Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Ikämiehet MTV 1 lk ELIITTI MTV 1 lk KILPA MTV 2 lk ELIITTI MTV 2 lk KILPA MTV 3 lk KILPA MTV 3lk ELIITTI MTV 4 lk ELIITTI MTV 4 lk KILPA MTV 5 lk NUOREMMAT MTV Nuorten telinefinaalit MTV SM Nuoret NTV Aikuiset B luokka NTV Aikuiset C luokka NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV E-joukkueet NTV F luokka nuoremmat NTV F luokka vanhemmat NTV G luokka nuoremmat NTV G luokka vanhemmat NTV G-joukkueet NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV SM NAISET ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT telinefinaalit SM NAISET telinefinaalit MTV 1. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 2. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 3. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 4. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 5. luokka JOUKKUEKILPAILU NTV E joukkuekilpailu NTV G joukkuekilpailu
NTV F luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
70
Eronen Maria
HIFK Gymnastics
10,950
D: 2,4
E: 8,550
10,900
D: 2,70
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,200
11,700
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,800
11,100
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,900
44,650
VT
10,950
D: 2,4
E: 8,550
UB
10,900
D: 2,7
E: 8,200
BB
11,700
D: 2,9
E: 8,800
FX
11,100
D: 3,2
E: 7,900
2
119
Kivikoski Venla
Tampereen Voimistelijat
10,650
D: 1,6
E: 9,050
10,200
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,100
11,950
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,650
10,900
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
43,700
0,950
VT
10,650
D: 1,6
E: 9,050
UB
10,200
D: 2,1
E: 8,100
BB
11,950
D: 3,3
E: 8,650
FX
10,900
D: 3,4
E: 7,500
3
117
Harjula Hulda
Tampereen Voimistelijat
10,450
D: 1,6
E: 8,850
10,300
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,100
11,450
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,350
11,000
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
43,200
1,450
VT
10,450
D: 1,6
E: 8,850
UB
10,300
D: 2,2
E: 8,100
BB
11,450
D: 3,1
E: 8,350
FX
11,000
D: 3,3
E: 7,700
4
122
Tapio Säde
Tampereen Voimistelijat
10,650
D: 1,6
E: 9,050
9,900
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
11,300
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,200
11,300
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
43,150
1,500
VT
10,650
D: 1,6
E: 9,050
UB
9,900
D: 2,2
E: 7,700
BB
11,300
D: 3,1
E: 8,200
FX
11,300
D: 3,2
E: 8,100
5
14
Strengell Elena
Espoon Telinetaiturit
10,800
D: 2,4
E: 8,400
10,200
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
11,100
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,000
10,550
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
42,650
2,000
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
10,200
D: 2,3
E: 7,900
BB
11,100
D: 3,1
E: 8,000
FX
10,550
D: 3,1
E: 7,450
6
180
Yltiö Viivi
Tampereen Sisu
10,750
D: 2,0
E: 8,750
9,800
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
11,500
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,600
10,500
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,400
42,550
2,100
VT
10,750
D: 2,0
E: 8,750
UB
9,800
D: 2,4
E: 7,400
BB
11,500
D: 2,9
E: 8,600
FX
10,500
D: 3,1
E: 7,400
7
69
Vuokila Kaisla
HIFK Gymnastics
10,950
D: 2,4
E: 8,550
9,900
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,800
10,200
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
11,400
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,400
42,450
2,200
VT
10,950
D: 2,4
E: 8,550
UB
9,900
D: 2,1
E: 7,800
BB
10,200
D: 2,5
E: 7,700
FX
11,400
D: 3,0
E: 8,400
8
116
Koskensalo Isla
Tampereen Voimistelijat
10,450
D: 1,6
E: 8,850
8,800
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,700
11,550
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,550
11,500
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,300
42,300
2,350
VT
10,450
D: 1,6
E: 8,850
UB
8,800
D: 2,1
E: 6,700
BB
11,550
D: 3,0
E: 8,550
FX
11,500
D: 3,2
E: 8,300
8
121
Harolin Viivi
Tampereen Voimistelijat
10,500
D: 1,6
E: 8,900
10,500
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,200
10,550
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,250
10,750
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
42,300
2,350
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
10,500
D: 2,3
E: 8,200
BB
10,550
D: 3,3
E: 7,250
FX
10,750
D: 3,3
E: 7,450
10
68
Pöyhiä Milana
HIFK Gymnastics
11,150
D: 2,4
E: 8,750
9,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
10,400
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
11,100
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
42,250
2,400
VT
11,150
D: 2,4
E: 8,750
UB
9,600
D: 2,1
E: 7,500
BB
10,400
D: 2,5
E: 7,900
FX
11,100
D: 3,0
E: 8,100
11
120
Harjula Hilma
Tampereen Voimistelijat
10,650
D: 1,6
E: 9,050
10,100
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,800
10,300
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
10,950
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,750
42,000
2,650
VT
10,650
D: 1,6
E: 9,050
UB
10,100
D: 2,3
E: 7,800
BB
10,300
D: 3,1
E: 7,200
FX
10,950
D: 3,2
E: 7,750
12
177
Hanafi Silva
Tampereen Sisu
11,150
D: 2,4
E: 8,750
9,800
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
10,350
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
10,550
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
41,850
2,800
VT
11,150
D: 2,4
E: 8,750
UB
9,800
D: 2,4
E: 7,400
BB
10,350
D: 2,9
E: 7,450
FX
10,550
D: 3,1
E: 7,450
13
10
Malinen Enni
Espoon Telinetaiturit
10,800
D: 2,4
E: 8,400
9,200
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,800
11,000
D: 2,70
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,300
10,700
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
41,700
2,950
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
9,200
D: 2,4
E: 6,800
BB
11,000
D: 2,7
E: 8,300
FX
10,700
D: 3,1
E: 7,600
14
173
Mäkinen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,400
D: 1,6
E: 8,800
9,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
10,700
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,400
10,850
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,350
41,550
3,100
VT
10,400
D: 1,6
E: 8,800
UB
9,600
D: 2,1
E: 7,500
BB
10,700
D: 2,3
E: 8,400
FX
10,850
D: 2,5
E: 8,350
15
172
Sandberg Mathilda
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,800
D: 1,6
E: 8,200
9,800
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
11,300
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,400
10,350
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,150
41,250
3,400
VT
9,800
D: 1,6
E: 8,200
UB
9,800
D: 2,1
E: 7,700
BB
11,300
D: 2,9
E: 8,400
FX
10,350
D: 3,2
E: 7,150
16
125
Kuzmanovski Isabella
Pyrkivä Gymnastics
9,900
D: 1,6
E: 8,300
9,800
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
11,150
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,150
10,350
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,150
41,200
3,450
VT
9,900
D: 1,6
E: 8,300
UB
9,800
D: 2,2
E: 7,600
BB
11,150
D: 3,0
E: 8,150
FX
10,350
D: 3,2
E: 7,150
17
11
Vättö Alexandra
Espoon Telinetaiturit
11,150
D: 2,4
E: 8,750
9,200
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,900
10,500
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
10,300
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
41,150
3,500
VT
11,150
D: 2,4
E: 8,750
UB
9,200
D: 2,3
E: 6,900
BB
10,500
D: 2,9
E: 7,600
FX
10,300
D: 3,0
E: 7,300
18
57
Hakalahti Aura
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,600
D: 2,4
E: 8,200
10,100
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,000
10,900
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,800
9,350
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,850
40,950
3,700
VT
10,600
D: 2,4
E: 8,200
UB
10,100
D: 2,1
E: 8,000
BB
10,900
D: 3,1
E: 7,800
FX
9,350
D: 2,5
E: 6,850
18
126
Sintonen Nanna
Pyrkivä Gymnastics
9,950
D: 1,6
E: 8,350
10,200
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,100
10,100
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,900
10,700
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
40,950
3,700
VT
9,950
D: 1,6
E: 8,350
UB
10,200
D: 2,1
E: 8,100
BB
10,100
D: 3,2
E: 6,900
FX
10,700
D: 3,1
E: 7,600
20
63
Eronen Aada
Kuopion Reippaan Voimistelijat
10,700
D: 2,4
E: 8,300
9,700
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
9,850
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
10,650
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,350
40,900
3,750
VT
10,700
D: 2,4
E: 8,300
UB
9,700
D: 2,1
E: 7,600
BB
9,850
D: 2,4
E: 7,450
FX
10,650
D: 3,3
E: 7,350
21
4
Virtanen Suvi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,100
D: 1,6
E: 8,500
9,000
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,900
11,000
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,600
10,600
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
40,700
3,950
VT
10,100
D: 1,6
E: 8,500
UB
9,000
D: 2,1
E: 6,900
BB
11,000
D: 2,4
E: 8,600
FX
10,600
D: 3,1
E: 7,500
21
66
Montell Mette
Kuopion Reippaan Voimistelijat
11,200
D: 2,4
E: 8,800
9,200
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,100
9,900
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
10,400
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,400
40,700
3,950
VT
11,200
D: 2,4
E: 8,800
UB
9,200
D: 2,1
E: 7,100
BB
9,900
D: 2,2
E: 7,700
FX
10,400
D: 3,0
E: 7,400
23
124
Pajakkala Venla
Pyrkivä Gymnastics
10,800
D: 1,6
E: 9,200
9,500
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
9,300
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,300
11,050
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,850
40,650
4,000
VT
10,800
D: 1,6
E: 9,200
UB
9,500
D: 2,2
E: 7,300
BB
9,300
D: 3,0
E: 6,300
FX
11,050
D: 3,2
E: 7,850
24
176
Finning Unelma
Voimistelumaailma Oulu
11,050
D: 2,4
E: 8,650
10,500
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
10,050
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,850
8,950
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,850
40,550
4,100
VT
11,050
D: 2,4
E: 8,650
UB
10,500
D: 2,9
E: 7,600
BB
10,050
D: 3,2
E: 6,850
FX
8,950
D: 3,1
E: 5,850
25
171
Martelius Anna
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,750
D: 2,4
E: 8,350
9,500
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
9,000
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,600
11,250
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,250
40,500
4,150
VT
10,750
D: 2,4
E: 8,350
UB
9,500
D: 2,1
E: 7,400
BB
9,000
D: 2,4
E: 6,600
FX
11,250
D: 3,0
E: 8,250
26
118
Peltotalo Unna
Tampereen Voimistelijat
10,950
D: 1,6
E: 9,350
9,900
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
8,450
D: 1,80
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,650
11,100
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,000
40,400
4,250
VT
10,950
D: 1,6
E: 9,350
UB
9,900
D: 2,2
E: 7,700
BB
8,450
D: 1,8
E: 6,650
FX
11,100
D: 3,1
E: 8,000
27
60
Peltonen Jenni
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,950
D: 2,4
E: 8,550
10,000
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,800
8,850
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,350
10,400
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
40,200
4,450
VT
10,950
D: 2,4
E: 8,550
UB
10,000
D: 2,2
E: 7,800
BB
8,850
D: 2,5
E: 6,350
FX
10,400
D: 3,2
E: 7,200
28
123
Lindroos Mette
Pyrkivä Gymnastics
10,050
D: 1,6
E: 8,450
9,700
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
10,100
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
10,200
D: 3,70
DV: 1,1 CR: 2,6 CV: 0,0
E: 6,500
40,050
4,600
VT
10,050
D: 1,6
E: 8,450
UB
9,700
D: 2,2
E: 7,500
BB
10,100
D: 2,6
E: 7,500
FX
10,200
D: 3,7
E: 6,500
29
8
Nousiainen Netta
Espoon Telinetaiturit
10,450
D: 2,4
E: 8,050
9,300
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
10,250
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
10,000
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,800
40,000
4,650
VT
10,450
D: 2,4
E: 8,050
UB
9,300
D: 2,1
E: 7,200
BB
10,250
D: 2,8
E: 7,450
FX
10,000
D: 3,2
E: 6,800
30
1
Peltomäki Matleena
Porin Tarmo voimistelujaosto
11,200
D: 2,4
E: 8,800
9,300
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
9,350
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,750
9,950
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
39,800
4,850
VT
11,200
D: 2,4
E: 8,800
UB
9,300
D: 2,1
E: 7,200
BB
9,350
D: 2,6
E: 6,750
FX
9,950
D: 2,5
E: 7,450
31
2
Jääskeläinen Edla
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,800
D: 2,4
E: 8,400
9,300
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,100
9,600
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,700
9,800
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
39,500
5,150
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
9,300
D: 2,2
E: 7,100
BB
9,600
D: 2,9
E: 6,700
FX
9,800
D: 2,5
E: 7,300
32
115
Laitila Sara
Vaasan Telinetaiturit
10,550
D: 1,6
E: 8,950
8,500
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,300
10,150
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,850
10,250
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,850
39,450
5,200
VT
10,550
D: 1,6
E: 8,950
UB
8,500
D: 2,2
E: 6,300
BB
10,150
D: 2,3
E: 7,850
FX
10,250
D: 2,4
E: 7,850
33
113
Berg Illusia
Voimisteluklubi Lohja
10,300
D: 1,6
E: 8,700
9,700
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
9,550
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,050
9,600
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,000
39,150
5,500
VT
10,300
D: 1,6
E: 8,700
UB
9,700
D: 2,2
E: 7,500
BB
9,550
D: 2,5
E: 7,050
FX
9,600
D: 2,6
E: 7,000
34
9
Puurtinen Eeva
Espoon Telinetaiturit
10,000
D: 1,6
E: 8,400
8,100
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,800
10,350
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
10,100
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,100
38,550
6,100
VT
10,000
D: 1,6
E: 8,400
UB
8,100
D: 2,3
E: 5,800
BB
10,350
D: 2,9
E: 7,450
FX
10,100
D: 3,0
E: 7,100
34
178
Pohjonen Emmiina
Tampereen Sisu
11,050
D: 2,4
E: 8,650
8,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
9,950
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,550
8,950
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,550
38,550
6,100
VT
11,050
D: 2,4
E: 8,650
UB
8,600
D: 2,1
E: 6,500
BB
9,950
D: 2,4
E: 7,550
FX
8,950
D: 2,4
E: 6,550
36
169
Vanninen Sofia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,200
D: 1,6
E: 8,600
9,400
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
7,800
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,400
11,050
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,950
38,450
6,200
VT
10,200
D: 1,6
E: 8,600
UB
9,400
D: 2,1
E: 7,300
BB
7,800
D: 2,4
E: 5,400
FX
11,050
D: 3,1
E: 7,950
36
7
Kero Paola
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,150
D: 1,6
E: 7,550
9,700
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
9,750
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,550
9,850
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,750
38,450
6,200
VT
9,150
D: 1,6
E: 7,550
UB
9,700
D: 2,1
E: 7,600
BB
9,750
D: 2,2
E: 7,550
FX
9,850
D: 3,1
E: 6,750
38
59
Säkkinen Meea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,100
D: 2,4
E: 8,700
8,200
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,100
9,350
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,750
9,700
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,500
38,350
6,300
VT
11,100
D: 2,4
E: 8,700
UB
8,200
D: 2,1
E: 6,100
BB
9,350
D: 2,6
E: 6,750
FX
9,700
D: 3,2
E: 6,500
39
64
Martikainen Lili
Kuopion Reippaan Voimistelijat
10,150
D: 1,6
E: 8,550
9,000
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,900
8,650
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,350
10,400
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,400
38,200
6,450
VT
10,150
D: 1,6
E: 8,550
UB
9,000
D: 2,1
E: 6,900
BB
8,650
D: 2,3
E: 6,350
FX
10,400
D: 3,0
E: 7,400
40
5
Talvinen Isla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,500
D: 1,6
E: 8,900
9,800
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
7,700
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,300
9,950
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,850
37,950
6,700
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
9,800
D: 2,1
E: 7,700
BB
7,700
D: 2,4
E: 5,300
FX
9,950
D: 3,1
E: 6,850
41
13
Kunnas Emilia
Espoon Telinetaiturit
10,500
D: 1,6
E: 8,900
8,800
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,600
8,400
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,000
10,150
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,150
37,850
6,800
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
8,800
D: 2,2
E: 6,600
BB
8,400
D: 2,4
E: 6,000
FX
10,150
D: 3,0
E: 7,150
42
3
Mäenpää Ronja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,050
D: 1,6
E: 8,450
9,100
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,000
8,100
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,900
10,150
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,650
37,400
7,250
VT
10,050
D: 1,6
E: 8,450
UB
9,100
D: 2,1
E: 7,000
BB
8,100
D: 2,2
E: 5,900
FX
10,150
D: 2,5
E: 7,650
43
61
Niemeläinen Hilda-Mari
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,900
D: 1,6
E: 8,300
8,500
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,400
9,100
D: 1,80
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,300
9,700
D: 2,10
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,600
37,200
7,450
VT
9,900
D: 1,6
E: 8,300
UB
8,500
D: 2,1
E: 6,400
BB
9,100
D: 1,8
E: 7,300
FX
9,700
D: 2,1
E: 7,600
44
58
Aapajärvi Noora
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,550
D: 1,6
E: 7,950
9,500
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
8,050
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,750
9,900
D: 2,70
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
37,000
7,650
VT
9,550
D: 1,6
E: 7,950
UB
9,500
D: 2,1
E: 7,400
BB
8,050
D: 2,3
E: 5,750
FX
9,900
D: 2,7
E: 7,200
45
170
Rautio Tiina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,150
D: 1,6
E: 8,550
3,200
D: 1,50
DV: 0,5 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,700
ND: 6,00
10,800
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,000
10,300
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
34,450
10,200
VT
10,150
D: 1,6
E: 8,550
UB
3,200
D: 1,5
E: 7,700
ND: 6,00
BB
10,800
D: 2,8
E: 8,000
FX
10,300
D: 2,6
E: 7,700
46
114
Kangas Ida
Voimisteluklubi Lohja
10,700
D: 2,4
E: 8,300
9,400
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
9,400
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,400
29,500
15,150
VT
10,700
D: 2,4
E: 8,300
UB
9,400
D: 2,2
E: 7,200
BB
9,400
D: 3,0
E: 6,400
FX

47
62
Nuutinen Jade
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,900
D: 1,6
E: 8,300
9,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
8,350
D: 2,00
DV: 1,0 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,350
27,850
16,800
VT
9,900
D: 1,6
E: 8,300
UB
9,600
D: 2,1
E: 7,500
BB
8,350
D: 2,0
E: 6,350
FX

48
65
Martikainen Lina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
8,450
D: 1,70
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,750
9,000
D: 2,20
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,800
26,050
18,600
VT

UB
8,600
D: 2,1
E: 6,500
BB
8,450
D: 1,7
E: 6,750
FX
9,000
D: 2,2
E: 6,800
49
179
Salonen Hertta
Tampereen Sisu
10,400
D: 1,6
E: 8,800
8,950
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,350
19,350
25,300
VT
10,400
D: 1,6
E: 8,800
UB

BB
8,950
D: 2,6
E: 6,350
FX

50
193
Lundström Anna
Tampereen Sisu
9,700
D: 1,6
E: 8,100
8,000
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,900
17,700
26,950
VT
9,700
D: 1,6
E: 8,100
UB
8,000
D: 2,1
E: 5,900
BB

FX

51
6
Mattila Lotta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
VT

UB

BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
66
Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat


2,4


8,800




5,600
11,200

2
1
Peltomäki Matleena, Porin Tarmo voimistelujaosto


2,4


8,800




5,600
11,200

3
11
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,750




5,575
11,150

0,025
4
177
Hanafi Silva, Tampereen Sisu


2,4


8,750




5,575
11,150

0,025
5
68
Pöyhiä Milana, HIFK Gymnastics


2,4


8,750




5,575
11,150

0,025
6
59
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,4


8,700




5,550
11,100

0,050
7
178
Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu


2,4


8,650




5,525
11,050

0,075
8
176
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu


2,4


8,650




5,525
11,050

0,075
9
118
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,350




5,475
10,950

0,125
10
70
Eronen Maria, HIFK Gymnastics


2,4


8,550




5,475
10,950

0,125
11
60
Peltonen Jenni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,4


8,550




5,475
10,950

0,125
12
69
Vuokila Kaisla, HIFK Gymnastics


2,4


8,550




5,475
10,950

0,125
13
124
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics


1,6


9,200




5,400
10,800

0,200
14
2
Jääskeläinen Edla, Jyväskylän Voimistelijat-79


2,4


8,400




5,400
10,800

0,200
15
14
Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,400




5,400
10,800

0,200
16
10
Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,400




5,400
10,800

0,200
17
180
Yltiö Viivi, Tampereen Sisu


2,0


8,750




5,375
10,750

0,225
18
171
Martelius Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


2,4


8,350




5,375
10,750

0,225
19
114
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja


2,4


8,300




5,350
10,700

0,250
20
63
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat


2,4


8,300




5,350
10,700

0,250
21
122
Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,050




5,325
10,650

0,275
22
119
Kivikoski Venla, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,050




5,325
10,650

0,275
23
120
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,050




5,325
10,650

0,275
24
57
Hakalahti Aura, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,4


8,200




5,300
10,600

0,300
25
115
Laitila Sara, Vaasan Telinetaiturit


1,6


8,950




5,275
10,550

0,325
26
13
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit


1,6


8,900




5,250
10,500

0,350
27
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,900




5,250
10,500

0,350
28
121
Harolin Viivi, Tampereen Voimistelijat


1,6


8,900




5,250
10,500

0,350
29
117
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat


1,6


8,850




5,225
10,450

0,375
30
116
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat


1,6


8,850




5,225
10,450

0,375
31
8
Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,050




5,225
10,450

0,375
32
173
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


1,6


8,800




5,200
10,400

0,400
33
179
Salonen Hertta, Tampereen Sisu


1,6


8,800




5,200
10,400

0,400
34
113
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja


1,6


8,700




5,150
10,300

0,450
35
169
Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


1,6


8,600




5,100
10,200

0,500
36
64
Martikainen Lili, Kuopion Reippaan Voimistelijat


1,6


8,550




5,075
10,150

0,525
37
170
Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


1,6


8,550




5,075
10,150

0,525
38
4
Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,500




5,050
10,100

0,550
39
123
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,450




5,025
10,050

0,575
40
3
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,450




5,025
10,050

0,575
41
9
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit


1,6


8,400




5,000
10,000

0,600
42
126
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,350




4,975
9,950

0,625
43
62
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat


1,6


8,300




4,950
9,900

0,650
44
61
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat


1,6


8,300




4,950
9,900

0,650
45
125
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,300




4,950
9,900

0,650
46
172
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


1,6


8,200




4,900
9,800

0,700
47
193
Lundström Anna, Tampereen Sisu


1,6


8,100




4,850
9,700

0,750
48
58
Aapajärvi Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


1,6


7,950




4,775
9,550

0,825
49
7
Kero Paola, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


7,550




4,575
9,150

1,025
50
6
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

2,7
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 

8,200


10,900

2
121
Harolin Viivi, Tampereen Voimistelijat

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

8,200


10,500

0,400
3
176
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,500

0,400
4
117
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

8,100


10,300

0,600
5
119
Kivikoski Venla, Tampereen Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

8,100


10,200

0,700
5
126
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

8,100


10,200

0,700
5
14
Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,200

0,700
8
57
Hakalahti Aura, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

8,000


10,100

0,800
9
120
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,800


10,100

0,800
10
60
Peltonen Jenni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,800


10,000

0,900
11
69
Vuokila Kaisla, HIFK Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,800


9,900

1,000
12
118
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,900

1,000
12
122
Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,900

1,000
14
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,800

1,100
14
172
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,800

1,100
14
125
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,600


9,800

1,100
14
180
Yltiö Viivi, Tampereen Sisu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,400


9,800

1,100
14
177
Hanafi Silva, Tampereen Sisu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,400


9,800

1,100
19
63
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,600


9,700

1,200
19
7
Kero Paola, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,600


9,700

1,200
19
123
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,700

1,200
19
113
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,700

1,200
23
62
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,600

1,300
23
68
Pöyhiä Milana, HIFK Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,600

1,300
23
173
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,500


9,600

1,300
26
171
Martelius Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,400


9,500

1,400
26
58
Aapajärvi Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,400


9,500

1,400
26
124
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,300


9,500

1,400
29
169
Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,300


9,400

1,500
30
114
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,400

1,500
31
1
Peltomäki Matleena, Porin Tarmo voimistelujaosto

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,300

1,600
31
8
Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,300

1,600
33
2
Jääskeläinen Edla, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,100


9,300

1,600
34
66
Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,100


9,200

1,700
34
11
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

6,900


9,200

1,700
36
10
Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

6,800


9,200

1,700
37
3
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,000


9,100

1,800
38
64
Martikainen Lili, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,900


9,000

1,900
38
4
Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,900


9,000

1,900
40
116
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,700


8,800

2,100
41
13
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

6,600


8,800

2,100
42
65
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,600

2,300
42
178
Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,600

2,300
44
61
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,400


8,500

2,400
44
115
Laitila Sara, Vaasan Telinetaiturit

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

6,300


8,500

2,400
46
59
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,100


8,200

2,700
47
9
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

5,800


8,100

2,800
48
193
Lundström Anna, Tampereen Sisu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

5,900


8,000

2,900
49
170
Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1,5
DV: 0,5 CR: 1,0 CV: 

7,700

6,0

3,200

7,700
50
179
Salonen Hertta, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



50
6
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
119
Kivikoski Venla, Tampereen Voimistelijat

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,650


11,950

2
70
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,800


11,700

0,250
3
116
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,550


11,550

0,400
4
180
Yltiö Viivi, Tampereen Sisu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,600


11,500

0,450
5
117
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

8,350


11,450

0,500
6
172
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,400


11,300

0,650
7
122
Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

8,200


11,300

0,650
8
125
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,150


11,150

0,800
9
14
Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

8,000


11,100

0,850
10
4
Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

8,600


11,000

0,950
10
10
Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit

2,7
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 

8,300


11,000

0,950
12
57
Hakalahti Aura, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,800


10,900

1,050
13
170
Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

8,000


10,800

1,150
14
173
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

8,400


10,700

1,250
15
121
Harolin Viivi, Tampereen Voimistelijat

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,250


10,550

1,400
16
11
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,500

1,450
17
68
Pöyhiä Milana, HIFK Gymnastics

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,400

1,550
18
9
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,350

1,600
18
177
Hanafi Silva, Tampereen Sisu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,350

1,600
20
120
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,200


10,300

1,650
21
8
Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,250

1,700
22
69
Vuokila Kaisla, HIFK Gymnastics

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,700


10,200

1,750
23
115
Laitila Sara, Vaasan Telinetaiturit

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,850


10,150

1,800
24
123
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

7,500


10,100

1,850
25
126
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

6,900


10,100

1,850
26
176
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

6,850


10,050

1,900
27
178
Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,550


9,950

2,000
28
66
Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,900

2,050
29
63
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,450


9,850

2,100
30
7
Kero Paola, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,550


9,750

2,200
31
2
Jääskeläinen Edla, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

6,700


9,600

2,350
32
113
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,050


9,550

2,400
33
114
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

6,400


9,400

2,550
34
1
Peltomäki Matleena, Porin Tarmo voimistelujaosto

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

6,750


9,350

2,600
34
59
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

6,750


9,350

2,600
36
124
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

6,300


9,300

2,650
37
61
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

1,8
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 

7,300


9,100

2,850
38
171
Martelius Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

6,600


9,000

2,950
39
179
Salonen Hertta, Tampereen Sisu

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

6,350


8,950

3,000
40
60
Peltonen Jenni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

6,350


8,850

3,100
41
64
Martikainen Lili, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

6,350


8,650

3,300
42
65
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

1,7
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 

6,750


8,450

3,500
43
118
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

1,8
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 

6,650


8,450

3,500
44
13
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

6,000


8,400

3,550
45
62
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,0
DV: 1,0 CR: 1,0 CV: 

6,350


8,350

3,600
46
3
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

5,900


8,100

3,850
47
58
Aapajärvi Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

5,750


8,050

3,900
48
169
Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

5,400


7,800

4,150
49
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

5,300


7,700

4,250
50
6
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
116
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,300


11,500

2
69
Vuokila Kaisla, HIFK Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,400


11,400

0,100
3
122
Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,300

0,200
4
171
Martelius Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,250


11,250

0,250
5
68
Pöyhiä Milana, HIFK Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,100

0,400
6
118
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

8,000


11,100

0,400
6
70
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,900


11,100

0,400
8
169
Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,950


11,050

0,450
9
124
Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,850


11,050

0,450
10
117
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,700


11,000

0,500
11
120
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,750


10,950

0,550
12
119
Kivikoski Venla, Tampereen Voimistelijat

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,500


10,900

0,600
13
173
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

8,350


10,850

0,650
14
121
Harolin Viivi, Tampereen Voimistelijat

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,750

0,750
15
10
Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,700

0,800
15
126
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,700

0,800
17
63
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,350


10,650

0,850
18
4
Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,500


10,600

0,900
19
177
Hanafi Silva, Tampereen Sisu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,550

0,950
19
14
Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,550

0,950
21
180
Yltiö Viivi, Tampereen Sisu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,400


10,500

1,000
22
66
Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,400


10,400

1,100
22
64
Martikainen Lili, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,400


10,400

1,100
22
60
Peltonen Jenni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,200


10,400

1,100
25
172
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,150


10,350

1,150
25
125
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,150


10,350

1,150
27
170
Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

7,700


10,300

1,200
28
11
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,300


10,300

1,200
29
115
Laitila Sara, Vaasan Telinetaiturit

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,850


10,250

1,250
30
123
Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics

3,7
DV: 1,1 CR: 2,6 CV: 

6,500


10,200

1,300
31
3
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,650


10,150

1,350
32
13
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,150


10,150

1,350
33
9
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,100


10,100

1,400
34
8
Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

6,800


10,000

1,500
35
1
Peltomäki Matleena, Porin Tarmo voimistelujaosto

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,450


9,950

1,550
36
5
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

6,850


9,950

1,550
37
58
Aapajärvi Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,7
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,900

1,600
38
7
Kero Paola, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

6,750


9,850

1,650
39
2
Jääskeläinen Edla, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,300


9,800

1,700
40
61
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,1
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 

7,600


9,700

1,800
40
59
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

6,500


9,700

1,800
42
113
Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

7,000


9,600

1,900
43
57
Hakalahti Aura, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

6,850


9,350

2,150
44
65
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2,2
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 

6,800


9,000

2,500
45
178
Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

6,550


8,950

2,550
46
176
Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

5,850


8,950

2,550
47
6
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



47
114
Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 20.6.2024 0.51.35
SX
SM
MD
XL
XXL