Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
51
Siri Nilsen
Oslo Turnforening
11.800
D: 3.0
E: 8.800
12.950
D: 6.30
E: 6.650
13.750
D: 5.60
E: 8.150
13.700
D: 6.00
E: 7.700
52.200
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
UB
12.950
D: 6.3
E: 6.650
BB
13.750
D: 5.6
E: 8.150
FX
13.700
D: 6.0
E: 7.700
2
52
Stella Constanse Solli
Oslo Turnforening
12.000
D: 3.0
E: 9.000
13.450
D: 5.90
E: 7.550
12.750
D: 5.90
E: 6.850
13.050
D: 6.00
E: 7.050
51.250
0.950
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
UB
13.450
D: 5.9
E: 7.550
BB
12.750
D: 5.9
E: 6.850
FX
13.050
D: 6.0
E: 7.050
3
56
Selma Sofie Berglund
Tromsø Turnforening
12.500
D: 4.5
E: 8.000
12.700
D: 5.50
E: 7.200
12.700
D: 5.70
E: 7.000
11.700
D: 4.90
E: 6.800
49.600
2.600
VT
12.500
D: 4.5
E: 8.000
UB
12.700
D: 5.5
E: 7.200
BB
12.700
D: 5.7
E: 7.000
FX
11.700
D: 4.9
E: 6.800
4
55
Ingeborg Ytterstad
Tromsø Turnforening
11.750
D: 4.5
E: 7.250
11.700
D: 5.90
E: 5.800
13.000
D: 5.40
E: 7.600
12.300
D: 4.90
E: 7.400
48.750
3.450
VT
11.750
D: 4.5
E: 7.250
UB
11.700
D: 5.9
E: 5.800
BB
13.000
D: 5.4
E: 7.600
FX
12.300
D: 4.9
E: 7.400
5
57
Heidi Hagen Sørum
Tromsø Turnforening
10.450
D: 2.8
E: 7.650
10.850
D: 4.70
E: 6.150
10.800
D: 5.70
E: 5.100
11.750
D: 4.90
E: 6.850
43.850
8.350
VT
10.450
D: 2.8
E: 7.650
UB
10.850
D: 4.7
E: 6.150
BB
10.800
D: 5.7
E: 5.100
FX
11.750
D: 4.9
E: 6.850
6
41
Ellinor Isaksen
B&OI
10.300
D: 2.0
E: 8.300
9.950
D: 2.00
E: 7.950
9.500
D: 4.50
E: 5.000
12.650
D: 5.80
E: 6.850
42.400
9.800
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB
9.500
D: 4.5
E: 5.000
FX
12.650
D: 5.8
E: 6.850
7
45
Margareth Oftedal Emilsen
Kabelvåg IL turn
10.450
D: 2.2
E: 8.250
9.350
D: 2.00
E: 7.350
10.200
D: 5.40
E: 4.800
10.650
D: 3.40
E: 7.250
40.650
11.550
VT
10.450
D: 2.2
E: 8.250
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
10.200
D: 5.4
E: 4.800
FX
10.650
D: 3.4
E: 7.250
8
49
Celine Kjølmoen
Narvik turnforening
10.000
D: 2.0
E: 8.000
9.150
D: 2.00
E: 7.150
9.750
D: 4.90
E: 4.850
9.800
D: 4.40
E: 5.400
38.700
13.500
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
9.150
D: 2.0
E: 7.150
BB
9.750
D: 4.9
E: 4.850
FX
9.800
D: 4.4
E: 5.400
9
48
Stina Winther-Iversen
Melbo turnforening
9.950
D: 2.0
E: 7.950
8.850
D: 2.00
E: 7.850
ND: 1.00
8.000
D: 4.50
E: 3.500
11.600
D: 4.40
E: 7.200
38.400
13.800
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
8.850
D: 2.0
E: 7.850
ND: 1.00
BB
8.000
D: 4.5
E: 3.500
FX
11.600
D: 4.4
E: 7.200
10
43
Stine Tverbakk
B&OI
10.650
D: 2.0
E: 8.650
9.200
D: 2.00
E: 7.200
5.850
D: 2.50
E: 3.350
12.000
D: 5.10
E: 6.900
37.700
14.500
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
5.850
D: 2.5
E: 3.350
FX
12.000
D: 5.1
E: 6.900
10
44
Kayla Mørtsell
Kabelvåg IL turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
6.750

E: 7.250
ND: 0.50
9.950
D: 5.10
E: 4.850
10.900
D: 4.40
E: 6.500
37.700
14.500
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
6.750

E: 7.250
ND: 0.50
BB
9.950
D: 5.1
E: 4.850
FX
10.900
D: 4.4
E: 6.500
12
50
Hannah Hvalryg Sørås
Narvik turnforening
10.150
D: 2.0
E: 8.150
7.150
D: 2.00
E: 5.150
7.300
D: 4.80
E: 2.500
10.300
D: 5.10
E: 5.200
34.900
17.300
VT
10.150
D: 2.0
E: 8.150
UB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
BB
7.300
D: 4.8
E: 2.500
FX
10.300
D: 5.1
E: 5.200
13
46
Lykke Margrethe Ellingsen
Kabelvåg IL turn
8.900
D: 2.0
E: 6.900
7.550

E: 8.050
ND: 0.50
8.950
D: 4.70
E: 4.250
7.800
D: 3.40
E: 4.400
33.200
19.000
VT
8.900
D: 2.0
E: 6.900
UB
7.550

E: 8.050
ND: 0.50
BB
8.950
D: 4.7
E: 4.250
FX
7.800
D: 3.4
E: 4.400
14
42
Tomine Fiva Hepsøe
B&OI
9.950
D: 2.0
E: 7.950
6.700
D: 0.50
E: 6.200
5.050
D: 2.00
E: 3.050
9.600
D: 4.30
E: 5.300
31.300
20.900
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
6.700
D: 0.5
E: 6.200
BB
5.050
D: 2.0
E: 3.050
FX
9.600
D: 4.3
E: 5.300
15
53
Maja Schjølberg
Sortland turn
8.950
D: 2.0
E: 6.950
7.500
-D: 0.50
E: 8.000
6.400
D: 0.50
E: 5.900
6.150
D: 4.20
E: 5.950
ND: 4.00
29.000
23.200
VT
8.950
D: 2.0
E: 6.950
UB
7.500
-D: 0.5
E: 8.000
BB
6.400
D: 0.5
E: 5.900
FX
6.150
D: 4.2
E: 5.950
ND: 4.00
16
47
Eline Strand
Melbo turnforening
9.000
D: 2.0
E: 7.000
4.550
D: 0.50
E: 5.550
ND: 1.50
6.000
D: 2.50
E: 3.500
9.350
D: 4.40
E: 4.950
28.900
23.300
VT
9.000
D: 2.0
E: 7.000
UB
4.550
D: 0.5
E: 5.550
ND: 1.50
BB
6.000
D: 2.5
E: 3.500
FX
9.350
D: 4.4
E: 4.950
17
54
Aurora Myrland
Sortland turn
7.950
D: 2.0
E: 5.950
3.850
-D: 4.00
E: 7.850
4.350
D: 2.50
E: 1.850
6.650
D: 4.30
E: 6.650
ND: 4.30
22.800
29.400
VT
7.950
D: 2.0
E: 5.950
UB
3.850
-D: 4.0
E: 7.850
BB
4.350
D: 2.5
E: 1.850
FX
6.650
D: 4.3
E: 6.650
ND: 4.30
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
56
Selma Sofie Berglund, Tromsø Turnforening


4.5


8.000




12.500

2
52
Stella Constanse Solli, Oslo Turnforening


3.0


9.000




12.000

0.500
3
51
Siri Nilsen, Oslo Turnforening


3.0


8.800




11.800

0.700
4
55
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening


4.5


7.250




11.750

0.750
5
43
Stine Tverbakk, B&OI


2.0


8.650




10.650

1.850
6
45
Margareth Oftedal Emilsen, Kabelvåg IL turn


2.2


8.250




10.450

2.050
6
57
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening


2.8


7.650




10.450

2.050
8
41
Ellinor Isaksen, B&OI


2.0


8.300




10.300

2.200
9
50
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik turnforening


2.0


8.150




10.150

2.350
10
44
Kayla Mørtsell, Kabelvåg IL turn


2.0


8.100




10.100

2.400
11
49
Celine Kjølmoen, Narvik turnforening


2.0


8.000




10.000

2.500
12
42
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI


2.0


7.950




9.950

2.550
12
48
Stina Winther-Iversen, Melbo turnforening


2.0


7.950




9.950

2.550
14
47
Eline Strand, Melbo turnforening


2.0


7.000




9.000

3.500
15
53
Maja Schjølberg, Sortland turn


2.0


6.950




8.950

3.550
16
46
Lykke Margrethe Ellingsen, Kabelvåg IL turn


2.0


6.900




8.900

3.600
17
54
Aurora Myrland, Sortland turn


2.0


5.950




7.950

4.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
52
Stella Constanse Solli, Oslo Turnforening

5.9

7.550


13.450

2
51
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

6.3

6.650


12.950

0.500
3
56
Selma Sofie Berglund, Tromsø Turnforening

5.5

7.200


12.700

0.750
4
55
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

5.9

5.800


11.700

1.750
5
57
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.7

6.150


10.850

2.600
6
41
Ellinor Isaksen, B&OI

2.0

7.950


9.950

3.500
7
45
Margareth Oftedal Emilsen, Kabelvåg IL turn

2.0

7.350


9.350

4.100
8
43
Stine Tverbakk, B&OI

2.0

7.200


9.200

4.250
9
49
Celine Kjølmoen, Narvik turnforening

2.0

7.150


9.150

4.300
10
48
Stina Winther-Iversen, Melbo turnforening

2.0

7.850

1.0

8.850

4.600
11
46
Lykke Margrethe Ellingsen, Kabelvåg IL turn


8.050

0.5

7.550

5.900
12
53
Maja Schjølberg, Sortland turn

-0.5

8.000


7.500

5.950
13
50
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik turnforening

2.0

5.150


7.150

6.300
14
44
Kayla Mørtsell, Kabelvåg IL turn


7.250

0.5

6.750

6.700
15
42
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

0.5

6.200


6.700

6.750
16
47
Eline Strand, Melbo turnforening

0.5

5.550

1.5

4.550

8.900
17
54
Aurora Myrland, Sortland turn

-4.0

7.850


3.850

9.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
51
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

5.6

8.150


13.750

2
55
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

5.4

7.600


13.000

0.750
3
52
Stella Constanse Solli, Oslo Turnforening

5.9

6.850


12.750

1.000
4
56
Selma Sofie Berglund, Tromsø Turnforening

5.7

7.000


12.700

1.050
5
57
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

5.7

5.100


10.800

2.950
6
45
Margareth Oftedal Emilsen, Kabelvåg IL turn

5.4

4.800


10.200

3.550
7
44
Kayla Mørtsell, Kabelvåg IL turn

5.1

4.850


9.950

3.800
8
49
Celine Kjølmoen, Narvik turnforening

4.9

4.850


9.750

4.000
9
41
Ellinor Isaksen, B&OI

4.5

5.000


9.500

4.250
10
46
Lykke Margrethe Ellingsen, Kabelvåg IL turn

4.7

4.250


8.950

4.800
11
48
Stina Winther-Iversen, Melbo turnforening

4.5

3.500


8.000

5.750
12
50
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik turnforening

4.8

2.500


7.300

6.450
13
53
Maja Schjølberg, Sortland turn

0.5

5.900


6.400

7.350
14
47
Eline Strand, Melbo turnforening

2.5

3.500


6.000

7.750
15
43
Stine Tverbakk, B&OI

2.5

3.350


5.850

7.900
16
42
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

2.0

3.050


5.050

8.700
17
54
Aurora Myrland, Sortland turn

2.5

1.850


4.350

9.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
51
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

6.0

7.700


13.700

2
52
Stella Constanse Solli, Oslo Turnforening

6.0

7.050


13.050

0.650
3
41
Ellinor Isaksen, B&OI

5.8

6.850


12.650

1.050
4
55
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

7.400


12.300

1.400
5
43
Stine Tverbakk, B&OI

5.1

6.900


12.000

1.700
6
57
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.9

6.850


11.750

1.950
7
56
Selma Sofie Berglund, Tromsø Turnforening

4.9

6.800


11.700

2.000
8
48
Stina Winther-Iversen, Melbo turnforening

4.4

7.200


11.600

2.100
9
44
Kayla Mørtsell, Kabelvåg IL turn

4.4

6.500


10.900

2.800
10
45
Margareth Oftedal Emilsen, Kabelvåg IL turn

3.4

7.250


10.650

3.050
11
50
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik turnforening

5.1

5.200


10.300

3.400
12
49
Celine Kjølmoen, Narvik turnforening

4.4

5.400


9.800

3.900
13
42
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

4.3

5.300


9.600

4.100
14
47
Eline Strand, Melbo turnforening

4.4

4.950


9.350

4.350
15
46
Lykke Margrethe Ellingsen, Kabelvåg IL turn

3.4

4.400


7.800

5.900
16
54
Aurora Myrland, Sortland turn

4.3

6.650

4.3

6.650

7.050
17
53
Maja Schjølberg, Sortland turn

4.2

5.950

4.0

6.150

7.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
51
Siri Nilsen, Oslo Turnforening




52
Stella Constanse Solli, Oslo Turnforening




56
Selma Sofie Berglund, Tromsø Turnforening




55
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening




57
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening




41
Ellinor Isaksen, B&OI




45
Margareth Oftedal Emilsen, Kabelvåg IL turn




49
Celine Kjølmoen, Narvik turnforening




48
Stina Winther-Iversen, Melbo turnforening




43
Stine Tverbakk, B&OI




44
Kayla Mørtsell, Kabelvåg IL turn




50
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik turnforening




46
Lykke Margrethe Ellingsen, Kabelvåg IL turn




42
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI




53
Maja Schjølberg, Sortland turn




47
Eline Strand, Melbo turnforening




54
Aurora Myrland, Sortland turn





Last Update: 5/23/2024 8:04:14 PM
SX
SM
MD
XL
XXL