Back 

Unisport Norges cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2020-10-10

Rekrutt Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Age Junior Senior Junior Lag rekrutt
Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
79
Theodor Gadderud
Oslo Turnforening
13.600
D: 5.1
E: 8.500
12.866
D: 4.90
E: 7.966
12.750
D: 4.70
E: 8.550
ND: 0.50
13.833
D: 4.80
E: 9.033
12.850
D: 4.10
E: 8.750
12.966
78.865
FX
13.600
D: 5.1
E: 8.500
PH
12.866
D: 4.9
E: 7.966
SR
12.750
D: 4.7
E: 8.550
ND: 0.50
VT
13.833
D: 4.8
E: 9.033
PB
12.850
D: 4.1
E: 8.750
HB
12.966
D: 4.1
E: 8.866
2
81
Sofus Heggemsnes
Oslo Turnforening
13.000
D: 5.0
E: 8.300
ND: 0.30
12.633
D: 5.00
E: 7.633
12.950
D: 4.60
E: 8.850
ND: 0.50
13.666
D: 4.80
E: 8.866
12.750
D: 4.50
E: 8.250
13.533
78.532
0.333
FX
13.000
D: 5.0
E: 8.300
ND: 0.30
PH
12.633
D: 5.0
E: 7.633
SR
12.950
D: 4.6
E: 8.850
ND: 0.50
VT
13.666
D: 4.8
E: 8.866
PB
12.750
D: 4.5
E: 8.250
HB
13.533
D: 4.9
E: 8.633
3
88
Odin Kalvø
Njård Turnforening
13.500
D: 5.1
E: 8.500
ND: 0.10
11.800
D: 3.20
E: 8.900
ND: 0.30
12.050
D: 4.30
E: 7.750
13.666
D: 4.80
E: 8.966
ND: 0.10
12.350
D: 4.40
E: 7.950
13.100
76.466
2.399
FX
13.500
D: 5.1
E: 8.500
ND: 0.10
PH
11.800
D: 3.2
E: 8.900
ND: 0.30
SR
12.050
D: 4.3
E: 7.750
VT
13.666
D: 4.8
E: 8.966
ND: 0.10
PB
12.350
D: 4.4
E: 7.950
HB
13.100
D: 4.1
E: 9.000
4
87
Kasper Sjøthun
Tromsø Turnforening
11.200
D: 4.5
E: 6.700
9.866
D: 3.10
E: 6.766
10.550
D: 3.60
E: 6.950
12.666
D: 4.40
E: 8.266
10.350
D: 3.70
E: 6.650
11.900
66.532
12.333
FX
11.200
D: 4.5
E: 6.700
PH
9.866
D: 3.1
E: 6.766
SR
10.550
D: 3.6
E: 6.950
VT
12.666
D: 4.4
E: 8.266
PB
10.350
D: 3.7
E: 6.650
HB
11.900
D: 4.1
E: 7.800
5
85
Fredrik Bjørnevik Aas
Nedre Glomma
13.200
D: 4.9
E: 8.300
11.400
D: 4.20
E: 7.200
13.200
D: 4.40
E: 8.800
11.300
D: 3.80
E: 7.500
49.100
29.765
FX
13.200
D: 4.9
E: 8.300
PH
11.400
D: 4.2
E: 7.200
SR

VT
13.200
D: 4.4
E: 8.800
PB
11.300
D: 3.8
E: 7.500
HB

6
80
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
10.933
D: 3.30
E: 7.633
12.350
D: 4.20
E: 8.650
ND: 0.50
9.400
D: 2.70
E: 6.700
11.966
44.649
34.216
FX

PH
10.933
D: 3.3
E: 7.633
SR
12.350
D: 4.2
E: 8.650
ND: 0.50
VT

PB
9.400
D: 2.7
E: 6.700
HB
11.966
D: 2.9
E: 9.066
7
90
Fredrik Johnsen
Hoppensprett
8.466
D: 4.10
E: 4.366
11.100
D: 4.50
E: 7.100
ND: 0.50
13.333
D: 5.20
E: 8.133
11.700
D: 5.10
E: 6.600
44.599
34.266
FX

PH
8.466
D: 4.1
E: 4.366
SR
11.100
D: 4.5
E: 7.100
ND: 0.50
VT
13.333
D: 5.2
E: 8.133
PB
11.700
D: 5.1
E: 6.600
HB

8
83
Marius Wester Reistad
Oslo Turnforening
10.700
D: 2.90
E: 7.800
10.900
D: 2.70
E: 8.700
ND: 0.50
12.200
D: 4.10
E: 8.100
33.800
45.065
FX

PH
10.700
D: 2.9
E: 7.800
SR
10.900
D: 2.7
E: 8.700
ND: 0.50
VT

PB
12.200
D: 4.1
E: 8.100
HB

9
89
Plamen Sheytanov
Kristiansands Turnforening
9.333
D: 4.00
E: 5.333
9.333
69.532
FX

PH
9.333
D: 4.0
E: 5.333
SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening

5.1

8.500


13.600

2
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening

5.1

8.500

0.1

13.500

0.100
3
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma

4.9

8.300


13.200

0.400
4
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.0

8.300

0.3

13.000

0.600
5
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

4.5

6.700


11.200

2.400
6
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening




6
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett




6
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




6
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening

4.9

7.966


12.866

2
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.0

7.633


12.633

0.233
3
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening

3.2

8.900

0.3

11.800

1.066
4
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma

4.2

7.200


11.400

1.466
5
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.3

7.633


10.933

1.933
6
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

2.9

7.800


10.700

2.166
7
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.1

6.766


9.866

3.000
8
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

4.0

5.333


9.333

3.533
9
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett

4.1

4.366


8.466

4.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.6

8.850

0.5

12.950

2
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening

4.7

8.550

0.5

12.750

0.200
3
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.2

8.650

0.5

12.350

0.600
4
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening

4.3

7.750


12.050

0.900
5
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett

4.5

7.100

0.5

11.100

1.850
6
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

2.7

8.700

0.5

10.900

2.050
7
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.6

6.950


10.550

2.400
8
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma




8
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening


4.8


9.033




6.916
13.833

2
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening


4.8


8.966


0.1

6.833
13.666

0.083
2
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening


4.8


8.866




6.833
13.666

0.083
4
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett


5.2


8.133




6.666
13.333

0.250
5
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma


4.4


8.800




6.600
13.200

0.316
6
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening


4.4


8.266




6.333
12.666

0.583
7
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening










7
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening










7
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening

4.1

8.750


12.850

2
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.5

8.250


12.750

0.100
3
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening

4.4

7.950


12.350

0.500
4
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

4.1

8.100


12.200

0.650
5
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett

5.1

6.600


11.700

1.150
6
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma

3.8

7.500


11.300

1.550
7
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.7

6.650


10.350

2.500
8
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.7

6.700


9.400

3.450
9
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
81
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.9

8.633


13.533

2
88
Odin Kalvø, Njård Turnforening

4.1

9.000


13.100

0.433
3
79
Theodor Gadderud, Oslo Turnforening

4.1

8.866


12.966

0.567
4
80
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.9

9.066


11.966

1.567
5
87
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

4.1

7.800


11.900

1.633
6
85
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma




6
90
Fredrik Johnsen, Hoppensprett




6
83
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




6
89
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:17:07 AM
SX
SM
MD
XL
XXL