Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag Back

Jenter Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 12  Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn 52.000
2 16  Lara Zeida, Holmen tropp og turn 51.450
3 8  Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn 49.850
4 28  Elsa Kallevig, Njård turn 49.550
5 27  Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn 49.250
6 15  Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn 47.950
7 29  Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn 47.850
8 13  Maya Nordby, Holmen tropp og turn 47.450
9 21  Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn 46.550
10 10  Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn 46.000
11 43  Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn 45.800
12 20  Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn 44.700
13 30  Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn 44.300
14 7  Emilie Ask Buer, Nordstrand turn 43.800
14 33  Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim 43.800
16 18  Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn 43.400
17 44  Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn 43.100
18 4  Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening 42.300
19 25  Astri Glomnes, Njård turn 41.800
20 26  Celine Osa, Njård turn 41.700
21 24  Elise Gunnarshaug, Langhus turn 41.650
22 34  Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim 41.600
23 19  Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn 41.550
24 17  Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn 41.500
25 22  Mia Haugen, Holmen tropp og turn 41.450
26 23  Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn 40.100
27 5  Synne Seim, Sandvika turnforening 39.700
28 3  Sofie Titterud, Sandvika turnforening 39.050
29 2  Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening 38.850
29 42  Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn 38.850
31 35  Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim 38.600
32 1  Emma Magnussen, Sandvika turnforening 36.850
33 32  Venus Abraham Teffera, HSIL turn 35.650
34 37  Loreta Jaugiete, Asker Turnforening 35.150
35 45  Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn 34.550
36 36  Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening 33.150
37 38  Kristina Møglestue, Asker Turnforening 32.800
38 41  Nora Alexandra Fredriksen, Asker Turnforening 30.400
39 47  Arriana Brena, Ullensaker gym og turn 30.000
40 40  Selma Stanghelle, Asker Turnforening 28.850
40 46  Martine Østreng, Ullensaker gym og turn 28.850
42 39  Julie Marie Heimdahl-Jacobsen, Asker Turnforening 22.450
43 6  Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening 21.850
44 14  Ida Sævik, Holmen tropp og turn 12.100
45 9  Milla Semcesen, Nordstrand turn
45 31  Erika Martin, HSIL turn

Last Update: 12/11/2019 9:13:09 PM