Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 300  Järvinen Elle, HIFK Gymnastics VII
2 157  Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics VII
3 297  Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics VII
3 303  Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics VII
5 162  Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics VI
6 252  Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
7 301  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics VI
8 304  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics VI
9 302  Solitanner Celina, HIFK Gymnastics VI
10 305  Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics VI
11 155  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 299  Jefremoff Elli, HIFK Gymnastics V
11 161  Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics V
11 153  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 341  Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 49  Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 159  Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics V
11 163  Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics V
11 50  Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit IV
11 105  Hakala Aino, Tampereen Sisu IV
11 250  Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 338  Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 343  Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 345  Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 160  Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics IV
11 158  Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics IV
11 340  Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 339  Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 100  Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 108  Lundström Lilian, Tampereen Sisu IV
11 58  Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat IV
11 249  Mattsson Claudia, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 198  Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat IV
11 197  Moya Iris, Lempäälän Pandat IV
11 103  Mäki Leila, Taipumattomat IV
11 107  Mäntylä Ester, Tampereen Sisu IV
11 1  Palosaari Enni, Fliku-82 IV
11 51  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat IV
11 102  Päkkilä Livia, Taipumattomat IV
11 348  Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 106  Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu IV
11 156  Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics IV
11 257  Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja IV
11 306  Somer Sofia, HIFK Gymnastics IV
11 4  Tanskanen Frida, Fliku-82 IV
11 59  Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat IV
11 342  Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 154  Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 55  Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat III
11 60  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat III
11 3  Hollmérus Erika, Fliku-82 III
11 201  Ikonen Jenina, Viipurin Reipas III
11 245  Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics III
11 110  Koiranen Amanda, Tampereen Sisu III
11 199  Laiho Lila, Viipurin Reipas III
11 251  Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 253  Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja III
11 204  Lappalainen Maria, Viipurin Reipas III
11 2  Luhtanen Enni, Fliku-82 III
11 57  Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat III
11 200  Monto Leena, Viipurin Reipas III
11 104  Penttinen Wilda, Taipumattomat III
11 97  Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 53  Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat III
11 346  Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 344  Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 337  Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat III
11 256  Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja III
11 208  Takki Karla, Viipurin Reipas III
11 5  Fjäder Erin, Fliku-82 II
11 202  Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas II
11 7  Kainulainen Maisa, Fliku-82 II
11 9  Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 248  Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics II
11 207  Puolanne Ida, Viipurin Reipas II
11 54  Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat II
11 347  Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat II
11 10  Sund Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 206  Hannula Nella, Viipurin Reipas I
11 11  Keituri Cindy, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 203  Kirén Adessa, Viipurin Reipas I
11 254  Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja I
11 246  Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics I
11 8  Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 98  Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 12  Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 205  Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas I
11 6  Antikainen Pinja, Fliku-82
11 255  Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja
11 56  Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat
11 109  Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu
11 101  Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto
11 52  Vuorela Eveliina, Tampereen Voimistelijat

Last Update: 5.12.2022 16.24.37