Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV D luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 66  Ruutu Piola, HIFK Gymnastics VII
2 11  Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics VII
3 181  Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit VI
4 129  Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
5 185  Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit VI
6 120  Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
7 123  Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
8 10  Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics V
9 63  Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics V
10 68  Salmi Lumi, HIFK Gymnastics V
10 175  Luostarinen Elle, Fliku-82 V
10 71  Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics V
11 182  Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit V
11 3  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 127  Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja IV
11 9  Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics IV
11 121  Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 4  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics IV
11 183  Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit IV
11 6  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics IV
11 176  Korhonen Jane, Viipurin Reipas IV
11 124  Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 69  Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics IV
11 67  Mecklin Sira, HIFK Gymnastics IV
11 8  Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics IV
11 70  Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics IV
11 7  Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics IV
11 117  Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat IV
11 130  Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 5  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics IV
11 128  Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja IV
11 65  Siltanen Iida, HIFK Gymnastics IV
11 178  Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 186  Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit IV
11 122  Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 125  Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja IV
11 12  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics IV
11 184  Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit IV
11 118  Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 74  Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu III
11 61  Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 72  Poikela Ainoliina, Taipumattomat III
11 173  Reiman Olivia, Tampereen Sisu III
11 1  Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit III
11 73  Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu III
11 179  Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 177  Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 62  Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 14  Pusenius Sara, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 15  Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics II
11 174  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu II
11 2  Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit I
11 13  Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 126  Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja
11 119  Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11 180  Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

Last Update: 5.12.2022 14.41.50