Back 

Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, MTV JunnuGym III sekä NTV ja MTV Stara tapahtuma Ouluhalli, Oulu, 2022-05-26

Back

NTV B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 102  Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics VII
2 104  Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics VI
3 1  Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
4 154  Lundström Lilian, Tampereen Sisu VI
5 11  Pekkala Silva, Taipumattomat VI
6 64  Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu V
7 103  Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics V
8 12  Mäki Leila, Taipumattomat V
9 55  Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
10 146  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 3  Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 155  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat IV
11 111  Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 148  Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 2  Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 53  Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 147  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 57  Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 4  Mattsson Claudia, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 149  Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu IV
11 156  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat IV
11 13  Päkkilä Livia, Taipumattomat IV
11 105  Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics IV
11 145  Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 153  Hakala Aino, Tampereen Sisu III
11 56  Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 109  Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 58  Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 59  Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu III
11 54  Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 152  Mäntylä Ester, Tampereen Sisu III
11 9  Pallari Lilli, Taipumattomat III
11 60  Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu III
11 151  Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu III
11 101  Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics III
11 61  Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu III
11 62  Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu III
11 110  Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto II
11 10  Mustonen Hilla, Taipumattomat II
11 8  Nikkarinen Amanda, Taipumattomat II
11 5  Nikkarinen Aurora, Taipumattomat II
11 7  Penttinen Wilda, Taipumattomat II
11 6  Riihiniemi Henni, Taipumattomat II
11 106  Savolainen Aliisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto II
11 108  Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 107  Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11 150  Koiranen Amanda, Tampereen Sisu
11 63  Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

Last Update: 5.12.2022 16.11.37