Back 

Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, MTV JunnuGym III sekä NTV ja MTV Stara tapahtuma Ouluhalli, Oulu, 2022-05-26

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokka Eliitti 2. luokka Kilpa 3. luokka Kilpa 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat New Class NTV B luokka nuoremmat NTV B luokka vanhemmat NTV C luokka nuoremmat NTV C luokka vanhemmat NTV D luokka nuoremmat NTV D luokka vanhemmat NTV E luokka nuoremmat NTV E luokka vanhemmat NTV F luokka nuoremmat NTV F luokka vanhemmat NTV G luokka nuoremmat NTV G luokka vanhemmat NTV H luokka NTV MJL 1. luokka NTV MJL 2. luokka NTV MJL 3. luokka NTV MJL FIG-luokka naiset NTV MJL FIG-luokka tytöt NTV naisten näyttö NTV tyttöjen näyttö Stara miesten telinevoimistelu Stara naisten telinevoimistelu 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu B luokka seurakilpailu C luokka seurakilpailu D luokka seurakilpailu E-H luokka seurakilpailu Maajoukkuelinja 1 luokka seurakilpailu Maajoukkuelinja 2.- FIG-luokat seurakilpailu
1. luokka Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
7
Iivanainen Eino
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,700
D: 1,5
E: 9,200
10,000
D: 0,50
E: 9,500
10,800
D: 1,20
E: 9,600
10,600
0,700
D: 1,000
E: 0,300
42,800
FX
10,700
D: 1,5
E: 9,200
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
10,800
D: 1,2
E: 9,600
HB
10,600
D: 1,5
E: 9,100
Ominaisuussarja
0,700
D: 1,0
E: 0,300
2
9
Montell Arttu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,850
D: 1,5
E: 9,350
10,000
D: 0,50
E: 9,500
10,950
D: 1,20
E: 9,750
10,200
0,600
D: 1,000
E: 0,400
42,600
0,200
FX
10,850
D: 1,5
E: 9,350
VT
10,000
D: 0,5
E: 9,500
PB
10,950
D: 1,2
E: 9,750
HB
10,200
D: 1,0
E: 9,200
Ominaisuussarja
0,600
D: 1,0
E: 0,400
3
8
Sepäntalo Aatos
HIFK Gymnastics
9,800
D: 1,5
E: 8,300
9,900
D: 0,50
E: 9,400
10,400
D: 1,50
E: 8,900
9,350
0,550
D: 1,000
E: 0,450
40,000
2,800
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
HB
9,350
D: 1,0
E: 8,350
Ominaisuussarja
0,550
D: 1,0
E: 0,450
4
74
Ylönen Viikka
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,650
D: 1,5
E: 9,150
10,250
D: 0,70
E: 9,550
9,050
D: 0,00
E: 9,050
9,650
39,600
3,200
FX
10,650
D: 1,5
E: 9,150
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
9,050

E: 9,050
HB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
Ominaisuussarja

5
63
Sorsamäki Otso
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,950
D: 1,5
E: 8,450
9,700
D: 0,50
E: 9,200
8,800
D: 0,00
E: 8,800
9,550
38,000
4,800
FX
9,950
D: 1,5
E: 8,450
VT
9,700
D: 0,5
E: 9,200
PB
8,800

E: 8,800
HB
9,550
D: 0,5
E: 9,050
Ominaisuussarja

6
4
Nikiforow Robin
HIFK Gymnastics
9,050
D: 1,7
E: 8,850
ND: 1,50
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,450
D: 0,50
E: 8,950
9,400
0,100
D: 1,000
E: 0,900
37,950
4,850
FX
9,050
D: 1,7
E: 8,850
ND: 1,50
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,450
D: 0,5
E: 8,950
HB
9,400
D: 1,0
E: 8,400
Ominaisuussarja
0,100
D: 1,0
E: 0,900
7
64
Parhiala Max
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,800
D: 1,7
E: 9,100
10,050
D: 0,70
E: 9,350
9,300
D: 0,00
E: 9,300
7,650
37,800
5,000
FX
10,800
D: 1,7
E: 9,100
VT
10,050
D: 0,7
E: 9,350
PB
9,300

E: 9,300
HB
7,650

E: 7,650
Ominaisuussarja

8
13
Kerimaa Ville
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,100
D: 1,5
E: 8,600
9,750
D: 0,50
E: 9,250
9,450
D: 0,50
E: 8,950
8,300
37,600
5,200
FX
10,100
D: 1,5
E: 8,600
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
9,450
D: 0,5
E: 8,950
HB
8,300

E: 8,300
Ominaisuussarja

9
11
Kauppinen Aatu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,850
D: 1,5
E: 8,350
9,800
D: 0,50
E: 9,300
9,000
D: 0,70
E: 8,300
8,450
37,100
5,700
FX
9,850
D: 1,5
E: 8,350
VT
9,800
D: 0,5
E: 9,300
PB
9,000
D: 0,7
E: 8,300
HB
8,450
D: 1,0
E: 7,450
Ominaisuussarja

10
12
Kulluvaara Viljo
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,450
D: 1,5
E: 8,950
9,850
D: 0,50
E: 9,350
7,500
D: 0,00
E: 7,500
8,950
36,750
6,050
FX
10,450
D: 1,5
E: 8,950
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
7,500

E: 7,500
HB
8,950
D: 0,5
E: 8,450
Ominaisuussarja

11
70
Valkama Valtteri
Tampereen Sisu
9,700
D: 1,7
E: 8,000
9,550
D: 0,50
E: 9,050
9,000
D: 0,70
E: 8,300
7,950
36,200
6,600
FX
9,700
D: 1,7
E: 8,000
VT
9,550
D: 0,5
E: 9,050
PB
9,000
D: 0,7
E: 8,300
HB
7,950

E: 7,950
Ominaisuussarja

12
14
Peltokallio Samuel
HIFK Gymnastics
10,200
D: 1,7
E: 8,500
10,200
D: 0,70
E: 9,500
7,650
D: 0,00
E: 7,650
7,800
35,850
6,950
FX
10,200
D: 1,7
E: 8,500
VT
10,200
D: 0,7
E: 9,500
PB
7,650

E: 7,650
HB
7,800

E: 7,800
Ominaisuussarja

13
10
Mensio Aapo
Kuopion Voimistelu-Veikot
8,000
D: 1,5
E: 8,000
ND: 1,50
9,650
D: 0,50
E: 9,150
9,050
D: 0,50
E: 8,550
8,850
0,200
D: 0,500
E: 0,300
35,750
7,050
FX
8,000
D: 1,5
E: 8,000
ND: 1,50
VT
9,650
D: 0,5
E: 9,150
PB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
HB
8,850
D: 0,5
E: 8,350
Ominaisuussarja
0,200
D: 0,5
E: 0,300
14
61
Laitila Jarkko
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,550
D: 1,5
E: 8,550
ND: 1,50
10,250
D: 0,70
E: 9,550
8,600
D: 0,20
E: 8,400
8,250
35,650
7,150
FX
8,550
D: 1,5
E: 8,550
ND: 1,50
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
8,600
D: 0,2
E: 8,400
HB
8,250

E: 8,250
Ominaisuussarja

15
1
Ruuskanen Panu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,550
D: 1,5
E: 7,050
9,600
D: 0,50
E: 9,100
9,150
D: 0,50
E: 8,650
8,300
35,600
7,200
FX
8,550
D: 1,5
E: 7,050
VT
9,600
D: 0,5
E: 9,100
PB
9,150
D: 0,5
E: 8,650
HB
8,300

E: 8,300
Ominaisuussarja

16
62
Kukkala Roni
Tampereen Sisu
8,050
D: 1,7
E: 7,850
ND: 1,50
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,500
D: 0,70
E: 8,800
8,450
35,500
7,300
FX
8,050
D: 1,7
E: 7,850
ND: 1,50
VT
9,500
D: 0,5
E: 9,000
PB
9,500
D: 0,7
E: 8,800
HB
8,450
D: 0,5
E: 7,950
Ominaisuussarja

17
5
Pesonen Tiitus
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,900
D: 1,5
E: 7,400
9,800
D: 0,50
E: 9,300
8,300
D: 0,00
E: 8,300
8,300
35,300
7,500
FX
8,900
D: 1,5
E: 7,400
VT
9,800
D: 0,5
E: 9,300
PB
8,300

E: 8,300
HB
8,300
D: 0,5
E: 7,800
Ominaisuussarja

18
71
Laitila Tuukka
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,750
D: 1,2
E: 8,550
9,850
D: 0,50
E: 9,350
8,200
D: 0,20
E: 8,000
7,400
35,200
7,600
FX
9,750
D: 1,2
E: 8,550
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
8,200
D: 0,2
E: 8,000
HB
7,400

E: 7,400
Ominaisuussarja

19
68
Mustikkamaa Ilari
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,400
D: 1,0
E: 8,400
9,700
D: 0,50
E: 9,200
8,000
D: 0,00
E: 8,000
8,050
35,150
7,650
FX
9,400
D: 1,0
E: 8,400
VT
9,700
D: 0,5
E: 9,200
PB
8,000

E: 8,000
HB
8,050

E: 8,050
Ominaisuussarja

20
69
Järvi Kaapo
Tampereen Sisu
7,950
D: 1,5
E: 7,950
ND: 1,50
10,150
D: 0,70
E: 9,450
8,400
D: 0,20
E: 8,200
8,350
34,850
7,950
FX
7,950
D: 1,5
E: 7,950
ND: 1,50
VT
10,150
D: 0,7
E: 9,450
PB
8,400
D: 0,2
E: 8,200
HB
8,350

E: 8,350
Ominaisuussarja

21
66
Kananen Evert
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,000
D: 1,7
E: 8,800
ND: 1,50
10,150
D: 0,70
E: 9,450
8,200
D: 0,00
E: 8,200
7,450
34,800
8,000
FX
9,000
D: 1,7
E: 8,800
ND: 1,50
VT
10,150
D: 0,7
E: 9,450
PB
8,200

E: 8,200
HB
7,450

E: 7,450
Ominaisuussarja

22
73
Saarinen Ilari
Vaasan Telinetaiturit
8,700
D: 1,7
E: 8,500
ND: 1,50
9,750
D: 0,50
E: 9,250
7,650
D: 0,00
E: 7,650
8,550
34,650
8,150
FX
8,700
D: 1,7
E: 8,500
ND: 1,50
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
7,650

E: 7,650
HB
8,550

E: 8,550
Ominaisuussarja

23
75
Kankaanpää Eemu
Vaasan Telinetaiturit
7,600
D: 1,0
E: 8,100
ND: 1,50
9,600
D: 0,20
E: 9,400
8,850
D: 0,20
E: 8,650
8,300
34,350
8,450
FX
7,600
D: 1,0
E: 8,100
ND: 1,50
VT
9,600
D: 0,2
E: 9,400
PB
8,850
D: 0,2
E: 8,650
HB
8,300

E: 8,300
Ominaisuussarja

24
15
Lämsä Miio
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,250
D: 1,5
E: 7,750
8,950
D: 0,50
E: 8,450
7,450
D: 0,70
E: 8,750
ND: 2,0
8,100
33,750
9,050
FX
9,250
D: 1,5
E: 7,750
VT
8,950
D: 0,5
E: 8,450
PB
7,450
D: 0,7
E: 8,750
ND: 2,00
HB
8,100

E: 8,100
Ominaisuussarja

25
72
Hyvönen Alvar
Tampereen Sisu
7,950
D: 1,5
E: 7,950
ND: 1,50
9,600
D: 0,50
E: 9,100
7,850
D: 0,20
E: 7,650
7,950
33,350
9,450
FX
7,950
D: 1,5
E: 7,950
ND: 1,50
VT
9,600
D: 0,5
E: 9,100
PB
7,850
D: 0,2
E: 7,650
HB
7,950

E: 7,950
Ominaisuussarja

25
3
Isojoki Lukas
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
7,650
D: 1,0
E: 8,150
ND: 1,50
8,650
D: 0,50
E: 8,150
8,000
D: 0,50
E: 7,500
9,050
33,350
9,450
FX
7,650
D: 1,0
E: 8,150
ND: 1,50
VT
8,650
D: 0,5
E: 8,150
PB
8,000
D: 0,5
E: 7,500
HB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
Ominaisuussarja

27
65
Leppävuori Sisu
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,000
D: 1,2
E: 7,800
9,600
D: 0,50
E: 9,100
7,700
D: 0,00
E: 7,700
7,000
33,300
9,500
FX
9,000
D: 1,2
E: 7,800
VT
9,600
D: 0,5
E: 9,100
PB
7,700

E: 7,700
HB
7,000

E: 7,000
Ominaisuussarja

28
6
Hyvärinen Rasmus
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,900
D: 1,2
E: 7,700
8,650
D: 0,50
E: 8,150
7,350
D: 0,00
E: 7,350
8,200
33,100
9,700
FX
8,900
D: 1,2
E: 7,700
VT
8,650
D: 0,5
E: 8,150
PB
7,350

E: 7,350
HB
8,200

E: 8,200
Ominaisuussarja

29
2
Montell Tatu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
7,550
D: 1,5
E: 7,550
ND: 1,50
9,950
D: 0,50
E: 9,450
8,300
D: 0,50
E: 7,800
7,200
33,000
9,800
FX
7,550
D: 1,5
E: 7,550
ND: 1,50
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
8,300
D: 0,5
E: 7,800
HB
7,200
D: 0,5
E: 6,700
Ominaisuussarja

30
67
Logje Topias
Taipumattomat
6,900
D: 1,0
E: 7,400
ND: 1,50
9,650
D: 0,50
E: 9,150
6,250
D: 0,20
E: 8,050
ND: 2,0
7,450
30,250
12,550
FX
6,900
D: 1,0
E: 7,400
ND: 1,50
VT
9,650
D: 0,5
E: 9,150
PB
6,250
D: 0,2
E: 8,050
ND: 2,00
HB
7,450

E: 7,450
Ominaisuussarja

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

9,350


10,850

2
64
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

9,100


10,800

0,050
3
7
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

9,200


10,700

0,150
4
74
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,150


10,650

0,200
5
12
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,950


10,450

0,400
6
14
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

1,7

8,500


10,200

0,650
7
13
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,600


10,100

0,750
8
63
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,450


9,950

0,900
9
11
Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,350


9,850

1,000
10
8
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,5

8,300


9,800

1,050
11
71
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,550


9,750

1,100
12
70
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,7

8,000


9,700

1,150
13
68
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,400


9,400

1,450
14
15
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,750


9,250

1,600
15
4
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,7

8,850

1,5

9,050

1,800
16
66
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

8,800

1,5

9,000

1,850
16
65
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

7,800


9,000

1,850
18
6
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,2

7,700


8,900

1,950
18
5
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,400


8,900

1,950
20
73
Saarinen Ilari, Vaasan Telinetaiturit

1,7

8,500

1,5

8,700

2,150
21
61
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,550

1,5

8,550

2,300
21
1
Ruuskanen Panu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,050


8,550

2,300
23
62
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,7

7,850

1,5

8,050

2,800
24
10
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,5

8,000

1,5

8,000

2,850
25
72
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

1,5

7,950

1,5

7,950

2,900
25
69
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

1,5

7,950

1,5

7,950

2,900
27
3
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

8,150

1,5

7,650

3,200
28
75
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,100

1,5

7,600

3,250
29
2
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,550

1,5

7,550

3,300
30
67
Logje Topias, Taipumattomat

1,0

7,400

1,5

6,900

3,950
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
74
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,550




10,250

1
61
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,550




10,250

3
14
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


0,7


9,500




10,200

0,050
4
66
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,450




10,150

0,100
4
69
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


0,7


9,450




10,150

0,100
6
64
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,350




10,050

0,200
7
7
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,500




10,000

0,250
7
9
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,500




10,000

0,250
9
4
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics


0,5


9,450




9,950

0,300
9
2
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,450




9,950

0,300
11
8
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


0,5


9,400




9,900

0,350
12
71
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,350




9,850

0,400
12
12
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,350




9,850

0,400
14
11
Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,300




9,800

0,450
14
5
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,300




9,800

0,450
16
73
Saarinen Ilari, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,250




9,750

0,500
16
13
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,250




9,750

0,500
18
63
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,200




9,700

0,550
18
68
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,200




9,700

0,550
20
67
Logje Topias, Taipumattomat


0,5


9,150




9,650

0,600
20
10
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot


0,5


9,150




9,650

0,600
22
75
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


0,2


9,400




9,600

0,650
22
72
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


0,5


9,100




9,600

0,650
22
65
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,100




9,600

0,650
22
1
Ruuskanen Panu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,100




9,600

0,650
26
70
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


0,5


9,050




9,550

0,700
27
62
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


0,5


9,000




9,500

0,750
28
15
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,450




8,950

1,300
29
6
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,150




8,650

1,600
29
3
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,150




8,650

1,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,2

9,750


10,950

2
7
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,2

9,600


10,800

0,150
3
8
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,5

8,900


10,400

0,550
4
62
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,7

8,800


9,500

1,450
5
4
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

0,5

8,950


9,450

1,500
5
13
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,950


9,450

1,500
7
64
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,300


9,300

1,650
8
1
Ruuskanen Panu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,650


9,150

1,800
9
74
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,050


9,050

1,900
9
10
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

8,550


9,050

1,900
11
70
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,7

8,300


9,000

1,950
11
11
Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,7

8,300


9,000

1,950
13
75
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit

0,2

8,650


8,850

2,100
14
63
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,800


8,800

2,150
15
61
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

8,400


8,600

2,350
16
69
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,2

8,200


8,400

2,550
17
5
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,300


8,300

2,650
17
2
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

7,800


8,300

2,650
19
66
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,200


8,200

2,750
19
71
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

8,000


8,200

2,750
21
68
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,000


8,000

2,950
21
3
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

7,500


8,000

2,950
23
72
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

0,2

7,650


7,850

3,100
24
65
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,700


7,700

3,250
25
14
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


7,650


7,650

3,300
25
73
Saarinen Ilari, Vaasan Telinetaiturit


7,650


7,650

3,300
27
12
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,500


7,500

3,450
28
15
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,7

8,750

2,0

7,450

3,500
29
6
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,350


7,350

3,600
30
67
Logje Topias, Taipumattomat

0,2

8,050

2,0

6,250

4,700
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

9,100


10,600

2
9
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

9,200


10,200

0,400
3
74
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,950
4
63
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,050


9,550

1,050
5
4
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,0

8,400


9,400

1,200
6
8
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,0

8,350


9,350

1,250
7
3
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,550


9,050

1,550
8
12
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,450


8,950

1,650
9
10
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

8,350


8,850

1,750
10
73
Saarinen Ilari, Vaasan Telinetaiturit


8,550


8,550

2,050
11
62
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

7,950


8,450

2,150
11
11
Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

7,450


8,450

2,150
13
69
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


8,350


8,350

2,250
14
13
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,300


8,300

2,300
14
75
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit


8,300


8,300

2,300
14
1
Ruuskanen Panu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,300


8,300

2,300
14
5
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

7,800


8,300

2,300
18
61
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,250


8,250

2,350
19
6
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,200


8,200

2,400
20
15
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,100


8,100

2,500
21
68
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,050


8,050

2,550
22
70
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


7,950


7,950

2,650
22
72
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


7,950


7,950

2,650
24
14
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


7,800


7,800

2,800
25
64
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,650


7,650

2,950
26
67
Logje Topias, Taipumattomat


7,450


7,450

3,150
26
66
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,450


7,450

3,150
28
71
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,400


7,400

3,200
29
2
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

6,700


7,200

3,400
30
65
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,000


7,000

3,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

0,300


0,700

2
9
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

0,400


0,600

0,100
3
8
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,0

0,450


0,550

0,150
4
10
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

0,300


0,200

0,500
5
4
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,0

0,900


0,100

0,600
6
74
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
63
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
64
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
13
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
11
Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
12
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
70
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




0,700
6
14
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




0,700
6
61
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
1
Ruuskanen Panu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
62
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




0,700
6
5
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
71
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
68
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
69
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




0,700
6
66
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
73
Saarinen Ilari, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
75
Kankaanpää Eemu, Vaasan Telinetaiturit




0,700
6
15
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
72
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




0,700
6
3
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
65
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,700
6
6
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
2
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,700
6
67
Logje Topias, Taipumattomat




0,700

Last Update: 16.4.2024 19.48.20
SX
SM
MD
XL
XXL