Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
5. luokka yksilöt naiset
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
155
Fallström Sanni
Valkeakosken Voimistelijat
16.800
16.800
Score


2
157
Moilanen Anni
Kajaani Gymnastics
16.550
16.550
0.250
Score


3
153
Lukkarinen Pihla
Keravan Voimistelijat
16.350
16.350
0.450
Score


4
139
Penttilä Lilli
Oulun Naisvoimistelijat
16.350
16.350
0.450
Score


5
163
Heiskanen Rina-Maija
Keravan Voimistelijat
16.250
16.250
0.550
Score


6
145
Pirilä Nea
Vantaan Voimisteluseura
16.150
16.150
0.650
Score


7
149
Salmi Aliisa
Valkeakosken Voimistelijat
16.100
16.100
0.700
Score


8
137
Skoglund Sandra
Seinäjoen Voimistelijat
15.750
15.750
1.050
Score


9
159
Vainio Elli
Raision Jumpparit
15.400
15.400
1.400
Score


10
133
Hietamäki Kiira
Valkeakosken Voimistelijat
15.350
15.350
1.450
Score


11
131
Nousiainen Peppi
Oulun Naisvoimistelijat
15.350
15.350
1.450
Score


12
165
Mylly Ella
Oulun Naisvoimistelijat
15.300
15.300
1.500
Score


13
143
Sivunen Lotta
Seinäjoen Voimistelijat
15.250
15.250
1.550
Score


14
161
Lehto Siina
Tampereen Sisu
14.750
14.750
2.050
Score


15
141
Jalo Joanna
Tampereen Sisu
14.700
14.700
2.100
Score


16
135
Nuolivirta Anni
Seinäjoen Voimistelijat
14.500
14.500
2.300
Score


17
151
Kuusisto Mindi
Oulun Naisvoimistelijat
14.400
14.400
2.400
Score


18
147
Sutinen Helmi
Kajaani Gymnastics
13.950
13.950
2.850
Score


129
Heikkinen Elviira
Kajaani Gymnastics
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
155
Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat

7.250

7.400

2.150

16.800

2
157
Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics

7.400

7.500

1.650

16.550

0.250
3
153
Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat

7.100

7.450

1.800

16.350

0.450
4
139
Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat

7.550

7.350

1.450

16.350

0.450
5
163
Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat

7.400

7.100

1.750

16.250

0.550
6
145
Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura

7.400

7.550

1.200

16.150

0.650
7
149
Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat

7.450

7.150

1.500

16.100

0.700
8
137
Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat

7.350

7.250

1.150

15.750

1.050
9
159
Vainio Elli, Raision Jumpparit

7.250

6.750

1.400

15.400

1.400
10
133
Hietamäki Kiira, Valkeakosken Voimistelijat

7.450

7.200

0.700

15.350

1.450
11
131
Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat

7.200

7.050

1.100

15.350

1.450
12
165
Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat

7.200

6.800

1.300

15.300

1.500
13
143
Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat

7.100

6.850

1.300

15.250

1.550
14
161
Lehto Siina, Tampereen Sisu

7.050

6.950

0.750

14.750

2.050
15
141
Jalo Joanna, Tampereen Sisu

7.000

6.550

1.150

14.700

2.100
16
135
Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat

7.000

6.550

0.950

14.500

2.300
17
151
Kuusisto Mindi, Oulun Naisvoimistelijat

6.950

6.350

1.100

14.400

2.400
18
147
Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics

6.850

6.300

0.800

13.950

2.850
129
Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 9:46:38 PM
SX
SM
MD
XL
XXL