Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 1 Apparatfinaler Gutter Rekrutt Gutter Rekrutt Apparatfinaler Jenter FIG Junior Jenter FIG Junior Apparatfinaler Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 1 Apparatfinaler Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 2 Apparatfinaler Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler Jenter Rekrutt 12 år Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler Lag Gutter Kretslag Jenter Lag Jenter Rekrutt
Jenter Klasse 2 Apparatfinaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
404
Sigrid Skjerve Lello
IL Sverre Turn
11.700
12.500/10.900
D: 4.0/2.0
E: 8.500/8.900
13.600
D: 5.40
E: 8.200
13.050
D: 6.40
E: 6.650
14.050
D: 6.00
E: 8.050
52.400
VT
11.700
12.500/10.900
D: 4.0/2.0
E: 8.500/8.900
UB
13.600
D: 5.4
E: 8.200
BB
13.050
D: 6.4
E: 6.650
FX
14.050
D: 6.0
E: 8.050
2
401
Emilie Bjørge Sørøy
Aalesunds Turnforening
11.875
12.250/11.500
D: 3.2/2.8
E: 9.050/8.700
11.700
D: 5.40
E: 6.300
13.150
D: 6.30
E: 6.850
14.450
D: 6.50
E: 7.950
51.175
1.225
VT
11.875
12.250/11.500
D: 3.2/2.8
E: 9.050/8.700
UB
11.700
D: 5.4
E: 6.300
BB
13.150
D: 6.3
E: 6.850
FX
14.450
D: 6.5
E: 7.950
3
402
Elena Almli
IL Sverre Turn
12.125
11.850/12.400
D: 3.2/4.0
E: 8.650/8.400
12.100
D: 5.90
E: 6.200
12.600
D: 6.20
E: 6.400
14.300
D: 6.30
E: 8.000
51.125
1.275
VT
12.125
11.850/12.400
D: 3.2/4.0
E: 8.650/8.400
UB
12.100
D: 5.9
E: 6.200
BB
12.600
D: 6.2
E: 6.400
FX
14.300
D: 6.3
E: 8.000
4
407
Emma Råde
Steinkjer Turnforening
11.200
12.050/10.350
D: 3.2/1.5
E: 8.850/8.850
11.400
D: 3.00
E: 8.400
13.050
D: 5.00
E: 8.350
ND: 0.30
13.550
D: 5.90
E: 7.650
49.200
3.200
VT
11.200
12.050/10.350
D: 3.2/1.5
E: 8.850/8.850
UB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
BB
13.050
D: 5.0
E: 8.350
ND: 0.30
FX
13.550
D: 5.9
E: 7.650
5
410
Nora Hegdahl
Steinkjer Turnforening
11.125
12.150/10.100
D: 3.2/1.5
E: 8.950/8.600
13.950
D: 6.10
E: 7.850
14.300
D: 6.30
E: 8.000
39.375
13.025
VT
11.125
12.150/10.100
D: 3.2/1.5
E: 8.950/8.600
UB

BB
13.950
D: 6.1
E: 7.850
FX
14.300
D: 6.3
E: 8.000
6
403
Serine Tvete
IL Sverre Turn
11.875
11.650/12.100
D: 4.0/3.0
E: 7.650/9.100
11.900
D: 5.00
E: 6.900
12.850
D: 5.40
E: 7.450
36.625
15.775
VT
11.875
11.650/12.100
D: 4.0/3.0
E: 7.650/9.100
UB
11.900
D: 5.0
E: 6.900
BB
12.850
D: 5.4
E: 7.450
FX

7
405
Anette Strand
IL Sverre Turn
11.300
11.050/11.550
D: 2.8/2.8
E: 8.250/8.750
11.700
D: 3.00
E: 8.700
23.000
29.400
VT
11.300
11.050/11.550
D: 2.8/2.8
E: 8.250/8.750
UB
11.700
D: 3.0
E: 8.700
BB

FX

8
406
Juni Aasheim Bersvendsen
Nidaros Turn
12.950
D: 5.60
E: 7.350
12.950
39.450
VT
UB

BB

FX
12.950
D: 5.6
E: 7.350
9
400
Tilde Rørvik Godø
Aalesunds Turnforening
52.400
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Elena Almli, IL Sverre Turn


3.2
4.0


8.650
8.400



Q
12.125
11.850
12.400

2
401
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening


3.2
2.8


9.050
8.700



Q
11.875
12.250
11.500

0.250
2
403
Serine Tvete, IL Sverre Turn


4.0
3.0


7.650
9.100



Q
11.875
11.650
12.100

0.250
4
404
Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn


4.0
2.0


8.500
8.900



Q
11.700
12.500
10.900

0.425
5
405
Anette Strand, IL Sverre Turn


2.8
2.8


8.250
8.750



Q
11.300
11.050
11.550

0.825
6
407
Emma Råde, Steinkjer Turnforening


3.2
1.5


8.850
8.850



Q
11.200
12.050
10.350

0.925
7
410
Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening


3.2
1.5


8.950
8.600



Q
11.125
12.150
10.100

1.000
8
406
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn









q

12.125
8
400
Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening









q

12.125
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn

5.4

8.200

Q
13.600

2
402
Elena Almli, IL Sverre Turn

5.9

6.200

Q
12.100

1.500
3
403
Serine Tvete, IL Sverre Turn

5.0

6.900

Q
11.900

1.700
4
405
Anette Strand, IL Sverre Turn

3.0

8.700

Q
11.700

1.900
4
401
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

5.4

6.300

Q
11.700

1.900
6
407
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

3.0

8.400

Q
11.400

2.200
7
406
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn



q

13.600
7
400
Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening



q

13.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
410
Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening

6.1

7.850

Q
13.950

2
401
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

6.3

6.850

Q
13.150

0.800
3
407
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

5.0

8.350

0.3
Q
13.050

0.900
3
404
Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn

6.4

6.650

Q
13.050

0.900
5
403
Serine Tvete, IL Sverre Turn

5.4

7.450

Q
12.850

1.100
6
402
Elena Almli, IL Sverre Turn

6.2

6.400

Q
12.600

1.350
7
400
Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening



q

13.950
7
405
Anette Strand, IL Sverre Turn



q

13.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
401
Emilie Bjørge Sørøy, Aalesunds Turnforening

6.5

7.950

Q
14.450

2
402
Elena Almli, IL Sverre Turn

6.3

8.000

Q
14.300

0.150
2
410
Nora Hegdahl, Steinkjer Turnforening

6.3

8.000

Q
14.300

0.150
4
404
Sigrid Skjerve Lello, IL Sverre Turn

6.0

8.050

Q
14.050

0.400
5
407
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

5.9

7.650

Q
13.550

0.900
6
406
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn

5.6

7.350

Q
12.950

1.500
7
403
Serine Tvete, IL Sverre Turn



q

14.450
7
400
Tilde Rørvik Godø, Aalesunds Turnforening



q

14.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 9:05:24 PM
SX
SM
MD
XL
XXL