Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 1 Apparatfinaler Gutter Rekrutt Gutter Rekrutt Apparatfinaler Jenter FIG Junior Jenter FIG Junior Apparatfinaler Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 1 Apparatfinaler Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 2 Apparatfinaler Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler Jenter Rekrutt 12 år Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler Lag Gutter Kretslag Jenter Lag Jenter Rekrutt
Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
220
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
12.350
D: 4.0
E: 8.350
13.800
D: 6.40
E: 7.400
13.900
D: 6.80
E: 7.100
14.300
D: 6.40
E: 7.900
54.350
VT
12.350
D: 4.0
E: 8.350
UB
13.800
D: 6.4
E: 7.400
BB
13.900
D: 6.8
E: 7.100
FX
14.300
D: 6.4
E: 7.900
2
222
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
12.850
D: 4.0
E: 8.850
13.900
D: 5.40
E: 8.500
15.000
D: 6.20
E: 8.800
41.750
12.600
VT
12.850
D: 4.0
E: 8.850
UB
13.900
D: 5.4
E: 8.500
BB

FX
15.000
D: 6.2
E: 8.800
3
208
Thea Vassdal
Molde Turnforening
12.200
D: 5.30
E: 6.900
13.400
D: 6.20
E: 7.200
13.900
D: 6.10
E: 7.800
39.500
14.850
VT

UB
12.200
D: 5.3
E: 6.900
BB
13.400
D: 6.2
E: 7.200
FX
13.900
D: 6.1
E: 7.800
4
207
Vår Bugge Varhaugvik
Molde Turnforening
12.250
D: 4.0
E: 8.250
12.500
D: 5.30
E: 7.200
14.500
D: 6.00
E: 8.500
39.250
15.100
VT
12.250
D: 4.0
E: 8.250
UB
12.500
D: 5.3
E: 7.200
BB

FX
14.500
D: 6.0
E: 8.500
5
215
Leah Marianne Bjørkmo
Nidaros Turn
11.650
D: 3.2
E: 8.450
12.900
D: 5.10
E: 7.800
14.150
D: 5.70
E: 8.450
38.700
15.650
VT
11.650
D: 3.2
E: 8.450
UB

BB
12.900
D: 5.1
E: 7.800
FX
14.150
D: 5.7
E: 8.450
6
209
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde Turnforening
13.700
D: 6.00
E: 7.700
14.500
D: 6.00
E: 8.500
28.200
26.150
VT

UB

BB
13.700
D: 6.0
E: 7.700
FX
14.500
D: 6.0
E: 8.500
7
214
Julie Ansok Høgås
Nidaros Turn
11.900
D: 3.2
E: 8.700
14.400
D: 5.60
E: 8.800
26.300
28.050
VT
11.900
D: 3.2
E: 8.700
UB

BB
14.400
D: 5.6
E: 8.800
FX

8
212
Dina Melhus Hildrum
Nidaros Turn
11.200
D: 3.50
E: 7.700
13.800
D: 5.50
E: 8.300
25.000
29.350
VT

UB
11.200
D: 3.5
E: 7.700
BB
13.800
D: 5.5
E: 8.300
FX

9
210
Leah Ugelstad-Myevang
Molde Turnforening
13.300
D: 6.20
E: 7.200
ND: 0.10
13.300
41.050
VT

UB

BB
13.300
D: 6.2
E: 7.200
ND: 0.10
FX

10
200
Tina Vingsnes
Aalesunds Turnforening
12.100
D: 3.2
E: 8.900
12.100
42.250
VT
12.100
D: 3.2
E: 8.900
UB

BB

FX

11
213
Ingrid Kristine Sørmo
Nidaros Turn
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.700
42.650
VT

UB
11.700
D: 3.0
E: 8.700
BB

FX

12
217
Tora Løvik Sperle
Nidaros Turn
54.350
VT

UB

BB

FX

12
221
Guro Knutsen
Trondhjems Turnforening
54.350
VT

UB

BB

FX

12
203
Karina Saxrud
IL Sverre Turn
54.350
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
222
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


4.0


8.850



Q
6.425
12.850

2
220
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


4.0


8.350



Q
6.175
12.350

0.250
3
207
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening


4.0


8.250



Q
6.125
12.250

0.300
4
200
Tina Vingsnes, Aalesunds Turnforening


3.2


8.900



Q
6.050
12.100

0.375
5
214
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn


3.2


8.700



Q
5.950
11.900

0.475
6
215
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn


3.2


8.450



Q
5.825
11.650

0.600
7
221
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening









q

6.425
7
210
Leah Ugelstad-Myevang, Molde Turnforening









q

6.425
7
217
Tora Løvik Sperle, Nidaros Turn









q

6.425
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
222
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

5.4

8.500

Q
13.900

2
220
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

6.4

7.400

Q
13.800

0.100
3
207
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

5.3

7.200

Q
12.500

1.400
4
208
Thea Vassdal, Molde Turnforening

5.3

6.900

Q
12.200

1.700
5
213
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros Turn

3.0

8.700

Q
11.700

2.200
6
212
Dina Melhus Hildrum, Nidaros Turn

3.5

7.700

Q
11.200

2.700
7
217
Tora Løvik Sperle, Nidaros Turn



q

13.900
7
214
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn



q

13.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
214
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn

5.6

8.800

Q
14.400

2
220
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

6.8

7.100

Q
13.900

0.500
3
212
Dina Melhus Hildrum, Nidaros Turn

5.5

8.300

Q
13.800

0.600
4
209
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening

6.0

7.700

Q
13.700

0.700
5
208
Thea Vassdal, Molde Turnforening

6.2

7.200

Q
13.400

1.000
6
210
Leah Ugelstad-Myevang, Molde Turnforening

6.2

7.200

0.1
Q
13.300

1.100
7
215
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn

5.1

7.800

Q
12.900

1.500
8
222
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening



q

14.400
8
203
Karina Saxrud, IL Sverre Turn



q

14.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
222
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

6.2

8.800

Q
15.000

2
209
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde Turnforening

6.0

8.500

Q
14.500

0.500
2
207
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

6.0

8.500

Q
14.500

0.500
4
220
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

6.4

7.900

Q
14.300

0.700
5
215
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros Turn

5.7

8.450

Q
14.150

0.850
6
208
Thea Vassdal, Molde Turnforening

6.1

7.800

Q
13.900

1.100
7
214
Julie Ansok Høgås, Nidaros Turn



q

15.000
7
221
Guro Knutsen, Trondhjems Turnforening



q

15.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 7:51:32 PM
SX
SM
MD
XL
XXL