Back 

Unisport Norges Cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2021-09-25

Junior Junior FIG Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Team Competition
Klasse 2
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
60
Elias Ingebrightsen
Tromsø Turnforening
13.900
D: 5.3
E: 8.600
11.150
D: 2.60
E: 8.550
9.800
D: 2.70
E: 7.100
12.250
D: 3.20
E: 9.050
12.150
D: 2.90
E: 9.250
10.900
70.150
FX
13.900
D: 5.3
E: 8.600
PH
11.150
D: 2.6
E: 8.550
SR
9.800
D: 2.7
E: 7.100
VT
12.250
D: 3.2
E: 9.050
PB
12.150
D: 2.9
E: 9.250
HB
10.900
D: 2.2
E: 8.700
2
61
Trym Berge-Johansen
Tromsø Turnforening
12.850
D: 4.0
E: 8.850
11.250
D: 2.60
E: 8.650
11.450
D: 3.30
E: 8.150
11.950
D: 3.20
E: 8.750
11.750
D: 2.40
E: 9.350
9.250
68.500
1.650
FX
12.850
D: 4.0
E: 8.850
PH
11.250
D: 2.6
E: 8.650
SR
11.450
D: 3.3
E: 8.150
VT
11.950
D: 3.2
E: 8.750
PB
11.750
D: 2.4
E: 9.350
HB
9.250
D: 1.4
E: 7.850
3
59
Brian Rugland
Kristiansands Turnforening
13.300
D: 4.8
E: 8.500
8.050
D: 2.60
E: 5.450
10.150
D: 2.60
E: 7.550
11.100
D: 2.40
E: 8.700
11.800
D: 2.90
E: 8.900
11.450
65.850
4.300
FX
13.300
D: 4.8
E: 8.500
PH
8.050
D: 2.6
E: 5.450
SR
10.150
D: 2.6
E: 7.550
VT
11.100
D: 2.4
E: 8.700
PB
11.800
D: 2.9
E: 8.900
HB
11.450
D: 2.6
E: 8.850
4
52
Leon Sønsteng
Hoppensprett Jessheim Turn
12.650
D: 4.2
E: 8.450
8.050
D: 2.10
E: 5.950
10.450
D: 3.30
E: 7.450
ND: 0.30
10.900
D: 2.40
E: 8.800
ND: 0.30
11.750
D: 3.10
E: 8.650
10.950
64.750
5.400
FX
12.650
D: 4.2
E: 8.450
PH
8.050
D: 2.1
E: 5.950
SR
10.450
D: 3.3
E: 7.450
ND: 0.30
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.800
ND: 0.30
PB
11.750
D: 3.1
E: 8.650
HB
10.950
D: 3.0
E: 7.950
5
55
Mees Van Der Most
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.650
D: 3.5
E: 8.150
8.000
D: 1.50
E: 6.500
9.300
D: 2.20
E: 7.400
ND: 0.30
10.650
D: 2.20
E: 8.450
9.800
D: 2.40
E: 7.400
9.800
59.200
10.950
FX
11.650
D: 3.5
E: 8.150
PH
8.000
D: 1.5
E: 6.500
SR
9.300
D: 2.2
E: 7.400
ND: 0.30
VT
10.650
D: 2.2
E: 8.450
PB
9.800
D: 2.4
E: 7.400
HB
9.800
D: 1.4
E: 8.400
6
57
Bendik Grunde
Arendal
11.750
D: 3.8
E: 7.950
8.350
D: 1.70
E: 6.650
9.250
D: 2.10
E: 7.150
11.750
D: 3.20
E: 8.550
6.950
D: 1.90
E: 8.050
ND: 3.0
9.450
57.500
12.650
FX
11.750
D: 3.8
E: 7.950
PH
8.350
D: 1.7
E: 6.650
SR
9.250
D: 2.1
E: 7.150
VT
11.750
D: 3.2
E: 8.550
PB
6.950
D: 1.9
E: 8.050
ND: 3.00
HB
9.450
D: 1.4
E: 8.050
7
58
Sondre Akselsen Rose
Arendal
10.850
D: 3.6
E: 7.250
8.650
D: 1.70
E: 6.950
8.550
D: 1.70
E: 6.850
10.450
D: 2.00
E: 8.450
9.550
D: 2.20
E: 7.350
9.350
57.400
12.750
FX
10.850
D: 3.6
E: 7.250
PH
8.650
D: 1.7
E: 6.950
SR
8.550
D: 1.7
E: 6.850
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
PB
9.550
D: 2.2
E: 7.350
HB
9.350
D: 1.4
E: 7.950
8
50
Edvard Mescau
Elverum Turn
11.450
D: 3.5
E: 7.950
6.600
D: 2.50
E: 4.100
9.600
D: 2.70
E: 7.200
ND: 0.30
9.850
D: 2.20
E: 7.750
ND: 0.10
9.750
D: 2.20
E: 7.550
9.050
56.300
13.850
FX
11.450
D: 3.5
E: 7.950
PH
6.600
D: 2.5
E: 4.100
SR
9.600
D: 2.7
E: 7.200
ND: 0.30
VT
9.850
D: 2.2
E: 7.750
ND: 0.10
PB
9.750
D: 2.2
E: 7.550
HB
9.050
D: 2.7
E: 6.350
9
54
Laurits Laake
Njård
11.250
D: 4.10
E: 7.150
9.750
D: 2.40
E: 7.350
10.450
D: 2.20
E: 8.350
ND: 0.10
10.650
D: 2.50
E: 8.150
8.850
50.950
19.200
FX

PH
11.250
D: 4.1
E: 7.150
SR
9.750
D: 2.4
E: 7.350
VT
10.450
D: 2.2
E: 8.350
ND: 0.10
PB
10.650
D: 2.5
E: 8.150
HB
8.850
D: 2.2
E: 6.650
10
53
Simon Lae Ring
Njård
10.700
D: 3.0
E: 7.700
7.300
D: 1.60
E: 5.700
8.350
D: 2.10
E: 6.550
ND: 0.30
10.700
D: 2.20
E: 8.500
8.650
D: 2.10
E: 6.550
5.150
50.850
19.300
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
PH
7.300
D: 1.6
E: 5.700
SR
8.350
D: 2.1
E: 6.550
ND: 0.30
VT
10.700
D: 2.2
E: 8.500
PB
8.650
D: 2.1
E: 6.550
HB
5.150
D: 1.3
E: 3.850
11
51
Olav Elias Roald Holm
Hoppensprett Jessheim Turn
10.250
D: 3.4
E: 6.850
9.350
D: 2.70
E: 6.650
10.800
D: 2.90
E: 8.200
ND: 0.30
30.400
39.750
FX
10.250
D: 3.4
E: 6.850
PH
9.350
D: 2.7
E: 6.650
SR
10.800
D: 2.9
E: 8.200
ND: 0.30
VT

PB

HB

12
56
Jacob Valle
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.050
D: 1.60
E: 7.450
5.550
14.600
55.550
FX

PH

SR

VT
9.050
D: 1.6
E: 7.450
PB

HB
5.550
D: 0.7
E: 4.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening

5.3

8.600


13.900

2
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

4.8

8.500


13.300

0.600
3
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

4.0

8.850


12.850

1.050
4
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn

4.2

8.450


12.650

1.250
5
57
Bendik Grunde, Arendal

3.8

7.950


11.750

2.150
6
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.5

8.150


11.650

2.250
7
50
Edvard Mescau, Elverum Turn

3.5

7.950


11.450

2.450
8
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal

3.6

7.250


10.850

3.050
9
53
Simon Lae Ring, Njård

3.0

7.700


10.700

3.200
10
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

3.4

6.850


10.250

3.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.6

8.650


11.250

1
54
Laurits Laake, Njård

4.1

7.150


11.250

3
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening

2.6

8.550


11.150

0.100
4
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

2.7

6.650


9.350

1.900
5
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal

1.7

6.950


8.650

2.600
6
57
Bendik Grunde, Arendal

1.7

6.650


8.350

2.900
7
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn

2.1

5.950


8.050

3.200
7
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.6

5.450


8.050

3.200
9
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

6.500


8.000

3.250
10
53
Simon Lae Ring, Njård

1.6

5.700


7.300

3.950
11
50
Edvard Mescau, Elverum Turn

2.5

4.100


6.600

4.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

3.3

8.150


11.450

2
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn

2.9

8.200

0.3

10.800

0.650
3
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn

3.3

7.450

0.3

10.450

1.000
4
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.6

7.550


10.150

1.300
5
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening

2.7

7.100


9.800

1.650
6
54
Laurits Laake, Njård

2.4

7.350


9.750

1.700
7
50
Edvard Mescau, Elverum Turn

2.7

7.200

0.3

9.600

1.850
8
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.2

7.400

0.3

9.300

2.150
9
57
Bendik Grunde, Arendal

2.1

7.150


9.250

2.200
10
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal

1.7

6.850


8.550

2.900
11
53
Simon Lae Ring, Njård

2.1

6.550

0.3

8.350

3.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening


3.2


9.050




12.250

2
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening


3.2


8.750




11.950

0.300
3
57
Bendik Grunde, Arendal


3.2


8.550




11.750

0.500
4
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening


2.4


8.700




11.100

1.150
5
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn


2.4


8.800


0.3

10.900

1.350
6
53
Simon Lae Ring, Njård


2.2


8.500




10.700

1.550
7
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.2


8.450




10.650

1.600
8
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal


2.0


8.450




10.450

1.800
8
54
Laurits Laake, Njård


2.2


8.350


0.1

10.450

1.800
10
50
Edvard Mescau, Elverum Turn


2.2


7.750


0.1

9.850

2.400
11
56
Jacob Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.6


7.450




9.050

3.200
12
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening

2.9

9.250


12.150

2
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.9

8.900


11.800

0.350
3
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.4

9.350


11.750

0.400
3
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn

3.1

8.650


11.750

0.400
5
54
Laurits Laake, Njård

2.5

8.150


10.650

1.500
6
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.4

7.400


9.800

2.350
7
50
Edvard Mescau, Elverum Turn

2.2

7.550


9.750

2.400
8
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal

2.2

7.350


9.550

2.600
9
53
Simon Lae Ring, Njård

2.1

6.550


8.650

3.500
10
57
Bendik Grunde, Arendal

1.9

8.050

3.0

6.950

5.200
11
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn




11
56
Jacob Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
59
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.6

8.850


11.450

2
52
Leon Sønsteng, Hoppensprett Jessheim Turn

3.0

7.950


10.950

0.500
3
60
Elias Ingebrightsen, Tromsø Turnforening

2.2

8.700


10.900

0.550
4
55
Mees Van Der Most, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.4

8.400


9.800

1.650
5
57
Bendik Grunde, Arendal

1.4

8.050


9.450

2.000
6
58
Sondre Akselsen Rose, Arendal

1.4

7.950


9.350

2.100
7
61
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

1.4

7.850


9.250

2.200
8
50
Edvard Mescau, Elverum Turn

2.7

6.350


9.050

2.400
9
54
Laurits Laake, Njård

2.2

6.650


8.850

2.600
10
56
Jacob Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.7

4.850


5.550

5.900
11
53
Simon Lae Ring, Njård

1.3

3.850


5.150

6.300
12
51
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett Jessheim Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:53:39 PM
SX
SM
MD
XL
XXL