900
D: 2.20
E: 9.000
ND: 0.30
12.000
D: 3.20
E: 8.800
11.250
D: 3.20
E: 8.050
10.700
63.566
12.117
FX
12.250
D: 3.9
E: 8.350
PH
6.466
D: 2.4
E: 4.066
SR
10.900
D: 2.2
E: 9.000
ND: 0.30
VT
12.000
D: 3.2
E: 8.800
PB
11.250
D: 3.2
E: 8.050
HB
10.700
D: 2.8
E: 7.900
10
104
Sebastian Dyngeland
Stavanger turnforening
10.950
D: 4.1
E: 6.850
9.600
D: 3.10
E: 6.500
9.100
D: 3.40
E: 6.000
ND: 0.30
12.566
D: 4.00
E: 8.566
10.600
D: 3.20
E: 7.400
10.733
63.549
12.134
FX
10.950
D: 4.1
E: 6.850
PH
9.600
D: 3.1
E: 6.500
SR
9.100
D: 3.4
E: 6.000
ND: 0.30
VT
12.566
D: 4.0
E: 8.566
PB
10.600
D: 3.2
E: 7.400
HB
10.733
D: 3.4
E: 7.333
11
102
Nikolai Solhaug
Hoppensprett
12.000
D: 3.6
E: 8.400
9.866
D: 2.50
E: 7.366
10.300
D: 2.10
E: 8.500
ND: 0.30
10.200
D: 2.20
E: 8.000
11.800
D: 3.00
E: 8.800
9.066
63.232
12.451
FX
12.000
D: 3.6
E: 8.400
PH
9.866
D: 2.5
E: 7.366
SR
10.300
D: 2.1
E: 8.500
ND: 0.30
VT
10.200
D: 2.2
E: 8.000
PB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
HB
9.066
D: 2.1
E: 6.966
12
108
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
12.000
D: 3.7
E: 8.300
9.133
D: 2.70
E: 6.433
10.000
D: 3.20
E: 7.100
ND: 0.30
11.133
D: 2.00
E: 9.133
9.600
D: 2.20
E: 7.400
10.266
62.132
13.551
FX
12.000
D: 3.7
E: 8.300
PH
9.133
D: 2.7
E: 6.433
SR
10.000
D: 3.2
E: 7.100
ND: 0.30
VT
11.133
D: 2.0
E: 9.133
PB
9.600
D: 2.2
E: 7.400
HB
10.266
D: 2.6
E: 7.666
13
106
Joshua Uche Ifeanyi
Njård Turnforening
11.950
D: 3.9
E: 8.350
ND: 0.30
3.733
D: 2.50
E: 5.233
ND: 4.00
10.750
D: 2.70
E: 8.350
ND: 0.30
10.966
D: 2.40
E: 8.566
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.000
60.499
15.184
FX
11.950
D: 3.9
E: 8.350
ND: 0.30
PH
3.733
D: 2.5
E: 5.233
ND: 4.00
SR
10.750
D: 2.7
E: 8.350
ND: 0.30
VT
10.966
D: 2.4
E: 8.566
PB
12.100
D: 3.0
E: 9.100
HB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
14
105
Christian Stenbakken
Stavanger turnforening
10.000
D: 4.4
E: 5.600
6.800
D: 2.80
E: 4.300
ND: 0.30
10.700
D: 3.10
E: 7.900
ND: 0.30
10.533
D: 2.80
E: 8.033
ND: 0.30
10.900
D: 3.10
E: 7.800
48.933
26.750
FX
10.000
D: 4.4
E: 5.600
PH
6.800
D: 2.8
E: 4.300
ND: 0.30
SR
10.700
D: 3.1
E: 7.900
ND: 0.30
VT
10.533
D: 2.8
E: 8.033
ND: 0.30
PB
10.900
D: 3.1
E: 7.800
HB

15
114
Krister Sørstrand
Kristiansands Turnforening
9.900
D: 4.5
E: 5.500
ND: 0.10
9.900
65.783
FX
9.900
D: 4.5
E: 5.500
ND: 0.10
PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn

4.8

8.700


13.500

2
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

4.8

8.550


13.350

0.150
3
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

4.5

8.500


13.000

0.500
4
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.9

8.650


12.550

0.950
5
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn

3.9

8.350


12.250

1.250
6
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.0

8.100


12.100

1.400
7
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett

3.6

8.400


12.000

1.500
7
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.7

8.300


12.000

1.500
9
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening

3.9

8.350

0.3

11.950

1.550
10
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening

4.0

7.400


11.400

2.100
11
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

4.4

6.950


11.350

2.150
12
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

4.1

6.850


10.950

2.550
13
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

4.1

6.900

0.3

10.700

2.800
14
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening

4.4

5.600


10.000

3.500
15
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening

4.5

5.500

0.1

9.900

3.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.5

8.233


11.733

2
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.8

7.466


11.266

0.467
3
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

4.4

6.633


11.033

0.700
4
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn

3.2

7.066


10.266

1.467
5
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening

2.5

7.700


10.200

1.533
6
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

2.9

7.200


10.100

1.633
7
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.0

6.933


9.933

1.800
8
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett

2.5

7.366


9.866

1.867
9
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.1

6.500


9.600

2.133
10
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.7

6.433


9.133

2.600
10
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.8

5.333


9.133

2.600
12
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening

2.8

4.300

0.3

6.800

4.933
13
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn

2.4

4.066


6.466

5.267
14
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening

2.5

5.233

4.0

3.733

8.000
15
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.7

8.550


12.250

2
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

3.8

8.300


12.100

0.150
3
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.7

8.350


12.050

0.200
4
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

8.700


12.000

0.250
4
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn

4.4

7.600


12.000

0.250
6
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.7

8.150


11.850

0.400
7
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening

2.5

8.950

0.3

11.150

1.100
8
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn

2.2

9.000

0.3

10.900

1.350
9
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening

2.7

8.350

0.3

10.750

1.500
10
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening

3.1

7.900

0.3

10.700

1.550
11
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett

2.1

8.500

0.3

10.300

1.950
11
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

2.8

7.500


10.300

1.950
13
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.2

7.100

0.3

10.000

2.250
14
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.4

6.000

0.3

9.100

3.150
15
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett


4.8


9.000




13.800

2
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn


4.0


8.866




12.866

0.934
3
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


4.0


8.666




12.666

1.134
4
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening


4.0


8.566




12.566

1.234
5
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening


4.0


8.333




12.333

1.467
6
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.0


8.266




12.266

1.534
7
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn


3.2


8.800




12.000

1.800
8
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


4.4


7.233


0.3

11.333

2.467
9
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


2.4


8.800




11.200

2.600
10
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


2.0


9.133




11.133

2.667
11
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening


2.4


8.566




10.966

2.834
12
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening


2.8


8.033


0.3

10.533

3.267
13
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett


2.4


8.033




10.433

3.367
14
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett


2.2


8.000




10.200

3.600
15
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

3.9

9.250


13.150

2
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.5

9.300


12.800

0.350
3
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.6

8.900


12.500

0.650
4
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

3.4

9.000


12.400

0.750
5
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn

3.2

9.000


12.200

0.950
5
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

3.4

8.800


12.200

0.950
7
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening

3.0

9.100


12.100

1.050
8
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.2

8.800


12.000

1.150
9
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett

3.0

8.800


11.800

1.350
10
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn

3.2

8.050


11.250

1.900
11
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening

3.1

7.800


10.900

2.250
12
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening

3.1

7.750


10.850

2.300
13
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.2

7.400


10.600

2.550
14
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.2

7.400


9.600

3.550
15
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
100
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

3.8

8.800


12.600

2
109
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.4

8.566


11.966

0.634
3
110
Niklas Marton Syverhuset, Elverum turn

3.6

8.166


11.766

0.834
4
101
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

2.8

8.433


11.233

1.367
5
106
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turnforening

2.5

8.500


11.000

1.600
5
103
Isak Riveland, Sandnes Turnforening

3.1

7.900


11.000

1.600
7
104
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.4

7.333


10.733

1.867
7
111
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening

3.8

6.933


10.733

1.867
9
113
Kasper Berntsen, Nøtterøy turn

2.8

7.900


10.700

1.900
10
108
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.6

7.666


10.266

2.334
11
107
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.2

6.700


9.900

2.700
12
112
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening

2.8

6.300


9.100

3.500
13
102
Nikolai Solhaug, Hoppensprett

2.1

6.966


9.066

3.534
14
105
Christian Stenbakken, Stavanger turnforening




14
114
Krister Sørstrand, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 11:31:36 AM
SX
SM
MD
XL
XXL