Back 

Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, MTV JunnuGym III sekä NTV ja MTV Stara tapahtuma Ouluhalli, Oulu, 2022-05-26

Back

NTV C luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 4  Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
2 81  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics VII
3 84  Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics VII
3 82  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics VII
5 3  Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
6 1  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
7 114  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
7 83  Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics V
9 54  Väisänen Venla, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
10 2  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 52  Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu V
11 10  Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto V
11 6  Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 78  Jarkko Jessica, Taipumattomat IV
11 113  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 999  Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 9  Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 121  Pekkola Alina, Tampereen Sisu IV
11 124  Racz Johanna, Tampereen Sisu IV
11 77  Takkula Ronja, Taipumattomat IV
11 55  Tikkanen Fanni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 120  Värälä Maria, Tampereen Sisu IV
11 11  Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 117  Jussila Rebekka, Tampereen Sisu III
11 50  Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu III
11 53  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 12  Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 8  Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 5  Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 123  Malminen Miisa, Tampereen Sisu III
11 7  Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 85  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics III
11 51  Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu III
11 80  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics III
11 118  Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu II
11 49  Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu II
11 119  Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu II
11 79  Niskala Immi, Taipumattomat I
11 116  Lehtola Venla, Tampereen Sisu
11 122  Savio Senni, Tampereen Sisu
11 115  Vasara Luna, Tampereen Sisu

Last Update: 5.12.2022 14.52.44