Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 1 Apparatfinaler Gutter Rekrutt Gutter Rekrutt Apparatfinaler Jenter FIG Junior Jenter FIG Junior Apparatfinaler Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 1 Apparatfinaler Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 2 Apparatfinaler Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler Jenter Rekrutt 12 år Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler Lag Gutter Kretslag Jenter Lag Jenter Rekrutt
Jenter Klasse 1 Apparatfinaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
318
Ylva Flormælen
Stjørdals Blink
11.725
12.000/11.450
D: 3.2/2.8
E: 8.800/8.650
11.700
D: 5.00
E: 6.700
13.200
D: 6.30
E: 7.000
ND: 0.10
12.200
D: 6.10
E: 6.100
48.825
VT
11.725
12.000/11.450
D: 3.2/2.8
E: 8.800/8.650
UB
11.700
D: 5.0
E: 6.700
BB
13.200
D: 6.3
E: 7.000
ND: 0.10
FX
12.200
D: 6.1
E: 6.100
2
310
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansunds Turnforening
11.700
11.950/11.450
D: 3.2/2.8
E: 8.750/8.650
12.600
D: 5.40
E: 7.200
14.650
D: 6.20
E: 8.450
38.950
9.875
VT
11.700
11.950/11.450
D: 3.2/2.8
E: 8.750/8.650
UB
12.600
D: 5.4
E: 7.200
BB

FX
14.650
D: 6.2
E: 8.450
3
304
Andrea Hallan
IL Sverre Turn
11.325
12.450/10.200
D: 4.0/2.0
E: 8.450/8.200
12.900
D: 5.30
E: 7.600
13.000
D: 6.20
E: 6.800
37.225
11.600
VT
11.325
12.450/10.200
D: 4.0/2.0
E: 8.450/8.200
UB
12.900
D: 5.3
E: 7.600
BB
13.000
D: 6.2
E: 6.800
FX

4
300
Ingvil Sætre Baadnes
Aalesunds Turnforening
11.675
12.100/11.250
D: 3.2/2.8
E: 8.900/8.450
11.100
D: 4.70
E: 6.400
14.350
D: 6.20
E: 8.150
37.125
11.700
VT
11.675
12.100/11.250
D: 3.2/2.8
E: 8.900/8.450
UB
11.100
D: 4.7
E: 6.400
BB

FX
14.350
D: 6.2
E: 8.150
5
311
Emma Kongshaug
Kristiansunds Turnforening
11.875
12.200/11.550
D: 3.2/2.8
E: 9.000/8.750
14.400
D: 6.10
E: 8.300
26.275
22.550
VT
11.875
12.200/11.550
D: 3.2/2.8
E: 9.000/8.750
UB

BB

FX
14.400
D: 6.1
E: 8.300
6
307
Linnea Kollstrøm
Kristiansunds Turnforening
10.800
D: 5.00
E: 5.800
13.900
D: 6.20
E: 7.700
24.700
24.125
VT
UB

BB
10.800
D: 5.0
E: 5.800
FX
13.900
D: 6.2
E: 7.700
7
319
Eline Lerfall
Stjørdals Blink
11.725
12.200/11.250
D: 3.2/2.8
E: 9.000/8.450
11.100
D: 5.00
E: 6.100
22.825
26.000
VT
11.725
12.200/11.250
D: 3.2/2.8
E: 9.000/8.450
UB
11.100
D: 5.0
E: 6.100
BB

FX

8
306
Ane Linnea Hundal
IL Sverre Turn
13.850
D: 6.00
E: 7.850
13.850
34.975
VT
UB

BB
13.850
D: 6.0
E: 7.850
FX

9
322
Thea Elise Johansen
Stjørdals Blink
13.800
D: 5.80
E: 8.000
13.800
35.025
VT
UB

BB

FX
13.800
D: 5.8
E: 8.000
10
314
Sara Bratbergsengen
Nidaros Turn
12.200
D: 3.20
E: 9.000
12.200
36.625
VT
UB
12.200
D: 3.2
E: 9.000
BB

FX

11
305
Ester Nøst
IL Sverre Turn
12.000
D: 5.90
E: 6.100
12.000
36.825
VT
UB

BB
12.000
D: 5.9
E: 6.100
FX

12
313
Maria Johannessen
Nidaros Turn
11.200
D: 5.40
E: 5.800
11.200
37.625
VT
UB

BB
11.200
D: 5.4
E: 5.800
FX

13
303
Eivor Bjøru
IL Sverre Turn
48.825
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
311
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening


3.2
2.8


9.000
8.750



Q
11.875
12.200
11.550

2
319
Eline Lerfall, Stjørdals Blink


3.2
2.8


9.000
8.450



Q
11.725
12.200
11.250

0.150
2
318
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink


3.2
2.8


8.800
8.650



Q
11.725
12.000
11.450

0.150
4
310
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening


3.2
2.8


8.750
8.650



Q
11.700
11.950
11.450

0.175
5
300
Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening


3.2
2.8


8.900
8.450



Q
11.675
12.100
11.250

0.200
6
304
Andrea Hallan, IL Sverre Turn


4.0
2.0


8.450
8.200



Q
11.325
12.450
10.200

0.550
7
307
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening









q

11.875
7
314
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn









q

11.875
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
304
Andrea Hallan, IL Sverre Turn

5.3

7.600

Q
12.900

2
310
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

5.4

7.200

Q
12.600

0.300
3
314
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn

3.2

9.000

Q
12.200

0.700
4
318
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

5.0

6.700

Q
11.700

1.200
5
300
Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening

4.7

6.400

Q
11.100

1.800
5
319
Eline Lerfall, Stjørdals Blink

5.0

6.100

Q
11.100

1.800
7
313
Maria Johannessen, Nidaros Turn



q

12.900
7
306
Ane Linnea Hundal, IL Sverre Turn



q

12.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
306
Ane Linnea Hundal, IL Sverre Turn

6.0

7.850

Q
13.850

2
318
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

6.3

7.000

0.1
Q
13.200

0.650
3
304
Andrea Hallan, IL Sverre Turn

6.2

6.800

Q
13.000

0.850
4
305
Ester Nøst, IL Sverre Turn

5.9

6.100

Q
12.000

1.850
5
313
Maria Johannessen, Nidaros Turn

5.4

5.800

Q
11.200

2.650
6
307
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

5.0

5.800

Q
10.800

3.050
7
310
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening



q

13.850
7
322
Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink



q

13.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
310
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

6.2

8.450

Q
14.650

2
311
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

6.1

8.300

Q
14.400

0.250
3
300
Ingvil Sætre Baadnes, Aalesunds Turnforening

6.2

8.150

Q
14.350

0.300
4
307
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

6.2

7.700

Q
13.900

0.750
5
322
Thea Elise Johansen, Stjørdals Blink

5.8

8.000

Q
13.800

0.850
6
318
Ylva Flormælen, Stjørdals Blink

6.1

6.100

Q
12.200

2.450
7
303
Eivor Bjøru, IL Sverre Turn



q

14.650
7
319
Eline Lerfall, Stjørdals Blink



q

14.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 9:39:02 PM
SX
SM
MD
XL
XXL