Back 

Ifact Norgescup 1 – turn menn Stavanger, 2023-03-03

Klasse gutter 13-14 år LUM Klasse gutter 13-14 år Selvvalgt Klasse junior 15-16 år LUM Klasse junior 15-16 år Selvvalgt Klasse junior 17-18 år Klasse senior 18 og eldre Rekrutt 11-12 år gutter Team Competition
Klasse gutter 13-14 år LUM
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
220
Thomas Kjønsberg
Sotra Sportsklubb
14.400
D: 7.0
E: 7.400
12.250
D: 5.50
E: 6.750
12.100
D: 4.00
E: 8.100
14.200
D: 5.50
E: 8.700
12.450
D: 4.00
E: 8.450
10.300
75.700
FX
14.400
D: 7.0
E: 7.400
PH
12.250
D: 5.5
E: 6.750
SR
12.100
D: 4.0
E: 8.100
VT
14.200
D: 5.5
E: 8.700
PB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
HB
10.300
D: 4.0
E: 6.300
2
219
Emil Kristensen Axberg
Oslo Turnforening
10.500
D: 3.0
E: 7.500
13.900
D: 6.25
E: 7.650
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.350
D: 2.00
E: 9.350
12.400
D: 3.00
E: 9.400
11.400
70.950
4.750
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PH
13.900
D: 6.3
E: 7.650
SR
11.400
D: 3.0
E: 8.400
VT
11.350
D: 2.0
E: 9.350
PB
12.400
D: 3.0
E: 9.400
HB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
3
223
Haakon Strand-Gjernes
Asker Turnforening
11.700
D: 3.0
E: 8.700
11.700
D: 5.50
E: 6.200
10.800
D: 4.00
E: 6.800
10.400
D: 2.00
E: 8.400
11.400
D: 4.00
E: 8.400
ND: 1.0
12.650
68.650
7.050
FX
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PH
11.700
D: 5.5
E: 6.200
SR
10.800
D: 4.0
E: 6.800
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
PB
11.400
D: 4.0
E: 8.400
ND: 1.00
HB
12.650
D: 4.0
E: 8.650
4
201
Julian Laszlo Bergem
Njård Turn Menn
11.500
D: 3.0
E: 8.500
12.200
D: 5.00
E: 7.200
11.000
D: 3.00
E: 8.000
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.500
D: 3.00
E: 8.500
10.100
67.900
7.800
FX
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PH
12.200
D: 5.0
E: 7.200
SR
11.000
D: 3.0
E: 8.000
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
5
221
Jacob Støvne-Bjørnsen
Trondhjems Turnforening
11.300
D: 3.0
E: 8.300
10.150
D: 2.50
E: 7.650
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.950
D: 3.00
E: 8.950
11.150
D: 3.00
E: 8.150
11.150
67.000
8.700
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PH
10.150
D: 2.5
E: 7.650
SR
11.300
D: 3.0
E: 8.300
VT
11.950
D: 3.0
E: 8.950
PB
11.150
D: 3.0
E: 8.150
HB
11.150
D: 2.0
E: 9.150
6
218
Sondre Barbo
Oslo Turnforening
10.700
D: 3.0
E: 7.700
10.400
D: 3.00
E: 7.900
ND: 0.50
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.000
D: 2.00
E: 9.000
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.600
66.800
8.900
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
PH
10.400
D: 3.0
E: 7.900
ND: 0.50
SR
12.000
D: 3.0
E: 9.000
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
12.100
D: 3.0
E: 9.100
HB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
7
215
Magnus Øivand Schøning
Tromsø Turnforening
12.000
D: 3.0
E: 9.000
9.150
D: 2.00
E: 7.650
ND: 0.50
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.750
D: 2.00
E: 8.750
11.500
D: 3.00
E: 8.500
9.850
63.250
12.450
FX
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PH
9.150
D: 2.0
E: 7.650
ND: 0.50
SR
10.000
D: 3.0
E: 7.000
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
9.850
D: 1.5
E: 8.350
8
212
Jakob Åberg
Tromsø Turnforening
9.700
D: 1.5
E: 8.200
9.650
D: 1.75
E: 7.900
9.400
D: 1.50
E: 7.900
10.850
D: 2.00
E: 8.850
9.950
D: 1.50
E: 8.450
10.750
60.300
15.400
FX
9.700
D: 1.5
E: 8.200
PH
9.650
D: 1.8
E: 7.900
SR
9.400
D: 1.5
E: 7.900
VT
10.850
D: 2.0
E: 8.850
PB
9.950
D: 1.5
E: 8.450
HB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
9
214
David Lian Jakobsen
Tromsø Turnforening
7.600
D: 2.0
E: 6.600
ND: 1.00
10.050
D: 1.25
E: 8.800
9.500
D: 2.00
E: 7.500
11.650
D: 4.00
E: 7.650
10.450
D: 2.00
E: 8.450
9.600
58.850
16.850
FX
7.600
D: 2.0
E: 6.600
ND: 1.00
PH
10.050
D: 1.3
E: 8.800
SR
9.500
D: 2.0
E: 7.500
VT
11.650
D: 4.0
E: 7.650
PB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
HB
9.600
D: 1.5
E: 8.100
10
206
Olav Keller
Stavanger Turnforening
9.100
D: 1.0
E: 8.100
8.700
D: 1.25
E: 7.450
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.900
D: 2.00
E: 8.900
9.950
D: 2.00
E: 7.950
9.450
58.100
17.600
FX
9.100
D: 1.0
E: 8.100
PH
8.700
D: 1.3
E: 7.450
SR
10.000
D: 2.0
E: 8.000
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
PB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
HB
9.450
D: 1.5
E: 7.950
11
205
Olaf Haga Vasshus
Stavanger Turnforening
8.400
D: 1.5
E: 6.900
9.450
D: 1.25
E: 8.200
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.950
D: 2.00
E: 8.950
8.950
D: 1.50
E: 7.450
9.350
57.400
18.300
FX
8.400
D: 1.5
E: 6.900
PH
9.450
D: 1.3
E: 8.200
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
10.950
D: 2.0
E: 8.950
PB
8.950
D: 1.5
E: 7.450
HB
9.350
D: 1.0
E: 8.350
12
209
Sander Samuelsen-Magne
Nøtterøy Turn
8.700
D: 2.0
E: 6.700
8.850
D: 1.75
E: 7.100
9.800
D: 2.00
E: 7.800
10.750
D: 2.00
E: 8.750
8.400
D: 2.00
E: 6.400
10.600
57.100
18.600
FX
8.700
D: 2.0
E: 6.700
PH
8.850
D: 1.8
E: 7.100
SR
9.800
D: 2.0
E: 7.800
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
PB
8.400
D: 2.0
E: 6.400
HB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
13
216
Oliver Folkestad
Tromsø Turnforening
7.800
D: 2.0
E: 6.800
ND: 1.00
9.000
D: 1.25
E: 7.750
10.100
D: 1.50
E: 8.600
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.650
56.950
18.750
FX
7.800
D: 2.0
E: 6.800
ND: 1.00
PH
9.000
D: 1.3
E: 7.750
SR
10.100
D: 1.5
E: 8.600
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
HB
9.650
D: 1.0
E: 8.650
14
204
Sebastian Røinås Lein
Hokksund Turnforening
9.400
D: 1.0
E: 8.400
9.250
D: 1.25
E: 8.000
9.300
D: 1.50
E: 7.800
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.150
D: 1.00
E: 8.150
9.100
56.400
19.300
FX
9.400
D: 1.0
E: 8.400
PH
9.250
D: 1.3
E: 8.000
SR
9.300
D: 1.5
E: 7.800
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
PB
9.150
D: 1.0
E: 8.150
HB
9.100
D: 1.0
E: 8.100
15
203
Storm Jessen Garvang
Hokksund Turnforening
9.100
D: 1.0
E: 8.100
7.500
D: 0.75
E: 8.750
ND: 2.00
8.700
D: 1.50
E: 7.200
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.150
D: 1.00
E: 8.150
8.550
53.500
22.200
FX
9.100
D: 1.0
E: 8.100
PH
7.500
D: 0.8
E: 8.750
ND: 2.00
SR
8.700
D: 1.5
E: 7.200
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.150
D: 1.0
E: 8.150
HB
8.550
D: 1.0
E: 7.550
16
211
Torkel Olai Salthaug
Mandals Turnforening
7.800
D: 1.5
E: 6.300
7.250
D: 0.75
E: 8.500
ND: 2.00
8.500
D: 1.50
E: 7.000
10.850
D: 2.00
E: 8.850
8.650
D: 1.50
E: 7.150
9.600
52.650
23.050
FX
7.800
D: 1.5
E: 6.300
PH
7.250
D: 0.8
E: 8.500
ND: 2.00
SR
8.500
D: 1.5
E: 7.000
VT
10.850
D: 2.0
E: 8.850
PB
8.650
D: 1.5
E: 7.150
HB
9.600
D: 1.5
E: 8.100
17
217
Erik Gunerius Wang-Olsen
Oslo Turnforening
7.200
D: 1.5
E: 5.700
8.150
D: 1.00
E: 7.400
ND: 0.25
8.200
D: 1.50
E: 6.700
10.700
D: 2.00
E: 8.700
8.950
D: 1.50
E: 7.450
7.750
50.950
24.750
FX
7.200
D: 1.5
E: 5.700
PH
8.150
D: 1.0
E: 7.400
ND: 0.25
SR
8.200
D: 1.5
E: 6.700
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
8.950
D: 1.5
E: 7.450
HB
7.750
D: 1.5
E: 6.250
18
213
Olav Batalden
Tromsø Turnforening
9.200
D: 1.25
E: 7.950
8.700
D: 2.00
E: 6.700
11.150
D: 2.00
E: 9.150
10.450
D: 2.00
E: 8.450
10.000
49.500
26.200
FX

PH
9.200
D: 1.3
E: 7.950
SR
8.700
D: 2.0
E: 6.700
VT
11.150
D: 2.0
E: 9.150
PB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
HB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
19
207
Oscar Espeland Gunderssen
Sandnes Turn
10.650
D: 2.25
E: 8.400
11.100
D: 2.00
E: 9.100
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.900
44.550
31.150
FX

PH
10.650
D: 2.3
E: 8.400
SR
11.100
D: 2.0
E: 9.100
VT

PB
11.900
D: 3.0
E: 8.900
HB
10.900
D: 1.5
E: 9.400
20
202
Mats Ellefsen Stærkeby
Hokksund Turnforening
7.200
D: 1.0
E: 6.200
7.450
D: 0.75
E: 8.700
ND: 2.00
8.700
D: 1.50
E: 7.200
9.700
D: 1.00
E: 8.700
9.300
42.350
33.350
FX
7.200
D: 1.0
E: 6.200
PH
7.450
D: 0.8
E: 8.700
ND: 2.00
SR
8.700
D: 1.5
E: 7.200
VT

PB
9.700
D: 1.0
E: 8.700
HB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
21
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg
Mandals Turnforening
7.800
D: 1.5
E: 6.300
7.300
D: 0.50
E: 6.800
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.850
33.950
41.750
FX
7.800
D: 1.5
E: 6.300
PH

SR
7.300
D: 0.5
E: 6.800
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
PB

HB
8.850
D: 0.5
E: 8.350
22
208
Leo Steffenrud
Nordstrand Turn
9.300
D: 1.5
E: 7.800
11.150
D: 3.75
E: 8.400
ND: 1.00
10.800
D: 3.00
E: 7.800
31.250
44.450
FX
9.300
D: 1.5
E: 7.800
PH
11.150
D: 3.8
E: 8.400
ND: 1.00
SR

VT
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PB

HB

23
222
Theodor Tandberg
Hødd IL
75.700
FX

PH

SR

VT

PB

HB

23
200
Alexander Röhrl
Njård Turn Menn
75.700
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

7.0

7.400


14.400

2
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening

3.0

9.000


12.000

2.400
3
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

3.0

8.700


11.700

2.700
4
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn

3.0

8.500


11.500

2.900
5
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

3.0

8.300


11.300

3.100
6
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.0

7.700


10.700

3.700
7
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

3.900
8
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening

1.5

8.200


9.700

4.700
9
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.0

8.400


9.400

5.000
10
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn

1.5

7.800


9.300

5.100
11
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening

1.0

8.100


9.100

5.300
11
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening

1.0

8.100


9.100

5.300
13
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn

2.0

6.700


8.700

5.700
14
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.5

6.900


8.400

6.000
15
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening

2.0

6.800

1.0

7.800

6.600
15
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening

1.5

6.300


7.800

6.600
15
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening

1.5

6.300


7.800

6.600
18
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening

2.0

6.600

1.0

7.600

6.800
19
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

6.200


7.200

7.200
19
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening

1.5

5.700


7.200

7.200
21
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn




14.400
21
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn




14.400
21
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening




14.400
21
222
Theodor Tandberg, Hødd IL




14.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening


5.5
7.0


7.100
8.200




13.900
12.600
15.200

2
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb


4.0
7.0


8.000
5.500




12.250
12.000
12.500

1.650
3
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn


3.0
7.0


7.900
6.500




12.200
10.900
13.500

1.700
4
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening


4.0
7.0


5.800
6.600




11.700
9.800
13.600

2.200
5
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn


5.5
2.0


7.400
9.400



2.0

11.150
12.900
9.400

2.750
6
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn


3.0
1.5


8.000
8.800




10.650
11.000
10.300

3.250
7
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening


4.0
2.0


7.200
8.600



1.0

10.400
11.200
9.600

3.500
8
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening


3.0
2.0


7.600
7.700




10.150
10.600
9.700

3.750
9
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening


1.0
1.5


8.900
8.700




10.050
9.900
10.200

3.850
10
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening


2.0
1.5


7.800
8.000




9.650
9.800
9.500

4.250
11
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening


1.0
1.5


8.400
8.000




9.450
9.400
9.500

4.450
12
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening


1.0
1.5


8.600
7.400




9.250
9.600
8.900

4.650
13
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening


1.0
1.5


7.700
8.200




9.200
8.700
9.700

4.700
14
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening


2.0
2.0


7.000
8.300



1.0

9.150
9.000
9.300

4.750
15
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening


1.0
1.5


8.500
7.000




9.000
9.500
8.500

4.900
16
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn


2.0
1.5


7.500
6.700




8.850
9.500
8.200

5.050
17
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening


1.5
1.0


6.300
8.600




8.700
7.800
9.600

5.200
18
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening


1.0
1.0


7.900
6.900



0.5

8.150
8.900
7.400

5.750
19
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening


1.0
0.5


8.000
9.500



4.0

7.500
9.000
6.000

6.400
20
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening


1.0
0.5


7.800
9.600



4.0

7.450
8.800
6.100

6.450
21
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening


1.0
0.5


7.700
9.300



4.0

7.250
8.700
5.800

6.650
22
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn










13.900
22
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening










13.900
22
222
Theodor Tandberg, Hødd IL










13.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

4.0

8.100


12.100

2
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.0

9.000


12.000

0.100
3
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.700
4
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

3.0

8.300


11.300

0.800
5
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

2.0

9.100


11.100

1.000
6
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn

3.0

8.000


11.000

1.100
7
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

6.800


10.800

1.300
8
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.5

8.800


10.300

1.800
9
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening

1.5

8.600


10.100

2.000
10
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening

2.0

8.000


10.000

2.100
10
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening

3.0

7.000


10.000

2.100
12
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn

2.0

7.800


9.800

2.300
13
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening

2.0

7.500


9.500

2.600
14
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening

1.5

7.900


9.400

2.700
15
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.5

7.800


9.300

2.800
16
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.5

7.200


8.700

3.400
16
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening

1.5

7.200


8.700

3.400
16
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening

2.0

6.700


8.700

3.400
19
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening

1.5

7.000


8.500

3.600
20
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening

1.5

6.700


8.200

3.900
21
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening

0.5

6.800


7.300

4.800
22
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn




12.100
22
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn




12.100
22
222
Theodor Tandberg, Hødd IL




12.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb


5.5


8.700




7.100
14.200

2
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening


3.0


8.950




5.975
11.950

1.125
3
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening


4.0


7.650




5.825
11.650

1.275
4
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn


3.0


8.600




5.800
11.600

1.300
5
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening


2.0


9.350




5.675
11.350

1.425
6
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening


2.0


9.150




5.575
11.150

1.525
7
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening


2.0


9.000




5.500
11.000

1.600
8
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening


2.0


8.950




5.475
10.950

1.625
9
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening


2.0


8.900




5.450
10.900

1.650
10
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening


2.0


8.850




5.425
10.850

1.675
10
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening


2.0


8.850




5.425
10.850

1.675
12
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn


3.0


7.800




5.400
10.800

1.700
13
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn


2.0


8.750




5.375
10.750

1.725
13
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening


2.0


8.750




5.375
10.750

1.725
15
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening


2.0


8.700




5.350
10.700

1.750
16
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

1.800
17
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

1.850
18
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

1.900
19
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening


2.0


8.200




5.100
10.200

2.000
20
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening


2.0


8.000




5.000
10.000

2.100
21
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn










7.100
21
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening










7.100
21
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn










7.100
21
222
Theodor Tandberg, Hødd IL










7.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

4.0

8.450


12.450

2
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

3.0

9.400


12.400

0.050
3
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.0

9.100


12.100

0.350
4
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

3.0

8.900


11.900

0.550
5
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening

3.0

8.500


11.500

0.950
5
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn

3.0

8.500


11.500

0.950
7
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

8.400

1.0

11.400

1.050
8
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

3.0

8.150


11.150

1.300
9
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening

2.0

8.450


10.450

2.000
9
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening

2.0

8.450


10.450

2.000
11
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening

1.5

8.450


9.950

2.500
11
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening

2.0

7.950


9.950

2.500
13
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening

2.0

7.800


9.800

2.650
14
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

8.700


9.700

2.750
15
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening

1.0

8.150


9.150

3.300
15
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.0

8.150


9.150

3.300
17
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.5

7.450


8.950

3.500
17
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening

1.5

7.450


8.950

3.500
19
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening

1.5

7.150


8.650

3.800
20
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn

2.0

6.400


8.400

4.050
21
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn




12.450
21
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn




12.450
21
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening




12.450
21
222
Theodor Tandberg, Hødd IL




12.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

8.650


12.650

2
219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

3.0

8.400


11.400

1.250
3
221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

2.0

9.150


11.150

1.500
4
207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

1.5

9.400


10.900

1.750
5
212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening

2.0

8.750


10.750

1.900
6
218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

2.0

8.600


10.600

2.050
6
209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn

2.0

8.600


10.600

2.050
8
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb

4.0

6.300


10.300

2.350
9
201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn

1.5

8.600


10.100

2.550
10
213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening

1.5

8.500


10.000

2.650
11
215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening

1.5

8.350


9.850

2.800
12
216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening

1.0

8.650


9.650

3.000
13
211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening

1.5

8.100


9.600

3.050
13
214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening

1.5

8.100


9.600

3.050
15
206
Olav Keller, Stavanger Turnforening

1.5

7.950


9.450

3.200
16
205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening

1.0

8.350


9.350

3.300
17
202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening

1.0

8.300


9.300

3.350
18
204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening

1.0

8.100


9.100

3.550
19
210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening

0.5

8.350


8.850

3.800
20
203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening

1.0

7.550


8.550

4.100
21
217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening

1.5

6.250


7.750

4.900
22
200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn




12.650
22
208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn




12.650
22
222
Theodor Tandberg, Hødd IL




12.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
220
Thomas Kjønsberg, Sotra Sportsklubb




219
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening




223
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




201
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn Menn




221
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening




218
Sondre Barbo, Oslo Turnforening




215
Magnus Øivand Schøning, Tromsø Turnforening




212
Jakob Åberg, Tromsø Turnforening




214
David Lian Jakobsen, Tromsø Turnforening




206
Olav Keller, Stavanger Turnforening




205
Olaf Haga Vasshus, Stavanger Turnforening




209
Sander Samuelsen-Magne, Nøtterøy Turn




216
Oliver Folkestad, Tromsø Turnforening




204
Sebastian Røinås Lein, Hokksund Turnforening




203
Storm Jessen Garvang, Hokksund Turnforening




211
Torkel Olai Salthaug, Mandals Turnforening




217
Erik Gunerius Wang-Olsen, Oslo Turnforening




213
Olav Batalden, Tromsø Turnforening




207
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn




202
Mats Ellefsen Stærkeby, Hokksund Turnforening




210
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandals Turnforening




208
Leo Steffenrud, Nordstrand Turn




222
Theodor Tandberg, Hødd IL




200
Alexander Röhrl, Njård Turn Menn





Last Update: 5/26/2024 6:48:06 AM
SX
SM
MD
XL
XXL