Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
12-14v. yksilöt tytöt
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
36
Korpela Lilli
Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.100
18.100
Score


2
28
Farzad Melina
Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.250
17.250
0.850
Score


3
59
Metsämäki Mea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.000
17.000
1.100
Score


4
26
Seilonen Elli
Kajaani Gymnastics
16.800
16.800
1.300
Score


5
18
Antinaho Lyydia
Valkeakosken Voimistelijat
16.800
16.800
1.300
Score


6
20
Koivula Adele
Nokian Voimisteluseura
16.600
16.600
1.500
Score


7
41
Breucha Sanni
Keravan Voimistelijat
16.550
16.550
1.550
Score


8
10
Mokkila Noora
Keravan Voimistelijat
16.350
16.350
1.750
Score


9
4
Meskanen Emmi
Nokian Voimisteluseura
16.350
16.350
1.750
Score


10
61
Engbäck Elsa
Nokian Voimisteluseura
16.300
16.300
1.800
Score


11
34
Pääjärvi Sofia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.250
16.250
1.850
Score


12
30
Haataja Peppi
Valkeakosken Voimistelijat
16.050
16.050
2.050
Score


13
67
Pasma Iina
Kajaani Gymnastics
15.800
15.800
2.300
Score


14
63
Avikainen Ilona
Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.800
15.800
2.300
Score


15
32
Sandell Oona
Nokian Voimisteluseura
15.700
15.700
2.400
Score


16
43
Ketola Emmi
Valkeakosken Voimistelijat
15.600
15.600
2.500
Score


17
16
Blomqvist Nora
Kajaani Gymnastics
15.600
15.600
2.500
Score


18
65
Kärkkäinen Elli
Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.600
15.600
2.500
Score


19
47
Rotkus Ellen
Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.600
15.600
2.500
Score


20
53
Turunen Helmi
Kajaani Gymnastics
15.400
15.400
2.700
Score


21
8
Karhusaari Nanna
Nokian Voimisteluseura
15.300
15.300
2.800
Score


22
49
Ketola Anni
Valkeakosken Voimistelijat
15.250
15.250
2.850
Score


23
45
Järvinen Eve
Valkeakosken Voimistelijat
15.100
15.100
3.000
Score


24
55
Silander Pihla
Nokian Voimisteluseura
15.100
15.100
3.000
Score


25
14
Räsänen Elli
Nokian Voimisteluseura
15.050
15.050
3.050
Score


26
24
Holappa Sara
Kajaani Gymnastics
15.000
15.000
3.100
Score


27
57
Puolakanaho Vilma
Oulun Naisvoimistelijat
15.000
15.000
3.100
Score


28
12
Jyllilä Rita
Oulun Naisvoimistelijat
14.850
14.850
3.250
Score


29
22
Niinimäki Martta
Tampereen Sisu
14.650
14.650
3.450
Score


30
6
Ollila Emma
Kajaani Gymnastics
13.750
13.750
4.350
Score


31
51
Ahtonen Eve
Kajaani Gymnastics
13.350
13.350
4.750
Score


32
2
Keränen Jasmine
Kajaani Gymnastics
11.400
11.400
6.700
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
36
Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.400

8.000

1.700

18.100

2
28
Farzad Melina, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.300

7.600

1.350

17.250

0.850
3
59
Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.800

7.500

1.700

17.000

1.100
4
26
Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics

7.700

7.400

1.700

16.800

1.300
5
18
Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat

7.900

7.200

1.700

16.800

1.300
6
20
Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura

7.900

7.300

1.400

16.600

1.500
7
41
Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat

7.700

7.400

1.450

16.550

1.550
8
10
Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat

7.700

7.100

1.550

16.350

1.750
9
4
Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura

7.700

7.000

1.650

16.350

1.750
10
61
Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura

7.800

6.800

1.700

16.300

1.800
11
34
Pääjärvi Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.900

7.100

1.350

0.10

16.250

1.850
12
30
Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat

7.900

7.100

1.050

16.050

2.050
13
67
Pasma Iina, Kajaani Gymnastics

7.400

7.200

1.200

15.800

2.300
14
63
Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.500

6.900

1.400

15.800

2.300
15
32
Sandell Oona, Nokian Voimisteluseura

7.600

6.700

1.400

15.700

2.400
16
43
Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat

7.300

6.900

1.400

15.600

2.500
17
16
Blomqvist Nora, Kajaani Gymnastics

7.600

6.600

1.400

15.600

2.500
18
65
Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.300

6.600

1.700

15.600

2.500
19
47
Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.400

6.500

1.700

15.600

2.500
20
53
Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics

7.400

6.700

1.300

15.400

2.700
21
8
Karhusaari Nanna, Nokian Voimisteluseura

7.400

6.600

1.300

15.300

2.800
22
49
Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat

7.300

6.800

1.350

0.20

15.250

2.850
23
45
Järvinen Eve, Valkeakosken Voimistelijat

7.400

6.900

0.800

15.100

3.000
24
55
Silander Pihla, Nokian Voimisteluseura

7.100

6.900

1.100

15.100

3.000
25
14
Räsänen Elli, Nokian Voimisteluseura

7.200

6.800

1.050

15.050

3.050
26
24
Holappa Sara, Kajaani Gymnastics

7.100

6.700

1.300

0.10

15.000

3.100
27
57
Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat

7.300

6.400

1.300

15.000

3.100
28
12
Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat

6.900

6.900

1.050

14.850

3.250
29
22
Niinimäki Martta, Tampereen Sisu

7.100

6.300

1.250

14.650

3.450
30
6
Ollila Emma, Kajaani Gymnastics

6.700

6.200

0.850

13.750

4.350
31
51
Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics

7.000

6.200

0.750

1.10

13.350

4.750
32
2
Keränen Jasmine, Kajaani Gymnastics

6.100

6.700

1.100

3.00

11.400

6.700
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 10:32:57 PM
SX
SM
MD
XL
XXL