Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV B luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 169  Salo Saana, Tampereen Voimistelijat VI
2 171  Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat VI
2 179  Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat VI
4 263  Rautava Anni, Pyrkivä Gymnastics VI
5 224  Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat VI
6 262  Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics V
7 264  Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics V
8 180  Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat V
8 178  Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat V
10 45  Anttila Saga, Taipumattomat V
11 309  Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 223  Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat V
11 305  Mattila Sanni, Tampereen Sisu V
11 125  Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 306  Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 220  Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat V
11 176  Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat V
11 271  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics IV
11 9  Ek Jessica, Voimisteluklubi Lohja IV
11 261  Hakamäki Sonja, Pyrkivä Gymnastics IV
11 266  Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics IV
11 90  Hannula Riina, Viipurin Reipas IV
11 41  Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 6  Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 81  Issakainen Neea, Viipurin Reipas IV
11 134  Kinnunen Kiia, Kajaani Gymnastics IV
11 132  Korhonen Aava, Kajaani Gymnastics IV
11 268  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics IV
11 173  Levola Elea, Tampereen Voimistelijat IV
11 42  Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics IV
11 43  Päkkilä Saaga, Taipumattomat IV
11 172  Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat IV
11 5  Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 50  Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat IV
11 265  Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics IV
11 175  Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat IV
11 83  Hannula Verna, Viipurin Reipas III
11 10  Husso Ida, Voimisteluklubi Lohja III
11 227  Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat III
11 91  Kemppi Stella, Viipurin Reipas III
11 308  Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 226  Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat III
11 222  Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat III
11 127  Lösönen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 126  Mättö Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 44  Pesonen Viivi, Taipumattomat III
11 46  Pulkkinen Aino, Taipumattomat III
11 269  Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics III
11 307  Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 170  Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat III
11 177  Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat II
11 270  Hämäläinen Iida, Pyrkivä Gymnastics II
11 174  Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat II
11 310  Khiat Ada, Fliku-82 II
11 84  Kuikka Milana, Viipurin Reipas II
11 129  Kuosmanen Silva, Kajaani Gymnastics II
11 311  Maijala Inka, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 87  Matikkala Isabel, Viipurin Reipas II
11 8  Moistlik Laura-Lisette, Voimisteluklubi Lohja II
11 135  Parkkinen Jade, Kajaani Gymnastics II
11 49  Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat II
11 88  Pousi Emilia, Viipurin Reipas II
11 82  Rinne Viivi, Viipurin Reipas II
11 85  Salin Iiris, Viipurin Reipas II
11 267  Salmio Saimi, Pyrkivä Gymnastics II
11 7  Sundqvist Vilma, Voimisteluklubi Lohja II
11 217  Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat I
11 48  Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat I
11 2  Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 89  Heiskanen Ada, Viipurin Reipas I
11 3  Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 312  Itkonen Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 47  Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat I
11 133  Korhonen Vanessa, Kajaani Gymnastics I
11 131  Määttä Helka, Kajaani Gymnastics I
11 130  Määttä Helmi, Kajaani Gymnastics I
11 128  Nevanperä Iida, Kajaani Gymnastics I
11 4  Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 1  Östberg Saara, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 86  Kortelainen Olga, Viipurin Reipas
11 221  Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

Last Update: 5.12.2022 15.10.17