Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Klasse II (15-16 år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
85
Juliet Wivelstad
Oslo Turnforening
12.950
12.950/10.800
D: 4.5/2.8
E: 8.450/8.000
14.350
D: 6.40
E: 7.950
12.450
D: 7.30
E: 5.150
13.400
D: 6.30
E: 7.100
53.150
VT
12.950
12.950/10.800
D: 4.5/2.8
E: 8.450/8.000
UB
14.350
D: 6.4
E: 7.950
BB
12.450
D: 7.3
E: 5.150
FX
13.400
D: 6.3
E: 7.100
2
87
Erle Gussiås
Tromsø Turnforening
10.950
10.950/10.150
D: 2.8/2.0
E: 8.150/8.150
12.700
D: 5.40
E: 7.300
12.850
D: 6.30
E: 6.550
13.050
D: 5.80
E: 7.250
49.550
3.600
VT
10.950
10.950/10.150
D: 2.8/2.0
E: 8.150/8.150
UB
12.700
D: 5.4
E: 7.300
BB
12.850
D: 6.3
E: 6.550
FX
13.050
D: 5.8
E: 7.250
3
84
Lise Zimmer
Oslo Turnforening
11.200
11.200/10.050
D: 2.8/2.0
E: 8.400/8.050
11.500
D: 4.70
E: 6.800
12.000
D: 6.40
E: 5.600
13.100
D: 5.70
E: 7.400
47.800
5.350
VT
11.200
11.200/10.050
D: 2.8/2.0
E: 8.400/8.050
UB
11.500
D: 4.7
E: 6.800
BB
12.000
D: 6.4
E: 5.600
FX
13.100
D: 5.7
E: 7.400
4
83
Johanne Persen Fröhlich
Oslo Turnforening
10.100
10.100/9.850
D: 2.0/2.8
E: 8.100/7.050
11.550
D: 4.80
E: 6.750
11.700
D: 6.30
E: 5.400
12.400
D: 6.20
E: 6.200
45.750
7.400
VT
10.100
10.100/9.850
D: 2.0/2.8
E: 8.100/7.050
UB
11.550
D: 4.8
E: 6.750
BB
11.700
D: 6.3
E: 5.400
FX
12.400
D: 6.2
E: 6.200
5
80
Ada Vikfjord
B&OI
10.450
10.450/10.900
D: 2.0/2.0
E: 8.450/8.900
11.200
D: 4.60
E: 6.600
12.150
D: 5.60
E: 6.550
11.850
D: 5.90
E: 5.950
45.650
7.500
VT
10.450
10.450/10.900
D: 2.0/2.0
E: 8.450/8.900
UB
11.200
D: 4.6
E: 6.600
BB
12.150
D: 5.6
E: 6.550
FX
11.850
D: 5.9
E: 5.950
6
86
Helene Sofia Martinsen
Oslo Turnforening
10.350
10.350/10.450
D: 3.5/2.8
E: 6.850/7.650
10.750
D: 4.80
E: 5.950
11.450
D: 6.60
E: 4.850
12.550
D: 5.70
E: 6.850
45.100
8.050
VT
10.350
10.350/10.450
D: 3.5/2.8
E: 6.850/7.650
UB
10.750
D: 4.8
E: 5.950
BB
11.450
D: 6.6
E: 4.850
FX
12.550
D: 5.7
E: 6.850
7
82
Ronja Eliassen
Narvik turnforening
10.700
10.700/10.750
D: 2.2/2.0
E: 8.500/8.750
9.950
D: 4.80
E: 5.150
11.200
D: 5.10
E: 6.100
12.250
D: 5.10
E: 7.150
44.100
9.050
VT
10.700
10.700/10.750
D: 2.2/2.0
E: 8.500/8.750
UB
9.950
D: 4.8
E: 5.150
BB
11.200
D: 5.1
E: 6.100
FX
12.250
D: 5.1
E: 7.150
8
81
Maren Sophie Røkenes
Narvik turnforening
9.800
9.800/10.050
D: 2.0/2.0
E: 7.800/8.050
10.550
D: 4.70
E: 5.850
11.450
D: 5.30
E: 6.150
12.150
D: 5.30
E: 6.850
43.950
9.200
VT
9.800
9.800/10.050
D: 2.0/2.0
E: 7.800/8.050
UB
10.550
D: 4.7
E: 5.850
BB
11.450
D: 5.3
E: 6.150
FX
12.150
D: 5.3
E: 6.850
9
79
Sol Sommerseth Sjøvoll
B&OI
9.850
9.850/10.200
D: 2.0/2.0
E: 7.850/8.200
10.900
D: 4.60
E: 6.300
10.750
D: 5.30
E: 5.450
11.900
D: 5.60
E: 6.300
43.400
9.750
VT
9.850
9.850/10.200
D: 2.0/2.0
E: 7.850/8.200
UB
10.900
D: 4.6
E: 6.300
BB
10.750
D: 5.3
E: 5.450
FX
11.900
D: 5.6
E: 6.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening


4.5
2.8


8.450
8.000




11.875
12.950
10.800

2
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening


2.2
2.0


8.500
8.750




10.725
10.700
10.750

1.150
3
80
Ada Vikfjord, B&OI


2.0
2.0


8.450
8.900




10.675
10.450
10.900

1.200
4
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening


2.8
2.0


8.400
8.050




10.625
11.200
10.050

1.250
5
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening


2.8
2.0


8.150
8.150




10.550
10.950
10.150

1.325
6
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening


3.5
2.8


6.850
7.650




10.400
10.350
10.450

1.475
7
79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI


2.0
2.0


7.850
8.200




10.025
9.850
10.200

1.850
8
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening


2.0
2.8


8.100
7.050




9.975
10.100
9.850

1.900
9
81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening


2.0
2.0


7.800
8.050




9.925
9.800
10.050

1.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

6.4

7.950


14.350

2
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

5.4

7.300


12.700

1.650
3
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

4.8

6.750


11.550

2.800
4
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

4.7

6.800


11.500

2.850
5
80
Ada Vikfjord, B&OI

4.6

6.600


11.200

3.150
6
79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

4.6

6.300


10.900

3.450
7
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening

4.8

5.950


10.750

3.600
8
81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening

4.7

5.850


10.550

3.800
9
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening

4.8

5.150


9.950

4.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

6.3

6.550


12.850

2
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

7.3

5.150


12.450

0.400
3
80
Ada Vikfjord, B&OI

5.6

6.550


12.150

0.700
4
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

6.4

5.600


12.000

0.850
5
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

6.3

5.400


11.700

1.150
6
81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening

5.3

6.150


11.450

1.400
6
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening

6.6

4.850


11.450

1.400
8
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening

5.1

6.100


11.200

1.650
9
79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

5.3

5.450


10.750

2.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

6.3

7.100


13.400

2
84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening

5.7

7.400


13.100

0.300
3
87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening

5.8

7.250


13.050

0.350
4
86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening

5.7

6.850


12.550

0.850
5
83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

6.2

6.200


12.400

1.000
6
82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening

5.1

7.150


12.250

1.150
7
81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening

5.3

6.850


12.150

1.250
8
79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

5.6

6.300


11.900

1.500
9
80
Ada Vikfjord, B&OI

5.9

5.950


11.850

1.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
85
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening




87
Erle Gussiås, Tromsø Turnforening




84
Lise Zimmer, Oslo Turnforening




83
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening




80
Ada Vikfjord, B&OI




86
Helene Sofia Martinsen, Oslo Turnforening




82
Ronja Eliassen, Narvik turnforening




81
Maren Sophie Røkenes, Narvik turnforening




79
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI





Last Update: 5/26/2024 7:29:51 PM
SX
SM
MD
XL
XXL