Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
103
Kivelä Nea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
20.350
20.350
Score


2
115
Hukkanen Nea
Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.700
19.700
0.650
Score


3
113
Pulkki Anni
Tampereen Sisu
19.600
19.600
0.750
Score


4
107
Laaksonen Hilda
Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.350
19.350
1.000
Score


5
123
Kilpeläinen Inka
Kajaani Gymnastics
19.200
19.200
1.150
Score


6
111
Hakonen Netta
Valkeakosken Voimistelijat
18.900
18.900
1.450
Score


7
93
Taskinen Mira
Keravan Voimistelijat
18.900
18.900
1.450
Score


8
109
Nääppä Anniina
Tampereen Sisu
18.650
18.650
1.700
Score


9
99
Huiko Olivia
Vantaan Voimisteluseura
18.650
18.650
1.700
Score


10
101
Ollila Auli
Tampereen Sisu
18.350
18.350
2.000
Score


11
121
Kolho Inka
Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.800
17.800
2.550
Score


12
117
Savonius Tiia
Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.350
17.350
3.000
Score


13
119
Väisänen Jertta
Valkeakosken Voimistelijat
17.000
17.000
3.350
Score


14
91
Kortelainen Teresa
Vantaan Voimisteluseura
16.850
16.850
3.500
Score


95
Vahteristo Lumi
Tampereen Sisu
Score


97
Laatikainen Inka
Kajaani Gymnastics
Score


105
Penttilä Oona-Emilia
Oulun Naisvoimistelijat
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
103
Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.700

8.450

3.200

20.350

2
115
Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat

8.500

7.900

3.300

19.700

0.650
3
113
Pulkki Anni, Tampereen Sisu

8.500

8.000

3.100

19.600

0.750
4
107
Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.500

8.050

2.800

19.350

1.000
5
123
Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics

8.300

7.850

3.050

19.200

1.150
6
111
Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat

8.200

7.700

3.000

18.900

1.450
7
93
Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat

8.600

7.600

2.700

18.900

1.450
8
109
Nääppä Anniina, Tampereen Sisu

8.300

7.700

2.650

18.650

1.700
9
99
Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura

8.200

7.500

2.950

18.650

1.700
10
101
Ollila Auli, Tampereen Sisu

7.900

7.650

2.800

18.350

2.000
11
121
Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat

8.000

7.150

2.650

17.800

2.550
12
117
Savonius Tiia, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.900

7.400

2.050

17.350

3.000
13
119
Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat

8.100

7.000

1.900

17.000

3.350
14
91
Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura

7.700

7.150

2.000

16.850

3.500
95
Vahteristo Lumi, Tampereen Sisu


97
Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics


105
Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 9:03:06 PM
SX
SM
MD
XL
XXL