Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
39
Eira Lien Schulerud
Tromsø Turnforening
10.000
D: 2.8
E: 7.200
9.700
D: 4.70
E: 5.000
11.550
D: 5.50
E: 6.050
11.750
D: 4.90
E: 6.850
43.000
VT
10.000
D: 2.8
E: 7.200
UB
9.700
D: 4.7
E: 5.000
BB
11.550
D: 5.5
E: 6.050
FX
11.750
D: 4.9
E: 6.850
2
37
Mali Karlsson
Tromsø Turnforening
10.600
D: 2.8
E: 7.800
10.900
D: 4.70
E: 6.200
10.400
D: 4.80
E: 5.600
11.050
D: 4.80
E: 6.250
42.950
0.050
VT
10.600
D: 2.8
E: 7.800
UB
10.900
D: 4.7
E: 6.200
BB
10.400
D: 4.8
E: 5.600
FX
11.050
D: 4.8
E: 6.250
3
40
Kristine Agnete Sivertsen
Tromsø Turnforening
9.950
D: 2.8
E: 7.150
10.400
D: 4.70
E: 5.700
10.450
D: 5.50
E: 4.950
11.800
D: 4.80
E: 7.000
42.600
0.400
VT
9.950
D: 2.8
E: 7.150
UB
10.400
D: 4.7
E: 5.700
BB
10.450
D: 5.5
E: 4.950
FX
11.800
D: 4.8
E: 7.000
4
38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg
Tromsø Turnforening
10.200
D: 2.8
E: 7.400
10.100
D: 4.70
E: 5.400
10.150
D: 4.80
E: 5.350
11.600
D: 4.80
E: 6.800
42.050
0.950
VT
10.200
D: 2.8
E: 7.400
UB
10.100
D: 4.7
E: 5.400
BB
10.150
D: 4.8
E: 5.350
FX
11.600
D: 4.8
E: 6.800
5
29
Nora Nygård
Narvik turnforening
10.750
D: 2.0
E: 8.750
10.250
D: 2.60
E: 7.650
10.550
D: 5.70
E: 4.850
6.450
D: 4.20
E: 6.250
ND: 4.00
38.000
5.000
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
10.250
D: 2.6
E: 7.650
BB
10.550
D: 5.7
E: 4.850
FX
6.450
D: 4.2
E: 6.250
ND: 4.00
6
34
Sofie Olsen Hammer
Sortland turn
9.000
D: 2.0
E: 7.000
1.950
-D: 4.00
E: 5.950
7.000
D: 0.50
E: 6.500
9.650
D: 3.90
E: 5.750
27.600
15.400
VT
9.000
D: 2.0
E: 7.000
UB
1.950
-D: 4.0
E: 5.950
BB
7.000
D: 0.5
E: 6.500
FX
9.650
D: 3.9
E: 5.750
7
30
Anna Stoltz-Rasmussen
Sortland turn
9.400
D: 2.2
E: 7.200
7.200
D: 1.00
E: 6.200
2.350
D: -1.50
E: 3.850
5.300
D: 3.90
E: 5.400
ND: 4.00
24.250
18.750
VT
9.400
D: 2.2
E: 7.200
UB
7.200
D: 1.0
E: 6.200
BB
2.350
-D: 1.5
E: 3.850
FX
5.300
D: 3.9
E: 5.400
ND: 4.00
8
32
Live Viktoria Einangen Johansen
Sortland turn
8.850
D: 2.0
E: 6.850
2.800
-D: 4.00
E: 6.800
6.550
D: 0.50
E: 6.050
5.650
D: 1.00
E: 4.650
23.850
19.150
VT
8.850
D: 2.0
E: 6.850
UB
2.800
-D: 4.0
E: 6.800
BB
6.550
D: 0.5
E: 6.050
FX
5.650
D: 1.0
E: 4.650
9
31
Oda Dalhaug
Sortland turn
8.950
D: 2.0
E: 6.950
7.400
-D: 0.50
E: 7.900
2.000
D: 0.00
E: 2.000
3.750
D: 1.00
E: 2.750
22.100
20.900
VT
8.950
D: 2.0
E: 6.950
UB
7.400
-D: 0.5
E: 7.900
BB
2.000

E: 2.000
FX
3.750
D: 1.0
E: 2.750
10
33
Sara Malene Bergheim
Sortland turn
8.850
D: 2.0
E: 6.850
5.950
D: 1.00
E: 5.950
ND: 1.00
5.650
D: 0.50
E: 5.150
1.000
D: 0.00
E: 4.000
ND: 3.00
21.450
21.550
VT
8.850
D: 2.0
E: 6.850
UB
5.950
D: 1.0
E: 5.950
ND: 1.00
BB
5.650
D: 0.5
E: 5.150
FX
1.000

E: 4.000
ND: 3.00
10
36
Vilja Bakke Wøhni
Sortland turn
8.150
D: 2.0
E: 6.150
3.800
-D: 2.00
E: 5.800
5.450
D: 0.50
E: 4.950
4.050
D: 1.00
E: 3.050
21.450
21.550
VT
8.150
D: 2.0
E: 6.150
UB
3.800
-D: 2.0
E: 5.800
BB
5.450
D: 0.5
E: 4.950
FX
4.050
D: 1.0
E: 3.050
12
35
Rakel Charlotte Sørøy
Sortland turn
1.800
-D: 4.00
E: 5.800
3.500
D: 0.50
E: 3.000
3.150
D: 1.00
E: 2.150
8.450
34.550
VT

UB
1.800
-D: 4.0
E: 5.800
BB
3.500
D: 0.5
E: 3.000
FX
3.150
D: 1.0
E: 2.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
29
Nora Nygård, Narvik turnforening


2.0


8.750




10.750

2
37
Mali Karlsson, Tromsø Turnforening


2.8


7.800




10.600

0.150
3
38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg, Tromsø Turnforening


2.8


7.400




10.200

0.550
4
39
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening


2.8


7.200




10.000

0.750
5
40
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening


2.8


7.150




9.950

0.800
6
30
Anna Stoltz-Rasmussen, Sortland turn


2.2


7.200




9.400

1.350
7
34
Sofie Olsen Hammer, Sortland turn


2.0


7.000




9.000

1.750
8
31
Oda Dalhaug, Sortland turn


2.0


6.950




8.950

1.800
9
33
Sara Malene Bergheim, Sortland turn


2.0


6.850




8.850

1.900
9
32
Live Viktoria Einangen Johansen, Sortland turn


2.0


6.850




8.850

1.900
11
36
Vilja Bakke Wøhni, Sortland turn


2.0


6.150




8.150

2.600
12
35
Rakel Charlotte Sørøy, Sortland turn










10.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Mali Karlsson, Tromsø Turnforening

4.7

6.200


10.900

2
40
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

4.7

5.700


10.400

0.500
3
29
Nora Nygård, Narvik turnforening

2.6

7.650


10.250

0.650
4
38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg, Tromsø Turnforening

4.7

5.400


10.100

0.800
5
39
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening

4.7

5.000


9.700

1.200
6
31
Oda Dalhaug, Sortland turn

-0.5

7.900


7.400

3.500
7
30
Anna Stoltz-Rasmussen, Sortland turn

1.0

6.200


7.200

3.700
8
33
Sara Malene Bergheim, Sortland turn

1.0

5.950

1.0

5.950

4.950
9
36
Vilja Bakke Wøhni, Sortland turn

-2.0

5.800


3.800

7.100
10
32
Live Viktoria Einangen Johansen, Sortland turn

-4.0

6.800


2.800

8.100
11
34
Sofie Olsen Hammer, Sortland turn

-4.0

5.950


1.950

8.950
12
35
Rakel Charlotte Sørøy, Sortland turn

-4.0

5.800


1.800

9.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening

5.5

6.050


11.550

2
29
Nora Nygård, Narvik turnforening

5.7

4.850


10.550

1.000
3
40
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

5.5

4.950


10.450

1.100
4
37
Mali Karlsson, Tromsø Turnforening

4.8

5.600


10.400

1.150
5
38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg, Tromsø Turnforening

4.8

5.350


10.150

1.400
6
34
Sofie Olsen Hammer, Sortland turn

0.5

6.500


7.000

4.550
7
32
Live Viktoria Einangen Johansen, Sortland turn

0.5

6.050


6.550

5.000
8
33
Sara Malene Bergheim, Sortland turn

0.5

5.150


5.650

5.900
9
36
Vilja Bakke Wøhni, Sortland turn

0.5

4.950


5.450

6.100
10
35
Rakel Charlotte Sørøy, Sortland turn

0.5

3.000


3.500

8.050
11
30
Anna Stoltz-Rasmussen, Sortland turn

-1.5

3.850


2.350

9.200
12
31
Oda Dalhaug, Sortland turn


2.000


2.000

9.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

4.8

7.000


11.800

2
39
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening

4.9

6.850


11.750

0.050
3
38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg, Tromsø Turnforening

4.8

6.800


11.600

0.200
4
37
Mali Karlsson, Tromsø Turnforening

4.8

6.250


11.050

0.750
5
34
Sofie Olsen Hammer, Sortland turn

3.9

5.750


9.650

2.150
6
29
Nora Nygård, Narvik turnforening

4.2

6.250

4.0

6.450

5.350
7
32
Live Viktoria Einangen Johansen, Sortland turn

1.0

4.650


5.650

6.150
8
30
Anna Stoltz-Rasmussen, Sortland turn

3.9

5.400

4.0

5.300

6.500
9
36
Vilja Bakke Wøhni, Sortland turn

1.0

3.050


4.050

7.750
10
31
Oda Dalhaug, Sortland turn

1.0

2.750


3.750

8.050
11
35
Rakel Charlotte Sørøy, Sortland turn

1.0

2.150


3.150

8.650
12
33
Sara Malene Bergheim, Sortland turn


4.000

3.0

1.000

10.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
39
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening




40
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening




38
Ingrid Sofie Amundsen Grunnvåg, Tromsø Turnforening




29
Nora Nygård, Narvik turnforening




34
Sofie Olsen Hammer, Sortland turn




30
Anna Stoltz-Rasmussen, Sortland turn




32
Live Viktoria Einangen Johansen, Sortland turn




31
Oda Dalhaug, Sortland turn




33
Sara Malene Bergheim, Sortland turn




36
Vilja Bakke Wøhni, Sortland turn




35
Rakel Charlotte Sørøy, Sortland turn





Last Update: 5/23/2024 8:45:18 PM
SX
SM
MD
XL
XXL