Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 1 Apparatfinaler Gutter Rekrutt Gutter Rekrutt Apparatfinaler Jenter FIG Junior Jenter FIG Junior Apparatfinaler Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 1 Apparatfinaler Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 2 Apparatfinaler Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler Jenter Rekrutt 12 år Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler Lag Gutter Kretslag Jenter Lag Jenter Rekrutt
Lag Jenter Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Trondhjems Turnforening
- Johanna Grimsbo
- Live Rusten Berge
- Annika Bjerkan
- Guro Knutsen
- Karoline Søberg
37.050
11.100
10.750
12.750
11.300
13.000
37.500
10.800
10.900
13.200
11.000
13.300
40.700
10.650
13.800
13.650
12.450
13.250
41.800
12.700
13.000
13.900
13.450
14.450
157.050
45.250
48.450
53.500
48.200
54.000
0.000
2
Nidaros Turn
- Caroline Maria Hestnes
- Hannah Rebekah Murai-Ubby
- Leah Susanne Solberg
- Margrete Dyrendal
- Melissa Lindbak
- Amalie Reme
- Dina Melhus Hildrum
- Ingrid Kristine Sørmo
- Julie Ansok Høgås
- Leah Marianne Bjørkmo
- Rikke Øvermo Johansen
- Tora Løvik Sperle
34.950
10.400
10.700
10.400

10.050
10.000
11.550
10.350
11.800
11.600
10.300
11.400
35.100
8.900
7.700
8.900

7.900
8.800
12.100
11.600
11.300
11.100
7.200
11.400
41.550
9.800
7.650
8.300

7.800
5.650
13.600
12.600
14.150
13.800
10.250
12.250
39.900
9.700
10.700
7.750

7.900
7.000
12.750
12.800
13.450
13.650
7.600
12.100
151.500
38.800
36.750
35.350
0.000
33.650
31.450
50.000
47.350
50.700
50.150
35.350
47.150
0.000
3
Molde Turnforening
- Vår Bugge Varhaugvik
- Thea Vassdal
- Ingrid Mørkeseth Eriksen
- Leah Ugelstad-Myevang
34.100
11.750
10.950
10.800
11.400
34.300
12.000
12.300
10.000
9.600
41.450
12.500
13.500
14.450
13.500
41.600
14.000
13.650
13.950
12.750
151.450
50.250
50.400
49.200
47.250
0.000
4
Aalesunds Turnforening
- Iselin Røsand Borøchstein
- Sofie Molnes
- Tina Vingsnes
35.300
12.050
11.050
12.200
31.800
12.700
10.100
9.000
37.500
13.350
12.300
11.850
40.050
13.300
13.900
12.850
144.650
51.400
47.350
45.900
0.000
5
IL Sverre Turn
- Mathea Nøst
- Hedda Røstad Sivertsen
- Synne Kolberg Haugen
- Karina Saxrud
- Hannah Gustad Strøm
- Tiril Espendatter Walldén Hermann
32.550
10.250
9.100
9.400
11.350
10.100
10.950
30.200
8.100
7.500
7.800
10.200
9.500
10.500
34.000
9.850
11.300
4.300
12.850
6.450

39.200
12.550
12.100
11.500
13.400
12.500
13.250
135.950
40.750
40.000
33.000
47.800
38.550
34.700
0.000
6
Kristiansunds Turnforening
- Emilie Michelsen Larsen
- Elvira Bere
- Susanne Hannaseth
22.300
10.400
11.900

19.000
8.600
10.400

22.400
10.900
11.500

23.200
10.300
12.900

86.900
40.200
46.700
0.000
0.000
7
IL Hødd Turn
- Selma Tarberg
- Aina Dimmen Utgård
20.600
10.200
10.400
17.600
7.700
9.900
21.350
10.900
10.450
23.900
11.600
12.300
83.450
40.400
43.050
0.000
8
Stjørdals Blink
- Emilie Flaamo
- Johanna Skjei
20.100
10.050
10.050
14.400
7.300
7.100
22.950
11.450
11.500
24.300
11.900
12.400
81.750
40.700
41.050
0.000
9
Steinkjer Turnforening
- Elea Dullum Rystad
- Tiril Røli Ansnes
19.550
10.150
9.400
17.900
9.500
8.400
19.100
12.600
6.500
22.500
12.000
10.500
79.050
44.250
34.800
0.000
10
Tomrefjord IL Turn
- Anna Longva
10.500
10.500
10.200
10.200
11.000
11.000
13.100
13.100
44.800
44.800
0.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 8:34:36 PM
SX
SM
MD
XL
XXL