Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
10-11v. yksilöt tytöt
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
23
Laaksonen Helny
Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.000
17.000
Score


2
9
Karppinen Pihla
Kajaani Gymnastics
16.350
16.350
0.650
Score


3
17
Haavisto Armi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.200
16.200
0.800
Score


4
3
Lehmuskoski Lina
Valkeakosken Voimistelijat
15.750
15.750
1.250
Score


5
31
Toivonen Ilona
Kajaani Gymnastics
15.600
15.600
1.400
Score


6
27
Immonen Jenny
Valkeakosken Voimistelijat
15.000
15.000
2.000
Score


7
33
Sillanpää Venla
Valkeakosken Voimistelijat
14.950
14.950
2.050
Score


8
7
Järvinen Sini
Keravan Voimistelijat
14.700
14.700
2.300
Score


9
5
Huotari Saimi
Kajaani Gymnastics
14.400
14.400
2.600
Score


10
21
Kokkonen Oona
Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.100
14.100
2.900
Score


11
29
Kiikka Emilia
Nokian Voimisteluseura
14.000
14.000
3.000
Score


12
11
Sinisalo Sienna
Keravan Voimistelijat
14.000
14.000
3.000
Score


13
1
Nevanpää Aada
Seinäjoen Voimistelijat
13.500
13.500
3.500
Score


14
35
Engbäck Olga
Tampereen Sisu
13.350
13.350
3.650
Score


15
19
Ikola Linnea
Seinäjoen Voimistelijat
13.350
13.350
3.650
Score


16
25
Salonoja Aada
Nokian Voimisteluseura
12.700
12.700
4.300
Score


17
15
Juvani Lyyti
Kajaani Gymnastics
12.250
12.250
4.750
Score


13
Saari Selina
Kajaani Gymnastics
Score


37
Vuorimäki Julia
Valkeakosken Voimistelijat
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
23
Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.400

7.650

0.950

17.000

2
9
Karppinen Pihla, Kajaani Gymnastics

8.300

7.000

1.050

16.350

0.650
3
17
Haavisto Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.200

7.150

0.850

16.200

0.800
4
3
Lehmuskoski Lina, Valkeakosken Voimistelijat

8.000

7.000

0.750

15.750

1.250
5
31
Toivonen Ilona, Kajaani Gymnastics

7.600

6.850

1.150

15.600

1.400
6
27
Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat

7.500

6.550

0.950

15.000

2.000
7
33
Sillanpää Venla, Valkeakosken Voimistelijat

7.600

6.750

0.600

14.950

2.050
8
7
Järvinen Sini, Keravan Voimistelijat

7.400

6.350

0.950

14.700

2.300
9
5
Huotari Saimi, Kajaani Gymnastics

7.500

6.200

0.700

14.400

2.600
10
21
Kokkonen Oona, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.000

6.400

0.700

14.100

2.900
11
29
Kiikka Emilia, Nokian Voimisteluseura

6.900

6.550

0.550

14.000

3.000
12
11
Sinisalo Sienna, Keravan Voimistelijat

7.000

6.250

0.750

14.000

3.000
13
1
Nevanpää Aada, Seinäjoen Voimistelijat

7.000

5.650

0.850

13.500

3.500
14
35
Engbäck Olga, Tampereen Sisu

6.900

6.300

0.650

1.00

13.350

3.650
15
19
Ikola Linnea, Seinäjoen Voimistelijat

7.000

6.050

0.300

13.350

3.650
16
25
Salonoja Aada, Nokian Voimisteluseura

6.700

5.650

0.350

12.700

4.300
17
15
Juvani Lyyti, Kajaani Gymnastics

6.900

5.000

0.350

12.250

4.750
13
Saari Selina, Kajaani Gymnastics


37
Vuorimäki Julia, Valkeakosken Voimistelijat


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 10:24:59 PM
SX
SM
MD
XL
XXL