Back 

Ifact Norgescup 1 – turn menn Stavanger, 2023-03-03

Klasse gutter 13-14 år LUM Klasse gutter 13-14 år Selvvalgt Klasse junior 15-16 år LUM Klasse junior 15-16 år Selvvalgt Klasse junior 17-18 år Klasse senior 18 og eldre Rekrutt 11-12 år gutter Team Competition
Klasse junior 17-18 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe
BergensTurnforening
11.250
D: 4.7
E: 6.550
11.300
D: 3.80
E: 7.500
12.650
D: 3.90
E: 8.750
13.550
D: 4.80
E: 8.750
12.350
D: 3.60
E: 8.750
12.200
73.300
FX
11.250
D: 4.7
E: 6.550
PH
11.300
D: 3.8
E: 7.500
SR
12.650
D: 3.9
E: 8.750
VT
13.550
D: 4.8
E: 8.750
PB
12.350
D: 3.6
E: 8.750
HB
12.200
D: 4.1
E: 8.100
2
411
Kasper Berntsen
Oslo Turnforening
12.450
D: 4.1
E: 8.350
10.500
D: 3.20
E: 7.300
12.000
D: 3.50
E: 8.500
12.500
D: 4.00
E: 8.800
ND: 0.30
12.050
D: 3.00
E: 9.050
12.200
71.700
1.600
FX
12.450
D: 4.1
E: 8.350
PH
10.500
D: 3.2
E: 7.300
SR
12.000
D: 3.5
E: 8.500
VT
12.500
D: 4.0
E: 8.800
ND: 0.30
PB
12.050
D: 3.0
E: 9.050
HB
12.200
D: 3.4
E: 8.800
3
404
Brian Rugland
Kristiansands Turnforening
12.250
D: 3.9
E: 8.350
9.050
D: 3.10
E: 5.950
11.900
D: 3.70
E: 8.200
13.200
D: 4.00
E: 9.200
11.600
D: 3.30
E: 8.300
11.500
69.500
3.800
FX
12.250
D: 3.9
E: 8.350
PH
9.050
D: 3.1
E: 5.950
SR
11.900
D: 3.7
E: 8.200
VT
13.200
D: 4.0
E: 9.200
PB
11.600
D: 3.3
E: 8.300
HB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
4
413
Leo Jung
Sotra Sportsklubb
10.600
D: 4.2
E: 6.400
10.650
D: 2.50
E: 8.150
11.350
D: 3.10
E: 8.250
12.850
D: 4.00
E: 8.850
11.950
D: 3.30
E: 8.650
11.400
68.800
4.500
FX
10.600
D: 4.2
E: 6.400
PH
10.650
D: 2.5
E: 8.150
SR
11.350
D: 3.1
E: 8.250
VT
12.850
D: 4.0
E: 8.850
PB
11.950
D: 3.3
E: 8.650
HB
11.400
D: 2.5
E: 8.900
5
401
Nikolai Haugen
Elverum turn
11.300
D: 3.7
E: 7.600
10.000
D: 2.50
E: 7.500
11.750
D: 3.30
E: 8.750
ND: 0.30
12.200
D: 4.00
E: 8.200
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.800
67.950
5.350
FX
11.300
D: 3.7
E: 7.600
PH
10.000
D: 2.5
E: 7.500
SR
11.750
D: 3.3
E: 8.750
ND: 0.30
VT
12.200
D: 4.0
E: 8.200
PB
11.900
D: 3.0
E: 8.900
HB
10.800
D: 3.2
E: 7.600
6
414
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening
9.900
D: 4.5
E: 5.400
9.100
D: 3.50
E: 5.600
12.500
D: 3.80
E: 8.700
11.550
D: 2.80
E: 8.850
ND: 0.10
12.300
D: 3.20
E: 9.100
11.600
66.950
6.350
FX
9.900
D: 4.5
E: 5.400
PH
9.100
D: 3.5
E: 5.600
SR
12.500
D: 3.8
E: 8.700
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.850
ND: 0.10
PB
12.300
D: 3.2
E: 9.100
HB
11.600
D: 2.7
E: 8.900
7
410
Nikolai Solhaug
Hoppensprett turn
11.650
D: 3.8
E: 7.950
ND: 0.10
9.300
D: 3.10
E: 6.200
10.500
D: 2.30
E: 8.500
ND: 0.30
11.600
D: 2.80
E: 8.800
11.600
D: 2.80
E: 8.800
11.450
66.100
7.200
FX
11.650
D: 3.8
E: 7.950
ND: 0.10
PH
9.300
D: 3.1
E: 6.200
SR
10.500
D: 2.3
E: 8.500
ND: 0.30
VT
11.600
D: 2.8
E: 8.800
PB
11.600
D: 2.8
E: 8.800
HB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
8
409
Olav Elias Roald Holm
Hoppensprett turn
11.350
D: 3.3
E: 8.350
ND: 0.30
10.100
D: 2.30
E: 7.800
9.850
D: 3.30
E: 6.850
ND: 0.30
11.950
D: 3.20
E: 8.750
11.500
D: 2.20
E: 9.300
11.050
65.800
7.500
FX
11.350
D: 3.3
E: 8.350
ND: 0.30
PH
10.100
D: 2.3
E: 7.800
SR
9.850
D: 3.3
E: 6.850
ND: 0.30
VT
11.950
D: 3.2
E: 8.750
PB
11.500
D: 2.2
E: 9.300
HB
11.050
D: 2.7
E: 8.350
9
400
Edvard Meskau
Elverum turn
11.700
D: 3.3
E: 8.400
9.350
D: 2.50
E: 6.850
11.250
D: 2.80
E: 8.750
ND: 0.30
11.650
D: 3.20
E: 8.550
ND: 0.10
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.000
65.750
7.550
FX
11.700
D: 3.3
E: 8.400
PH
9.350
D: 2.5
E: 6.850
SR
11.250
D: 2.8
E: 8.750
ND: 0.30
VT
11.650
D: 3.2
E: 8.550
ND: 0.10
PB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
HB
10.000
D: 1.8
E: 8.200
10
408
Herman Stray sørensen
Hoppensprett turn
10.250
D: 4.3
E: 5.950
10.200
D: 2.50
E: 7.700
10.100
D: 3.00
E: 7.100
11.500
D: 2.80
E: 8.700
11.400
D: 3.40
E: 8.000
12.200
65.650
7.650
FX
10.250
D: 4.3
E: 5.950
PH
10.200
D: 2.5
E: 7.700
SR
10.100
D: 3.0
E: 7.100
VT
11.500
D: 2.8
E: 8.700
PB
11.400
D: 3.4
E: 8.000
HB
12.200
D: 3.2
E: 9.000
11
407
Ola Johansen
Hoppensprett turn
9.950
D: 3.5
E: 6.450
9.650
D: 2.40
E: 7.250
11.150
D: 2.70
E: 8.750
ND: 0.30
9.350
D: 2.40
E: 6.950
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.200
61.900
11.400
FX
9.950
D: 3.5
E: 6.450
PH
9.650
D: 2.4
E: 7.250
SR
11.150
D: 2.7
E: 8.750
ND: 0.30
VT
9.350
D: 2.4
E: 6.950
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
10.200
D: 2.2
E: 8.000
12
403
Mees Van Der Most
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.400
D: 3.8
E: 6.700
ND: 0.10
9.800
D: 2.30
E: 7.500
11.250
D: 2.90
E: 8.650
ND: 0.30
11.350
D: 3.20
E: 8.250
ND: 0.10
7.400
D: 2.10
E: 8.300
ND: 3.0
10.000
60.200
13.100
FX
10.400
D: 3.8
E: 6.700
ND: 0.10
PH
9.800
D: 2.3
E: 7.500
SR
11.250
D: 2.9
E: 8.650
ND: 0.30
VT
11.350
D: 3.2
E: 8.250
ND: 0.10
PB
7.400
D: 2.1
E: 8.300
ND: 3.00
HB
10.000
D: 1.7
E: 8.300
13
417
Trym Kvalsvik-Olsen
Aalesunds Turnforening
10.450
D: 3.1
E: 7.350
5.650
D: 2.20
E: 3.450
10.550
D: 2.30
E: 8.550
ND: 0.30
10.850
D: 2.40
E: 8.450
10.650
D: 2.10
E: 8.550
10.650
58.800
14.500
FX
10.450
D: 3.1
E: 7.350
PH
5.650
D: 2.2
E: 3.450
SR
10.550
D: 2.3
E: 8.550
ND: 0.30
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
PB
10.650
D: 2.1
E: 8.550
HB
10.650
D: 2.8
E: 7.850
14
419
Benjamin Flem
Aalesunds Turnforening
10.100
D: 3.3
E: 7.100
ND: 0.30
8.450
D: 1.70
E: 6.750
10.050
D: 2.00
E: 8.350
ND: 0.30
10.400
D: 2.40
E: 8.100
ND: 0.10
10.550
D: 2.80
E: 7.750
9.050
58.600
14.700
FX
10.100
D: 3.3
E: 7.100
ND: 0.30
PH
8.450
D: 1.7
E: 6.750
SR
10.050
D: 2.0
E: 8.350
ND: 0.30
VT
10.400
D: 2.4
E: 8.100
ND: 0.10
PB
10.550
D: 2.8
E: 7.750
HB
9.050
D: 1.6
E: 7.450
15
418
Simen Hals
Aalesunds Turnforening
10.400
D: 2.9
E: 7.800
ND: 0.30
8.950
D: 1.70
E: 7.250
9.850
D: 2.00
E: 8.150
ND: 0.30
10.100
D: 1.80
E: 8.300
6.500
D: 2.00
E: 7.500
ND: 3.0
8.350
54.150
19.150
FX
10.400
D: 2.9
E: 7.800
ND: 0.30
PH
8.950
D: 1.7
E: 7.250
SR
9.850
D: 2.0
E: 8.150
ND: 0.30
VT
10.100
D: 1.8
E: 8.300
PB
6.500
D: 2.0
E: 7.500
ND: 3.00
HB
8.350
D: 1.0
E: 7.350
16
405
Simon Lae Ring
Njård Turn Menn
10.300
D: 3.0
E: 7.600
ND: 0.30
2.400
D: 1.60
E: 3.800
ND: 3.00
10.700
D: 3.20
E: 7.500
10.300
D: 1.60
E: 8.700
10.250
D: 2.20
E: 8.050
9.750
53.700
19.600
FX
10.300
D: 3.0
E: 7.600
ND: 0.30
PH
2.400
D: 1.6
E: 3.800
ND: 3.00
SR
10.700
D: 3.2
E: 7.500
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
PB
10.250
D: 2.2
E: 8.050
HB
9.750
D: 1.8
E: 7.950
17
415
Elias Ingebrigtsen
Tromsø Turnforening
10.800
D: 4.0
E: 6.800
11.000
D: 2.80
E: 8.500
ND: 0.30
11.800
D: 3.20
E: 8.600
10.600
44.200
29.100
FX
10.800
D: 4.0
E: 6.800
PH

SR
11.000
D: 2.8
E: 8.500
ND: 0.30
VT

PB
11.800
D: 3.2
E: 8.600
HB
10.600
D: 2.3
E: 8.300
18
406
Laurits Laake
Njård Turn Menn
10.450
D: 3.70
E: 6.750
11.200
D: 3.40
E: 7.800
10.250
31.900
41.400
FX

PH
10.450
D: 3.7
E: 6.750
SR

VT

PB
11.200
D: 3.4
E: 7.800
HB
10.250
D: 2.3
E: 7.950
19
416
Trym Berge-Johansen
Tromsø Turnforening
5.450
D: 1.60
E: 6.850
ND: 3.00
9.900
D: 2.80
E: 7.400
ND: 0.30
15.350
57.950
FX

PH
5.450
D: 1.6
E: 6.850
ND: 3.00
SR
9.900
D: 2.8
E: 7.400
ND: 0.30
VT

PB

HB

20
412
Joshua Uche Ifeanyi
Oslo Turnforening
73.300
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening

4.1

8.350


12.450

2
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

3.9

8.350


12.250

0.200
3
400
Edvard Meskau, Elverum turn

3.3

8.400


11.700

0.750
4
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn

3.8

7.950

0.1

11.650

0.800
5
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn

3.3

8.350

0.3

11.350

1.100
6
401
Nikolai Haugen, Elverum turn

3.7

7.600


11.300

1.150
7
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

4.7

6.550


11.250

1.200
8
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening

4.0

6.800


10.800

1.650
9
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

4.2

6.400


10.600

1.850
10
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening

3.1

7.350


10.450

2.000
11
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening

2.9

7.800

0.3

10.400

2.050
11
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.8

6.700

0.1

10.400

2.050
13
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn

3.0

7.600

0.3

10.300

2.150
14
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn

4.3

5.950


10.250

2.200
15
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening

3.3

7.100

0.3

10.100

2.350
16
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn

3.5

6.450


9.950

2.500
17
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

4.5

5.400


9.900

2.550
18
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn




12.450
18
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening




12.450
18
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening




12.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.8

7.500


11.300

2
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

2.5

8.150


10.650

0.650
3
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening

3.2

7.300


10.500

0.800
4
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn

3.7

6.750


10.450

0.850
5
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn

2.5

7.700


10.200

1.100
6
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn

2.3

7.800


10.100

1.200
7
401
Nikolai Haugen, Elverum turn

2.5

7.500


10.000

1.300
8
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.3

7.500


9.800

1.500
9
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn

2.4

7.250


9.650

1.650
10
400
Edvard Meskau, Elverum turn

2.5

6.850


9.350

1.950
11
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn

3.1

6.200


9.300

2.000
12
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.5

5.600


9.100

2.200
13
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

3.1

5.950


9.050

2.250
14
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening

1.7

7.250


8.950

2.350
15
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening

1.7

6.750


8.450

2.850
16
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening

2.2

3.450


5.650

5.650
17
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

1.6

6.850

3.0

5.450

5.850
18
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn

1.6

3.800

3.0

2.400

8.900
19
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening




11.300
19
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening




11.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.9

8.750


12.650

2
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.8

8.700


12.500

0.150
3
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening

3.5

8.500


12.000

0.650
4
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

3.7

8.200


11.900

0.750
5
401
Nikolai Haugen, Elverum turn

3.3

8.750

0.3

11.750

0.900
6
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

3.1

8.250


11.350

1.300
7
400
Edvard Meskau, Elverum turn

2.8

8.750

0.3

11.250

1.400
7
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.9

8.650

0.3

11.250

1.400
9
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn

2.7

8.750

0.3

11.150

1.500
10
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening

2.8

8.500

0.3

11.000

1.650
11
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn

3.2

7.500


10.700

1.950
12
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening

2.3

8.550

0.3

10.550

2.100
13
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn

2.3

8.500

0.3

10.500

2.150
14
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn

3.0

7.100


10.100

2.550
15
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening

2.0

8.350

0.3

10.050

2.600
16
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.8

7.400

0.3

9.900

2.750
17
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening

2.0

8.150

0.3

9.850

2.800
17
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn

3.3

6.850

0.3

9.850

2.800
19
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn




12.650
19
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening




12.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening


4.8


8.750




6.775
13.550

2
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening


4.0


9.200




6.600
13.200

0.175
3
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb


4.0


8.850




6.425
12.850

0.350
4
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening


4.0


8.800


0.3

6.250
12.500

0.525
5
401
Nikolai Haugen, Elverum turn


4.0


8.200




6.100
12.200

0.675
6
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn


3.2


8.750




5.975
11.950

0.800
7
400
Edvard Meskau, Elverum turn


3.2


8.550


0.1

5.825
11.650

0.950
8
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn


2.8


8.800




5.800
11.600

0.975
9
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


2.8


8.850


0.1

5.775
11.550

1.000
10
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn


2.8


8.700




5.750
11.500

1.025
11
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening


3.2


8.250


0.1

5.675
11.350

1.100
12
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening


2.4


8.450




5.425
10.850

1.350
13
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening


2.4


8.100


0.1

5.200
10.400

1.575
14
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn


1.6


8.700




5.150
10.300

1.625
15
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening


1.8


8.300




5.050
10.100

1.725
16
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn


2.4


6.950




4.675
9.350

2.100
17
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn










6.775
17
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening










6.775
17
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening










6.775
17
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening










6.775
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.6

8.750


12.350

2
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.2

9.100


12.300

0.050
3
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening

3.0

9.050


12.050

0.300
4
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

3.3

8.650


11.950

0.400
5
401
Nikolai Haugen, Elverum turn

3.0

8.900


11.900

0.450
6
400
Edvard Meskau, Elverum turn

3.0

8.800


11.800

0.550
6
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening

3.2

8.600


11.800

0.550
8
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn

2.8

8.800


11.600

0.750
8
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn

3.0

8.600


11.600

0.750
8
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

3.3

8.300


11.600

0.750
11
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn

2.2

9.300


11.500

0.850
12
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn

3.4

8.000


11.400

0.950
13
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn

3.4

7.800


11.200

1.150
14
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening

2.1

8.550


10.650

1.700
15
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening

2.8

7.750


10.550

1.800
16
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn

2.2

8.050


10.250

2.100
17
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.1

8.300

3.0

7.400

4.950
18
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening

2.0

7.500

3.0

6.500

5.850
19
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening




12.350
19
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening




12.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn

3.2

9.000


12.200

1
411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening

3.4

8.800


12.200

1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

4.1

8.100


12.200

4
414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

2.7

8.900


11.600

0.600
5
404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

9.000


11.500

0.700
6
410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn

3.0

8.450


11.450

0.750
7
413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

2.5

8.900


11.400

0.800
8
409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn

2.7

8.350


11.050

1.150
9
401
Nikolai Haugen, Elverum turn

3.2

7.600


10.800

1.400
10
417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening

2.8

7.850


10.650

1.550
11
415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening

2.3

8.300


10.600

1.600
12
406
Laurits Laake, Njård Turn Menn

2.3

7.950


10.250

1.950
13
407
Ola Johansen, Hoppensprett turn

2.2

8.000


10.200

2.000
14
403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.7

8.300


10.000

2.200
14
400
Edvard Meskau, Elverum turn

1.8

8.200


10.000

2.200
16
405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn

1.8

7.950


9.750

2.450
17
419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening

1.6

7.450


9.050

3.150
18
418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening

1.0

7.350


8.350

3.850
19
412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening




12.200
19
416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening




12.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening




411
Kasper Berntsen, Oslo Turnforening




404
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening




413
Leo Jung, Sotra Sportsklubb




401
Nikolai Haugen, Elverum turn




414
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening




410
Nikolai Solhaug, Hoppensprett turn




409
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett turn




400
Edvard Meskau, Elverum turn




408
Herman Stray sørensen, Hoppensprett turn




407
Ola Johansen, Hoppensprett turn




403
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening




417
Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening




419
Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening




418
Simen Hals, Aalesunds Turnforening




405
Simon Lae Ring, Njård Turn Menn




415
Elias Ingebrigtsen, Tromsø Turnforening




406
Laurits Laake, Njård Turn Menn




416
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening




412
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo Turnforening





Last Update: 5/26/2024 8:08:01 AM
SX
SM
MD
XL
XXL