Back 

Unisport Norges Cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2021-09-25

Junior Junior FIG Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Team Competition
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
88
Aleksander Mellingen
Bergen Turnforening
12.850
D: 5.0
E: 7.850
12.600
D: 4.00
E: 8.600
13.400
D: 5.00
E: 8.400
11.800
D: 4.00
E: 7.800
13.000
D: 5.00
E: 8.000
12.900
76.550
FX
12.850
D: 5.0
E: 7.850
PH
12.600
D: 4.0
E: 8.600
SR
13.400
D: 5.0
E: 8.400
VT
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PB
13.000
D: 5.0
E: 8.000
HB
12.900
D: 4.0
E: 8.900
2
93
Thomas Kjønsberg
Laksevåg turn og IL
13.550
D: 5.0
E: 8.550
12.800
D: 4.00
E: 8.800
11.800
D: 4.00
E: 7.800
12.400
D: 4.00
E: 8.400
12.450
D: 4.00
E: 8.450
12.900
75.900
0.650
FX
13.550
D: 5.0
E: 8.550
PH
12.800
D: 4.0
E: 8.800
SR
11.800
D: 4.0
E: 7.800
VT
12.400
D: 4.0
E: 8.400
PB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
HB
12.900
D: 4.0
E: 8.900
3
95
Haakon Strand-Gjernes
Asker Turnforening
11.550
D: 3.0
E: 8.550
12.450
D: 3.50
E: 8.950
11.900
D: 2.50
E: 9.400
11.800
D: 3.00
E: 8.800
13.400
D: 5.00
E: 8.400
12.850
73.950
2.600
FX
11.550
D: 3.0
E: 8.550
PH
12.450
D: 3.5
E: 8.950
SR
11.900
D: 2.5
E: 9.400
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
13.400
D: 5.0
E: 8.400
HB
12.850
D: 4.0
E: 8.850
4
103
Emil Kristensen Axberg
Oslo Turnforening
11.650
D: 3.0
E: 8.650
13.050
D: 4.00
E: 9.050
12.650
D: 4.00
E: 8.650
13.000
D: 4.00
E: 9.000
12.600
D: 5.00
E: 7.600
10.850
73.800
2.750
FX
11.650
D: 3.0
E: 8.650
PH
13.050
D: 4.0
E: 9.050
SR
12.650
D: 4.0
E: 8.650
VT
13.000
D: 4.0
E: 9.000
PB
12.600
D: 5.0
E: 7.600
HB
10.850
D: 4.0
E: 6.850
5
101
Milian Lillebergen Mathisen
Oslo Turnforening
12.250
D: 4.0
E: 8.250
12.100
D: 3.50
E: 8.600
12.150
D: 3.00
E: 9.150
12.550
D: 4.00
E: 8.550
11.800
D: 4.00
E: 7.800
12.300
73.150
3.400
FX
12.250
D: 4.0
E: 8.250
PH
12.100
D: 3.5
E: 8.600
SR
12.150
D: 3.0
E: 9.150
VT
12.550
D: 4.0
E: 8.550
PB
11.800
D: 4.0
E: 7.800
HB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
6
100
Sondre Barbo
Oslo Turnforening
11.400
D: 3.0
E: 8.400
12.350
D: 4.00
E: 8.350
12.750
D: 4.00
E: 8.750
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.650
D: 4.00
E: 7.650
12.200
72.250
4.300
FX
11.400
D: 3.0
E: 8.400
PH
12.350
D: 4.0
E: 8.350
SR
12.750
D: 4.0
E: 8.750
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
11.650
D: 4.0
E: 7.650
HB
12.200
D: 4.0
E: 8.200
7
89
Vetle Berby
Hoppensprett Jessheim Turn
10.950
D: 4.0
E: 6.950
12.150
D: 4.00
E: 8.150
11.950
D: 3.00
E: 8.950
12.050
D: 4.00
E: 8.050
12.000
D: 3.00
E: 9.000
12.600
71.700
4.850
FX
10.950
D: 4.0
E: 6.950
PH
12.150
D: 4.0
E: 8.150
SR
11.950
D: 3.0
E: 8.950
VT
12.050
D: 4.0
E: 8.050
PB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
HB
12.600
D: 4.0
E: 8.600
8
80
Alexander Røhrl
Njård
11.150
D: 4.0
E: 7.150
11.250
D: 4.00
E: 7.250
12.250
D: 4.00
E: 8.250
11.450
D: 3.00
E: 8.450
11.600
D: 4.00
E: 7.600
12.800
70.500
6.050
FX
11.150
D: 4.0
E: 7.150
PH
11.250
D: 4.0
E: 7.250
SR
12.250
D: 4.0
E: 8.250
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
PB
11.600
D: 4.0
E: 7.600
HB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
9
92
Axel Søndenaa
Hoppensprett Jessheim Turn
10.450
D: 4.0
E: 6.450
11.700
D: 3.50
E: 8.200
11.200
D: 4.00
E: 7.200
12.350
D: 4.00
E: 8.350
11.850
D: 4.00
E: 7.850
11.850
69.400
7.150
FX
10.450
D: 4.0
E: 6.450
PH
11.700
D: 3.5
E: 8.200
SR
11.200
D: 4.0
E: 7.200
VT
12.350
D: 4.0
E: 8.350
PB
11.850
D: 4.0
E: 7.850
HB
11.850
D: 2.5
E: 9.350
10
87
Oscar Espeland Gunderssen
Sandnes Turn
11.300
D: 3.0
E: 8.300
12.400
D: 3.50
E: 8.900
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.150
D: 3.00
E: 8.150
11.350
D: 2.50
E: 8.850
10.900
69.300
7.250
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PH
12.400
D: 3.5
E: 8.900
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
11.150
D: 3.0
E: 8.150
PB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
HB
10.900
D: 1.5
E: 9.400
11
91
Thor Erik Roald Holm
Hoppensprett Jessheim Turn
11.100
D: 3.0
E: 8.100
11.750
D: 3.50
E: 8.250
11.200
D: 3.00
E: 8.200
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.650
D: 3.00
E: 8.650
11.700
69.150
7.400
FX
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PH
11.750
D: 3.5
E: 8.250
SR
11.200
D: 3.0
E: 8.200
VT
11.750
D: 3.0
E: 8.750
PB
11.650
D: 3.0
E: 8.650
HB
11.700
D: 2.5
E: 9.200
12
104
Jacob Støvne- Bjørnsen
Trondhjems Turnforening
11.350
D: 2.5
E: 8.850
11.800
D: 3.50
E: 8.300
12.250
D: 4.00
E: 8.750
ND: 0.50
12.400
D: 3.00
E: 9.400
10.750
D: 4.00
E: 7.750
ND: 1.0
10.400
68.950
7.600
FX
11.350
D: 2.5
E: 8.850
PH
11.800
D: 3.5
E: 8.300
SR
12.250
D: 4.0
E: 8.750
ND: 0.50
VT
12.400
D: 3.0
E: 9.400
PB
10.750
D: 4.0
E: 7.750
ND: 1.00
HB
10.400
D: 4.0
E: 6.400
13
96
Even Meling
Stavanger turnforening
11.050
D: 3.0
E: 8.050
9.900
D: 1.50
E: 8.400
11.850
D: 3.00
E: 8.850
12.000
D: 3.00
E: 9.000
11.400
D: 2.50
E: 8.900
11.350
67.550
9.000
FX
11.050
D: 3.0
E: 8.050
PH
9.900
D: 1.5
E: 8.400
SR
11.850
D: 3.0
E: 8.850
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
11.400
D: 2.5
E: 8.900
HB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
14
85
Nikolai Naalsund
Sandnes Turn
10.700
D: 1.5
E: 9.200
12.050
D: 3.50
E: 8.550
11.750
D: 2.50
E: 9.250
9.800
D: 1.50
E: 8.300
11.000
D: 1.50
E: 9.500
10.550
65.850
10.700
FX
10.700
D: 1.5
E: 9.200
PH
12.050
D: 3.5
E: 8.550
SR
11.750
D: 2.5
E: 9.250
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
PB
11.000
D: 1.5
E: 9.500
HB
10.550
D: 1.5
E: 9.050
15
82
Julian Laszlo Bergem
Njård
10.550
D: 3.0
E: 7.550
11.200
D: 3.50
E: 7.700
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.200
D: 3.00
E: 8.200
10.950
D: 1.50
E: 9.450
10.250
65.450
11.100
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
PH
11.200
D: 3.5
E: 7.700
SR
11.300
D: 2.5
E: 8.800
VT
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PB
10.950
D: 1.5
E: 9.450
HB
10.250
D: 1.5
E: 8.750
16
94
Leo Steffenrud
Nordstrand Turnforening
10.850
D: 4.0
E: 6.850
8.800
D: 5.00
E: 4.800
ND: 1.00
11.500
D: 2.50
E: 9.000
10.850
D: 3.00
E: 7.850
11.550
D: 4.00
E: 7.550
11.300
64.850
11.700
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
PH
8.800
D: 5.0
E: 4.800
ND: 1.00
SR
11.500
D: 2.5
E: 9.000
VT
10.850
D: 3.0
E: 7.850
PB
11.550
D: 4.0
E: 7.550
HB
11.300
D: 4.0
E: 7.300
17
105
Jesper Rugland
Kristiansands Turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
10.000
D: 1.50
E: 8.500
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.350
D: 3.00
E: 8.350
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.450
64.000
12.550
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
10.000
D: 1.5
E: 8.500
SR
11.100
D: 2.5
E: 8.600
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.350
PB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
HB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
18
97
Olav Keller
Stavanger turnforening
10.200
D: 2.5
E: 7.700
9.200
D: 1.50
E: 7.700
11.650
D: 3.00
E: 8.650
11.550
D: 3.00
E: 8.550
10.100
D: 2.50
E: 7.600
10.850
63.550
13.000
FX
10.200
D: 2.5
E: 7.700
PH
9.200
D: 1.5
E: 7.700
SR
11.650
D: 3.0
E: 8.650
VT
11.550
D: 3.0
E: 8.550
PB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
HB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
19
102
Patrick Buzungu
Oslo Turnforening
10.850
D: 4.0
E: 6.850
9.850
D: 2.50
E: 7.350
11.350
D: 2.50
E: 8.850
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.100
D: 3.00
E: 7.100
9.250
63.400
13.150
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
PH
9.850
D: 2.5
E: 7.350
SR
11.350
D: 2.5
E: 8.850
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.100
D: 3.0
E: 7.100
HB
9.250
D: 4.0
E: 6.250
ND: 1.00
20
86
Cohen Alexander Johnsen
Sandnes Turn
9.600
D: 3.0
E: 6.600
10.500
D: 1.50
E: 9.000
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.450
D: 1.50
E: 8.950
10.050
63.200
13.350
FX
9.600
D: 3.0
E: 6.600
PH
10.500
D: 1.5
E: 9.000
SR
10.900
D: 2.5
E: 8.400
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
HB
10.050
D: 1.5
E: 8.550
21
81
Ola Bakken
Njård
9.550
D: 3.0
E: 7.550
ND: 1.00
10.050
D: 3.50
E: 6.550
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.200
D: 3.00
E: 8.200
9.800
D: 3.00
E: 6.800
10.100
62.300
14.250
FX
9.550
D: 3.0
E: 7.550
ND: 1.00
PH
10.050
D: 3.5
E: 6.550
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PB
9.800
D: 3.0
E: 6.800
HB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
22
98
Olaf Haga Vasshus
Stavanger turnforening
10.300
D: 2.5
E: 7.800
9.650
D: 1.50
E: 8.150
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.550
D: 3.00
E: 8.550
9.150
D: 2.50
E: 6.650
51.950
24.600
FX
10.300
D: 2.5
E: 7.800
PH
9.650
D: 1.5
E: 8.150
SR
11.300
D: 2.5
E: 8.800
VT
11.550
D: 3.0
E: 8.550
PB
9.150
D: 2.5
E: 6.650
HB

23
90
Sander Grodås Bruvold
Hoppensprett Jessheim Turn
11.000
D: 2.50
E: 8.500
9.700
D: 1.50
E: 8.200
9.800
D: 2.50
E: 7.300
10.100
40.600
35.950
FX

PH
11.000
D: 2.5
E: 8.500
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT

PB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
HB
10.100
D: 1.0
E: 9.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL

5.0

8.550


13.550

2
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening

5.0

7.850


12.850

0.700
3
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

4.0

8.250


12.250

1.300
4
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

3.0

8.650


11.650

1.900
5
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

3.0

8.550


11.550

2.000
6
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

3.0

8.400


11.400

2.150
7
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

2.5

8.850


11.350

2.200
8
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

3.0

8.300


11.300

2.250
9
80
Alexander Røhrl, Njård

4.0

7.150


11.150

2.400
10
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

8.100


11.100

2.450
11
96
Even Meling, Stavanger turnforening

3.0

8.050


11.050

2.500
12
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

6.950


10.950

2.600
13
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening

4.0

6.850


10.850

2.700
13
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening

4.0

6.850


10.850

2.700
15
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn

1.5

9.200


10.700

2.850
16
82
Julian Laszlo Bergem, Njård

3.0

7.550


10.550

3.000
17
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

8.000


10.500

3.050
18
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

6.450


10.450

3.100
19
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening

2.5

7.800


10.300

3.250
20
97
Olav Keller, Stavanger turnforening

2.5

7.700


10.200

3.350
21
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

3.0

6.600


9.600

3.950
22
81
Ola Bakken, Njård

3.0

7.550

1.0

9.550

4.000
23
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

4.0

9.050


13.050

2
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL

4.0

8.800


12.800

0.250
3
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening

4.0

8.600


12.600

0.450
4
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

3.5

8.950


12.450

0.600
5
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

3.5

8.900


12.400

0.650
6
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

4.0

8.350


12.350

0.700
7
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

8.150


12.150

0.900
8
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

3.5

8.600


12.100

0.950
9
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn

3.5

8.550


12.050

1.000
10
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

3.5

8.300


11.800

1.250
11
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

3.5

8.250


11.750

1.300
12
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn

3.5

8.200


11.700

1.350
13
80
Alexander Røhrl, Njård

4.0

7.250


11.250

1.800
14
82
Julian Laszlo Bergem, Njård

3.5

7.700


11.200

1.850
15
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn

2.5

8.500


11.000

2.050
16
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

1.5

9.000


10.500

2.550
17
81
Ola Bakken, Njård

3.5

6.550


10.050

3.000
18
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

1.5

8.500


10.000

3.050
19
96
Even Meling, Stavanger turnforening

1.5

8.400


9.900

3.150
20
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening

2.5

7.350


9.850

3.200
21
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening

1.5

8.150


9.650

3.400
22
97
Olav Keller, Stavanger turnforening

1.5

7.700


9.200

3.850
23
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening

5.0

4.800

1.0

8.800

4.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening

5.0

8.400


13.400

2
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

4.0

8.750


12.750

0.650
3
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

4.0

8.650


12.650

0.750
4
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

4.0

8.750

0.5

12.250

1.150
4
80
Alexander Røhrl, Njård

4.0

8.250


12.250

1.150
6
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

3.0

9.200


12.200

1.200
7
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

3.0

9.150


12.150

1.250
8
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

8.950


11.950

1.450
9
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

2.5

9.400


11.900

1.500
10
96
Even Meling, Stavanger turnforening

3.0

8.850


11.850

1.550
11
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL

4.0

7.800


11.800

1.600
12
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn

2.5

9.250


11.750

1.650
13
97
Olav Keller, Stavanger turnforening

3.0

8.650


11.650

1.750
14
81
Ola Bakken, Njård

3.0

8.600


11.600

1.800
15
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening

2.5

9.000


11.500

1.900
16
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening

2.5

8.850


11.350

2.050
17
82
Julian Laszlo Bergem, Njård

2.5

8.800


11.300

2.100
17
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening

2.5

8.800


11.300

2.100
19
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

8.200


11.200

2.200
19
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

7.200


11.200

2.200
21
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

8.600


11.100

2.300
22
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

2.5

8.400


10.900

2.500
23
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn

1.5

8.200


9.700

3.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening


4.0


9.000




13.000

2
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening


4.0


8.550




12.550

0.450
3
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening


3.0


9.400




12.400

0.600
3
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL


4.0


8.400




12.400

0.600
5
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn


4.0


8.350




12.350

0.650
6
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn


4.0


8.050




12.050

0.950
7
96
Even Meling, Stavanger turnforening


3.0


9.000




12.000

1.000
7
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening


3.0


9.000




12.000

1.000
9
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening


3.0


8.900




11.900

1.100
10
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening


3.0


8.800




11.800

1.200
10
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening


4.0


7.800




11.800

1.200
12
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn


3.0


8.750




11.750

1.250
13
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn


3.0


8.700




11.700

1.300
14
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening


3.0


8.550




11.550

1.450
14
97
Olav Keller, Stavanger turnforening


3.0


8.550




11.550

1.450
16
80
Alexander Røhrl, Njård


3.0


8.450




11.450

1.550
17
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening


3.0


8.350




11.350

1.650
18
81
Ola Bakken, Njård


3.0


8.200




11.200

1.800
18
82
Julian Laszlo Bergem, Njård


3.0


8.200




11.200

1.800
20
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn


3.0


8.150




11.150

1.850
21
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening


3.0


7.850




10.850

2.150
22
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn


1.5


8.300




9.800

3.200
23
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

5.0

8.400


13.400

2
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening

5.0

8.000


13.000

0.400
3
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

5.0

7.600


12.600

0.800
4
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL

4.0

8.450


12.450

0.950
5
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

9.000


12.000

1.400
6
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

7.850


11.850

1.550
7
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

4.0

7.800


11.800

1.600
8
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

8.650


11.650

1.750
8
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

4.0

7.650


11.650

1.750
10
80
Alexander Røhrl, Njård

4.0

7.600


11.600

1.800
11
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening

4.0

7.550


11.550

1.850
12
96
Even Meling, Stavanger turnforening

2.5

8.900


11.400

2.000
13
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

2.5

8.850


11.350

2.050
14
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn

1.5

9.500


11.000

2.400
15
82
Julian Laszlo Bergem, Njård

1.5

9.450


10.950

2.450
16
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

4.0

7.750

1.0

10.750

2.650
17
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

1.5

9.100


10.600

2.800
18
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

1.5

8.950


10.450

2.950
19
97
Olav Keller, Stavanger turnforening

2.5

7.600


10.100

3.300
19
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening

3.0

7.100


10.100

3.300
21
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn

2.5

7.300


9.800

3.600
21
81
Ola Bakken, Njård

3.0

6.800


9.800

3.600
23
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening

2.5

6.650


9.150

4.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
93
Thomas Kjønsberg, Laksevåg turn og IL

4.0

8.900


12.900

1
88
Aleksander Mellingen, Bergen Turnforening

4.0

8.900


12.900

3
95
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

8.850


12.850

0.050
4
80
Alexander Røhrl, Njård

4.0

8.800


12.800

0.100
5
89
Vetle Berby, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

8.600


12.600

0.300
6
101
Milian Lillebergen Mathisen, Oslo Turnforening

4.0

8.300


12.300

0.600
7
100
Sondre Barbo, Oslo Turnforening

4.0

8.200


12.200

0.700
8
92
Axel Søndenaa, Hoppensprett Jessheim Turn

2.5

9.350


11.850

1.050
9
91
Thor Erik Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

2.5

9.200


11.700

1.200
10
96
Even Meling, Stavanger turnforening

2.5

8.850


11.350

1.550
11
94
Leo Steffenrud, Nordstrand Turnforening

4.0

7.300


11.300

1.600
12
87
Oscar Espeland Gunderssen, Sandnes Turn

1.5

9.400


10.900

2.000
13
97
Olav Keller, Stavanger turnforening

2.5

8.350


10.850

2.050
13
103
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

4.0

6.850


10.850

2.050
15
85
Nikolai Naalsund, Sandnes Turn

1.5

9.050


10.550

2.350
16
105
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

7.950


10.450

2.450
17
104
Jacob Støvne- Bjørnsen, Trondhjems Turnforening

4.0

6.400


10.400

2.500
18
82
Julian Laszlo Bergem, Njård

1.5

8.750


10.250

2.650
19
90
Sander Grodås Bruvold, Hoppensprett Jessheim Turn

1.0

9.100


10.100

2.800
19
81
Ola Bakken, Njård

1.5

8.600


10.100

2.800
21
86
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

1.5

8.550


10.050

2.850
22
102
Patrick Buzungu, Oslo Turnforening

4.0

6.250

1.0

9.250

3.650
23
98
Olaf Haga Vasshus, Stavanger turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 11:36:40 AM
SX
SM
MD
XL
XXL