Back 

Regionsfinale 2018, Midt-Norge Kristiansund, 20.-21. oktober 2018

Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 1 Apparatfinaler Gutter Rekrutt Gutter Rekrutt Apparatfinaler Jenter FIG Junior Jenter FIG Junior Apparatfinaler Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 1 Apparatfinaler Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 2 Apparatfinaler Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler Jenter Rekrutt 12 år Jenter Rekrutt 12 år Apparatfinaler Lag Gutter Kretslag Jenter Lag Jenter Rekrutt
Jenter Rekrutt 11 år Apparatfinaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
100
Iselin Røsand Borøchstein
Aalesunds Turnforening
12.100
D: 3.2
E: 8.900
13.300
D: 5.40
E: 7.900
12.750
D: 5.80
E: 6.950
13.200
D: 5.40
E: 7.800
51.350
VT
12.100
D: 3.2
E: 8.900
UB
13.300
D: 5.4
E: 7.900
BB
12.750
D: 5.8
E: 6.950
FX
13.200
D: 5.4
E: 7.800
2
117
Live Rusten Berge
Trondhjems Turnforening
10.700
D: 2.0
E: 8.700
11.000
D: 2.20
E: 8.800
13.250
D: 5.60
E: 7.650
13.650
D: 5.10
E: 8.550
48.600
2.750
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
UB
11.000
D: 2.2
E: 8.800
BB
13.250
D: 5.6
E: 7.650
FX
13.650
D: 5.1
E: 8.550
3
101
Sofie Molnes
Aalesunds Turnforening
11.300
D: 2.8
E: 8.500
10.400
D: 2.00
E: 8.400
12.550
D: 5.90
E: 6.950
ND: 0.30
14.250
D: 6.10
E: 8.150
48.500
2.850
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
12.550
D: 5.9
E: 6.950
ND: 0.30
FX
14.250
D: 6.1
E: 8.150
4
107
Elvira Bere
Kristiansunds Turnforening
11.600
D: 2.8
E: 8.800
11.150
D: 3.00
E: 8.150
7.400
D: 5.00
E: 6.400
ND: 4.00
13.050
D: 5.50
E: 7.550
43.200
8.150
VT
11.600
D: 2.8
E: 8.800
UB
11.150
D: 3.0
E: 8.150
BB
7.400
D: 5.0
E: 6.400
ND: 4.00
FX
13.050
D: 5.5
E: 7.550
5
116
Johanna Grimsbo
Trondhjems Turnforening
10.550
D: 2.0
E: 8.550
9.800
D: 2.00
E: 7.800
12.100
D: 5.10
E: 7.000
32.450
18.900
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB

FX
12.100
D: 5.1
E: 7.000
6
115
Anna Longva
Tomrefjord IL Turn
10.000
D: 2.00
E: 8.000
13.650
D: 5.10
E: 8.550
23.650
27.700
VT

UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB

FX
13.650
D: 5.1
E: 8.550
7
104
Hedda Røstad Sivertsen
IL Sverre Turn
11.800
D: 4.90
E: 6.900
11.800
39.550
VT

UB

BB
11.800
D: 4.9
E: 6.900
FX

8
109
Hannah Rebekah Murai-Ubby
Nidaros Turn
10.900
D: 2.0
E: 8.900
10.900
40.450
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
UB

BB

FX

9
113
Elea Dullum Rystad
Steinkjer Turnforening
7.700
D: 4.70
E: 7.000
ND: 4.00
7.700
43.650
VT

UB

BB
7.700
D: 4.7
E: 7.000
ND: 4.00
FX

10
110
Leah Susanne Solberg
Nidaros Turn
51.350
VT

UB

BB

FX

10
106
Emilie Michelsen Larsen
Kristiansunds Turnforening
51.350
VT

UB

BB

FX

10
103
Mathea Nøst
IL Sverre Turn
51.350
VT

UB

BB

FX

10
108
Caroline Maria Hestnes
Nidaros Turn
51.350
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
100
Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening


3.2


8.900



Q
6.050
12.100

2
107
Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening


2.8


8.800



Q
5.800
11.600

0.250
3
101
Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening


2.8


8.500



Q
5.650
11.300

0.400
4
109
Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn


2.0


8.900



Q
5.450
10.900

0.600
5
117
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening


2.0


8.700



Q
5.350
10.700

0.700
6
116
Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening


2.0


8.550



Q
5.275
10.550

0.775
7
106
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening









q

6.050
7
108
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn









q

6.050
7
110
Leah Susanne Solberg, Nidaros Turn









q

6.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
100
Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening

5.4

7.900

Q
13.300

2
107
Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening

3.0

8.150

Q
11.150

2.150
3
117
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

2.2

8.800

Q
11.000

2.300
4
101
Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening

2.0

8.400

Q
10.400

2.900
5
115
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn

2.0

8.000

Q
10.000

3.300
6
116
Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening

2.0

7.800

Q
9.800

3.500
7
113
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening



q

13.300
7
108
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn



q

13.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
117
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

5.6

7.650

Q
13.250

2
100
Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening

5.8

6.950

Q
12.750

0.500
3
101
Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening

5.9

6.950

0.3
Q
12.550

0.700
4
104
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre Turn

4.9

6.900

Q
11.800

1.450
5
113
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening

4.7

7.000

4.0
Q
7.700

5.550
6
107
Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening

5.0

6.400

4.0
Q
7.400

5.850
7
115
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn



q

13.250
7
106
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansunds Turnforening



q

13.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
101
Sofie Molnes, Aalesunds Turnforening

6.1

8.150

Q
14.250

2
115
Anna Longva, Tomrefjord IL Turn

5.1

8.550

Q
13.650

0.600
2
117
Live Rusten Berge, Trondhjems Turnforening

5.1

8.550

Q
13.650

0.600
4
100
Iselin Røsand Borøchstein, Aalesunds Turnforening

5.4

7.800

Q
13.200

1.050
5
107
Elvira Bere, Kristiansunds Turnforening

5.5

7.550

Q
13.050

1.200
6
116
Johanna Grimsbo, Trondhjems Turnforening

5.1

7.000

Q
12.100

2.150
7
103
Mathea Nøst, IL Sverre Turn



q

14.250
7
104
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre Turn



q

14.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 8:24:41 PM
SX
SM
MD
XL
XXL