Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV D luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 167  Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics VII
2 1  Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
3 165  Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics V
4 55  Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat IV
5 3  Gezuri Susanna, Lappeenrannan Voimistelijat IV
6 115  Rantalainen Iris, Viipurin Reipas IV
7 62  Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
7 168  Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics IV
9 12  Botsch Saana, Lappeenrannan Voimistelijat IV
10 166  Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics IV
10 117  Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit IV
11 111  Aho Justiina, Taipumattomat III
11 158  Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja III
11 114  Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas III
11 109  Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics III
11 53  Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat III
11 56  Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat III
11 4  Toivanen Teresa, Lappeenrannan Voimistelijat III
11 59  Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat III
11 11  Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat III
11 107  Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics III
11 8  Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 58  Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat II
11 63  Hakala Sonja, Tampereen Sisu II
11 157  Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja II
11 108  Kemppainen Helmi, Kajaani Gymnastics II
11 6  Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 64  Kopponen Lotta, Tampereen Sisu II
11 5  Luukko Julia, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 106  Moilanen Senja, Kajaani Gymnastics II
11 13  Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 163  Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta I
11 113  Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas I
11 159  Kolehmainen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat I
11 60  Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat I
11 9  Pankka Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 110  Pesonen Venla, Taipumattomat I
11 7  Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 160  Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat I
11 116  Tiihonen Sanni, Viipurin Reipas I
11 61  Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 2  Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11 164  Hämäläinen Maija-Sisko, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
11 10  Järveläinen Venny, Lappeenrannan Voimistelijat
11 57  Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat
11 54  Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

Last Update: 5.12.2022 15.24.44