Back 

Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, MTV JunnuGym III sekä NTV ja MTV Stara tapahtuma Ouluhalli, Oulu, 2022-05-26

Back

NTV C luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 130  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
2 89  Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics V
3 95  Säily Salla, Taipumattomat IV
4 88  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics IV
5 85  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics IV
6 94  Logje Helmi, Taipumattomat IV
7 131  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu IV
8 86  Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics IV
9 133  Reiman Olivia, Tampereen Sisu IV
10 8  Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 9  Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 129  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 46  Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 90  Kosunen Enna, Taipumattomat III
11 132  Kytömäki Ester, Tampereen Sisu III
11 92  Leppänoro Riikka, Taipumattomat III
11 7  Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 47  Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu III
11 10  Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 11  Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 93  Palo Heini, Taipumattomat III
11 51  Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu III
11 4  Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat III
11 91  Taipale Noora, Taipumattomat III
11 5  Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat III
11 3  Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim II
11 54  Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu II
11 48  Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu II
11 53  Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu II
11 52  Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu II
11 49  Raitio Emilia, Voimistelumaailma Oulu II
11 50  Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu II
11 6  Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat II
11 2  Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 1  Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 45  Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

Last Update: 5.12.2022 16.33.11