Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
3. luokka yksilöt tytöt
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
43
Kokkonen Ella
Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.250
16.250
Score


2
98
Harju Iisa
Valkeakosken Voimistelijat
16.050
16.050
0.200
Score


3
47
Sorvoja Ilona
Oulun Naisvoimistelijat
15.500
15.500
0.750
Score


4
112
Hannuksela Siina
Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.500
15.500
0.750
Score


5
100
Kiianmies Liinu
Tampereen Sisu
14.800
14.800
1.450
Score


6
33
Mettovaara Viola
Oulun Naisvoimistelijat
14.600
14.600
1.650
Score


7
82
Yilmaz Ronja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.350
14.350
1.900
Score


8
72
Lahtinen Ilona
Valkeakosken Voimistelijat
14.350
14.350
1.900
Score


9
114
Kallio Essi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.250
14.250
2.000
Score


10
80
Kallio Veera
Tampereen Sisu
14.150
14.150
2.100
Score


11
92
Jyrämö Jenna
Valkeakosken Voimistelijat
14.100
14.100
2.150
Score


12
110
Järnström Minea
Valkeakosken Voimistelijat
13.900
13.900
2.350
Score


13
94
Kallio-Koski Saima
Oulun Naisvoimistelijat
13.850
13.850
2.400
Score


14
66
Kokkonen Aada
Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.850
13.850
2.400
Score


15
53
Liimatainen Amanda
Raision Jumpparit
13.750
13.750
2.500
Score


16
45
Valtonen Siiri
Seinäjoen Voimistelijat
13.750
13.750
2.500
Score


17
41
Tommila Matilda
Raision Jumpparit
13.700
13.700
2.550
Score


18
76
Johnson-Ferguson Tinka
Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.600
13.600
2.650
Score


19
57
Chimpuku Venla
Keravan Voimistelijat
13.550
13.550
2.700
Score


20
35
Turma Aino
Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.500
13.500
2.750
Score


21
88
Toivonen Milla
Seinäjoen Voimistelijat
13.500
13.500
2.750
Score


22
55
Kolehmainen Kiira
Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.350
13.350
2.900
Score


23
102
Järvinen Maija
Tampereen Sisu
13.350
13.350
2.900
Score


24
37
Ekroos Iisa
Hämeenlinnan Voimisteluseura
13.250
13.250
3.000
Score


25
104
Helin Jenna
Vantaan Voimisteluseura
13.150
13.150
3.100
Score


26
64
Järvinen Melina
Nokian Voimisteluseura
13.150
13.150
3.100
Score


27
121
Koivuranta Juliette
Nokian Voimisteluseura
13.100
13.100
3.150
Score


28
39
Muurimäki Nuppu
Tampereen Sisu
13.000
13.000
3.250
Score


29
119
Naskali Emma
Tampereen Sisu
12.950
12.950
3.300
Score


30
90
Koivuranta Janessa
Nokian Voimisteluseura
12.950
12.950
3.300
Score


31
51
Kemppainen Elli
Tampereen Sisu
12.900
12.900
3.350
Score


32
116
Kettunen Jade
Oulun Naisvoimistelijat
12.850
12.850
3.400
Score


33
106
Setälä Iisa
Nokian Voimisteluseura
12.850
12.850
3.400
Score


34
68
Engbäck Iida
Tampereen Sisu
12.750
12.750
3.500
Score


35
108
Laitila Minea
Oulun Naisvoimistelijat
12.650
12.650
3.600
Score


36
78
Ellmen Jasmi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.550
12.550
3.700
Score


37
70
Tuulos Inka
Tampereen Sisu
12.550
12.550
3.700
Score


38
61
Aittala Jenna
Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.550
12.550
3.700
Score


39
84
Turunen Isla
Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.500
12.500
3.750
Score


40
49
Johansson Sanni
Nokian Voimisteluseura
12.000
12.000
4.250
Score


41
96
Korpihete Anna
Turun Urheiluliitto Voimistelu
11.900
11.900
4.350
Score


42
74
Setälä Sini
Nokian Voimisteluseura
11.800
11.800
4.450
Score


43
123
Koivuranta Jenabella
Nokian Voimisteluseura
11.050
11.050
5.200
Score


44
59
Lötjönen Minttu
Jyväskylän Naisvoimistelijat
11.000
11.000
5.250
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
43
Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.450

7.550

1.250

16.250

2
98
Harju Iisa, Valkeakosken Voimistelijat

7.550

7.450

1.050

16.050

0.200
3
47
Sorvoja Ilona, Oulun Naisvoimistelijat

7.250

7.400

0.850

15.500

0.750
4
112
Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.500

7.000

1.000

15.500

0.750
5
100
Kiianmies Liinu, Tampereen Sisu

6.800

7.100

0.900

14.800

1.450
6
33
Mettovaara Viola, Oulun Naisvoimistelijat

7.000

7.100

0.500

14.600

1.650
7
82
Yilmaz Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.150

6.800

0.400

14.350

1.900
8
72
Lahtinen Ilona, Valkeakosken Voimistelijat

7.000

6.450

0.900

14.350

1.900
9
114
Kallio Essi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6.850

7.000

0.400

14.250

2.000
10
80
Kallio Veera, Tampereen Sisu

6.900

6.500

0.750

14.150

2.100
11
92
Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat

6.800

6.550

0.750

14.100

2.150
12
110
Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat

6.850

6.400

0.650

13.900

2.350
13
94
Kallio-Koski Saima, Oulun Naisvoimistelijat

6.600

6.550

0.700

13.850

2.400
14
66
Kokkonen Aada, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.850

6.350

0.650

13.850

2.400
15
53
Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit

6.650

6.450

0.650

13.750

2.500
16
45
Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat

7.400

6.250

0.600

0.50

13.750

2.500
17
41
Tommila Matilda, Raision Jumpparit

6.600

6.350

0.750

13.700

2.550
18
76
Johnson-Ferguson Tinka, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.650

6.300

0.650

13.600

2.650
19
57
Chimpuku Venla, Keravan Voimistelijat

6.650

6.300

0.600

13.550

2.700
20
35
Turma Aino, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.600

6.450

0.650

0.20

13.500

2.750
21
88
Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

6.700

6.350

0.450

13.500

2.750
22
55
Kolehmainen Kiira, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.650

6.250

0.450

13.350

2.900
23
102
Järvinen Maija, Tampereen Sisu

6.450

6.250

0.650

13.350

2.900
24
37
Ekroos Iisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura

6.550

6.450

0.250

13.250

3.000
25
104
Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura

6.250

6.700

0.700

1.00

13.150

3.100
26
64
Järvinen Melina, Nokian Voimisteluseura

6.500

6.150

0.500

13.150

3.100
27
121
Koivuranta Juliette, Nokian Voimisteluseura

6.400

6.150

0.550

13.100

3.150
28
39
Muurimäki Nuppu, Tampereen Sisu

6.300

6.350

0.350

13.000

3.250
29
119
Naskali Emma, Tampereen Sisu

6.600

5.900

0.450

12.950

3.300
30
90
Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura

6.600

5.750

0.600

12.950

3.300
31
51
Kemppainen Elli, Tampereen Sisu

6.450

6.150

0.300

12.900

3.350
32
116
Kettunen Jade, Oulun Naisvoimistelijat

6.150

6.150

0.550

12.850

3.400
33
106
Setälä Iisa, Nokian Voimisteluseura

6.550

5.650

0.650

12.850

3.400
34
68
Engbäck Iida, Tampereen Sisu

6.300

6.000

0.450

12.750

3.500
35
108
Laitila Minea, Oulun Naisvoimistelijat

6.350

5.850

0.450

12.650

3.600
36
78
Ellmen Jasmi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6.600

6.150

0.300

0.50

12.550

3.700
37
70
Tuulos Inka, Tampereen Sisu

6.400

5.750

0.400

12.550

3.700
38
61
Aittala Jenna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6.550

5.550

0.550

0.10

12.550

3.700
39
84
Turunen Isla, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.450

5.550

0.500

12.500

3.750
40
49
Johansson Sanni, Nokian Voimisteluseura

6.050

5.450

0.500

12.000

4.250
41
96
Korpihete Anna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6.300

5.400

0.200

11.900

4.350
42
74
Setälä Sini, Nokian Voimisteluseura

6.050

5.450

0.300

11.800

4.450
43
123
Koivuranta Jenabella, Nokian Voimisteluseura

6.050

5.350

0.250

0.60

11.050

5.200
44
59
Lötjönen Minttu, Jyväskylän Naisvoimistelijat

5.800

4.950

0.250

11.000

5.250
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 9:15:52 PM
SX
SM
MD
XL
XXL