Back 

Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, MTV JunnuGym III sekä NTV ja MTV Stara tapahtuma Ouluhalli, Oulu, 2022-05-26

Back

NTV tyttöjen näyttö

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 52  Varanka Fanni, Taipumattomat 45,900
2 60  Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit 45,800
3 55  Podobed Ekaterina, HIFK Gymnastics 45,350
4 106  Kuusela Kiira, HIFK Gymnastics 44,650
5 105  Haverinen Mila, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 44,550
6 148  Keskitalo Essi, Pyrkivä Gymnastics 44,300
7 4  Jokinen Kiira, Jyväskylän Voimistelijat-79 43,300
8 97  Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 43,250
9 6  Lehtimäki Henriikka, Jyväskylän Voimistelijat-79 42,700
10 154  Sylvin Mimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 42,450
11 1  Nissinen Katariina, Jyväskylän Voimistelijat-79 42,200
12 54  Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit 42,000
13 11  Ylimartimo Venny, Joensuun Kataja voimistelujaosto 41,800
14 100  Hiekkataipale Hertta-Sofia, Tampereen Voimistelijat 41,500
15 104  Viheriäranta Liina, Tampereen Voimistelijat 41,350
16 9  Nyyssönen Iiris, Espoon Telinetaiturit 40,950
17 155  Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics 40,350
18 3  Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit 40,100
19 49  Oikari Moona, Tampereen Sisu 40,050
20 147  Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 39,750
21 58  Riekki Jade, Tampereen Sisu 39,700
21 12  Ilmivalta Sanni, Espoon Telinetaiturit 39,700
23 102  Virokannas Frida, HIFK Gymnastics 39,650
23 150  Sylvin Nelli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 39,650
23 53  Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu 39,650
26 99  Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 39,450
27 156  Huuskonen Ella, Kuusikon Urheilijat 39,050
27 101  Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 39,050
29 59  Kallio Emelie, HIFK Gymnastics 38,650
30 146  Laine Linda, Pyrkivä Gymnastics 38,450
31 103  Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 38,050
32 5  Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit 37,450
33 51  Pietarinen Katariina, HIFK Gymnastics 37,200
34 57  Säntti Seela, HIFK Gymnastics 36,350
35 107  Marjeta Neela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 36,300
36 153  Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics 34,450
37 151  Mäkeläinen Lumina, Pyrkivä Gymnastics 34,400
38 2  Kolehmainen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat 32,450
39 145  Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 31,450
40 152  Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 29,050
41 56  Heikkilä Katriina, Tampereen Sisu 24,350

Last Update: 5.12.2022 15.06.43