Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Klasse I (13-14 år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
67
Maja Haug Lischner
Narvik turnforening
12.300
12.300/10.450
D: 4.5/2.8
E: 7.800/7.650
13.200
D: 5.60
E: 7.600
12.450
D: 6.80
E: 5.650
13.050
D: 6.20
E: 6.850
51.000
VT
12.300
12.300/10.450
D: 4.5/2.8
E: 7.800/7.650
UB
13.200
D: 5.6
E: 7.600
BB
12.450
D: 6.8
E: 5.650
FX
13.050
D: 6.2
E: 6.850
2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Tromsø Turnforening
12.050
12.050/10.200
D: 4.5/2.0
E: 7.550/8.200
12.950
D: 5.90
E: 7.050
12.450
D: 5.80
E: 6.650
12.500
D: 5.70
E: 6.800
49.950
1.050
VT
12.050
12.050/10.200
D: 4.5/2.0
E: 7.550/8.200
UB
12.950
D: 5.9
E: 7.050
BB
12.450
D: 5.8
E: 6.650
FX
12.500
D: 5.7
E: 6.800
3
75
Adelen Linnes Almløv
Oslo Turnforening
11.750
11.750/10.600
D: 3.0/2.8
E: 8.750/7.800
11.750
D: 4.80
E: 6.950
11.050
D: 6.40
E: 4.650
12.750
D: 6.00
E: 6.750
47.300
3.700
VT
11.750
11.750/10.600
D: 3.0/2.8
E: 8.750/7.800
UB
11.750
D: 4.8
E: 6.950
BB
11.050
D: 6.4
E: 4.650
FX
12.750
D: 6.0
E: 6.750
4
77
Michelle Røstad
Tromsø Turnforening
10.300
10.300/9.450
D: 2.8/2.0
E: 7.500/7.450
11.600
D: 4.70
E: 6.900
13.150
D: 5.80
E: 7.350
11.100
D: 5.50
E: 5.600
46.150
4.850
VT
10.300
10.300/9.450
D: 2.8/2.0
E: 7.500/7.450
UB
11.600
D: 4.7
E: 6.900
BB
13.150
D: 5.8
E: 7.350
FX
11.100
D: 5.5
E: 5.600
5
73
Marte Haagensen
Oslo Turnforening
12.100
12.100/10.700
D: 4.5/2.8
E: 7.600/7.900
11.650
D: 4.70
E: 6.950
10.800
D: 6.50
E: 4.300
11.100
D: 6.30
E: 4.800
45.650
5.350
VT
12.100
12.100/10.700
D: 4.5/2.8
E: 7.600/7.900
UB
11.650
D: 4.7
E: 6.950
BB
10.800
D: 6.5
E: 4.300
FX
11.100
D: 6.3
E: 4.800
6
76
Aurora Brustad
Tromsø Turnforening
11.050
11.050/9.900
D: 2.8/2.0
E: 8.250/7.900
11.100
D: 4.70
E: 6.400
11.350
D: 5.60
E: 5.750
12.000
D: 4.90
E: 7.100
45.500
5.500
VT
11.050
11.050/9.900
D: 2.8/2.0
E: 8.250/7.900
UB
11.100
D: 4.7
E: 6.400
BB
11.350
D: 5.6
E: 5.750
FX
12.000
D: 4.9
E: 7.100
7
64
Julie Håkegård Jakobsen
Kabelvåg IL turn
9.600
9.600/11.000
D: 3.0/3.0
E: 6.600/8.000
10.500
D: 4.70
E: 5.800
12.000
D: 5.60
E: 6.400
12.750
D: 5.90
E: 6.850
44.850
6.150
VT
9.600
9.600/11.000
D: 3.0/3.0
E: 6.600/8.000
UB
10.500
D: 4.7
E: 5.800
BB
12.000
D: 5.6
E: 6.400
FX
12.750
D: 5.9
E: 6.850
8
71
Ingrid Hoff Martinsen
Narvik turnforening
10.250
10.250/10.750
D: 2.8/2.0
E: 7.450/8.750
9.500
D: 5.30
E: 4.200
11.900
D: 6.00
E: 5.900
12.250
D: 5.20
E: 7.050
43.900
7.100
VT
10.250
10.250/10.750
D: 2.8/2.0
E: 7.450/8.750
UB
9.500
D: 5.3
E: 4.200
BB
11.900
D: 6.0
E: 5.900
FX
12.250
D: 5.2
E: 7.050
9
74
Ronja Blichfeldt Mjønes
Oslo Turnforening
10.000
10.000/9.450
D: 2.2/2.0
E: 7.800/7.450
9.600
D: 4.70
E: 4.900
11.100
D: 5.50
E: 5.600
13.050
D: 6.30
E: 6.750
43.750
7.250
VT
10.000
10.000/9.450
D: 2.2/2.0
E: 7.800/7.450
UB
9.600
D: 4.7
E: 4.900
BB
11.100
D: 5.5
E: 5.600
FX
13.050
D: 6.3
E: 6.750
10
69
Elise Josefine Knutsen
Narvik turnforening
9.900
9.900/8.850
D: 2.0/2.0
E: 7.900/6.850
11.050
D: 4.70
E: 6.350
11.250
D: 5.90
E: 5.350
11.450
D: 5.00
E: 6.450
43.650
7.350
VT
9.900
9.900/8.850
D: 2.0/2.0
E: 7.900/6.850
UB
11.050
D: 4.7
E: 6.350
BB
11.250
D: 5.9
E: 5.350
FX
11.450
D: 5.0
E: 6.450
11
70
Eila Stormo
Narvik turnforening
9.900
9.900/9.750
D: 2.0/2.0
E: 7.900/7.750
9.400
D: 4.70
E: 4.700
12.200
D: 4.90
E: 7.300
11.200
D: 5.70
E: 5.500
42.700
8.300
VT
9.900
9.900/9.750
D: 2.0/2.0
E: 7.900/7.750
UB
9.400
D: 4.7
E: 4.700
BB
12.200
D: 4.9
E: 7.300
FX
11.200
D: 5.7
E: 5.500
12
60
Tiril Solvoll-Ringen
B&OI
9.550
9.550/9.850
D: 2.0/2.0
E: 7.550/7.850
9.750
D: 2.00
E: 7.750
11.050
D: 5.50
E: 5.550
12.250
D: 5.20
E: 7.050
42.600
8.400
VT
9.550
9.550/9.850
D: 2.0/2.0
E: 7.550/7.850
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB
11.050
D: 5.5
E: 5.550
FX
12.250
D: 5.2
E: 7.050
13
61
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
9.450
9.450/-
D: 2.0/-
E: 7.450/-
8.650
D: 2.00
E: 6.650
9.650
D: 5.80
E: 3.850
11.500
D: 5.00
E: 6.500
39.250
11.750
VT
9.450
9.450/-
D: 2.0/-
E: 7.450/-
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
9.650
D: 5.8
E: 3.850
FX
11.500
D: 5.0
E: 6.500
14
59
Siri Astrid Tost
B&OI
9.500
9.500/9.700
D: 2.2/2.0
E: 7.300/7.700
9.100
D: 2.00
E: 7.100
9.500
D: 4.70
E: 4.800
11.100
D: 5.30
E: 5.800
39.200
11.800
VT
9.500
9.500/9.700
D: 2.2/2.0
E: 7.300/7.700
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
9.500
D: 4.7
E: 4.800
FX
11.100
D: 5.3
E: 5.800
15
63
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL turn
9.200
9.200/9.750
D: 3.0/2.2
E: 6.200/7.550
8.900
D: 2.00
E: 6.900
9.050
D: 5.10
E: 3.950
11.950
D: 5.10
E: 6.850
39.100
11.900
VT
9.200
9.200/9.750
D: 3.0/2.2
E: 6.200/7.550
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
9.050
D: 5.1
E: 3.950
FX
11.950
D: 5.1
E: 6.850
16
62
Henriette Helene Hardy Kvernberg
Kabelvåg IL turn
9.300
9.300/9.550
D: 2.0/2.2
E: 7.300/7.350
9.300
D: 2.00
E: 7.300
7.800
D: 4.50
E: 3.300
10.550
D: 5.00
E: 5.550
36.950
14.050
VT
9.300
9.300/9.550
D: 2.0/2.2
E: 7.300/7.350
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
7.800
D: 4.5
E: 3.300
FX
10.550
D: 5.0
E: 5.550
17
68
Amalie Hjuring Strøm
Narvik turnforening
9.500
9.500/10.450
D: 2.0/2.0
E: 7.500/8.450
9.800
D: 4.70
E: 5.100
6.200
D: 4.30
E: 1.900
10.800
D: 5.20
E: 5.600
36.300
14.700
VT
9.500
9.500/10.450
D: 2.0/2.0
E: 7.500/8.450
UB
9.800
D: 4.7
E: 5.100
BB
6.200
D: 4.3
E: 1.900
FX
10.800
D: 5.2
E: 5.600
18
58
Ida Birgitte jaros madsen
B&OI
9.250
9.250/-
D: 2.2/-
E: 7.050/-
5.400
D: 1.50
E: 3.900
9.050
D: 5.20
E: 3.850
9.050
D: 4.50
E: 4.550
32.750
18.250
VT
9.250
9.250/-
D: 2.2/-
E: 7.050/-
UB
5.400
D: 1.5
E: 3.900
BB
9.050
D: 5.2
E: 3.850
FX
9.050
D: 4.5
E: 4.550
19
66
Martine Victoria Jørgensen
Melbo turnforening
9.200
9.200/-
D: 2.0/-
E: 7.200/-
5.100
D: 1.50
E: 4.600
ND: 1.00
5.550
D: 2.50
E: 3.050
9.500
D: 3.20
E: 6.300
29.350
21.650
VT
9.200
9.200/-
D: 2.0/-
E: 7.200/-
UB
5.100
D: 1.5
E: 4.600
ND: 1.00
BB
5.550
D: 2.5
E: 3.050
FX
9.500
D: 3.2
E: 6.300
20
65
Maria Yulieva Jensen
Kabelvåg IL turn
8.800
D: 2.00
E: 6.800
8.800
42.200
VT
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening


4.5
2.8


7.600
7.900




11.400
12.100
10.700

2
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening


4.5
2.8


7.800
7.650




11.375
12.300
10.450

0.025
3
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening


3.0
2.8


8.750
7.800




11.175
11.750
10.600

0.225
4
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening


4.5
2.0


7.550
8.200




11.125
12.050
10.200

0.275
5
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening


2.8
2.0


7.450
8.750




10.500
10.250
10.750

0.900
6
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening


2.8
2.0


8.250
7.900




10.475
11.050
9.900

0.925
7
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn


3.0
3.0


6.600
8.000




10.300
9.600
11.000

1.100
8
68
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening


2.0
2.0


7.500
8.450




9.975
9.500
10.450

1.425
9
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening


2.8
2.0


7.500
7.450




9.875
10.300
9.450

1.525
10
70
Eila Stormo, Narvik turnforening


2.0
2.0


7.900
7.750




9.825
9.900
9.750

1.575
11
74
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening


2.2
2.0


7.800
7.450




9.725
10.000
9.450

1.675
12
60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI


2.0
2.0


7.550
7.850




9.700
9.550
9.850

1.700
13
59
Siri Astrid Tost, B&OI


2.2
2.0


7.300
7.700




9.600
9.500
9.700

1.800
14
63
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn


3.0
2.2


6.200
7.550




9.475
9.200
9.750

1.925
15
62
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn


2.0
2.2


7.300
7.350




9.425
9.300
9.550

1.975
16
69
Elise Josefine Knutsen, Narvik turnforening


2.0
2.0


7.900
6.850




9.375
9.900
8.850

2.025
17
61
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


2.0


7.450




4.725
9.450

6.675
18
58
Ida Birgitte jaros madsen, B&OI


2.2


7.050




4.625
9.250

6.775
19
66
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening


2.0


7.200




4.600
9.200

6.800
20
65
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn










11.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

5.6

7.600


13.200

2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.9

7.050


12.950

0.250
3
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

4.8

6.950


11.750

1.450
4
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening

4.7

6.950


11.650

1.550
5
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening

4.7

6.900


11.600

1.600
6
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening

4.7

6.400


11.100

2.100
7
69
Elise Josefine Knutsen, Narvik turnforening

4.7

6.350


11.050

2.150
8
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

4.7

5.800


10.500

2.700
9
68
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

4.7

5.100


9.800

3.400
10
60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

2.0

7.750


9.750

3.450
11
74
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

4.7

4.900


9.600

3.600
12
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

5.3

4.200


9.500

3.700
13
70
Eila Stormo, Narvik turnforening

4.7

4.700


9.400

3.800
14
62
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

2.0

7.300


9.300

3.900
15
59
Siri Astrid Tost, B&OI

2.0

7.100


9.100

4.100
16
63
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

2.0

6.900


8.900

4.300
17
65
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn

2.0

6.800


8.800

4.400
18
61
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

2.0

6.650


8.650

4.550
19
58
Ida Birgitte jaros madsen, B&OI

1.5

3.900


5.400

7.800
20
66
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening

1.5

4.600

1.0

5.100

8.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening

5.8

7.350


13.150

2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.8

6.650


12.450

0.700
2
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

6.8

5.650


12.450

0.700
4
70
Eila Stormo, Narvik turnforening

4.9

7.300


12.200

0.950
5
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

5.6

6.400


12.000

1.150
6
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

6.0

5.900


11.900

1.250
7
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening

5.6

5.750


11.350

1.800
8
69
Elise Josefine Knutsen, Narvik turnforening

5.9

5.350


11.250

1.900
9
74
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

5.5

5.600


11.100

2.050
10
60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

5.5

5.550


11.050

2.100
10
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

6.4

4.650


11.050

2.100
12
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening

6.5

4.300


10.800

2.350
13
61
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

5.8

3.850


9.650

3.500
14
59
Siri Astrid Tost, B&OI

4.7

4.800


9.500

3.650
15
63
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

5.1

3.950


9.050

4.100
15
58
Ida Birgitte jaros madsen, B&OI

5.2

3.850


9.050

4.100
17
62
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

4.5

3.300


7.800

5.350
18
68
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

4.3

1.900


6.200

6.950
19
66
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening

2.5

3.050


5.550

7.600
20
65
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn




13.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

6.2

6.850


13.050

1
74
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

6.3

6.750


13.050

3
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

5.9

6.850


12.750

0.300
3
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

6.0

6.750


12.750

0.300
5
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.7

6.800


12.500

0.550
6
60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

5.2

7.050


12.250

0.800
6
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

5.2

7.050


12.250

0.800
8
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening

4.9

7.100


12.000

1.050
9
63
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

5.1

6.850


11.950

1.100
10
61
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

5.0

6.500


11.500

1.550
11
69
Elise Josefine Knutsen, Narvik turnforening

5.0

6.450


11.450

1.600
12
70
Eila Stormo, Narvik turnforening

5.7

5.500


11.200

1.850
13
59
Siri Astrid Tost, B&OI

5.3

5.800


11.100

1.950
13
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening

5.5

5.600


11.100

1.950
13
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening

6.3

4.800


11.100

1.950
16
68
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

5.2

5.600


10.800

2.250
17
62
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

5.0

5.550


10.550

2.500
18
66
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening

3.2

6.300


9.500

3.550
19
58
Ida Birgitte jaros madsen, B&OI

4.5

4.550


9.050

4.000
20
65
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn




13.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening




78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening




77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening




76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening




71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening




69
Elise Josefine Knutsen, Narvik turnforening




70
Eila Stormo, Narvik turnforening




60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI




61
Elida Stensrud Aasjord, B&OI




59
Siri Astrid Tost, B&OI




68
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening




58
Ida Birgitte jaros madsen, B&OI




66
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening





Last Update: 4/16/2024 7:28:44 PM
SX
SM
MD
XL
XXL