Back 

Unisport Norges Cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2021-09-25

Junior Junior FIG Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Team Competition
Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
189
Jakob Kvamsøe
Bergen Turnforening
12.950
D: 4.1
E: 8.850
10.100
D: 2.50
E: 7.900
ND: 0.30
11.400
D: 3.40
E: 8.300
ND: 0.30
12.650
D: 4.00
E: 8.650
12.250
D: 3.20
E: 9.050
11.550
70.900
FX
12.950
D: 4.1
E: 8.850
PH
10.100
D: 2.5
E: 7.900
ND: 0.30
SR
11.400
D: 3.4
E: 8.300
ND: 0.30
VT
12.650
D: 4.0
E: 8.650
PB
12.250
D: 3.2
E: 9.050
HB
11.550
D: 3.5
E: 8.050
2
177
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
12.850
D: 3.9
E: 8.950
10.300
D: 2.90
E: 7.400
12.000
D: 3.30
E: 8.700
12.800
D: 4.00
E: 8.800
11.950
D: 3.40
E: 8.550
10.750
70.650
0.250
FX
12.850
D: 3.9
E: 8.950
PH
10.300
D: 2.9
E: 7.400
SR
12.000
D: 3.3
E: 8.700
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
11.950
D: 3.4
E: 8.550
HB
10.750
D: 3.0
E: 7.750
3
175
Joshua Ifeanyi
Njård
11.000
D: 4.4
E: 6.600
9.650
D: 3.00
E: 6.650
10.400
D: 3.00
E: 7.700
ND: 0.30
11.800
D: 3.20
E: 8.600
12.500
D: 3.00
E: 9.500
10.600
65.950
4.950
FX
11.000
D: 4.4
E: 6.600
PH
9.650
D: 3.0
E: 6.650
SR
10.400
D: 3.0
E: 7.700
ND: 0.30
VT
11.800
D: 3.2
E: 8.600
PB
12.500
D: 3.0
E: 9.500
HB
10.600
D: 2.8
E: 7.800
4
194
Herman Stray Sørensen
Hoppensprett Jessheim Turn
11.800
D: 4.0
E: 7.800
9.400
D: 3.30
E: 6.100
11.050
D: 2.80
E: 8.250
11.000
D: 2.80
E: 8.200
10.800
D: 3.50
E: 7.300
11.550
65.600
5.300
FX
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PH
9.400
D: 3.3
E: 6.100
SR
11.050
D: 2.8
E: 8.250
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
PB
10.800
D: 3.5
E: 7.300
HB
11.550
D: 3.1
E: 8.450
5
182
Jonas B. Dølvik
Fana-Laksevåg Turnforening
10.200
D: 3.7
E: 6.500
9.550
D: 2.30
E: 7.550
ND: 0.30
11.050
D: 2.40
E: 8.950
ND: 0.30
12.050
D: 3.20
E: 8.850
11.950
D: 2.80
E: 9.150
10.350
65.150
5.750
FX
10.200
D: 3.7
E: 6.500
PH
9.550
D: 2.3
E: 7.550
ND: 0.30
SR
11.050
D: 2.4
E: 8.950
ND: 0.30
VT
12.050
D: 3.2
E: 8.850
PB
11.950
D: 2.8
E: 9.150
HB
10.350
D: 2.4
E: 7.950
6
193
Sebastian Dyngeland
Stavanger turnforening
11.850
D: 4.2
E: 7.650
8.250
D: 3.10
E: 5.150
11.050
D: 3.10
E: 8.250
ND: 0.30
12.100
D: 4.00
E: 8.400
ND: 0.30
11.300
D: 3.20
E: 8.100
10.350
64.900
6.000
FX
11.850
D: 4.2
E: 7.650
PH
8.250
D: 3.1
E: 5.150
SR
11.050
D: 3.1
E: 8.250
ND: 0.30
VT
12.100
D: 4.0
E: 8.400
ND: 0.30
PB
11.300
D: 3.2
E: 8.100
HB
10.350
D: 3.4
E: 6.950
6
181
Ivan Maltsev
Oslo Turnforening
12.500
D: 3.9
E: 8.700
ND: 0.10
8.550
D: 2.30
E: 6.250
10.500
D: 2.80
E: 8.000
ND: 0.30
11.150
D: 2.20
E: 8.950
11.750
D: 2.30
E: 9.450
10.450
64.900
6.000
FX
12.500
D: 3.9
E: 8.700
ND: 0.10
PH
8.550
D: 2.3
E: 6.250
SR
10.500
D: 2.8
E: 8.000
ND: 0.30
VT
11.150
D: 2.2
E: 8.950
PB
11.750
D: 2.3
E: 9.450
HB
10.450
D: 2.6
E: 7.850
8
184
Aleksander Lundekvam
Sotra SK Turn og Dans
11.500
D: 3.7
E: 7.800
9.500
D: 3.00
E: 6.800
ND: 0.30
11.300
D: 2.80
E: 8.500
10.300
D: 2.40
E: 8.000
ND: 0.10
11.900
D: 2.90
E: 9.000
10.250
64.750
6.150
FX
11.500
D: 3.7
E: 7.800
PH
9.500
D: 3.0
E: 6.800
ND: 0.30
SR
11.300
D: 2.8
E: 8.500
VT
10.300
D: 2.4
E: 8.000
ND: 0.10
PB
11.900
D: 2.9
E: 9.000
HB
10.250
D: 2.5
E: 7.750
9
183
Leo Jung
Sotra SK Turn og Dans
11.300
D: 3.9
E: 7.400
9.700
D: 2.50
E: 7.200
9.750
D: 2.40
E: 7.650
ND: 0.30
11.700
D: 3.20
E: 8.500
11.250
D: 2.30
E: 8.950
10.550
64.250
6.650
FX
11.300
D: 3.9
E: 7.400
PH
9.700
D: 2.5
E: 7.200
SR
9.750
D: 2.4
E: 7.650
ND: 0.30
VT
11.700
D: 3.2
E: 8.500
PB
11.250
D: 2.3
E: 8.950
HB
10.550
D: 2.4
E: 8.150
10
188
Phillip Lieske
Bergen Turnforening
11.500
D: 3.1
E: 8.400
10.050
D: 2.30
E: 7.750
10.250
D: 2.30
E: 8.250
ND: 0.30
10.850
D: 1.60
E: 9.250
10.750
D: 2.60
E: 8.150
10.500
63.900
7.000
FX
11.500
D: 3.1
E: 8.400
PH
10.050
D: 2.3
E: 7.750
SR
10.250
D: 2.3
E: 8.250
ND: 0.30
VT
10.850
D: 1.6
E: 9.250
PB
10.750
D: 2.6
E: 8.150
HB
10.500
D: 2.1
E: 8.400
11
185
Mikal Hammersland
Sotra SK Turn og Dans
11.800
D: 3.9
E: 7.900
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.850
D: 2.20
E: 8.950
ND: 0.30
10.500
D: 2.20
E: 8.300
11.250
D: 3.00
E: 8.250
9.150
63.550
7.350
FX
11.800
D: 3.9
E: 7.900
PH
10.000
D: 3.0
E: 7.000
SR
10.850
D: 2.2
E: 8.950
ND: 0.30
VT
10.500
D: 2.2
E: 8.300
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
9.150
D: 2.4
E: 6.750
12
195
Nikolai Solhaug
Hoppensprett Jessheim Turn
11.850
D: 3.9
E: 7.950
8.700
D: 2.60
E: 6.100
10.750
D: 2.10
E: 8.950
ND: 0.30
10.300
D: 2.40
E: 8.000
ND: 0.10
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.200
63.250
7.650
FX
11.850
D: 3.9
E: 7.950
PH
8.700
D: 2.6
E: 6.100
SR
10.750
D: 2.1
E: 8.950
ND: 0.30
VT
10.300
D: 2.4
E: 8.000
ND: 0.10
PB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
HB
10.200
D: 2.4
E: 7.800
13
178
Laurits Vambheim Hegbom
Oslo Turnforening
12.400
D: 3.9
E: 8.500
10.200
D: 2.80
E: 7.400
5.550
D: 2.00
E: 7.850
ND: 4.30
10.850
D: 2.80
E: 8.350
ND: 0.30
12.450
D: 3.10
E: 9.350
11.150
62.600
8.300
FX
12.400
D: 3.9
E: 8.500
PH
10.200
D: 2.8
E: 7.400
SR
5.550
D: 2.0
E: 7.850
ND: 4.30
VT
10.850
D: 2.8
E: 8.350
ND: 0.30
PB
12.450
D: 3.1
E: 9.350
HB
11.150
D: 3.1
E: 8.050
14
180
Jacob Andersen
Oslo Turnforening
10.350
D: 3.6
E: 6.750
7.400
D: 1.90
E: 5.500
9.300
D: 2.60
E: 7.000
ND: 0.30
11.400
D: 2.80
E: 8.600
11.600
D: 2.30
E: 9.300
9.450
59.500
11.400
FX
10.350
D: 3.6
E: 6.750
PH
7.400
D: 1.9
E: 5.500
SR
9.300
D: 2.6
E: 7.000
ND: 0.30
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
PB
11.600
D: 2.3
E: 9.300
HB
9.450
D: 1.7
E: 7.750
15
190
Kasper Berntsen
Nøtterøy
11.200
D: 4.1
E: 7.100
4.550
D: 2.30
E: 6.250
ND: 4.00
9.900
D: 2.20
E: 8.000
ND: 0.30
11.100
D: 2.80
E: 8.300
11.150
D: 3.20
E: 7.950
10.600
58.500
12.400
FX
11.200
D: 4.1
E: 7.100
PH
4.550
D: 2.3
E: 6.250
ND: 4.00
SR
9.900
D: 2.2
E: 8.000
ND: 0.30
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
PB
11.150
D: 3.2
E: 7.950
HB
10.600
D: 2.8
E: 7.800
16
176
Isak Riveland
Sandnes Turn
11.950
D: 3.8
E: 8.150
1.550
D: 2.30
E: 3.250
ND: 4.00
10.400
D: 2.10
E: 8.600
ND: 0.30
11.950
D: 3.20
E: 8.750
10.450
D: 3.10
E: 7.350
10.250
56.550
14.350
FX
11.950
D: 3.8
E: 8.150
PH
1.550
D: 2.3
E: 3.250
ND: 4.00
SR
10.400
D: 2.1
E: 8.600
ND: 0.30
VT
11.950
D: 3.2
E: 8.750
PB
10.450
D: 3.1
E: 7.350
HB
10.250
D: 3.1
E: 7.150
17
191
Linus Astrup Monen
Nøtterøy
10.700
D: 3.9
E: 7.100
ND: 0.30
8.300
D: 2.40
E: 5.900
9.850
D: 3.00
E: 7.150
ND: 0.30
10.150
D: 2.20
E: 8.250
ND: 0.30
5.750
D: 2.40
E: 7.350
ND: 4.0
9.500
54.250
16.650
FX
10.700
D: 3.9
E: 7.100
ND: 0.30
PH
8.300
D: 2.4
E: 5.900
SR
9.850
D: 3.0
E: 7.150
ND: 0.30
VT
10.150
D: 2.2
E: 8.250
ND: 0.30
PB
5.750
D: 2.4
E: 7.350
ND: 4.00
HB
9.500
D: 2.8
E: 6.700
18
179
Tage Phong Gullbrandsson
Oslo Turnforening
9.550
D: 2.40
E: 7.150
10.700
D: 2.50
E: 8.500
ND: 0.30
11.500
D: 2.30
E: 9.200
10.050
41.800
29.100
FX

PH
9.550
D: 2.4
E: 7.150
SR
10.700
D: 2.5
E: 8.500
ND: 0.30
VT

PB
11.500
D: 2.3
E: 9.200
HB
10.050
D: 2.1
E: 7.950
19
196
William Sønsteng
Hoppensprett Jessheim Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening

4.1

8.850


12.950

2
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.9

8.950


12.850

0.100
3
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

3.9

8.700

0.1

12.500

0.450
4
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.9

8.500


12.400

0.550
5
176
Isak Riveland, Sandnes Turn

3.8

8.150


11.950

1.000
6
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn

3.9

7.950


11.850

1.100
6
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

4.2

7.650


11.850

1.100
8
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans

3.9

7.900


11.800

1.150
8
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn

4.0

7.800


11.800

1.150
10
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening

3.1

8.400


11.500

1.450
10
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans

3.7

7.800


11.500

1.450
12
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans

3.9

7.400


11.300

1.650
13
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy

4.1

7.100


11.200

1.750
14
175
Joshua Ifeanyi, Njård

4.4

6.600


11.000

1.950
15
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy

3.9

7.100

0.3

10.700

2.250
16
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

3.6

6.750


10.350

2.600
17
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening

3.7

6.500


10.200

2.750
18
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




18
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

2.9

7.400


10.300

2
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

2.8

7.400


10.200

0.100
3
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening

2.5

7.900

0.3

10.100

0.200
4
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening

2.3

7.750


10.050

0.250
5
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans

3.0

7.000


10.000

0.300
6
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans

2.5

7.200


9.700

0.600
7
175
Joshua Ifeanyi, Njård

3.0

6.650


9.650

0.650
8
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening

2.3

7.550

0.3

9.550

0.750
8
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening

2.4

7.150


9.550

0.750
10
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans

3.0

6.800

0.3

9.500

0.800
11
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn

3.3

6.100


9.400

0.900
12
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn

2.6

6.100


8.700

1.600
13
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

2.3

6.250


8.550

1.750
14
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy

2.4

5.900


8.300

2.000
15
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.1

5.150


8.250

2.050
16
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

1.9

5.500


7.400

2.900
17
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy

2.3

6.250

4.0

4.550

5.750
18
176
Isak Riveland, Sandnes Turn

2.3

3.250

4.0

1.550

8.750
19
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

8.700


12.000

2
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening

3.4

8.300

0.3

11.400

0.600
3
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans

2.8

8.500


11.300

0.700
4
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening

2.4

8.950

0.3

11.050

0.950
4
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.1

8.250

0.3

11.050

0.950
4
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn

2.8

8.250


11.050

0.950
7
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans

2.2

8.950

0.3

10.850

1.150
8
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn

2.1

8.950

0.3

10.750

1.250
9
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening

2.5

8.500

0.3

10.700

1.300
10
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

2.8

8.000

0.3

10.500

1.500
11
176
Isak Riveland, Sandnes Turn

2.1

8.600

0.3

10.400

1.600
11
175
Joshua Ifeanyi, Njård

3.0

7.700

0.3

10.400

1.600
13
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening

2.3

8.250

0.3

10.250

1.750
14
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy

2.2

8.000

0.3

9.900

2.100
15
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy

3.0

7.150

0.3

9.850

2.150
16
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans

2.4

7.650

0.3

9.750

2.250
17
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

2.6

7.000

0.3

9.300

2.700
18
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

2.0

7.850

4.3

5.550

6.450
19
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.0


8.800




12.800

2
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening


4.0


8.650




12.650

0.150
3
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening


4.0


8.400


0.3

12.100

0.700
4
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening


3.2


8.850




12.050

0.750
5
176
Isak Riveland, Sandnes Turn


3.2


8.750




11.950

0.850
6
175
Joshua Ifeanyi, Njård


3.2


8.600




11.800

1.000
7
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans


3.2


8.500




11.700

1.100
8
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening


2.8


8.600




11.400

1.400
9
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening


2.2


8.950




11.150

1.650
10
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy


2.8


8.300




11.100

1.700
11
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn


2.8


8.200




11.000

1.800
12
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening


1.6


9.250




10.850

1.950
12
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening


2.8


8.350


0.3

10.850

1.950
14
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans


2.2


8.300




10.500

2.300
15
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans


2.4


8.000


0.1

10.300

2.500
15
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn


2.4


8.000


0.1

10.300

2.500
17
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy


2.2


8.250


0.3

10.150

2.650
18
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening










18
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
175
Joshua Ifeanyi, Njård

3.0

9.500


12.500

2
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.1

9.350


12.450

0.050
3
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening

3.2

9.050


12.250

0.250
4
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening

2.8

9.150


11.950

0.550
4
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.4

8.550


11.950

0.550
6
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans

2.9

9.000


11.900

0.600
7
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

2.3

9.450


11.750

0.750
8
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

2.3

9.300


11.600

0.900
9
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening

2.3

9.200


11.500

1.000
10
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

8.450


11.450

1.050
11
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.2

8.100


11.300

1.200
12
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans

2.3

8.950


11.250

1.250
12
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans

3.0

8.250


11.250

1.250
14
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy

3.2

7.950


11.150

1.350
15
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn

3.5

7.300


10.800

1.700
16
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening

2.6

8.150


10.750

1.750
17
176
Isak Riveland, Sandnes Turn

3.1

7.350


10.450

2.050
18
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy

2.4

7.350

4.0

5.750

6.750
19
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
194
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett Jessheim Turn

3.1

8.450


11.550

1
189
Jakob Kvamsøe, Bergen Turnforening

3.5

8.050


11.550

3
178
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.1

8.050


11.150

0.400
4
177
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.0

7.750


10.750

0.800
5
190
Kasper Berntsen, Nøtterøy

2.8

7.800


10.600

0.950
5
175
Joshua Ifeanyi, Njård

2.8

7.800


10.600

0.950
7
183
Leo Jung, Sotra SK Turn og Dans

2.4

8.150


10.550

1.000
8
188
Phillip Lieske, Bergen Turnforening

2.1

8.400


10.500

1.050
9
181
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

2.6

7.850


10.450

1.100
10
182
Jonas B. Dølvik, Fana-Laksevåg Turnforening

2.4

7.950


10.350

1.200
10
193
Sebastian Dyngeland, Stavanger turnforening

3.4

6.950


10.350

1.200
12
184
Aleksander Lundekvam , Sotra SK Turn og Dans

2.5

7.750


10.250

1.300
12
176
Isak Riveland, Sandnes Turn

3.1

7.150


10.250

1.300
14
195
Nikolai Solhaug, Hoppensprett Jessheim Turn

2.4

7.800


10.200

1.350
15
179
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening

2.1

7.950


10.050

1.500
16
191
Linus Astrup Monen, Nøtterøy

2.8

6.700


9.500

2.050
17
180
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

1.7

7.750


9.450

2.100
18
185
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn og Dans

2.4

6.750


9.150

2.400
19
196
William Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 11:51:19 AM
SX
SM
MD
XL
XXL