Back 

Unisport Norges Cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2021-09-25

Junior Junior FIG Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Team Competition
Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
23
Noah Støvne-Bjørnsen
Trondhjems Turnforening
12.850
D: 5.3
E: 7.550
9.700
D: 2.90
E: 6.800
10.200
D: 2.70
E: 7.500
10.300
D: 2.40
E: 8.200
ND: 0.30
12.300
D: 3.30
E: 9.000
11.350
66.700
FX
12.850
D: 5.3
E: 7.550
PH
9.700
D: 2.9
E: 6.800
SR
10.200
D: 2.7
E: 7.500
VT
10.300
D: 2.4
E: 8.200
ND: 0.30
PB
12.300
D: 3.3
E: 9.000
HB
11.350
D: 2.6
E: 8.750
2
7
Fredrik Rynning
Hoppensprett Jessheim Turn
11.700
D: 3.6
E: 8.100
9.700
D: 2.70
E: 7.000
10.200
D: 2.50
E: 7.700
10.650
D: 2.20
E: 8.550
ND: 0.10
12.200
D: 3.30
E: 8.900
10.500
64.950
1.750
FX
11.700
D: 3.6
E: 8.100
PH
9.700
D: 2.7
E: 7.000
SR
10.200
D: 2.5
E: 7.700
VT
10.650
D: 2.2
E: 8.550
ND: 0.10
PB
12.200
D: 3.3
E: 8.900
HB
10.500
D: 1.7
E: 8.800
3
32
Kristian Mikaelsen
Kristiansands Turnforening
10.850
D: 4.2
E: 6.650
8.800
D: 2.10
E: 6.700
10.600
D: 3.30
E: 7.300
10.550
D: 2.40
E: 8.450
ND: 0.30
11.150
D: 3.10
E: 8.050
11.600
63.550
3.150
FX
10.850
D: 4.2
E: 6.650
PH
8.800
D: 2.1
E: 6.700
SR
10.600
D: 3.3
E: 7.300
VT
10.550
D: 2.4
E: 8.450
ND: 0.30
PB
11.150
D: 3.1
E: 8.050
HB
11.600
D: 2.7
E: 8.900
4
31
Lukas Åteigen Nilsen
Kristiansands Turnforening
11.750
D: 4.2
E: 7.550
9.000
D: 1.70
E: 7.300
9.050
D: 2.00
E: 7.350
ND: 0.30
11.700
D: 3.20
E: 8.500
10.200
D: 2.90
E: 7.300
10.400
62.100
4.600
FX
11.750
D: 4.2
E: 7.550
PH
9.000
D: 1.7
E: 7.300
SR
9.050
D: 2.0
E: 7.350
ND: 0.30
VT
11.700
D: 3.2
E: 8.500
PB
10.200
D: 2.9
E: 7.300
HB
10.400
D: 1.9
E: 8.500
5
14
Kristian Ramdahl
Njård
11.950
D: 3.7
E: 8.250
9.900
D: 2.50
E: 7.400
8.650
D: 2.50
E: 6.150
10.550
D: 1.60
E: 8.950
11.250
D: 2.50
E: 8.750
9.400
61.700
5.000
FX
11.950
D: 3.7
E: 8.250
PH
9.900
D: 2.5
E: 7.400
SR
8.650
D: 2.5
E: 6.150
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
PB
11.250
D: 2.5
E: 8.750
HB
9.400
D: 2.4
E: 7.000
6
10
Joel Dyngeland
Stavanger turnforening
11.450
D: 4.0
E: 7.450
6.850
D: 2.90
E: 3.950
10.050
D: 2.70
E: 7.350
10.500
D: 2.20
E: 8.300
11.600
D: 2.90
E: 8.700
11.050
61.500
5.200
FX
11.450
D: 4.0
E: 7.450
PH
6.850
D: 2.9
E: 3.950
SR
10.050
D: 2.7
E: 7.350
VT
10.500
D: 2.2
E: 8.300
PB
11.600
D: 2.9
E: 8.700
HB
11.050
D: 2.4
E: 8.650
7
30
Elias Pfaff
Arendal
10.500
D: 4.2
E: 6.300
8.800
D: 1.80
E: 7.000
10.450
D: 2.60
E: 7.850
10.500
D: 2.20
E: 8.300
10.900
D: 3.00
E: 7.900
9.900
61.050
5.650
FX
10.500
D: 4.2
E: 6.300
PH
8.800
D: 1.8
E: 7.000
SR
10.450
D: 2.6
E: 7.850
VT
10.500
D: 2.2
E: 8.300
PB
10.900
D: 3.0
E: 7.900
HB
9.900
D: 1.7
E: 8.200
8
24
Andreas Steiro
Trondhjems Turnforening
10.600
D: 3.8
E: 6.800
8.700
D: 2.50
E: 6.200
9.800
D: 2.70
E: 7.100
10.800
D: 2.40
E: 8.400
9.950
D: 2.30
E: 7.650
10.000
59.850
6.850
FX
10.600
D: 3.8
E: 6.800
PH
8.700
D: 2.5
E: 6.200
SR
9.800
D: 2.7
E: 7.100
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
PB
9.950
D: 2.3
E: 7.650
HB
10.000
D: 1.7
E: 8.300
9
22
August Hvitstein Gamkinn
Nøtterøy
10.700
D: 3.9
E: 6.800
7.450
D: 2.40
E: 5.050
9.900
D: 2.00
E: 8.200
ND: 0.30
10.600
D: 2.40
E: 8.200
11.300
D: 3.10
E: 8.200
8.150
58.100
8.600
FX
10.700
D: 3.9
E: 6.800
PH
7.450
D: 2.4
E: 5.050
SR
9.900
D: 2.0
E: 8.200
ND: 0.30
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
PB
11.300
D: 3.1
E: 8.200
HB
8.150
D: 2.1
E: 6.050
10
6
Liam Holsæther
Hoppensprett Jessheim Turn
10.750
D: 3.2
E: 7.550
8.500
D: 1.60
E: 6.900
9.450
D: 2.10
E: 7.650
ND: 0.30
10.300
D: 1.60
E: 8.700
9.300
D: 1.60
E: 7.700
9.500
57.800
8.900
FX
10.750
D: 3.2
E: 7.550
PH
8.500
D: 1.6
E: 6.900
SR
9.450
D: 2.1
E: 7.650
ND: 0.30
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
PB
9.300
D: 1.6
E: 7.700
HB
9.500
D: 0.7
E: 8.800
11
36
Simen Eliassen
Oslo Turnforening
10.800
D: 2.9
E: 7.900
6.550
D: 1.60
E: 4.950
8.850
D: 1.60
E: 7.550
ND: 0.30
10.250
D: 1.60
E: 8.650
10.100
D: 2.10
E: 8.000
8.700
55.250
11.450
FX
10.800
D: 2.9
E: 7.900
PH
6.550
D: 1.6
E: 4.950
SR
8.850
D: 1.6
E: 7.550
ND: 0.30
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
PB
10.100
D: 2.1
E: 8.000
HB
8.700
D: 0.7
E: 8.000
12
2
Sander André Pedersen
Nedre Glomma Turn
11.150
D: 3.4
E: 7.750
5.200
D: 2.40
E: 2.800
9.300
D: 1.90
E: 7.400
9.950
D: 1.60
E: 8.350
9.650
D: 2.00
E: 7.650
9.100
54.350
12.350
FX
11.150
D: 3.4
E: 7.750
PH
5.200
D: 2.4
E: 2.800
SR
9.300
D: 1.9
E: 7.400
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
PB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
HB
9.100
D: 1.2
E: 7.900
13
34
Kristoffer Waal
Oslo Turnforening
7.350
D: 2.8
E: 6.550
ND: 2.00
9.950
D: 2.70
E: 7.250
7.900
D: 2.00
E: 6.200
ND: 0.30
10.000
D: 1.60
E: 8.400
9.550
D: 1.50
E: 8.050
8.800
53.550
13.150
FX
7.350
D: 2.8
E: 6.550
ND: 2.00
PH
9.950
D: 2.7
E: 7.250
SR
7.900
D: 2.0
E: 6.200
ND: 0.30
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
PB
9.550
D: 1.5
E: 8.050
HB
8.800
D: 1.3
E: 7.500
14
11
Filip Boganes Schjølberg
Stavanger turnforening
10.250
D: 3.6
E: 6.650
6.350
D: 2.00
E: 6.650
ND: 2.30
6.000
D: 2.30
E: 5.700
ND: 2.00
10.650
D: 1.60
E: 9.050
9.950
D: 2.20
E: 7.750
8.750
51.950
14.750
FX
10.250
D: 3.6
E: 6.650
PH
6.350
D: 2.0
E: 6.650
ND: 2.30
SR
6.000
D: 2.3
E: 5.700
ND: 2.00
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
PB
9.950
D: 2.2
E: 7.750
HB
8.750
D: 1.3
E: 7.450
15
28
Philip Nykmark
Nordstrand Turnforening
7.750
D: 2.0
E: 7.750
ND: 2.00
8.600
D: 1.60
E: 7.000
9.250
D: 1.50
E: 8.050
ND: 0.30
9.850
D: 1.60
E: 8.250
7.700
D: 2.20
E: 7.500
ND: 2.0
8.250
51.400
15.300
FX
7.750
D: 2.0
E: 7.750
ND: 2.00
PH
8.600
D: 1.6
E: 7.000
SR
9.250
D: 1.5
E: 8.050
ND: 0.30
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
PB
7.700
D: 2.2
E: 7.500
ND: 2.00
HB
8.250
D: 1.3
E: 6.950
16
33
Tarald McFadzean
Kristiansands Turnforening
9.800
D: 3.2
E: 6.600
6.950
D: 1.70
E: 5.250
9.850
D: 2.00
E: 8.150
ND: 0.30
9.100
D: 2.00
E: 7.400
ND: 0.30
6.800
D: 1.40
E: 7.400
ND: 2.0
8.800
51.300
15.400
FX
9.800
D: 3.2
E: 6.600
PH
6.950
D: 1.7
E: 5.250
SR
9.850
D: 2.0
E: 8.150
ND: 0.30
VT
9.100
D: 2.0
E: 7.400
ND: 0.30
PB
6.800
D: 1.4
E: 7.400
ND: 2.00
HB
8.800
D: 1.8
E: 7.000
17
5
Oliver Dahl
Hoppensprett Jessheim Turn
9.500
D: 2.2
E: 7.300
6.950
D: 1.00
E: 6.250
ND: 0.30
8.050
D: 0.80
E: 7.550
ND: 0.30
10.000
D: 1.60
E: 8.400
7.650
D: 1.90
E: 5.750
8.400
50.550
16.150
FX
9.500
D: 2.2
E: 7.300
PH
6.950
D: 1.0
E: 6.250
ND: 0.30
SR
8.050
D: 0.8
E: 7.550
ND: 0.30
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
PB
7.650
D: 1.9
E: 5.750
HB
8.400
D: 0.7
E: 7.700
18
19
Gard Berntsen
Fana
10.850
D: 2.7
E: 8.150
5.050
D: 1.00
E: 6.050
ND: 2.00
6.600
D: 0.80
E: 8.100
ND: 2.30
9.700
D: 1.60
E: 8.100
9.500
D: 1.50
E: 8.000
8.350
50.050
16.650
FX
10.850
D: 2.7
E: 8.150
PH
5.050
D: 1.0
E: 6.050
ND: 2.00
SR
6.600
D: 0.8
E: 8.100
ND: 2.30
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
PB
9.500
D: 1.5
E: 8.000
HB
8.350
D: 0.7
E: 7.650
19
17
Linus Emil Hansen
Laksevåg turn og IL
7.950
D: 2.2
E: 5.750
6.900
D: 1.40
E: 7.800
ND: 2.30
8.750
D: 1.60
E: 7.450
ND: 0.30
9.750
D: 1.60
E: 8.150
7.950
D: 2.10
E: 5.850
8.500
49.800
16.900
FX
7.950
D: 2.2
E: 5.750
PH
6.900
D: 1.4
E: 7.800
ND: 2.30
SR
8.750
D: 1.6
E: 7.450
ND: 0.30
VT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
PB
7.950
D: 2.1
E: 5.850
HB
8.500
D: 1.3
E: 7.200
20
12
William Hamrell
Stavanger turnforening
5.000
D: 2.0
E: 6.000
ND: 3.00
7.400
D: 2.10
E: 5.600
ND: 0.30
7.950
D: 1.90
E: 6.350
ND: 0.30
10.000
D: 1.60
E: 8.400
9.800
D: 1.90
E: 7.900
8.350
48.500
18.200
FX
5.000
D: 2.0
E: 6.000
ND: 3.00
PH
7.400
D: 2.1
E: 5.600
ND: 0.30
SR
7.950
D: 1.9
E: 6.350
ND: 0.30
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
PB
9.800
D: 1.9
E: 7.900
HB
8.350
D: 1.3
E: 7.050
21
16
Trym Ekrann-Tjøstheim
Njård
6.500
D: 2.10
E: 4.400
10.350
D: 2.20
E: 8.150
10.300
D: 1.60
E: 8.700
10.650
D: 2.40
E: 8.250
9.650
47.450
19.250
FX

PH
6.500
D: 2.1
E: 4.400
SR
10.350
D: 2.2
E: 8.150
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
PB
10.650
D: 2.4
E: 8.250
HB
9.650
D: 1.9
E: 7.750
22
25
Oscar Jareld Jørgensen
Nordstrand Turnforening
6.300
D: 2.6
E: 5.700
ND: 2.00
7.050
D: 1.60
E: 5.450
9.300
D: 1.60
E: 8.000
ND: 0.30
10.500
D: 1.60
E: 8.900
9.000
D: 2.30
E: 6.700
3.900
46.050
20.650
FX
6.300
D: 2.6
E: 5.700
ND: 2.00
PH
7.050
D: 1.6
E: 5.450
SR
9.300
D: 1.6
E: 8.000
ND: 0.30
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
PB
9.000
D: 2.3
E: 6.700
HB
3.900
D: 1.3
E: 4.600
ND: 2.00
23
1
Isak Mælum da Luz
Elverum Turn
7.650
D: 2.5
E: 7.150
ND: 2.00
4.650
D: 0.70
E: 6.250
ND: 2.30
8.250
D: 1.50
E: 7.050
ND: 0.30
10.450
D: 1.60
E: 8.850
7.750
D: 1.20
E: 6.550
6.700
45.450
21.250
FX
7.650
D: 2.5
E: 7.150
ND: 2.00
PH
4.650
D: 0.7
E: 6.250
ND: 2.30
SR
8.250
D: 1.5
E: 7.050
ND: 0.30
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
PB
7.750
D: 1.2
E: 6.550
HB
6.700
D: 0.6
E: 8.100
ND: 2.00
24
3
Casper Skogsrud
Nedre Glomma Turn
7.000
D: 2.3
E: 6.700
ND: 2.00
5.900
D: 1.50
E: 4.700
ND: 0.30
5.850
D: 0.80
E: 7.350
ND: 2.30
9.550
D: 1.60
E: 7.950
7.700
D: 1.90
E: 5.800
8.800
44.800
21.900
FX
7.000
D: 2.3
E: 6.700
ND: 2.00
PH
5.900
D: 1.5
E: 4.700
ND: 0.30
SR
5.850
D: 0.8
E: 7.350
ND: 2.30
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
PB
7.700
D: 1.9
E: 5.800
HB
8.800
D: 0.7
E: 8.100
25
29
Daniel Metha- Andresen
Nordstrand Turnforening
12.650
D: 4.8
E: 7.850
9.700
D: 2.60
E: 7.100
12.000
D: 3.20
E: 8.800
9.650
44.000
22.700
FX
12.650
D: 4.8
E: 7.850
PH
9.700
D: 2.6
E: 7.100
SR

VT
12.000
D: 3.2
E: 8.800
PB

HB
9.650
D: 1.7
E: 7.950
26
18
Sander Ragnarsson
Laksevåg turn og IL
9.300
D: 2.8
E: 6.500
5.600
D: 1.00
E: 6.600
ND: 2.00
6.000
D: 0.90
E: 7.400
ND: 2.30
9.350
D: 1.60
E: 7.750
5.050
D: 1.20
E: 5.850
ND: 2.0
6.700
42.000
24.700
FX
9.300
D: 2.8
E: 6.500
PH
5.600
D: 1.0
E: 6.600
ND: 2.00
SR
6.000
D: 0.9
E: 7.400
ND: 2.30
VT
9.350
D: 1.6
E: 7.750
PB
5.050
D: 1.2
E: 5.850
ND: 2.00
HB
6.700
D: 0.7
E: 8.000
ND: 2.00
27
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik
Oslo Turnforening
5.600
D: 1.80
E: 3.800
9.600
D: 2.50
E: 7.100
9.850
D: 1.70
E: 8.150
9.250
34.300
32.400
FX

PH
5.600
D: 1.8
E: 3.800
SR
9.600
D: 2.5
E: 7.100
VT

PB
9.850
D: 1.7
E: 8.150
HB
9.250
D: 1.3
E: 7.950
28
9
Leon Alexander Flølo Stav
Hoppensprett Jessheim Turn
6.750
D: 1.40
E: 5.650
ND: 0.30
7.800
D: 2.00
E: 6.100
ND: 0.30
8.650
D: 2.30
E: 6.350
9.400
32.600
34.100
FX

PH
6.750
D: 1.4
E: 5.650
ND: 0.30
SR
7.800
D: 2.0
E: 6.100
ND: 0.30
VT

PB
8.650
D: 2.3
E: 6.350
HB
9.400
D: 0.7
E: 8.700
29
13
Josef-Emil Bader
Stavanger turnforening
5.650
D: 2.2
E: 6.450
ND: 3.00
5.500
D: 0.70
E: 7.100
ND: 2.30
6.150
D: 1.30
E: 7.150
ND: 2.30
9.450
D: 1.60
E: 7.850
2.100
D: 1.20
E: 4.900
ND: 4.0
3.650
32.500
34.200
FX
5.650
D: 2.2
E: 6.450
ND: 3.00
PH
5.500
D: 0.7
E: 7.100
ND: 2.30
SR
6.150
D: 1.3
E: 7.150
ND: 2.30
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
PB
2.100
D: 1.2
E: 4.900
ND: 4.00
HB
3.650

E: 7.650
ND: 4.00
30
15
Gardar Fjøsne-Knudsen
Njård
11.100
D: 3.8
E: 7.300
10.650
D: 1.60
E: 9.050
9.700
31.450
35.250
FX
11.100
D: 3.8
E: 7.300
PH

SR

VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
PB

HB
9.700
D: 1.7
E: 8.000
31
4
Sebastian Udnæs
Nedre Glomma Turn
4.750
D: 1.40
E: 5.650
ND: 2.30
8.850
D: 1.50
E: 7.650
ND: 0.30
8.950
D: 1.90
E: 7.050
8.400
30.950
35.750
FX

PH
4.750
D: 1.4
E: 5.650
ND: 2.30
SR
8.850
D: 1.5
E: 7.650
ND: 0.30
VT

PB
8.950
D: 1.9
E: 7.050
HB
8.400
D: 0.7
E: 7.700
32
27
Kristoffer Ask Haglund
Nordstrand Turnforening
6.500
D: 2.3
E: 6.200
ND: 2.00
4.750
D: 1.50
E: 5.250
ND: 2.00
9.250
D: 1.60
E: 7.950
ND: 0.30
10.200
D: 1.60
E: 8.600
30.700
36.000
FX
6.500
D: 2.3
E: 6.200
ND: 2.00
PH
4.750
D: 1.5
E: 5.250
ND: 2.00
SR
9.250
D: 1.6
E: 7.950
ND: 0.30
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
PB

HB

33
8
Philip Sandven
Hoppensprett Jessheim Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

5.3

7.550


12.850

2
29
Daniel Metha- Andresen, Nordstrand Turnforening

4.8

7.850


12.650

0.200
3
14
Kristian Ramdahl, Njård

3.7

8.250


11.950

0.900
4
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

4.2

7.550


11.750

1.100
5
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn

3.6

8.100


11.700

1.150
6
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

4.0

7.450


11.450

1.400
7
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn

3.4

7.750


11.150

1.700
8
15
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård

3.8

7.300


11.100

1.750
9
19
Gard Berntsen, Fana

2.7

8.150


10.850

2.000
9
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening

4.2

6.650


10.850

2.000
11
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

2.9

7.900


10.800

2.050
12
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn

3.2

7.550


10.750

2.100
13
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy

3.9

6.800


10.700

2.150
14
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening

3.8

6.800


10.600

2.250
15
30
Elias Pfaff, Arendal

4.2

6.300


10.500

2.350
16
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening

3.6

6.650


10.250

2.600
17
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

3.2

6.600


9.800

3.050
18
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn

2.2

7.300


9.500

3.350
19
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL

2.8

6.500


9.300

3.550
20
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL

2.2

5.750


7.950

4.900
21
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening

2.0

7.750

2.0

7.750

5.100
22
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn

2.5

7.150

2.0

7.650

5.200
23
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.8

6.550

2.0

7.350

5.500
24
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn

2.3

6.700

2.0

7.000

5.850
25
27
Kristoffer Ask Haglund, Nordstrand Turnforening

2.3

6.200

2.0

6.500

6.350
26
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening

2.6

5.700

2.0

6.300

6.550
27
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

2.2

6.450

3.0

5.650

7.200
28
12
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.0

6.000

3.0

5.000

7.850
29
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening




29
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.7

7.250


9.950

2
14
Kristian Ramdahl, Njård

2.5

7.400


9.900

0.050
3
29
Daniel Metha- Andresen, Nordstrand Turnforening

2.6

7.100


9.700

0.250
3
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn

2.7

7.000


9.700

0.250
3
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

2.9

6.800


9.700

0.250
6
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

1.7

7.300


9.000

0.950
7
30
Elias Pfaff, Arendal

1.8

7.000


8.800

1.150
7
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening

2.1

6.700


8.800

1.150
9
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening

2.5

6.200


8.700

1.250
10
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening

1.6

7.000


8.600

1.350
11
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn

1.6

6.900


8.500

1.450
12
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy

2.4

5.050


7.450

2.500
13
12
William Hamrell, Stavanger turnforening

2.1

5.600

0.3

7.400

2.550
14
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening

1.6

5.450


7.050

2.900
15
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn

1.0

6.250

0.3

6.950

3.000
15
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

1.7

5.250


6.950

3.000
17
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL

1.4

7.800

2.3

6.900

3.050
18
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

2.9

3.950


6.850

3.100
19
9
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett Jessheim Turn

1.4

5.650

0.3

6.750

3.200
20
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

1.6

4.950


6.550

3.400
21
16
Trym Ekrann-Tjøstheim, Njård

2.1

4.400


6.500

3.450
22
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening

2.0

6.650

2.3

6.350

3.600
23
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn

1.5

4.700

0.3

5.900

4.050
24
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL

1.0

6.600

2.0

5.600

4.350
24
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

1.8

3.800


5.600

4.350
26
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

0.7

7.100

2.3

5.500

4.450
27
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn

2.4

2.800


5.200

4.750
28
19
Gard Berntsen, Fana

1.0

6.050

2.0

5.050

4.900
29
4
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma Turn

1.4

5.650

2.3

4.750

5.200
29
27
Kristoffer Ask Haglund, Nordstrand Turnforening

1.5

5.250

2.0

4.750

5.200
31
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn

0.7

6.250

2.3

4.650

5.300
32
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening

3.3

7.300


10.600

2
30
Elias Pfaff, Arendal

2.6

7.850


10.450

0.150
3
16
Trym Ekrann-Tjøstheim, Njård

2.2

8.150


10.350

0.250
4
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn

2.5

7.700


10.200

0.400
4
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

2.7

7.500


10.200

0.400
6
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

2.7

7.350


10.050

0.550
7
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy

2.0

8.200

0.3

9.900

0.700
8
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

2.0

8.150

0.3

9.850

0.750
9
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening

2.7

7.100


9.800

0.800
10
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

2.5

7.100


9.600

1.000
11
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn

2.1

7.650

0.3

9.450

1.150
12
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening

1.6

8.000

0.3

9.300

1.300
12
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn

1.9

7.400


9.300

1.300
14
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening

1.5

8.050

0.3

9.250

1.350
14
27
Kristoffer Ask Haglund, Nordstrand Turnforening

1.6

7.950

0.3

9.250

1.350
16
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

2.0

7.350

0.3

9.050

1.550
17
4
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma Turn

1.5

7.650

0.3

8.850

1.750
17
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

1.6

7.550

0.3

8.850

1.750
19
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL

1.6

7.450

0.3

8.750

1.850
20
14
Kristian Ramdahl, Njård

2.5

6.150


8.650

1.950
21
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn

1.5

7.050

0.3

8.250

2.350
22
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn

0.8

7.550

0.3

8.050

2.550
23
12
William Hamrell, Stavanger turnforening

1.9

6.350

0.3

7.950

2.650
24
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.0

6.200

0.3

7.900

2.700
25
9
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett Jessheim Turn

2.0

6.100

0.3

7.800

2.800
26
19
Gard Berntsen, Fana

0.8

8.100

2.3

6.600

4.000
27
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

1.3

7.150

2.3

6.150

4.450
28
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL

0.9

7.400

2.3

6.000

4.600
28
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening

2.3

5.700

2.0

6.000

4.600
30
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn

0.8

7.350

2.3

5.850

4.750
31
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
29
Daniel Metha- Andresen, Nordstrand Turnforening


3.2


8.800




12.000

2
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening


3.2


8.500




11.700

0.300
3
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening


2.4


8.400




10.800

1.200
4
15
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård


1.6


9.050




10.650

1.350
4
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening


1.6


9.050




10.650

1.350
4
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn


2.2


8.550


0.1

10.650

1.350
7
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy


2.4


8.200




10.600

1.400
8
14
Kristian Ramdahl, Njård


1.6


8.950




10.550

1.450
8
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening


2.4


8.450


0.3

10.550

1.450
10
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening


1.6


8.900




10.500

1.500
10
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening


2.2


8.300




10.500

1.500
10
30
Elias Pfaff, Arendal


2.2


8.300




10.500

1.500
13
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn


1.6


8.850




10.450

1.550
14
16
Trym Ekrann-Tjøstheim, Njård


1.6


8.700




10.300

1.700
14
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn


1.6


8.700




10.300

1.700
14
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening


2.4


8.200


0.3

10.300

1.700
17
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening


1.6


8.650




10.250

1.750
18
27
Kristoffer Ask Haglund, Nordstrand Turnforening


1.6


8.600




10.200

1.800
19
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn


1.6


8.400




10.000

2.000
19
12
William Hamrell, Stavanger turnforening


1.6


8.400




10.000

2.000
19
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening


1.6


8.400




10.000

2.000
22
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn


1.6


8.350




9.950

2.050
23
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening


1.6


8.250




9.850

2.150
24
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL


1.6


8.150




9.750

2.250
25
19
Gard Berntsen, Fana


1.6


8.100




9.700

2.300
26
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn


1.6


7.950




9.550

2.450
27
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening


1.6


7.850




9.450

2.550
28
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL


1.6


7.750




9.350

2.650
29
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening


2.0


7.400


0.3

9.100

2.900
30
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening










30
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

3.3

9.000


12.300

2
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn

3.3

8.900


12.200

0.100
3
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

2.9

8.700


11.600

0.700
4
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy

3.1

8.200


11.300

1.000
5
14
Kristian Ramdahl, Njård

2.5

8.750


11.250

1.050
6
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening

3.1

8.050


11.150

1.150
7
30
Elias Pfaff, Arendal

3.0

7.900


10.900

1.400
8
16
Trym Ekrann-Tjøstheim, Njård

2.4

8.250


10.650

1.650
9
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

2.9

7.300


10.200

2.100
10
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

2.1

8.000


10.100

2.200
11
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening

2.2

7.750


9.950

2.350
11
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening

2.3

7.650


9.950

2.350
13
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

1.7

8.150


9.850

2.450
14
12
William Hamrell, Stavanger turnforening

1.9

7.900


9.800

2.500
15
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn

2.0

7.650


9.650

2.650
16
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

1.5

8.050


9.550

2.750
17
19
Gard Berntsen, Fana

1.5

8.000


9.500

2.800
18
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn

1.6

7.700


9.300

3.000
19
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening

2.3

6.700


9.000

3.300
20
4
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma Turn

1.9

7.050


8.950

3.350
21
9
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett Jessheim Turn

2.3

6.350


8.650

3.650
22
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL

2.1

5.850


7.950

4.350
23
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn

1.2

6.550


7.750

4.550
24
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening

2.2

7.500

2.0

7.700

4.600
24
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn

1.9

5.800


7.700

4.600
26
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn

1.9

5.750


7.650

4.650
27
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

1.4

7.400

2.0

6.800

5.500
28
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL

1.2

5.850

2.0

5.050

7.250
29
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening

1.2

4.900

4.0

2.100

10.200
30
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Kristian Mikaelsen, Kristiansands Turnforening

2.7

8.900


11.600

2
23
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

2.6

8.750


11.350

0.250
3
10
Joel Dyngeland, Stavanger turnforening

2.4

8.650


11.050

0.550
4
7
Fredrik Rynning, Hoppensprett Jessheim Turn

1.7

8.800


10.500

1.100
5
31
Lukas Åteigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

1.9

8.500


10.400

1.200
6
24
Andreas Steiro, Trondhjems Turnforening

1.7

8.300


10.000

1.600
7
30
Elias Pfaff, Arendal

1.7

8.200


9.900

1.700
8
15
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård

1.7

8.000


9.700

1.900
9
29
Daniel Metha- Andresen, Nordstrand Turnforening

1.7

7.950


9.650

1.950
9
16
Trym Ekrann-Tjøstheim, Njård

1.9

7.750


9.650

1.950
11
6
Liam Holsæther, Hoppensprett Jessheim Turn

0.7

8.800


9.500

2.100
12
9
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett Jessheim Turn

0.7

8.700


9.400

2.200
12
14
Kristian Ramdahl, Njård

2.4

7.000


9.400

2.200
14
35
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

1.3

7.950


9.250

2.350
15
2
Sander André Pedersen, Nedre Glomma Turn

1.2

7.900


9.100

2.500
16
3
Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turn

0.7

8.100


8.800

2.800
16
34
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

1.3

7.500


8.800

2.800
16
33
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

1.8

7.000


8.800

2.800
19
11
Filip Boganes Schjølberg, Stavanger turnforening

1.3

7.450


8.750

2.850
20
36
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

0.7

8.000


8.700

2.900
21
17
Linus Emil Hansen, Laksevåg turn og IL

1.3

7.200


8.500

3.100
22
5
Oliver Dahl, Hoppensprett Jessheim Turn

0.7

7.700


8.400

3.200
22
4
Sebastian Udnæs, Nedre Glomma Turn

0.7

7.700


8.400

3.200
24
19
Gard Berntsen, Fana

0.7

7.650


8.350

3.250
24
12
William Hamrell, Stavanger turnforening

1.3

7.050


8.350

3.250
26
28
Philip Nykmark, Nordstrand Turnforening

1.3

6.950


8.250

3.350
27
22
August Hvitstein Gamkinn, Nøtterøy

2.1

6.050


8.150

3.450
28
1
Isak Mælum da Luz, Elverum Turn

0.6

8.100

2.0

6.700

4.900
28
18
Sander Ragnarsson, Laksevåg turn og IL

0.7

8.000

2.0

6.700

4.900
30
25
Oscar Jareld Jørgensen, Nordstrand Turnforening

1.3

4.600

2.0

3.900

7.700
31
13
Josef-Emil Bader, Stavanger turnforening


7.650

4.0

3.650

7.950
32
8
Philip Sandven, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 11:20:17 AM
SX
SM
MD
XL
XXL