Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Ikämiehet MTV 1 lk ELIITTI MTV 1 lk KILPA MTV 2 lk ELIITTI MTV 2 lk KILPA MTV 3 lk KILPA MTV 3lk ELIITTI MTV 4 lk ELIITTI MTV 4 lk KILPA MTV 5 lk NUOREMMAT MTV Nuorten telinefinaalit MTV SM Nuoret NTV Aikuiset B luokka NTV Aikuiset C luokka NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV E-joukkueet NTV F luokka nuoremmat NTV F luokka vanhemmat NTV G luokka nuoremmat NTV G luokka vanhemmat NTV G-joukkueet NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV SM NAISET ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT ottelu ja telinefinaalikarsinta NTV SM TYTÖT telinefinaalit SM NAISET telinefinaalit MTV 1. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 2. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 3. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 4. luokka JOUKKUEKILPAILU MTV 5. luokka JOUKKUEKILPAILU NTV E joukkuekilpailu NTV G joukkuekilpailu
NTV D luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
66
Ruutu Piola
HIFK Gymnastics
9,5-10
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
11
Bakkar Hasania
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
181
Heino Ansa
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
129
Kettunen Iisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
9-9,5
8-8,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
5
185
Korhonen Emma
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
120
Talji Jaslyn
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8,5-9
7,5-8
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9-9,5
7
123
Tenhunen Edith
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
10
Virtanen Myy
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
63
Niemeläinen Lea
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
10
68
Salmi Lumi
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
7-7,5
9-9,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
9-9,5
10
175
Luostarinen Elle
Fliku-82
8,5-9
8,5-9
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
10
71
Krigsholm Lili
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
182
Lindholm Emilia
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
9-9,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
3
Beqiri Jonida
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8-8,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
127
Berg Adeline
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
9
Gonzales Selja
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
121
Griguich Sofia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
4
Haanpää Helka
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
183
Kanerva Saana
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
6
Kero Elena
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
176
Korhonen Jane
Viipurin Reipas
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
124
Koskinen Catarina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
69
Lintusalo Oona-Maria
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
67
Mecklin Sira
HIFK Gymnastics
8-8,5
9-9,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
9-9,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
8
Nygård Aurora
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
70
Ojanen Loviisa
HIFK Gymnastics
8-8,5
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
7
Olenius Ilona
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
8,5-9
7-7,5
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
117
Pesonen Jade-Sara
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
130
Saarinen Saga
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
5
Salokannel Ilona
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
128
Savolainen Pihla
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
65
Siltanen Iida
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
178
Sorri Saga
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,5-10
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
186
Tervolin Nora
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
122
Tervonen Emma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
125
Ulvio Enni
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
12
Uutela Olivia
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
184
Venäläinen Milja
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
118
Karlson Ada
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
74
Kurvinen Selina
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
61
Nieminen Aava
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
72
Poikela Ainoliina
Taipumattomat
7-7,5
8-8,5
6-7
9-9,5
III
VT
7-7,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
9-9,5
11
173
Reiman Olivia
Tampereen Sisu
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
1
Sihvonen Julia
Vaasan Telinetaiturit
8-8,5
8,5-9
6-7
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
7,5-8
11
73
Sorjanen Neea
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7,5-8
6-7
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8,5-9
11
179
Tarkiainen Aino
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
177
Toivanen Helmi
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
62
Peltomäki Lotta
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
14
Pusenius Sara
Lappeenrannan Voimistelijat
7,5-8
6-7
7,5-8
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
15
Seitajärvi Meea
Kajaani Gymnastics
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
174
Tuohenmaa Iris
Tampereen Sisu
8,5-9
7-7,5
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
2
Keskitalo Ida
Vaasan Telinetaiturit
alle 6
6-7
6-7
7-7,5
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
13
Sund Stella
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
126
Kärnä Hertta
Voimisteluklubi Lohja
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
119
Männikkö Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
180
Ruotsalainen Senni
Jyväskylän Voimistelijat-79
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
68
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
66
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
178
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

9,5-10

2
120
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

5
10
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
11
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
186
Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

8
63
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
118
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

9
185
Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
9
Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
181
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
129
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
176
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

8,5-9

11
71
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
74
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
182
Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
69
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
175
Luostarinen Elle, Fliku-82

8,5-9

11
8
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
62
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
173
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

8,5-9

11
130
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
128
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
73
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
179
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
123
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
122
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
177
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
174
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

8,5-9

11
12
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
184
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
3
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
127
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
121
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
4
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
183
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
6
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
124
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
67
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
61
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
70
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
117
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
15
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
1
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
13
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
125
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
14
Pusenius Sara, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
72
Poikela Ainoliina, Taipumattomat

7-7,5

11
2
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

alle 6

11
126
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

11
119
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
180
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

1
129
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

1
67
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

9-9,5

1
66
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
185
Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

6
7
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
181
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
120
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
123
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
184
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
6
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
69
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
175
Luostarinen Elle, Fliku-82

8,5-9

11
1
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
122
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
125
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
127
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
9
Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
121
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
4
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
118
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
71
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
63
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
70
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
117
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
72
Poikela Ainoliina, Taipumattomat

8-8,5

11
68
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
128
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
178
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
3
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
176
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

7,5-8

11
130
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
73
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
186
Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
12
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
10
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
183
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
124
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
74
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
182
Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
179
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
174
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7-7,5

11
2
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
61
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
62
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
14
Pusenius Sara, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
177
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
126
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

11
119
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
173
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

alle 6

11
180
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
15
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
13
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
182
Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

1
10
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
181
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
71
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
11
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
9
Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
66
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
123
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
12
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
185
Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
124
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
4
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
125
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
3
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
183
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
6
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
129
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
176
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

8-8,5

11
69
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
175
Luostarinen Elle, Fliku-82

8-8,5

11
63
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
117
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
173
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

8-8,5

11
130
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
127
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
67
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
14
Pusenius Sara, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
15
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
120
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
179
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
186
Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
122
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
184
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
121
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
118
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
74
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
70
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
7
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
62
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
68
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
128
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
178
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
2
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
61
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
72
Poikela Ainoliina, Taipumattomat

6-7

11
1
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
73
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
13
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
177
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
126
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

11
119
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
180
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
174
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
63
Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
129
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
66
Ruutu Piola, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
72
Poikela Ainoliina, Taipumattomat

9-9,5

4
68
Salmi Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
120
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

7
181
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
182
Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
175
Luostarinen Elle, Fliku-82

9-9,5

10
122
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
11
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
121
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
183
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
185
Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
176
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

8,5-9

11
71
Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
69
Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
61
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
70
Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
130
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
73
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
123
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
186
Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
12
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
184
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
10
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
3
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
127
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
9
Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
124
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
67
Mecklin Sira, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
117
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
173
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

8-8,5

11
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
128
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
15
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
65
Siltanen Iida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
178
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
179
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
177
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
6
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
74
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
7
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
14
Pusenius Sara, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
1
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
174
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7,5-8

11
125
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
4
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
118
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
2
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
62
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
13
Sund Stella, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
126
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

11
119
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
180
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 20.6.2024 0.30.12
SX
SM
MD
XL
XXL