Back 

Ifact Norgescup 1 – turn menn Stavanger, 2023-03-03

Klasse gutter 13-14 år LUM Klasse gutter 13-14 år Selvvalgt Klasse junior 15-16 år LUM Klasse junior 15-16 år Selvvalgt Klasse junior 17-18 år Klasse senior 18 og eldre Rekrutt 11-12 år gutter Team Competition
Rekrutt 11-12 år gutter
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi
Stavanger Turnforening
13.000
D: 4.0
E: 9.000
11.900
D: 4.00
E: 7.900
12.200
D: 3.00
E: 9.200
12.000
D: 3.00
E: 9.000
13.350
D: 4.00
E: 9.350
12.600
75.050
FX
13.000
D: 4.0
E: 9.000
PH
11.900
D: 4.0
E: 7.900
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
13.350
D: 4.0
E: 9.350
HB
12.600
D: 4.0
E: 8.600
2
115
Illia Prykhodko
Nordstrand Turn
10.300
D: 3.0
E: 8.300
ND: 1.00
10.550
D: 1.50
E: 9.050
10.600
D: 4.00
E: 6.600
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.650
D: 3.00
E: 8.650
12.000
66.900
8.150
FX
10.300
D: 3.0
E: 8.300
ND: 1.00
PH
10.550
D: 1.5
E: 9.050
SR
10.600
D: 4.0
E: 6.600
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
11.650
D: 3.0
E: 8.650
HB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
3
128
Luka Volkov
Oslo Turnforening
9.900
D: 1.5
E: 8.400
10.150
D: 1.50
E: 8.650
10.450
D: 2.00
E: 8.450
11.100
D: 2.00
E: 9.100
10.950
D: 1.50
E: 9.450
10.500
63.050
12.000
FX
9.900
D: 1.5
E: 8.400
PH
10.150
D: 1.5
E: 8.650
SR
10.450
D: 2.0
E: 8.450
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
10.950
D: 1.5
E: 9.450
HB
10.500
D: 1.0
E: 9.500
4
120
Arvin Plünnecke Nes
Tromsø Turnforening
10.000
D: 1.5
E: 8.500
9.700
D: 2.25
E: 7.450
10.300
D: 1.50
E: 8.800
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.700
62.500
12.550
FX
10.000
D: 1.5
E: 8.500
PH
9.700
D: 2.3
E: 7.450
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
HB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
5
121
Linus Starheim Johansen
Oslo Turnforening
9.700
D: 3.0
E: 7.700
ND: 1.00
10.450
D: 2.00
E: 8.450
10.000
D: 2.00
E: 8.000
11.100
D: 2.00
E: 9.100
10.850
D: 2.00
E: 8.850
10.350
62.450
12.600
FX
9.700
D: 3.0
E: 7.700
ND: 1.00
PH
10.450
D: 2.0
E: 8.450
SR
10.000
D: 2.0
E: 8.000
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
HB
10.350
D: 1.5
E: 8.850
6
114
Herman August Thrane
Nordstrand Turn
9.700
D: 3.0
E: 7.700
ND: 1.00
8.400
D: 0.75
E: 8.650
ND: 1.00
10.700
D: 2.00
E: 8.700
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.800
62.300
12.750
FX
9.700
D: 3.0
E: 7.700
ND: 1.00
PH
8.400
D: 0.8
E: 8.650
ND: 1.00
SR
10.700
D: 2.0
E: 8.700
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
HB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
7
123
Martin Ottesen Fundingsrud
Oslo Turnforening
9.500
D: 1.5
E: 8.000
10.200
D: 1.75
E: 8.450
10.000
D: 2.00
E: 8.000
11.200
D: 2.00
E: 9.200
10.650
D: 1.50
E: 9.150
9.750
61.300
13.750
FX
9.500
D: 1.5
E: 8.000
PH
10.200
D: 1.8
E: 8.450
SR
10.000
D: 2.0
E: 8.000
VT
11.200
D: 2.0
E: 9.200
PB
10.650
D: 1.5
E: 9.150
HB
9.750
D: 1.0
E: 8.750
8
122
Timur Semenov
Oslo Turnforening
8.500
D: 3.0
E: 6.500
ND: 1.00
10.050
D: 3.50
E: 6.550
10.300
D: 2.00
E: 8.300
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.300
D: 2.00
E: 8.300
10.500
60.650
14.400
FX
8.500
D: 3.0
E: 6.500
ND: 1.00
PH
10.050
D: 3.5
E: 6.550
SR
10.300
D: 2.0
E: 8.300
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
HB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
9
108
Elias Nilsen
Stavanger Turnforening
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9.900
D: 1.25
E: 8.650
10.000
D: 1.50
E: 8.500
10.750
D: 2.00
E: 8.750
10.550
D: 1.50
E: 9.050
9.300
60.300
14.750
FX
9.800
D: 1.5
E: 8.300
PH
9.900
D: 1.3
E: 8.650
SR
10.000
D: 1.5
E: 8.500
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
PB
10.550
D: 1.5
E: 9.050
HB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
10
109
Peter Bjørkhaug
Stavanger Turnforening
8.000
D: 1.5
E: 6.500
9.550
D: 1.00
E: 8.550
10.000
D: 1.50
E: 8.500
10.650
D: 2.00
E: 8.650
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.900
59.400
15.650
FX
8.000
D: 1.5
E: 6.500
PH
9.550
D: 1.0
E: 8.550
SR
10.000
D: 1.5
E: 8.500
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
PB
10.300
D: 1.5
E: 8.800
HB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
11
126
Aron Emilian Dalheim
Oslo Turnforening
8.600
D: 1.5
E: 7.100
9.700
D: 1.00
E: 8.700
9.700
D: 1.50
E: 8.200
10.900
D: 2.00
E: 8.900
10.100
D: 1.00
E: 9.100
10.100
59.100
15.950
FX
8.600
D: 1.5
E: 7.100
PH
9.700
D: 1.0
E: 8.700
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
10.100
D: 1.0
E: 9.100
HB
10.100
D: 1.0
E: 9.100
12
101
Sondre Kindt Dannevig
Njård Turn Menn
9.100
D: 1.0
E: 8.100
9.550
D: 1.50
E: 8.050
9.300
D: 2.00
E: 7.300
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.200
D: 1.50
E: 8.700
10.200
59.050
16.000
FX
9.100
D: 1.0
E: 8.100
PH
9.550
D: 1.5
E: 8.050
SR
9.300
D: 2.0
E: 7.300
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
HB
10.200
D: 1.0
E: 9.200
13
116
Jonathan Ugland Bekkevar
Nøtterøy Turn
10.100
D: 1.0
E: 9.100
9.250
D: 1.50
E: 7.750
8.300
D: 2.00
E: 6.300
11.650
D: 3.00
E: 8.650
9.600
D: 2.00
E: 7.600
10.100
59.000
16.050
FX
10.100
D: 1.0
E: 9.100
PH
9.250
D: 1.5
E: 7.750
SR
8.300
D: 2.0
E: 6.300
VT
11.650
D: 3.0
E: 8.650
PB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
HB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
14
103
Liam Laborde-Castagnet Røren
Njård Turn Menn
9.700
D: 1.5
E: 8.200
9.700
D: 1.25
E: 8.450
8.800
D: 1.50
E: 7.300
10.950
D: 2.00
E: 8.950
10.200
D: 1.50
E: 8.700
9.550
58.900
16.150
FX
9.700
D: 1.5
E: 8.200
PH
9.700
D: 1.3
E: 8.450
SR
8.800
D: 1.5
E: 7.300
VT
10.950
D: 2.0
E: 8.950
PB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
HB
9.550
D: 1.0
E: 8.550
15
110
Sigurd Holm Benjaminsen
Nordstrand Turn
8.600
D: 3.0
E: 6.600
ND: 1.00
8.800
D: 1.25
E: 7.550
10.200
D: 2.00
E: 8.200
10.500
D: 3.00
E: 7.500
9.950
D: 2.00
E: 7.950
10.350
58.400
16.650
FX
8.600
D: 3.0
E: 6.600
ND: 1.00
PH
8.800
D: 1.3
E: 7.550
SR
10.200
D: 2.0
E: 8.200
VT
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
HB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
16
117
Thomas Ingebrigtsen
BergensTurnforening
8.600
D: 1.5
E: 7.100
9.400
D: 1.25
E: 8.150
9.500
D: 1.50
E: 8.000
11.100
D: 2.00
E: 9.100
10.000
D: 1.50
E: 8.500
9.600
58.200
16.850
FX
8.600
D: 1.5
E: 7.100
PH
9.400
D: 1.3
E: 8.150
SR
9.500
D: 1.5
E: 8.000
VT
11.100
D: 2.0
E: 9.100
PB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
HB
9.600
D: 1.0
E: 8.600
17
107
Tobias Haolong Halvorsen
Stavanger Turnforening
9.100
D: 1.5
E: 7.600
8.700
D: 1.25
E: 7.450
9.300
D: 1.50
E: 7.800
10.800
D: 1.50
E: 9.300
10.300
D: 1.50
E: 8.800
9.250
57.450
17.600
FX
9.100
D: 1.5
E: 7.600
PH
8.700
D: 1.3
E: 7.450
SR
9.300
D: 1.5
E: 7.800
VT
10.800
D: 1.5
E: 9.300
PB
10.300
D: 1.5
E: 8.800
HB
9.250
D: 1.0
E: 8.250
18
111
Theodor Blixt Flaten
Nordstrand Turn
9.100
D: 1.0
E: 8.100
8.850
D: 1.00
E: 7.850
9.700
D: 2.00
E: 7.700
10.950
D: 2.00
E: 8.950
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.750
57.350
17.700
FX
9.100
D: 1.0
E: 8.100
PH
8.850
D: 1.0
E: 7.850
SR
9.700
D: 2.0
E: 7.700
VT
10.950
D: 2.0
E: 8.950
PB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
HB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
19
102
Herman Hagfors
Njård Turn Menn
9.000
D: 2.0
E: 8.000
ND: 1.00
9.150
D: 1.50
E: 7.650
9.300
D: 1.50
E: 7.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.700
56.850
18.200
FX
9.000
D: 2.0
E: 8.000
ND: 1.00
PH
9.150
D: 1.5
E: 7.650
SR
9.300
D: 1.5
E: 7.800
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
HB
8.700
D: 1.5
E: 7.200
20
125
Aslak Eika Finnvold
Oslo Turnforening
8.200
D: 3.0
E: 7.200
ND: 2.00
9.550
D: 0.75
E: 8.800
9.300
D: 1.50
E: 7.800
11.000
D: 2.00
E: 9.000
9.050
D: 2.00
E: 7.050
9.700
56.800
18.250
FX
8.200
D: 3.0
E: 7.200
ND: 2.00
PH
9.550
D: 0.8
E: 8.800
SR
9.300
D: 1.5
E: 7.800
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
HB
9.700
D: 1.0
E: 8.700
21
100
Ivan Jakobsen
Njård Turn Menn
7.500
D: 2.0
E: 6.500
ND: 1.00
9.550
D: 1.50
E: 8.050
9.200
D: 1.50
E: 7.700
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.450
D: 2.00
E: 8.450
8.950
56.650
18.400
FX
7.500
D: 2.0
E: 6.500
ND: 1.00
PH
9.550
D: 1.5
E: 8.050
SR
9.200
D: 1.5
E: 7.700
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
HB
8.950
D: 1.5
E: 8.450
ND: 1.00
22
112
Luca Ask Buer
Nordstrand Turn
8.500
D: 2.0
E: 7.500
ND: 1.00
8.450
D: 0.75
E: 7.700
9.500
D: 1.50
E: 8.000
10.550
D: 2.00
E: 8.550
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.850
55.550
19.500
FX
8.500
D: 2.0
E: 7.500
ND: 1.00
PH
8.450
D: 0.8
E: 7.700
SR
9.500
D: 1.5
E: 8.000
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
23
129
David Theodor Bruvoll
Oslo Turnforening
6.600
D: 1.5
E: 5.100
9.800
D: 1.75
E: 8.050
8.000
D: 2.00
E: 6.000
10.900
D: 2.00
E: 8.900
9.400
D: 1.50
E: 7.900
9.900
54.600
20.450
FX
6.600
D: 1.5
E: 5.100
PH
9.800
D: 1.8
E: 8.050
SR
8.000
D: 2.0
E: 6.000
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
9.400
D: 1.5
E: 7.900
HB
9.900
D: 1.0
E: 8.900
24
105
Peder Haga Vasshus
Stavanger Turnforening
8.600
D: 1.0
E: 7.600
8.400
D: 0.75
E: 7.650
8.700
D: 1.50
E: 7.200
10.200
D: 1.00
E: 9.200
9.200
D: 1.50
E: 7.700
9.150
54.250
20.800
FX
8.600
D: 1.0
E: 7.600
PH
8.400
D: 0.8
E: 7.650
SR
8.700
D: 1.5
E: 7.200
VT
10.200
D: 1.0
E: 9.200
PB
9.200
D: 1.5
E: 7.700
HB
9.150
D: 0.5
E: 8.650
25
127
Marius F Ottersen
Oslo Turnforening
8.700
D: 1.0
E: 7.700
8.600
D: 0.75
E: 7.850
7.400
D: 1.00
E: 6.400
10.100
D: 1.00
E: 9.100
9.300
D: 1.00
E: 8.300
9.800
53.900
21.150
FX
8.700
D: 1.0
E: 7.700
PH
8.600
D: 0.8
E: 7.850
SR
7.400
D: 1.0
E: 6.400
VT
10.100
D: 1.0
E: 9.100
PB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
HB
9.800
D: 1.0
E: 8.800
26
113
Teo Ask Buer
Nordstrand Turn
6.500
D: 2.0
E: 5.500
ND: 1.00
8.750
D: 0.75
E: 8.000
9.100
D: 2.00
E: 7.100
10.550
D: 2.00
E: 8.550
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.550
53.450
21.600
FX
6.500
D: 2.0
E: 5.500
ND: 1.00
PH
8.750
D: 0.8
E: 8.000
SR
9.100
D: 2.0
E: 7.100
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
PB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
HB
9.550
D: 2.0
E: 7.550
27
119
Ales Lukianets Sjøenn
Hokksund Turnforening
7.300
D: 1.0
E: 6.300
7.250
D: 0.50
E: 8.750
ND: 2.00
7.050
D: 1.00
E: 6.050
9.150
D: 1.00
E: 8.150
8.800
D: 1.00
E: 7.800
8.800
48.350
26.700
FX
7.300
D: 1.0
E: 6.300
PH
7.250
D: 0.5
E: 8.750
ND: 2.00
SR
7.050
D: 1.0
E: 6.050
VT
9.150
D: 1.0
E: 8.150
PB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
HB
8.800
D: 0.5
E: 8.300
28
124
Noah Andresen Mardal
Oslo Turnforening
11.450
D: 3.00
E: 8.450
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.950
D: 2.00
E: 7.950
10.400
41.600
33.450
FX

PH
11.450
D: 3.0
E: 8.450
SR
9.800
D: 2.0
E: 7.800
VT

PB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
HB
10.400
D: 1.0
E: 9.400
29
118
Noah Natanael Ellburg
Mandals Turnforening
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.550
D: 1.50
E: 8.050
9.200
29.250
45.800
FX

PH

SR

VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.550
D: 1.5
E: 8.050
HB
9.200
D: 1.5
E: 7.700
30
104
Sakarias Bay-Wold
Njård Turn Menn
9.300
D: 1.0
E: 8.300
8.350
D: 1.25
E: 7.100
8.000
D: 1.50
E: 6.500
25.650
49.400
FX
9.300
D: 1.0
E: 8.300
PH
8.350
D: 1.3
E: 7.100
SR
8.000
D: 1.5
E: 6.500
VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening

4.0

9.000


13.000

2
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn

3.0

8.300

1.0

10.300

2.700
3
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

1.0

9.100


10.100

2.900
4
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening

1.5

8.500


10.000

3.000
5
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening

1.5

8.400


9.900

3.100
6
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening

1.5

8.300


9.800

3.200
7
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn

1.5

8.200


9.700

3.300
7
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

3.0

7.700

1.0

9.700

3.300
7
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn

3.0

7.700

1.0

9.700

3.300
10
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

1.5

8.000


9.500

3.500
11
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn

1.0

8.300


9.300

3.700
12
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn

1.0

8.100


9.100

3.900
12
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn

1.0

8.100


9.100

3.900
12
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

1.5

7.600


9.100

3.900
15
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn

2.0

8.000

1.0

9.000

4.000
16
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening

1.0

7.700


8.700

4.300
17
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.0

7.600


8.600

4.400
17
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

1.5

7.100


8.600

4.400
17
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening

1.5

7.100


8.600

4.400
17
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn

3.0

6.600

1.0

8.600

4.400
21
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

7.500

1.0

8.500

4.500
21
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening

3.0

6.500

1.0

8.500

4.500
23
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening

3.0

7.200

2.0

8.200

4.800
24
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening

1.5

6.500


8.000

5.000
25
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn

2.0

6.500

1.0

7.500

5.500
26
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening

1.0

6.300


7.300

5.700
27
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening

1.5

5.100


6.600

6.400
28
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

5.500

1.0

6.500

6.500
29
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening




13.000
29
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening




13.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening


4.0
4.0


7.300
8.500




11.900
11.300
12.500

2
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening


2.0
4.0


8.500
8.400




11.450
10.500
12.400

0.450
3
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn


2.0
1.0


8.800
9.300




10.550
10.800
10.300

1.350
4
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening


2.0
2.0


8.600
8.300




10.450
10.600
10.300

1.450
5
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening


2.0
1.5


8.200
8.700




10.200
10.200
10.200

1.700
6
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening


1.5
1.5


8.500
8.800




10.150
10.000
10.300

1.750
7
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening


3.0
4.0


7.200
5.900




10.050
10.200
9.900

1.850
8
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening


1.0
1.5


8.700
8.600




9.900
9.700
10.100

2.000
9
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening


2.0
1.5


7.500
8.600




9.800
9.500
10.100

2.100
10
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


1.0
1.0


8.500
8.900




9.700
9.500
9.900

2.200
10
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn


1.0
1.5


8.500
8.400




9.700
9.500
9.900

2.200
10
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening


1.5
3.0


7.100
7.800




9.700
8.600
10.800

2.200
13
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening


1.0
0.5


9.300
8.300




9.550
10.300
8.800

2.350
13
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening


0.5
1.5


9.000
8.100




9.550
9.500
9.600

2.350
13
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn


1.5
1.5


7.600
8.500




9.550
9.100
10.000

2.350
13
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn


1.5
1.5


7.700
8.400




9.550
9.200
9.900

2.350
17
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening


1.0
1.5


8.700
7.600




9.400
9.700
9.100

2.500
18
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn


1.5
1.5


7.400
8.100




9.250
8.900
9.600

2.650
19
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn


1.5
1.5


7.000
8.300




9.150
8.500
9.800

2.750
20
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn


1.0
1.0


7.600
8.100




8.850
8.600
9.100

3.050
21
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn


1.5
1.0


6.700
8.400




8.800
8.200
9.400

3.100
22
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn


1.0
0.5


7.700
8.300




8.750
8.700
8.800

3.150
23
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening


1.0
1.5


7.600
7.300




8.700
8.600
8.800

3.200
24
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening


1.0
0.5


7.100
8.600




8.600
8.100
9.100

3.300
25
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn


0.5
1.0


7.700
7.700




8.450
8.200
8.700

3.450
26
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn


1.0
0.5


8.800
8.500



2.0

8.400
9.800
7.000

3.500
26
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening


0.5
1.0


7.600
7.700




8.400
8.100
8.700

3.500
28
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn


1.0
1.5


6.600
7.600




8.350
7.600
9.100

3.550
29
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening


0.5
0.5


8.000
9.500



4.0

7.250
8.500
6.000

4.650
30
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening










11.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening

3.0

9.200


12.200

2
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn

2.0

8.700


10.700

1.500
3
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn

4.0

6.600


10.600

1.600
4
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening

2.0

8.450


10.450

1.750
5
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening

1.5

8.800


10.300

1.900
5
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening

2.0

8.300


10.300

1.900
7
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn

2.0

8.200


10.200

2.000
8
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening

1.5

8.500


10.000

2.200
8
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening

1.5

8.500


10.000

2.200
8
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

2.0

8.000


10.000

2.200
8
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

2.0

8.000


10.000

2.200
12
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

2.0

7.800


9.800

2.400
13
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

1.5

8.200


9.700

2.500
13
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn

2.0

7.700


9.700

2.500
15
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening

1.5

8.000


9.500

2.700
15
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn

1.5

8.000


9.500

2.700
17
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn

1.5

7.800


9.300

2.900
17
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

1.5

7.800


9.300

2.900
17
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening

1.5

7.800


9.300

2.900
17
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn

2.0

7.300


9.300

2.900
21
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn

1.5

7.700


9.200

3.000
22
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

7.100


9.100

3.100
23
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn

1.5

7.300


8.800

3.400
24
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.5

7.200


8.700

3.500
25
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

2.0

6.300


8.300

3.900
26
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn

1.5

6.500


8.000

4.200
26
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening

2.0

6.000


8.000

4.200
28
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening

1.0

6.400


7.400

4.800
29
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening

1.0

6.050


7.050

5.150
30
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening




12.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

2
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn


3.0


8.900




5.950
11.900

0.050
3
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn


3.0


8.800




5.900
11.800

0.100
4
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn


3.0


8.650




5.825
11.650

0.175
5
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening


2.0


9.200




5.600
11.200

0.400
6
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening


2.0


9.100




5.550
11.100

0.450
6
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening


2.0


9.100




5.550
11.100

0.450
6
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening


2.0


9.100




5.550
11.100

0.450
9
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening


2.0


9.000




5.500
11.000

0.500
9
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening


2.0


9.000




5.500
11.000

0.500
9
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening


2.0


9.000




5.500
11.000

0.500
9
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn


2.0


9.000




5.500
11.000

0.500
13
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn


2.0


8.950




5.475
10.950

0.525
13
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn


2.0


8.950




5.475
10.950

0.525
15
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening


2.0


8.900




5.450
10.900

0.550
15
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


2.0


8.900




5.450
10.900

0.550
17
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening


1.5


9.300




5.400
10.800

0.600
18
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening


2.0


8.750




5.375
10.750

0.625
19
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn


2.0


8.700




5.350
10.700

0.650
19
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn


2.0


8.700




5.350
10.700

0.650
21
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening


2.0


8.650




5.325
10.650

0.675
22
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn


2.0


8.550




5.275
10.550

0.725
22
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn


2.0


8.550




5.275
10.550

0.725
24
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

0.750
24
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn


3.0


7.500




5.250
10.500

0.750
26
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening


1.0


9.200




5.100
10.200

0.900
27
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening


1.0


9.100




5.050
10.100

0.950
28
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening


1.0


8.150




4.575
9.150

1.425
29
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn










6.000
29
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening










6.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening

4.0

9.350


13.350

2
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn

3.0

8.650


11.650

1.700
3
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening

1.5

9.450


10.950

2.400
4
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

2.0

8.850


10.850

2.500
5
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening

2.0

8.800


10.800

2.550
5
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn

2.0

8.800


10.800

2.550
7
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

1.5

9.150


10.650

2.700
8
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening

1.5

9.050


10.550

2.800
9
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn

2.0

8.450


10.450

2.900
10
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening

1.5

8.800


10.300

3.050
10
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

1.5

8.800


10.300

3.050
10
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening

2.0

8.300


10.300

3.050
13
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn

1.5

8.700


10.200

3.150
13
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn

1.5

8.700


10.200

3.150
15
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

1.0

9.100


10.100

3.250
16
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening

1.5

8.500


10.000

3.350
16
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn

2.0

8.000


10.000

3.350
18
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn

2.0

7.950


9.950

3.400
18
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

2.0

7.950


9.950

3.400
20
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

7.700


9.700

3.650
21
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

2.0

7.600


9.600

3.750
22
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening

1.5

8.050


9.550

3.800
23
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening

1.5

7.900


9.400

3.950
24
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening

1.0

8.300


9.300

4.050
25
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.5

7.700


9.200

4.150
26
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening

2.0

7.050


9.050

4.300
27
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn

2.0

7.000


9.000

4.350
27
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

7.000


9.000

4.350
29
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening

1.0

7.800


8.800

4.550
30
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn




13.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening

4.0

8.600


12.600

2
115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn

3.0

9.000


12.000

0.600
3
109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening

2.0

8.900


10.900

1.700
4
114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn

2.0

8.800


10.800

1.800
5
120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening

1.5

9.200


10.700

1.900
6
128
Luka Volkov, Oslo Turnforening

1.0

9.500


10.500

2.100
6
122
Timur Semenov, Oslo Turnforening

1.5

9.000


10.500

2.100
8
124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

1.0

9.400


10.400

2.200
9
121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.5

8.850


10.350

2.250
9
110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn

2.0

8.350


10.350

2.250
11
101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn

1.0

9.200


10.200

2.400
12
126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

1.0

9.100


10.100

2.500
12
116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

2.0

8.100


10.100

2.500
14
129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening

1.0

8.900


9.900

2.700
15
127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening

1.0

8.800


9.800

2.800
16
123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

1.0

8.750


9.750

2.850
16
111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn

2.0

7.750


9.750

2.850
18
125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening

1.0

8.700


9.700

2.900
19
117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening

1.0

8.600


9.600

3.000
20
103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn

1.0

8.550


9.550

3.050
20
113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

7.550


9.550

3.050
22
108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening

1.0

8.300


9.300

3.300
23
107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening

1.0

8.250


9.250

3.350
24
118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening

1.5

7.700


9.200

3.400
25
105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

0.5

8.650


9.150

3.450
26
100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn

1.5

8.450

1.0

8.950

3.650
27
112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn

2.0

6.850


8.850

3.750
28
119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening

0.5

8.300


8.800

3.800
29
102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn

1.5

7.200


8.700

3.900
30
104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn




12.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
106
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turnforening




115
Illia Prykhodko, Nordstrand Turn




128
Luka Volkov, Oslo Turnforening




120
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø Turnforening




121
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening




114
Herman August Thrane, Nordstrand Turn




123
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening




122
Timur Semenov, Oslo Turnforening




108
Elias Nilsen, Stavanger Turnforening




109
Peter Bjørkhaug, Stavanger Turnforening




126
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening




101
Sondre Kindt Dannevig, Njård Turn Menn




116
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn




103
Liam Laborde-Castagnet Røren, Njård Turn Menn




110
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turn




117
Thomas Ingebrigtsen, BergensTurnforening




107
Tobias Haolong Halvorsen, Stavanger Turnforening




111
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turn




102
Herman Hagfors, Njård Turn Menn




125
Aslak Eika Finnvold, Oslo Turnforening




100
Ivan Jakobsen, Njård Turn Menn




112
Luca Ask Buer, Nordstrand Turn




129
David Theodor Bruvoll, Oslo Turnforening




105
Peder Haga Vasshus, Stavanger Turnforening




127
Marius F Ottersen, Oslo Turnforening




113
Teo Ask Buer, Nordstrand Turn




119
Ales Lukianets Sjøenn, Hokksund Turnforening




124
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening




118
Noah Natanael Ellburg, Mandals Turnforening




104
Sakarias Bay-Wold, Njård Turn Menn





Last Update: 5/26/2024 7:26:27 AM
SX
SM
MD
XL
XXL