Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV F luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 70  Eronen Maria, HIFK Gymnastics 44,650
2 119  Kivikoski Venla, Tampereen Voimistelijat 43,700
3 117  Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat 43,200
4 122  Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat 43,150
5 14  Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit 42,650
6 180  Yltiö Viivi, Tampereen Sisu 42,550
7 69  Vuokila Kaisla, HIFK Gymnastics 42,450
8 116  Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat 42,300
8 121  Harolin Viivi, Tampereen Voimistelijat 42,300
10 68  Pöyhiä Milana, HIFK Gymnastics 42,250
11 120  Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat 42,000
12 177  Hanafi Silva, Tampereen Sisu 41,850
13 10  Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit 41,700
14 173  Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 41,550
15 172  Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 41,250
16 125  Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics 41,200
17 11  Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit 41,150
18 57  Hakalahti Aura, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 40,950
18 126  Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics 40,950
20 63  Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat 40,900
21 4  Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu 40,700
21 66  Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat 40,700
23 124  Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics 40,650
24 176  Finning Unelma, Voimistelumaailma Oulu 40,550
25 171  Martelius Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 40,500
26 118  Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat 40,400
27 60  Peltonen Jenni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 40,200
28 123  Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics 40,050
29 8  Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit 40,000
30 1  Peltomäki Matleena, Porin Tarmo voimistelujaosto 39,800
31 2  Jääskeläinen Edla, Jyväskylän Voimistelijat-79 39,500
32 115  Laitila Sara, Vaasan Telinetaiturit 39,450
33 113  Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja 39,150
34 9  Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit 38,550
34 178  Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu 38,550
36 169  Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 38,450
36 7  Kero Paola, Turun Urheiluliitto Voimistelu 38,450
38 59  Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 38,350
39 64  Martikainen Lili, Kuopion Reippaan Voimistelijat 38,200
40 5  Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu 37,950
41 13  Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit 37,850
42 3  Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu 37,400
43 61  Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat 37,200
44 58  Aapajärvi Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 37,000
45 170  Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 34,450
46 114  Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja 29,500
47 62  Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat 27,850
48 65  Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat 26,050
49 179  Salonen Hertta, Tampereen Sisu 19,350
50 193  Lundström Anna, Tampereen Sisu 17,700
51 6  Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

Last Update: 5.12.2022 14.58.44