Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

All   MAG All-round   MAG Finals   WAG All-round   WAG Finals   Team  

Gutter Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening 77.400
2 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening 73.100
3 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening 70.400
4 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening 68.700
5 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening 68.600
6 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening 68.100
7 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening 67.200
7 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening 67.200
9 610  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening 64.600
10 603  Viktor Andersen Valde, IL Hødd Turn 59.000
11 604  Håkon Gunne Brandal, IL Hødd Turn 27.500

Gutter Klasse 1

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn 49.800
2 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening 42.300
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn 35.700

Gutter Rekrutt Apparatfinaler

Floor

Name Score
1 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
13.200
Q
2 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
13.000
Q
3 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
12.400
Q
4 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
11.500
Q
5 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
11.200
Q
6 610  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening
11.000
Q
7 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
10.900
Q
8 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening
10.500
Q
9 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening
0
q
9 603  Viktor Andersen Valde, IL Hødd Turn
0
q

Pommel

Name Score
1 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
12.500
Q
2 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening
12.000
Q
3 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
11.800
Q
4 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
11.700
Q
5 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
11.300
Q
6 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
11.100
Q
7 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
0
q
7 610  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening
0
q

Still rings

Name Score
1 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
14.000
Q
2 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
12.800
Q
3 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
12.500
Q
4 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
12.000
Q
5 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
11.600
Q
6 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening
11.500
Q
7 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening
0
q
7 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
0
q

Vault

Name Score
1 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
12.450
Q
2 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
12.300
Q
3 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening
12.100
Q
3 610  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening
12.100
Q
5 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening
11.850
Q
6 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
11.700
Q
7 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
11.650
Q
8 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
0
q
8 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
0
q

Parallel bars

Name Score
1 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
14.200
Q
2 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening
12.700
Q
3 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
12.300
Q
3 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
12.300
Q
5 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
10.700
Q
6 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
10.500
Q
7 610  Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening
0
q
7 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
0
q

High bar

Name Score
1 608  Wilhelm Øverkil Vie, Trondhjems Turnforening
13.600
Q
2 600  Trym Kvalsvik-Olsen, Aalesunds Turnforening
13.500
Q
3 605  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening
13.400
Q
4 611  Oliver Øvermo, Trondhjems Turnforening
13.000
Q
5 607  Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening
12.900
Q
6 606  Simen Økland, Trondhjems Turnforening
12.600
Q
7 602  Simen Hals, Aalesunds Turnforening
11.400
Q
8 601  Benjamin Flem, Aalesunds Turnforening
0
q
8 603  Viktor Andersen Valde, IL Hødd Turn
0
q

Gutter Klasse 1 Apparatfinaler

Floor

Name Score
1 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
10.200
Q
2 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
8.500
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
5.200
Q

Pommel

Name Score
1 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
9.600
Q
2 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
7.700
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
3.700
Q

Still rings

Name Score
1 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
9.400
Q
2 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
7.800
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
6.800
Q

Vault

Name Score
1 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
10.550
Q
2 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
10.250
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
9.500
Q

Parallel bars

Name Score
1 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
10.000
Q
2 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
9.700
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
7.500
Q

High bar

Name Score
1 702  Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn
10.000
Q
2 700  Marc Fabio Schwettmann, Aalesunds Turnforening
6.200
Q
3 701  Jonas Gunne Brandal, IL Hødd Turn
4.100
Q

Jenter Rekrutt 11 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 100  Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening 51.400
2 117  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening 48.450
3 101  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening 47.350
4 107  Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening 46.700
5 116  Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening 45.250
6 115  Anna Longva, Tomrefjord IL Turn 44.800
7 113  Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening 44.250
8 103  Mathea Nøst, IL Sverre Turn 40.750
9 102  Selma Tarberg, IL Hødd Turn 40.400
10 106  Emilie Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening 40.200
11 104  Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre Turn 40.000
12 108  Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn 38.800
13 109  Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn 36.750
14 110  Leah Susanne Solberg, Nidaros Turn 35.350
15 114  Tiril Røli Ansnes, Steinkjer Turnforening 34.800
16 112  Melissa Lindbak, Nidaros Turn 33.650
17 105  Synne Kolberg Haugen, IL Sverre Turn 33.000
18 111  Margrete Dyrendal, Nidaros Turn 0.000

Jenter Rekrutt 12 år

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 222  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 54.000
2 220  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 53.500
3 214  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn 50.700
4 208  Thea Vassdal, Molde Turnforening 50.400
5 207  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening 50.250
6 215  Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn 50.150
7 212  Dina Melhus Hildrum, Nidaros Turn 50.000
8 209  Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening 49.200
9 221  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening 48.200
10 203  Karina Saxrud, IL Sverre Turn 47.800
11 213  Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros Turn 47.350
12 210  Leah Ugelstad-Myevang, Molde Turnforening 47.250
13 217  Tora Løvik Sperle, Nidaros Turn 47.150
14 200  Tina Vingsnes, Aalesunds Turnforening 45.900
15 201  Aina Dimmen Utgård, IL Hødd Turn 43.050
16 219  Johanna Skjei, Stjørdals Blink 41.050
17 218  Emilie Flaamo, Stjørdals Blink 40.700
18 204  Hannah Gustad Strøm, IL Sverre Turn 38.550
19 216  Rikke Øvermo Johansen, Nidaros Turn 35.350
20 205  Tiril Espendatter Walldén Hermann, IL Sverre Turn 34.700
21 211  Amalie Reme, Nidaros Turn 31.450
22 206  Susanne Hannaseth, Kristiansunds Turnforening 0

Jenter Klasse 1

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 304  Andrea Hallan, IL Sverre Turn 52.800
2 318  Ylva Flormælen, Stjørdals Blink 50.450
3 310  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening 50.300
4 300  Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening 50.250
5 319  Eline Lerfall, Stjørdals Blink 49.100
6 306  Ane Linnea Hundal, IL Sverre Turn 48.800
7 311  Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening 48.700
8 313  Maria Johannessen, Nidaros Turn 48.050
9 307  Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening 47.550
10 322  Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink 46.550
11 302  Silje E Vatne, IL Hødd Turn 45.600
12 312  Jenny Aas Vårheim, Nidaros Turn 45.400
13 314  Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn 44.750
14 308  Tuva Rydjord Isaksen, Kristiansunds Turnforening 44.250
15 301  Eline Tarberg, IL Hødd Turn 43.950
16 303  Eivor Bjøru, IL Sverre Turn 43.550
16 321  Sunniva Hansen, Stjørdals Blink 43.550
18 320  Ellinor Harnes, Stjørdals Blink 43.100
19 309  Emilie Solheim, Kristiansunds Turnforening 41.600
20 316  Linn Pedersen, Steinkjer Turnforening 40.850
21 315  Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros Turn 24.650
22 305  Ester Nøst, IL Sverre Turn 24.400
23 317  Hanna Morberg, Steinkjer Turnforening 20.150

Jenter Klasse 2

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 401  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening 53.550
2 402  Elena Almli, IL Sverre Turn 52.700
3 404  Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn 51.450
4 403  Serine Tvete, IL Sverre Turn 50.150
5 407  Emma Råde, Steinkjer Turnforening 47.500
6 410  Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening 46.150
7 400  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening 43.150
8 405  Anette Strand, IL Sverre Turn 42.850
9 406  Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn 41.650
10 408  Toril Charlotte Aksnes, Steinkjer Turnforening 36.800
11 412  Ingrid Hageler, Trondhjems Turnforening 18.050
12 411  Maria Norvik, Trondhjems Turnforening 6.900
13 409  Laura Nilsen, Steinkjer Turnforening 0.000
13 413  Josefine Stoklund Pedersen, Trondhjems Turnforening 0

Jenter FIG Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 503  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn 44.150
2 501  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 42.300
3 506  Tyra Braderup, Nidaros Turn 42.200
4 500  Pernille E Fosse, IL Hødd Turn 41.900
5 504  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn 41.650
6 502  Erica Liepelt, Molde Turnforening 40.750

Jenter FIG Junior Apparatfinaler

Vault

Name Score
1 503  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn
12.35
Q
2 500  Pernille E Fosse, IL Hødd Turn
11.725
Q
3 502  Erica Liepelt, Molde Turnforening
11.525
Q
4 504  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn
11.375
Q
5 506  Tyra Braderup, Nidaros Turn
11.325
Q

Uneven bars

Name Score
1 500  Pernille E Fosse, IL Hødd Turn
9.900
Q
2 503  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn
9.600
Q
3 506  Tyra Braderup, Nidaros Turn
9.300
Q
4 501  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening
8.600
Q
5 502  Erica Liepelt, Molde Turnforening
8.100
Q
6 504  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn
7.700
Q

Beam

Name Score
1 500  Pernille E Fosse, IL Hødd Turn
11.550
Q
2 503  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn
11.250
Q
3 504  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn
10.950
Q
3 506  Tyra Braderup, Nidaros Turn
10.950
Q
5 501  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening
10.600
Q
6 502  Erica Liepelt, Molde Turnforening
8.950
Q

Floor

Name Score
1 503  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn
11.550
Q
2 501  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening
11.450
Q
3 506  Tyra Braderup, Nidaros Turn
11.350
Q
4 500  Pernille E Fosse, IL Hødd Turn
11.300
Q
5 504  Anna Løvås Holmen, Nidaros Turn
11.200
Q
5 502  Erica Liepelt, Molde Turnforening
11.200
Q

Jenter Klasse 1 Apparatfinaler

Vault

Name Score
1 311  Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening
11.875
Q
2 318  Ylva Flormælen, Stjørdals Blink
11.725
Q
2 319  Eline Lerfall, Stjørdals Blink
11.725
Q
4 310  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening
11.7
Q
5 300  Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening
11.675
Q
6 304  Andrea Hallan, IL Sverre Turn
11.325
Q
7 307  Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening
0
q
7 314  Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn
0
q

Uneven bars

Name Score
1 304  Andrea Hallan, IL Sverre Turn
12.900
Q
2 310  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening
12.600
Q
3 314  Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn
12.200
Q
4 318  Ylva Flormælen, Stjørdals Blink
11.700
Q
5 319  Eline Lerfall, Stjørdals Blink
11.100
Q
5 300  Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening
11.100
Q
7 313  Maria Johannessen, Nidaros Turn
0
q
7 306  Ane Linnea Hundal, IL Sverre Turn
0
q

Beam

Name Score
1 306  Ane Linnea Hundal, IL Sverre Turn
13.850
Q
2 318  Ylva Flormælen, Stjørdals Blink
13.200
Q
3 304  Andrea Hallan, IL Sverre Turn
13.000
Q
4 305  Ester Nøst, IL Sverre Turn
12.000
Q
5 313  Maria Johannessen, Nidaros Turn
11.200
Q
6 307  Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening
10.800
Q
7 310  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening
0
q
7 322  Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink
0
q

Floor

Name Score
1 310  Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening
14.650
Q
2 311  Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening
14.400
Q
3 300  Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening
14.350
Q
4 307  Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening
13.900
Q
5 322  Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink
13.800
Q
6 318  Ylva Flormælen, Stjørdals Blink
12.200
Q
7 303  Eivor Bjøru, IL Sverre Turn
0
q
7 319  Eline Lerfall, Stjørdals Blink
0
q

Jenter Klasse 2 Apparatfinaler

Vault

Name Score
1 402  Elena Almli, IL Sverre Turn
12.125
Q
2 401  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening
11.875
Q
2 403  Serine Tvete, IL Sverre Turn
11.875
Q
4 404  Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn
11.7
Q
5 405  Anette Strand, IL Sverre Turn
11.3
Q
6 407  Emma Råde, Steinkjer Turnforening
11.2
Q
7 410  Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening
11.125
Q
8 406  Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn
0
q
8 400  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening
0
q

Uneven bars

Name Score
1 404  Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn
13.600
Q
2 402  Elena Almli, IL Sverre Turn
12.100
Q
3 403  Serine Tvete, IL Sverre Turn
11.900
Q
4 405  Anette Strand, IL Sverre Turn
11.700
Q
4 401  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening
11.700
Q
6 407  Emma Råde, Steinkjer Turnforening
11.400
Q
7 406  Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn
0
q
7 400  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening
0
q

Beam

Name Score
1 410  Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening
13.950
Q
2 401  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening
13.150
Q
3 407  Emma Råde, Steinkjer Turnforening
13.050
Q
3 404  Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn
13.050
Q
5 403  Serine Tvete, IL Sverre Turn
12.850
Q
6 402  Elena Almli, IL Sverre Turn
12.600
Q
7 400  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening
0
q
7 405  Anette Strand, IL Sverre Turn
0
q

Floor

Name Score
1 401  Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening
14.450
Q
2 410  Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening
14.300
Q
2 402  Elena Almli, IL Sverre Turn
14.300
Q
4 404  Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn
14.050
Q
5 407  Emma Råde, Steinkjer Turnforening
13.550
Q
6 406  Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn
12.950
Q
7 403  Serine Tvete, IL Sverre Turn
0
q
7 400  Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening
0
q

Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler

Vault

Name Score
1 100  Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening
12.100
Q
2 107  Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening
11.600
Q
3 101  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening
11.300
Q
4 109  Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn
10.900
Q
5 117  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening
10.700
Q
6 116  Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening
10.550
Q
7 106  Emilie Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening
0
q
7 108  Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn
0
q
7 110  Leah Susanne Solberg, Nidaros Turn
0
q

Uneven bars

Name Score
1 100  Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening
13.300
Q
2 107  Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening
11.150
Q
3 117  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening
11.000
Q
4 101  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening
10.400
Q
5 115  Anna Longva, Tomrefjord IL Turn
10.000
Q
6 116  Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening
9.800
Q
7 113  Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening
0
q
7 108  Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn
0
q

Beam

Name Score
1 117  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening
13.250
Q
2 100  Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening
12.750
Q
3 101  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening
12.550
Q
4 104  Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre Turn
11.800
Q
5 113  Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening
7.700
Q
6 107  Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening
7.400
Q
7 115  Anna Longva, Tomrefjord IL Turn
0
q
7 106  Emilie Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening
0
q

Floor

Name Score
1 101  Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening
14.250
Q
2 117  Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening
13.650
Q
2 115  Anna Longva, Tomrefjord IL Turn
13.650
Q
4 100  Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening
13.200
Q
5 107  Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening
13.050
Q
6 116  Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening
12.100
Q
7 103  Mathea Nøst, IL Sverre Turn
0
q
7 104  Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre Turn
0
q

Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler

Vault

Name Score
1 222  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening
12.850
Q
2 220  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening
12.350
Q
3 207  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening
12.250
Q
4 200  Tina Vingsnes, Aalesunds Turnforening
12.100
Q
5 214  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn
11.900
Q
6 215  Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn
11.650
Q
7 221  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening
0
q
7 210  Leah Ugelstad-Myevang, Molde Turnforening
0
q
7 217  Tora Løvik Sperle, Nidaros Turn
0
q

Uneven bars

Name Score
1 222  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening
13.900
Q
2 220  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening
13.800
Q
3 207  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening
12.500
Q
4 208  Thea Vassdal, Molde Turnforening
12.200
Q
5 213  Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros Turn
11.700
Q
6 212  Dina Melhus Hildrum, Nidaros Turn
11.200
Q
7 217  Tora Løvik Sperle, Nidaros Turn
0
q
7 214  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn
0
q

Beam

Name Score
1 214  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn
14.400
Q
2 220  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening
13.900
Q
3 212  Dina Melhus Hildrum, Nidaros Turn
13.800
Q
4 209  Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening
13.700
Q
5 208  Thea Vassdal, Molde Turnforening
13.400
Q
6 210  Leah Ugelstad-Myevang, Molde Turnforening
13.300
Q
7 215  Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn
12.900
Q
8 222  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening
0
q
8 203  Karina Saxrud, IL Sverre Turn
0
q

Floor

Name Score
1 222  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening
15.000
Q
2 209  Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening
14.500
Q
2 207  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening
14.500
Q
4 220  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening
14.300
Q
5 215  Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn
14.150
Q
6 208  Thea Vassdal, Molde Turnforening
13.900
Q
7 214  Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn
0
q
7 221  Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening
0
q

Lag Gutter

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar
Name Total
1 Trondhjems Turnforening
221.200
2 Aalesunds Turnforening
208.400
3 IL Hødd Turn
150.200

Lag Jenter Rekrutt

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Trondhjems Turnforening
157.050
2 Nidaros Turn
151.500
3 Molde Turnforening
151.450
4 Aalesunds Turnforening
144.650
5 IL Sverre Turn
135.950
6 Kristiansunds Turnforening
86.900
7 IL Hødd Turn
83.450
8 Stjørdals Blink
81.750
9 Steinkjer Turnforening
79.050
10 Tomrefjord IL Turn
44.800

Kretslag Jenter

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 Nord-Trøndelag
159.800
2 Møre og Romsdal
155.850
3 Sør-Trøndelag
143.300

Last Update: 8/21/2019 3:02:57 PM