Back 

Lofoten open 2021 Kabelvåg, 2021-11-06

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente FIG Jente FIG Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Rekrutt 11 år Jente Rekrutt 11 år Finals Jente Rekrutt 12 år Jente Rekrutt 12 år Finals New Class
Jente Klasse I (13-14 år) Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
67
Maja Haug Lischner
Narvik turnforening
12.800
12.800/10.550
D: 4.5/3.0
E: 8.300/7.550
12.800
D: 5.60
E: 7.200
13.350
D: 6.70
E: 6.650
12.500
D: 6.20
E: 6.300
51.450
VT
12.800
12.800/10.550
D: 4.5/3.0
E: 8.300/7.550
UB
12.800
D: 5.6
E: 7.200
BB
13.350
D: 6.7
E: 6.650
FX
12.500
D: 6.2
E: 6.300
2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Tromsø Turnforening
10.500
10.500/10.800
D: 3.5/2.0
E: 7.000/8.800
12.600
D: 5.90
E: 6.700
13.550
D: 5.80
E: 7.750
12.850
D: 5.70
E: 7.150
49.500
1.950
VT
10.500
10.500/10.800
D: 3.5/2.0
E: 7.000/8.800
UB
12.600
D: 5.9
E: 6.700
BB
13.550
D: 5.8
E: 7.750
FX
12.850
D: 5.7
E: 7.150
3
75
Adelen Linnes Almløv
Oslo Turnforening
12.300
12.300/11.550
D: 3.0/2.8
E: 9.300/8.750
11.700
D: 4.80
E: 6.900
12.300
D: 5.70
E: 6.900
ND: 0.30
36.300
15.150
VT
12.300
12.300/11.550
D: 3.0/2.8
E: 9.300/8.750
UB
11.700
D: 4.8
E: 6.900
BB

FX
12.300
D: 5.7
E: 6.900
ND: 0.30
4
71
Ingrid Hoff Martinsen
Narvik turnforening
10.550
10.550/11.350
D: 2.8/2.2
E: 7.750/9.150
11.100
D: 5.50
E: 5.600
12.100
D: 5.60
E: 6.600
ND: 0.10
33.750
17.700
VT
10.550
10.550/11.350
D: 2.8/2.2
E: 7.750/9.150
UB

BB
11.100
D: 5.5
E: 5.600
FX
12.100
D: 5.6
E: 6.600
ND: 0.10
5
73
Marte Haagensen
Oslo Turnforening
12.800
12.800/11.200
D: 4.5/2.8
E: 8.300/8.400
11.550
D: 4.80
E: 6.750
24.350
27.100
VT
12.800
12.800/11.200
D: 4.5/2.8
E: 8.300/8.400
UB
11.550
D: 4.8
E: 6.750
BB

FX

6
64
Julie Håkegård Jakobsen
Kabelvåg IL turn
11.100
D: 5.60
E: 5.500
12.900
D: 5.80
E: 7.100
24.000
27.450
VT
UB

BB
11.100
D: 5.6
E: 5.500
FX
12.900
D: 5.8
E: 7.100
7
77
Michelle Røstad
Tromsø Turnforening
11.000
D: 4.70
E: 6.300
11.800
D: 5.80
E: 6.000
22.800
28.650
VT
UB
11.000
D: 4.7
E: 6.300
BB
11.800
D: 5.8
E: 6.000
FX

8
76
Aurora Brustad
Tromsø Turnforening
11.050
11.050/10.050
D: 2.8/2.0
E: 8.250/8.050
10.900
D: 4.70
E: 6.200
21.950
29.500
VT
11.050
11.050/10.050
D: 2.8/2.0
E: 8.250/8.050
UB
10.900
D: 4.7
E: 6.200
BB

FX

9
74
Ronja Blichfeldt Mjønes
Oslo Turnforening
12.350
D: 6.30
E: 6.050
12.350
39.100
VT
UB

BB

FX
12.350
D: 6.3
E: 6.050
10
60
Tiril Solvoll-Ringen
B&OI
11.950
D: 5.20
E: 6.750
11.950
39.500
VT
UB

BB

FX
11.950
D: 5.2
E: 6.750
11
70
Eila Stormo
Narvik turnforening
10.300
D: 5.00
E: 5.300
10.300
41.150
VT
UB

BB
10.300
D: 5.0
E: 5.300
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening


4.5
2.8


8.300
8.400



Q
12.000
12.800
11.200

2
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening


3.0
2.8


9.300
8.750



Q
11.925
12.300
11.550

0.075
3
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening


4.5
3.0


8.300
7.550



Q
11.675
12.800
10.550

0.325
4
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening


2.8
2.2


7.750
9.150



Q
10.950
10.550
11.350

1.050
5
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening


3.5
2.0


7.000
8.800



Q
10.650
10.500
10.800

1.350
6
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening


2.8
2.0


8.250
8.050



Q
10.550
11.050
10.050

1.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

5.6

7.200

Q
12.800

2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.9

6.700

Q
12.600

0.200
3
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

4.8

6.900

Q
11.700

1.100
4
73
Marte Haagensen, Oslo Turnforening

4.8

6.750

Q
11.550

1.250
5
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening

4.7

6.300

Q
11.000

1.800
6
76
Aurora Brustad, Tromsø Turnforening

4.7

6.200

Q
10.900

1.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.8

7.750

Q
13.550

2
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

6.7

6.650

Q
13.350

0.200
3
77
Michelle Røstad, Tromsø Turnforening

5.8

6.000

Q
11.800

1.750
4
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

5.5

5.600

Q
11.100

2.450
4
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

5.6

5.500

Q
11.100

2.450
6
70
Eila Stormo, Narvik turnforening

5.0

5.300

Q
10.300

3.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

5.8

7.100

Q
12.900

2
78
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

5.7

7.150

Q
12.850

0.050
3
67
Maja Haug Lischner, Narvik turnforening

6.2

6.300

Q
12.500

0.400
4
74
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

6.3

6.050

Q
12.350

0.550
5
75
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

5.7

6.900

0.3
Q
12.300

0.600
6
71
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

5.6

6.600

0.1
Q
12.100

0.800
7
60
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

5.2

6.750

Q
11.950

0.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 7:10:32 PM
SX
SM
MD
XL
XXL