Back 

Ifact Norgescup 1 – turn menn Stavanger, 2023-03-03

Klasse gutter 13-14 år LUM Klasse gutter 13-14 år Selvvalgt Klasse junior 15-16 år LUM Klasse junior 15-16 år Selvvalgt Klasse junior 17-18 år Klasse senior 18 og eldre Rekrutt 11-12 år gutter Team Competition
Klasse senior 18 og eldre
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
506
Sofus Heggemsnes
Oslo Turnforening
13.450
D: 5.1
E: 8.350
13.250
D: 5.00
E: 8.250
13.700
D: 4.50
E: 9.200
14.300
D: 5.20
E: 9.100
13.200
D: 5.20
E: 8.000
13.850
81.750
FX
13.450
D: 5.1
E: 8.350
PH
13.250
D: 5.0
E: 8.250
SR
13.700
D: 4.5
E: 9.200
VT
14.300
D: 5.2
E: 9.100
PB
13.200
D: 5.2
E: 8.000
HB
13.850
D: 5.4
E: 8.450
2
505
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
13.400
D: 4.5
E: 8.900
12.100
D: 4.40
E: 7.700
14.650
D: 5.50
E: 9.150
14.150
D: 4.80
E: 9.350
12.950
D: 4.20
E: 8.750
13.250
80.500
1.250
FX
13.400
D: 4.5
E: 8.900
PH
12.100
D: 4.4
E: 7.700
SR
14.650
D: 5.5
E: 9.150
VT
14.150
D: 4.8
E: 9.350
PB
12.950
D: 4.2
E: 8.750
HB
13.250
D: 4.1
E: 9.150
3
501
Harald Grimsrud Wibye
Laksevåg Turn og IL
13.600
D: 5.5
E: 8.100
10.700
D: 4.60
E: 6.100
13.100
D: 4.30
E: 8.800
13.800
D: 4.80
E: 9.000
14.300
D: 5.60
E: 8.700
13.450
78.950
2.800
FX
13.600
D: 5.5
E: 8.100
PH
10.700
D: 4.6
E: 6.100
SR
13.100
D: 4.3
E: 8.800
VT
13.800
D: 4.8
E: 9.000
PB
14.300
D: 5.6
E: 8.700
HB
13.450
D: 4.9
E: 8.550
4
510
Peder Skogvang
Oslo Turnforening
14.050
D: 5.7
E: 8.350
11.700
D: 4.60
E: 7.100
12.150
D: 4.20
E: 7.950
13.900
D: 4.80
E: 9.100
12.500
D: 3.60
E: 8.900
13.200
77.500
4.250
FX
14.050
D: 5.7
E: 8.350
PH
11.700
D: 4.6
E: 7.100
SR
12.150
D: 4.2
E: 7.950
VT
13.900
D: 4.8
E: 9.100
PB
12.500
D: 3.6
E: 8.900
HB
13.200
D: 4.5
E: 8.700
5
500
Sebastian Sponevik
Hoppensprett turn
12.750
D: 5.4
E: 7.350
11.250
D: 4.40
E: 6.850
13.300
D: 4.30
E: 9.000
14.350
D: 5.20
E: 9.150
12.200
D: 4.50
E: 7.700
12.950
76.800
4.950
FX
12.750
D: 5.4
E: 7.350
PH
11.250
D: 4.4
E: 6.850
SR
13.300
D: 4.3
E: 9.000
VT
14.350
D: 5.2
E: 9.150
PB
12.200
D: 4.5
E: 7.700
HB
12.950
D: 4.1
E: 8.850
6
512
Nore Stene
Oslo Turnforening
13.250
D: 5.2
E: 8.050
11.350
D: 4.90
E: 6.450
13.300
D: 3.90
E: 9.400
13.450
D: 4.80
E: 8.750
ND: 0.10
12.250
D: 4.10
E: 8.150
13.150
76.750
5.000
FX
13.250
D: 5.2
E: 8.050
PH
11.350
D: 4.9
E: 6.450
SR
13.300
D: 3.9
E: 9.400
VT
13.450
D: 4.8
E: 8.750
ND: 0.10
PB
12.250
D: 4.1
E: 8.150
HB
13.150
D: 4.3
E: 8.850
7
507
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
13.050
D: 5.0
E: 8.050
11.750
D: 4.10
E: 7.650
12.900
D: 4.60
E: 8.300
13.400
D: 4.80
E: 8.700
ND: 0.10
12.750
D: 4.10
E: 8.650
12.700
76.550
5.200
FX
13.050
D: 5.0
E: 8.050
PH
11.750
D: 4.1
E: 7.650
SR
12.900
D: 4.6
E: 8.300
VT
13.400
D: 4.8
E: 8.700
ND: 0.10
PB
12.750
D: 4.1
E: 8.650
HB
12.700
D: 4.5
E: 8.200
8
503
Niklas Marton Syverhuset
Laksevåg Turn og IL
13.300
D: 5.5
E: 7.900
ND: 0.10
10.850
D: 3.00
E: 7.850
13.200
D: 4.70
E: 8.500
13.600
D: 4.80
E: 8.900
ND: 0.10
10.600
D: 3.70
E: 6.900
12.400
73.950
7.800
FX
13.300
D: 5.5
E: 7.900
ND: 0.10
PH
10.850
D: 3.0
E: 7.850
SR
13.200
D: 4.7
E: 8.500
VT
13.600
D: 4.8
E: 8.900
ND: 0.10
PB
10.600
D: 3.7
E: 6.900
HB
12.400
D: 3.5
E: 8.900
9
502
Fredrik Bjørnevik Aas
Laksevåg Turn og IL
11.850
D: 4.7
E: 7.450
ND: 0.30
11.850
D: 4.10
E: 7.750
12.550
D: 3.80
E: 8.750
13.500
D: 4.40
E: 9.100
11.750
D: 4.60
E: 7.150
12.350
73.850
7.900
FX
11.850
D: 4.7
E: 7.450
ND: 0.30
PH
11.850
D: 4.1
E: 7.750
SR
12.550
D: 3.8
E: 8.750
VT
13.500
D: 4.4
E: 9.100
PB
11.750
D: 4.6
E: 7.150
HB
12.350
D: 4.9
E: 7.450
10
511
Kasper Sjøthun
Oslo Turnforening
11.550
D: 4.6
E: 6.950
10.650
D: 3.60
E: 7.050
11.500
D: 3.20
E: 8.300
12.350
D: 4.00
E: 8.450
ND: 0.10
11.500
D: 3.90
E: 7.600
11.850
69.400
12.350
FX
11.550
D: 4.6
E: 6.950
PH
10.650
D: 3.6
E: 7.050
SR
11.500
D: 3.2
E: 8.300
VT
12.350
D: 4.0
E: 8.450
ND: 0.10
PB
11.500
D: 3.9
E: 7.600
HB
11.850
D: 3.6
E: 8.250
11
508
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
11.350
D: 4.3
E: 7.050
9.750
D: 3.50
E: 6.250
12.500
D: 3.60
E: 8.900
12.700
D: 4.00
E: 8.700
11.550
D: 3.30
E: 8.250
10.750
68.600
13.150
FX
11.350
D: 4.3
E: 7.050
PH
9.750
D: 3.5
E: 6.250
SR
12.500
D: 3.6
E: 8.900
VT
12.700
D: 4.0
E: 8.700
PB
11.550
D: 3.3
E: 8.250
HB
10.750
D: 2.8
E: 7.950
12
509
Laurits Vambheim Hegbom
Oslo Turnforening
9.400
D: 3.4
E: 6.000
8.150
D: 3.50
E: 4.650
11.550
D: 3.00
E: 8.550
12.300
D: 4.00
E: 8.300
11.950
D: 3.00
E: 8.950
10.800
64.150
17.600
FX
9.400
D: 3.4
E: 6.000
PH
8.150
D: 3.5
E: 4.650
SR
11.550
D: 3.0
E: 8.550
VT
12.300
D: 4.0
E: 8.300
PB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
HB
10.800
D: 3.5
E: 7.300
13
513
Aleksander Lundekvam
Sotra Sportsklubb
9.550
D: 3.4
E: 6.150
9.050
D: 3.20
E: 5.850
10.150
D: 3.10
E: 7.050
10.600
D: 2.40
E: 8.200
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.250
61.200
20.550
FX
9.550
D: 3.4
E: 6.150
PH
9.050
D: 3.2
E: 5.850
SR
10.150
D: 3.1
E: 7.050
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
10.250
D: 2.9
E: 7.350
14
504
Jonas Bruvik Dølvik
Laksevåg Turn og IL
9.000
D: 2.50
E: 6.500
11.100
D: 2.90
E: 8.200
11.400
D: 2.80
E: 8.600
10.650
42.150
39.600
FX

PH
9.000
D: 2.5
E: 6.500
SR
11.100
D: 2.9
E: 8.200
VT

PB
11.400
D: 2.8
E: 8.600
HB
10.650
D: 3.3
E: 7.350
15
514
Edvard Dimmen Roppen
Hødd IL
81.750
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

5.7

8.350


14.050

2
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL

5.5

8.100


13.600

0.450
3
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.1

8.350


13.450

0.600
4
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.5

8.900


13.400

0.650
5
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

5.5

7.900

0.1

13.300

0.750
6
512
Nore Stene, Oslo Turnforening

5.2

8.050


13.250

0.800
7
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

5.0

8.050


13.050

1.000
8
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn

5.4

7.350


12.750

1.300
9
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.7

7.450

0.3

11.850

2.200
10
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

4.6

6.950


11.550

2.500
11
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

4.3

7.050


11.350

2.700
12
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.4

6.150


9.550

4.500
13
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.4

6.000


9.400

4.650
14
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




14.050
14
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL




14.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.0

8.250


13.250

2
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.4

7.700


12.100

1.150
3
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.1

7.750


11.850

1.400
4
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.1

7.650


11.750

1.500
5
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

4.6

7.100


11.700

1.550
6
512
Nore Stene, Oslo Turnforening

4.9

6.450


11.350

1.900
7
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn

4.4

6.850


11.250

2.000
8
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.0

7.850


10.850

2.400
9
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL

4.6

6.100


10.700

2.550
10
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.6

7.050


10.650

2.600
11
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.5

6.250


9.750

3.500
12
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.2

5.850


9.050

4.200
13
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.5

6.500


9.000

4.250
14
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.5

4.650


8.150

5.100
15
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL




13.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

5.5

9.150


14.650

2
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.5

9.200


13.700

0.950
3
512
Nore Stene, Oslo Turnforening

3.9

9.400


13.300

1.350
3
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn

4.3

9.000


13.300

1.350
5
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

4.7

8.500


13.200

1.450
6
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL

4.3

8.800


13.100

1.550
7
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.6

8.300


12.900

1.750
8
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

3.8

8.750


12.550

2.100
9
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.6

8.900


12.500

2.150
10
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

4.2

7.950


12.150

2.500
11
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.0

8.550


11.550

3.100
12
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.2

8.300


11.500

3.150
13
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.9

8.200


11.100

3.550
14
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.1

7.050


10.150

4.500
15
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL




14.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn


5.2


9.150




7.175
14.350

2
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening


5.2


9.100




7.150
14.300

0.025
3
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.8


9.350




7.075
14.150

0.100
4
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening


4.8


9.100




6.950
13.900

0.225
5
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL


4.8


9.000




6.900
13.800

0.275
6
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL


4.8


8.900


0.1

6.800
13.600

0.375
7
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL


4.4


9.100




6.750
13.500

0.425
8
512
Nore Stene, Oslo Turnforening


4.8


8.750


0.1

6.725
13.450

0.450
9
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


4.8


8.700


0.1

6.700
13.400

0.475
10
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.0


8.700




6.350
12.700

0.825
11
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening


4.0


8.450


0.1

6.175
12.350

1.000
12
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening


4.0


8.300




6.150
12.300

1.025
13
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb


2.4


8.200




5.300
10.600

1.875
14
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL










7.175
14
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL










7.175
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL

5.6

8.700


14.300

2
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.2

8.000


13.200

1.100
3
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.2

8.750


12.950

1.350
4
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.1

8.650


12.750

1.550
5
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

3.6

8.900


12.500

1.800
6
512
Nore Stene, Oslo Turnforening

4.1

8.150


12.250

2.050
7
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn

4.5

7.700


12.200

2.100
8
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.0

8.950


11.950

2.350
9
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.6

7.150


11.750

2.550
10
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.0

8.600


11.600

2.700
11
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

8.250


11.550

2.750
12
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.9

7.600


11.500

2.800
13
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.8

8.600


11.400

2.900
14
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.7

6.900


10.600

3.700
15
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL




14.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.4

8.450


13.850

2
501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL

4.9

8.550


13.450

0.400
3
505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.1

9.150


13.250

0.600
4
510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

4.5

8.700


13.200

0.650
5
512
Nore Stene, Oslo Turnforening

4.3

8.850


13.150

0.700
6
500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn

4.1

8.850


12.950

0.900
7
507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.5

8.200


12.700

1.150
8
503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL

3.5

8.900


12.400

1.450
9
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL

4.9

7.450


12.350

1.500
10
511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.6

8.250


11.850

2.000
11
509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.5

7.300


10.800

3.050
12
508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

2.8

7.950


10.750

3.100
13
504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL

3.3

7.350


10.650

3.200
14
513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.9

7.350


10.250

3.600
15
514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL




13.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
506
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening




505
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening




501
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og IL




510
Peder Skogvang, Oslo Turnforening




500
Sebastian Sponevik, Hoppensprett turn




512
Nore Stene, Oslo Turnforening




507
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening




503
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og IL




502
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og IL




511
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening




508
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening




509
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening




513
Aleksander Lundekvam, Sotra Sportsklubb




504
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og IL




514
Edvard Dimmen Roppen, Hødd IL





Last Update: 5/26/2024 7:41:05 AM
SX
SM
MD
XL
XXL