Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
8-9v. joukkueet
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
31
Santala, Suominen, Tuominen, Tuominen
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
Score
C-2
2
1
Arve, Harmanen, Kankare
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
Score
C-2
3
3
Airola, Lunden, Tuominen
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
Score
C-2
4
27
Antila, Lukkarinen, Salonoja
Nokian Voimisteluseura
C-2
Score
C-2
5
19
Aalto, Flinck, Niittyaro
Valkeakosken Voimistelijat
C-3
Score
C-3
6
13
Hujanen, Koponen, Riihonen
Keravan Voimistelijat
C-3
Score
C-3
7
5
Havryliuk, Paulamäki, Uschanoff
Valkeakosken Voimistelijat
C-4
Score
C-4
8
11
Jussilainen, Kössi, Östergård
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-4
Score
C-4
9
9
Hacklin, Pelttari, Tuulos
Nokian Voimisteluseura
C-4
Score
C-4
10
29
Helkamo, Lampinen, Salonen
Keravan Voimistelijat
C-4
Score
C-4
11
7
Ilkka, Illikainen, Jalkanen, Kuoppala
Seinäjoen Voimistelijat
C-5
Score
C-5
12
17
Ampuja, Hellgren, Laakkonen, Raitala
Keravan Voimistelijat
C-5
Score
C-5
13
15
Aro, Muukkonen, Niemi
Vantaan Voimisteluseura
C-5
Score
C-5
14
23
Kumpulainen, Kumpulainen, Nousiainen, Usano
Vantaan Voimisteluseura
C-5
Score
C-5
15
21
Alén, Leander, Pieskä
Vantaan Voimisteluseura
C-5
Score
C-5
25
Furuholm, Karjalainen, Mattsson
Turun Urheiluliitto Voimistelu
Score
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
31
Santala, Suominen, Tuominen, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-2

2
1
Arve, Harmanen, Kankare, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-2

3
3
Airola, Lunden, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-2

4
27
Antila, Lukkarinen, Salonoja, Nokian Voimisteluseura

C-2

5
19
Aalto, Flinck, Niittyaro, Valkeakosken Voimistelijat

C-3

6
13
Hujanen, Koponen, Riihonen, Keravan Voimistelijat

C-3

7
5
Havryliuk, Paulamäki, Uschanoff, Valkeakosken Voimistelijat

C-4

8
11
Jussilainen, Kössi, Östergård, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-4

9
9
Hacklin, Pelttari, Tuulos, Nokian Voimisteluseura

C-4

10
29
Helkamo, Lampinen, Salonen, Keravan Voimistelijat

C-4

11
7
Ilkka, Illikainen, Jalkanen, Kuoppala, Seinäjoen Voimistelijat

C-5

12
17
Ampuja, Hellgren, Laakkonen, Raitala, Keravan Voimistelijat

C-5

13
15
Aro, Muukkonen, Niemi, Vantaan Voimisteluseura

C-5

14
23
Kumpulainen, Kumpulainen, Nousiainen, Usano, Vantaan Voimisteluseura

C-5

15
21
Alén, Leander, Pieskä, Vantaan Voimisteluseura

C-5

25
Furuholm, Karjalainen, Mattsson, Turun Urheiluliitto Voimistelu


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 12:55:25 AM
SX
SM
MD
XL
XXL