Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Ikämiehet MTV 1 lk ELIITTI MTV 1 lk KILPA MTV 2 lk ELIITTI MTV 2 lk KILPA MTV 3 lk KILPA MTV 3lk ELIITTI MTV 4 lk ELIITTI MTV 4 lk KILPA MTV 5 lk NUOREMMAT MTV Nuorten telinefinaalit MTV SM Nuoret NTV Aikuiset B luokka NTV Aikuiset C luokka NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV E-joukkueet NTV F luokka nuoremmat NTV F luokka vanhemmat NTV G luokka nuoremmat NTV G luokka vanhemmat NTV G-joukkueet NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV SM NAISET ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT telinefinaalit SM NAISET telinefinaalit MTV 1. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 2. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 3. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 4. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 5. luokka JOUKKUEKILPAILU NTV E joukkuekilpailu NTV G joukkuekilpailu
NTV D luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
167
Nurmikko Milla
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
1
Nuutinen Nella
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
3
165
Tanttu Selma
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
4
55
Lukkari Hilla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
3
Gezuri Susanna
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8-8,5
6
115
Rantalainen Iris
Viipurin Reipas
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
7
62
Perttula Matilda
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
7
168
Lehtonen Kerttu
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
12
Botsch Saana
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
10
166
Nylund Mona
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8,5-9
6-7
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8-8,5
10
117
Granfors Alva
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
111
Aho Justiina
Taipumattomat
9-9,5
7-7,5
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
158
Enberg Elin
Voimisteluklubi Lohja
9,5-10
7,5-8
6-7
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
114
Kallioniemi Iitu
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
109
Oikarinen Anni
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
53
Paulakorpi Minja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
alle 6
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
56
Siltakoski Sera
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
4
Toivanen Teresa
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
59
Torvinen Olga
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
11
Valkeapää Linnea
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
107
Virtanen Iris
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
8
Aliranta Juulia
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
58
Carmona Toivanen Elsa
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
alle 6
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
63
Hakala Sonja
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
alle 6
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
157
Hellstedt Jessica
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
108
Kemppainen Helmi
Kajaani Gymnastics
6-7
7-7,5
7-7,5
8-8,5
II
VT
6-7
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
6
Kiljunen Fiia
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
7,5-8
alle 6
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
64
Kopponen Lotta
Tampereen Sisu
8-8,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
5
Luukko Julia
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
7,5-8
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
106
Moilanen Senja
Kajaani Gymnastics
8-8,5
7-7,5
alle 6
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
13
Aliranta Eveliina
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
163
Hämäläinen Marja-Liisa
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
113
Koivuniemi Maija
Viipurin Reipas
6-7
7,5-8
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
159
Kolehmainen Aada
Kuopion Reippaan Voimistelijat
7-7,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
60
Laakkonen Veera
Tampereen Voimistelijat
6-7
7,5-8
alle 6
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
9
Pankka Emilia
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
110
Pesonen Venla
Taipumattomat
7-7,5
alle 6
alle 6
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
7
Ryynänen Essi
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
160
Räsänen Wilma
Kuopion Reippaan Voimistelijat
alle 6
6-7
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
116
Tiihonen Sanni
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
61
Tähkänen Maria
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
6-7
I
VT
alle 6
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
alle 6
11
2
Herttuainen Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
164
Hämäläinen Maija-Sisko
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
10
Järveläinen Venny
Lappeenrannan Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
57
Saarni Nella
Tampereen Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
54
Turunen Vilja
Tampereen Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
158
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

9,5-10

2
111
Aho Justiina, Taipumattomat

9-9,5

2
1
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
53
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
12
Botsch Saana, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

5
55
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
167
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
58
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
117
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

8
56
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
11
Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

11
109
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
107
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
13
Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
8
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
3
Gezuri Susanna, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
114
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

8,5-9

11
168
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
166
Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
9
Pankka Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
62
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
115
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

8,5-9

11
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
165
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
116
Tiihonen Sanni, Viipurin Reipas

8,5-9

11
4
Toivanen Teresa, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
59
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
63
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

8-8,5

11
157
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
6
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
64
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

8-8,5

11
5
Luukko Julia, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
106
Moilanen Senja, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
163
Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
159
Kolehmainen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
110
Pesonen Venla, Taipumattomat

7-7,5

11
108
Kemppainen Helmi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
164
Hämäläinen Maija-Sisko, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
10
Järveläinen Venny, Lappeenrannan Voimistelijat

11
113
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

11
60
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

11
160
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

11
57
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

11
54
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

11
61
Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
167
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
3
Gezuri Susanna, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

3
1
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

3
165
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
166
Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
12
Botsch Saana, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

6
62
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

8
58
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
59
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
61
Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
115
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

8-8,5

11
158
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
117
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
63
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

7,5-8

11
6
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
168
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
55
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
5
Luukko Julia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
53
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
111
Aho Justiina, Taipumattomat

7-7,5

11
157
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
108
Kemppainen Helmi, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
106
Moilanen Senja, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
109
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
56
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
4
Toivanen Teresa, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
107
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
8
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
60
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
11
Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
13
Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
2
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
164
Hämäläinen Maija-Sisko, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
163
Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
10
Järveläinen Venny, Lappeenrannan Voimistelijat

11
114
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

alle 6

11
113
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

11
159
Kolehmainen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
64
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

alle 6

11
9
Pankka Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
110
Pesonen Venla, Taipumattomat

11
160
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
57
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

11
116
Tiihonen Sanni, Viipurin Reipas

alle 6

11
54
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
167
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
165
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
168
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
115
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

7,5-8

5
60
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

6
114
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

7,5-8

6
1
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

8
3
Gezuri Susanna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

8
55
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

8
4
Toivanen Teresa, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
12
Botsch Saana, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
117
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
108
Kemppainen Helmi, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
62
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
59
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
107
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
111
Aho Justiina, Taipumattomat

6-7

11
8
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
158
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
157
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
163
Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
113
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

6-7

11
159
Kolehmainen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
64
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

6-7

11
5
Luukko Julia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
166
Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
109
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

6-7

11
160
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
56
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
61
Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
11
Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
13
Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat

11
58
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
63
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

alle 6

11
2
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
164
Hämäläinen Maija-Sisko, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
10
Järveläinen Venny, Lappeenrannan Voimistelijat

11
6
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
106
Moilanen Senja, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
9
Pankka Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
53
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
110
Pesonen Venla, Taipumattomat

alle 6

11
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

11
57
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

11
116
Tiihonen Sanni, Viipurin Reipas

alle 6

11
54
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
167
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
55
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
1
Nuutinen Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
111
Aho Justiina, Taipumattomat

8,5-9

4
62
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

6
114
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

8,5-9

6
115
Rantalainen Iris, Viipurin Reipas

8,5-9

8
168
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
53
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
56
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
58
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
158
Enberg Elin, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
3
Gezuri Susanna, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
63
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

8-8,5

11
108
Kemppainen Helmi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
64
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

8-8,5

11
106
Moilanen Senja, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
166
Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
165
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
11
Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
117
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
113
Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas

7,5-8

11
5
Luukko Julia, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
109
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
116
Tiihonen Sanni, Viipurin Reipas

7,5-8

11
107
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
8
Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
12
Botsch Saana, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
157
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
6
Kiljunen Fiia, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
4
Toivanen Teresa, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
59
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
163
Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
159
Kolehmainen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
9
Pankka Emilia, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
7
Ryynänen Essi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
13
Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat

11
2
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
164
Hämäläinen Maija-Sisko, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
10
Järveläinen Venny, Lappeenrannan Voimistelijat

11
60
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
110
Pesonen Venla, Taipumattomat

alle 6

11
160
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

11
57
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

11
54
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

11
61
Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 14.6.2024 23.41.40
SX
SM
MD
XL
XXL