Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV C luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 177  Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat VII
2 209  Logje Helmi, Taipumattomat VI
3 80  Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics VI
4 110  Purhonen Oona, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
5 176  Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat VI
6 76  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics V
7 136  Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
8 25  Henriksson Ida, Fliku-82 V
9 208  Säily Salla, Taipumattomat V
10 179  Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat V
11 81  Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics V
11 138  Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 82  Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics IV
11 104  Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu IV
11 5  Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit IV
11 207  Kosunen Enna, Taipumattomat IV
11 173  Liuha Vilma, Tampereen Voimistelijat IV
11 6  Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit IV
11 4  Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit IV
11 175  Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat IV
11 172  Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat IV
11 137  Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 77  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics IV
11 47  Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics III
11 2  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 133  Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 140  Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 51  Hälinen Netta, Kajaani Gymnastics III
11 105  Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu III
11 45  Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics III
11 206  Kytömäki Ester, Tampereen Sisu III
11 178  Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat III
11 106  Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu III
11 135  Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 210  Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat III
11 49  Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics III
11 141  Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 1  Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 174  Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat III
11 48  Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics III
11 107  Heiskala Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 79  Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics II
11 205  Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim II
11 212  Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat II
11 134  Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat II
11 108  Savolainen Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 26  Dinc Melisa, Viipurin Reipas I
11 204  Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 28  Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja I
11 44  Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics I
11 211  Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat I
11 50  Sivonen Emma, Kajaani Gymnastics I
11 29  Tollet Erin, Fliku-82 I
11 109  Yalcin Mina-Melina, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 27  Hegli Marianna, Viipurin Reipas
11 78  Mäkirinta Ronja, Pyrkivä Gymnastics

Last Update: 5.12.2022 16.27.44