Back 

Unisport Norges Cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2021-09-25

Junior Junior FIG Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Team Competition
Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
159
Sofus Heggemsnes
Oslo Turnforening
13.500
D: 4.7
E: 8.800
13.800
D: 5.30
E: 8.500
13.500
D: 4.60
E: 8.900
13.900
D: 5.20
E: 9.000
ND: 0.30
12.400
D: 4.90
E: 7.500
13.700
80.800
FX
13.500
D: 4.7
E: 8.800
PH
13.800
D: 5.3
E: 8.500
SR
13.500
D: 4.6
E: 8.900
VT
13.900
D: 5.2
E: 9.000
ND: 0.30
PB
12.400
D: 4.9
E: 7.500
HB
13.700
D: 5.0
E: 8.700
2
152
Harald G. Wibye
Fana-Laksevåg Turnforening
12.900
D: 5.0
E: 7.900
12.400
D: 4.30
E: 8.100
13.100
D: 4.20
E: 8.900
14.050
D: 4.80
E: 9.250
14.050
D: 5.10
E: 8.950
12.850
79.350
1.450
FX
12.900
D: 5.0
E: 7.900
PH
12.400
D: 4.3
E: 8.100
SR
13.100
D: 4.2
E: 8.900
VT
14.050
D: 4.8
E: 9.250
PB
14.050
D: 5.1
E: 8.950
HB
12.850
D: 4.5
E: 8.350
3
163
Peder Skogvang
Oslo Turnforening
12.800
D: 5.5
E: 7.300
11.100
D: 3.90
E: 7.200
11.700
D: 3.10
E: 8.600
13.150
D: 4.80
E: 8.650
ND: 0.30
12.600
D: 3.70
E: 8.900
12.700
74.050
6.750
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
PH
11.100
D: 3.9
E: 7.200
SR
11.700
D: 3.1
E: 8.600
VT
13.150
D: 4.8
E: 8.650
ND: 0.30
PB
12.600
D: 3.7
E: 8.900
HB
12.700
D: 4.0
E: 8.700
4
164
Kasper Sjothun
Oslo Turnforening
12.900
D: 4.5
E: 8.400
11.450
D: 3.40
E: 8.050
12.150
D: 3.70
E: 8.450
12.650
D: 4.00
E: 8.650
11.800
D: 3.60
E: 8.200
12.250
73.200
7.600
FX
12.900
D: 4.5
E: 8.400
PH
11.450
D: 3.4
E: 8.050
SR
12.150
D: 3.7
E: 8.450
VT
12.650
D: 4.0
E: 8.650
PB
11.800
D: 3.6
E: 8.200
HB
12.250
D: 4.0
E: 8.250
5
151
Fredrik Bjørnevik Aas
Nedre Glomma Turn
13.250
D: 4.6
E: 8.650
11.000
D: 3.90
E: 7.100
12.300
D: 3.70
E: 8.600
13.150
D: 4.00
E: 9.150
11.100
D: 3.90
E: 7.200
11.700
72.500
8.300
FX
13.250
D: 4.6
E: 8.650
PH
11.000
D: 3.9
E: 7.100
SR
12.300
D: 3.7
E: 8.600
VT
13.150
D: 4.0
E: 9.150
PB
11.100
D: 3.9
E: 7.200
HB
11.700
D: 3.4
E: 8.300
6
150
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
13.000
D: 5.3
E: 8.000
ND: 0.30
9.650
D: 3.40
E: 6.250
9.700
D: 4.00
E: 5.700
13.100
D: 4.00
E: 9.100
11.900
D: 3.40
E: 8.500
12.250
69.600
11.200
FX
13.000
D: 5.3
E: 8.000
ND: 0.30
PH
9.650
D: 3.4
E: 6.250
SR
9.700
D: 4.0
E: 5.700
VT
13.100
D: 4.0
E: 9.100
PB
11.900
D: 3.4
E: 8.500
HB
12.250
D: 3.6
E: 8.650
7
154
Plamen Sheytanov
Kristiansands Turnforening
11.150
D: 4.9
E: 6.350
ND: 0.10
11.350
D: 4.00
E: 7.350
12.350
D: 3.90
E: 8.450
11.850
D: 3.20
E: 8.650
10.850
D: 3.50
E: 7.350
11.700
69.250
11.550
FX
11.150
D: 4.9
E: 6.350
ND: 0.10
PH
11.350
D: 4.0
E: 7.350
SR
12.350
D: 3.9
E: 8.450
VT
11.850
D: 3.2
E: 8.650
PB
10.850
D: 3.5
E: 7.350
HB
11.700
D: 3.7
E: 8.000
8
158
Marius Wester Reistad
Oslo Turnforening
12.150
D: 4.1
E: 8.350
ND: 0.30
9.250
D: 2.80
E: 6.450
11.850
D: 3.40
E: 8.450
11.700
D: 4.00
E: 8.000
ND: 0.30
13.150
D: 4.40
E: 8.750
9.950
68.050
12.750
FX
12.150
D: 4.1
E: 8.350
ND: 0.30
PH
9.250
D: 2.8
E: 6.450
SR
11.850
D: 3.4
E: 8.450
VT
11.700
D: 4.0
E: 8.000
ND: 0.30
PB
13.150
D: 4.4
E: 8.750
HB
9.950
D: 3.2
E: 6.750
9
165
Nore Stene
Oslo Turnforening
13.500
D: 4.80
E: 8.700
11.900
D: 3.50
E: 8.400
11.950
D: 3.40
E: 8.550
11.750
49.100
31.700
FX

PH
13.500
D: 4.8
E: 8.700
SR
11.900
D: 3.5
E: 8.400
VT

PB
11.950
D: 3.4
E: 8.550
HB
11.750
D: 3.3
E: 8.450
10
153
Magnus Dahl-Hansen
Tromsø Turnforening
9.200
D: 2.90
E: 6.300
12.050
D: 4.70
E: 7.350
11.300
D: 4.70
E: 6.600
10.600
43.150
37.650
FX

PH
9.200
D: 2.9
E: 6.300
SR
12.050
D: 4.7
E: 7.350
VT

PB
11.300
D: 4.7
E: 6.600
HB
10.600
D: 4.5
E: 6.600
ND: 0.50
11
161
Theodor Roald Gadderud
Oslo Turnforening
13.800
D: 5.6
E: 8.200
13.800
67.000
FX
13.800
D: 5.6
E: 8.200
PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

5.6

8.200


13.800

2
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.7

8.800


13.500

0.300
3
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn

4.6

8.650


13.250

0.550
4
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

5.3

8.000

0.3

13.000

0.800
5
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening

4.5

8.400


12.900

0.900
5
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening

5.0

7.900


12.900

0.900
7
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

5.5

7.300


12.800

1.000
8
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

4.1

8.350

0.3

12.150

1.650
9
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

4.9

6.350

0.1

11.150

2.650
10
165
Nore Stene, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.3

8.500


13.800

2
165
Nore Stene, Oslo Turnforening

4.8

8.700


13.500

0.300
3
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening

4.3

8.100


12.400

1.400
4
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening

3.4

8.050


11.450

2.350
5
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

4.0

7.350


11.350

2.450
6
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

3.9

7.200


11.100

2.700
7
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn

3.9

7.100


11.000

2.800
8
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.4

6.250


9.650

4.150
9
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

2.8

6.450


9.250

4.550
10
153
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

2.9

6.300


9.200

4.600
11
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.6

8.900


13.500

2
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening

4.2

8.900


13.100

0.400
3
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

3.9

8.450


12.350

1.150
4
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn

3.7

8.600


12.300

1.200
5
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening

3.7

8.450


12.150

1.350
6
153
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.7

7.350


12.050

1.450
7
165
Nore Stene, Oslo Turnforening

3.5

8.400


11.900

1.600
8
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

3.4

8.450


11.850

1.650
9
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

3.1

8.600


11.700

1.800
10
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

4.0

5.700


9.700

3.800
11
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening


4.8


9.250




14.050

2
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening


5.2


9.000


0.3

13.900

0.150
3
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn


4.0


9.150




13.150

0.900
3
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening


4.8


8.650


0.3

13.150

0.900
5
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


4.0


9.100




13.100

0.950
6
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening


4.0


8.650




12.650

1.400
7
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening


3.2


8.650




11.850

2.200
8
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening


4.0


8.000


0.3

11.700

2.350
9
165
Nore Stene, Oslo Turnforening










9
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening

5.1

8.950


14.050

2
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

4.4

8.750


13.150

0.900
3
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

3.7

8.900


12.600

1.450
4
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.9

7.500


12.400

1.650
5
165
Nore Stene, Oslo Turnforening

3.4

8.550


11.950

2.100
6
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.4

8.500


11.900

2.150
7
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening

3.6

8.200


11.800

2.250
8
153
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.7

6.600


11.300

2.750
9
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn

3.9

7.200


11.100

2.950
10
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

3.5

7.350


10.850

3.200
11
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
159
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.0

8.700


13.700

2
152
Harald G. Wibye, Fana-Laksevåg Turnforening

4.5

8.350


12.850

0.850
3
163
Peder Skogvang, Oslo Turnforening

4.0

8.700


12.700

1.000
4
150
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn

3.6

8.650


12.250

1.450
4
164
Kasper Sjothun, Oslo Turnforening

4.0

8.250


12.250

1.450
6
165
Nore Stene, Oslo Turnforening

3.3

8.450


11.750

1.950
7
151
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turn

3.4

8.300


11.700

2.000
7
154
Plamen Sheytanov, Kristiansands Turnforening

3.7

8.000


11.700

2.000
9
153
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.5

6.600

0.5

10.600

3.100
10
158
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

3.2

6.750


9.950

3.750
11
161
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:34:54 PM
SX
SM
MD
XL
XXL