Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Klasse II (15-16 år) Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
87
Erle Gussiås
Tromsø Turnforening
11.150
11.150/10.750
D: 2.8/2.0
E: 8.350/8.750
12.000
D: 5.30
E: 6.700
13.250
D: 6.30
E: 6.950
12.850
D: 5.70
E: 7.150
49.250
VT
11.150
11.150/10.750
D: 2.8/2.0
E: 8.350/8.750
UB
12.000
D: 5.3
E: 6.700
BB
13.250
D: 6.3
E: 6.950
FX
12.850
D: 5.7
E: 7.150
2
85
Juliet Wivelstad
Oslo Turnforening
10.850
10.850/11.050
D: 3.5/2.8
E: 7.350/8.250
14.800
D: 6.40
E: 8.400
10.250
D: 7.30
E: 2.950
13.250
D: 6.30
E: 6.950
49.150
0.100
VT
10.850
10.850/11.050
D: 3.5/2.8
E: 7.350/8.250
UB
14.800
D: 6.4
E: 8.400
BB
10.250
D: 7.3
E: 2.950
FX
13.250
D: 6.3
E: 6.950
3
84
Lise Zimmer
Oslo Turnforening
10.900
10.900/11.150
D: 2.8/2.2
E: 8.100/8.950
11.350
D: 4.70
E: 6.650
11.200
D: 6.50
E: 4.700
12.600
D: 5.80
E: 6.800
46.050
3.200
VT
10.900
10.900/11.150
D: 2.8/2.2
E: 8.100/8.950
UB
11.350
D: 4.7
E: 6.650
BB
11.200
D: 6.5
E: 4.700
FX
12.600
D: 5.8
E: 6.800
4
83
Johanne Persen Fröhlich
Oslo Turnforening
12.000
D: 4.80
E: 7.200
10.900
D: 6.30
E: 4.600
11.950
D: 6.20
E: 5.750
34.850
14.400
VT
UB
12.000
D: 4.8
E: 7.200
BB
10.900
D: 6.3
E: 4.600
FX
11.950
D: 6.2
E: 5.750
5
80
Ada Vikfjord
B&OI
10.500
10.500/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.500/8.800
11.100
D: 4.60
E: 6.500
11.550
D: 5.60
E: 5.950
33.150
16.100
VT
10.500
10.500/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.500/8.800
UB
11.100
D: 4.6
E: 6.500
BB
11.550
D: 5.6
E: 5.950
FX

6
86
Helene Sofia Martinsen
Oslo Turnforening
10.550
10.550/11.100
D: 3.5/2.8
E: 7.050/8.300
9.650
D: 6.60
E: 3.050
12.200
D: 6.10
E: 6.100
32.400
16.850
VT
10.550
10.550/11.100
D: 3.5/2.8
E: 7.050/8.300
UB

BB
9.650
D: 6.6
E: 3.050
FX
12.200
D: 6.1
E: 6.100
7
82
Ronja Eliassen
Narvik turnforening
10.800
10.800/10.900
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.900
11.950
D: 5.10
E: 6.850
22.750
26.500
VT
10.800
10.800/10.900
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.900
UB

BB

FX
11.950
D: 5.1
E: 6.850
8
81
Maren Sophie Røkenes
Narvik turnforening
12.350
D: 5.40
E: 6.950
12.350
36.900
VT
UB

BB
12.350
D: 5.4
E: 6.950
FX

9
79
Sol Sommerseth Sjøvoll
B&OI
10.150
D: 4.60
E: 5.550
10.150
39.100
VT
UB
10.150
D: 4.6
E: 5.550
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening


2.8
2.2


8.100
8.950



Q
11.025
10.900
11.150

2
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening


2.8
2.0


8.350
8.750



Q
10.950
11.150
10.750

0.075
2
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening


3.5
2.8


7.350
8.250



Q
10.950
10.850
11.050

0.075
4
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening


2.0
2.0


8.800
8.900



Q
10.850
10.800
10.900

0.175
5
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening


3.5
2.8


7.050
8.300



Q
10.825
10.550
11.100

0.200
6
80
Ada Vikfjord, B&OI


2.0
2.0


8.500
8.800



Q
10.650
10.500
10.800

0.375
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

6.4

8.400

Q
14.800

2
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

4.8

7.200

Q
12.000

2.800
2
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

5.3

6.700

Q
12.000

2.800
4
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

4.7

6.650

Q
11.350

3.450
5
80
Ada Vikfjord, B&OI

4.6

6.500

Q
11.100

3.700
6
79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

4.6

5.550

Q
10.150

4.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

6.3

6.950

Q
13.250

2
81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening

5.4

6.950

Q
12.350

0.900
3
80
Ada Vikfjord, B&OI

5.6

5.950

Q
11.550

1.700
4
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

6.5

4.700

Q
11.200

2.050
5
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

6.3

4.600

Q
10.900

2.350
6
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

7.3

2.950

Q
10.250

3.000
7
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening

6.6

3.050

Q
9.650

3.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

6.3

6.950

Q
13.250

2
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

5.7

7.150

Q
12.850

0.400
3
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

5.8

6.800

Q
12.600

0.650
4
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening

6.1

6.100

Q
12.200

1.050
5
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening

5.1

6.850

Q
11.950

1.300
5
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

6.2

5.750

Q
11.950

1.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 8:07:12 PM
SX
SM
MD
XL
XXL