Back 

Gymnaestrada Tampere Telinevoimistelun kilpailut Tampere, 2022-06-08

Back

NTV C luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 228  Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics VII
2 170  Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit VII
3 278  Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics VII
4 221  Colbert Moira, HIFK Gymnastics VII
5 225  Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics VII
6 224  Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics VII
7 175  Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit VII
8 283  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
9 229  Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics VII
10 321  Tymura Lilia, Voimisteluklubi Lohja VII
11 174  Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit VI
11 88  Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat VI
11 226  Janson Emelie, HIFK Gymnastics VI
11 285  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 177  Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit VI
11 173  Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit VI
11 89  Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat VI
11 82  Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat VI
11 284  Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 131  Pekkola Alina, Tampereen Sisu VI
11 234  Sakah Amina, HIFK Gymnastics VI
11 167  Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit VI
11 282  Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 8  Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 280  Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics V
11 121  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
11 168  Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit V
11 227  Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics V
11 172  Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit V
11 90  Siimes Erika, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 277  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics V
11 165  Suila Armi, Espoon Telinetaiturit V
11 322  Väisänen Venla, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 83  Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 223  Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics IV
11 42  Grundström Nelli, Fliku-82 IV
11 231  Göös Minea, HIFK Gymnastics IV
11 48  Holsti Aava, Lempäälän Pandat IV
11 166  Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit IV
11 325  Jarkko Jessica, Taipumattomat IV
11 85  Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 122  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 81  Koskela Iines, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 279  Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics IV
11 286  Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit IV
11 50  Lehtinen Nella, Lempäälän Pandat IV
11 126  Lehtola Venla, Tampereen Sisu IV
11 86  Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 3  Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 43  Nuutinen Meri, Fliku-82 IV
11 7  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 171  Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit IV
11 125  Racz Johanna, Tampereen Sisu IV
11 318  Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja IV
11 87  Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 281  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics IV
11 222  Vaha Hilla, HIFK Gymnastics IV
11 230  Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics IV
11 123  Värälä Maria, Tampereen Sisu IV
11 169  Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit III
11 176  Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit III
11 129  Jussila Rebekka, Tampereen Sisu III
11 5  Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 1  Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu III
11 320  Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja III
11 323  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 4  Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 124  Malminen Miisa, Tampereen Sisu III
11 319  Manninen Vanessa, Voimisteluklubi Lohja III
11 44  Marin Hilla, Fliku-82 III
11 9  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 47  Pajunen Sara, Lempäälän Pandat III
11 84  Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 41  Rantanen Armi, Fliku-82 III
11 130  Savio Senni, Tampereen Sisu III
11 324  Takkula Ronja, Taipumattomat III
11 2  Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu III
11 128  Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu III
11 178  Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit III
11 317  Huhtanen Pinja, Voimisteluklubi Lohja II
11 10  Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 46  Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat I
11 49  Nuora Siiri, Lempäälän Pandat I
11 45  Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat I
11 233  Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics I
11 6  Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 127  Vasara Luna, Tampereen Sisu

Last Update: 5.12.2022 15.47.38