Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
12-14v. joukkueet
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
124
Farzad, Korpela, Virtanen
Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.100
17.100
Score


2
112
Jelkänen, Rotkus, Saariniemi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.750
16.750
0.350
Score


3
114
Kari, Koski, Sjöroos
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.650
16.650
0.450
Score


4
110
Metsämäki, Pajatsalo, Pääjärvi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.550
16.550
0.550
Score


5
120
Helén, Miettinen, Mokkila
Keravan Voimistelijat
16.200
16.200
0.900
Score


6
96
Engbäck, Koivula, Meskanen
Nokian Voimisteluseura
15.950
15.950
1.150
Score


7
118
Haataja, Ketola, Ketola
Valkeakosken Voimistelijat
15.750
15.750
1.350
Score


8
94
Fagerlund, Kaskinen, Mannonen
Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.700
15.700
1.400
Score


9
104
Antinaho, Heikkilä, Nysten
Valkeakosken Voimistelijat
15.600
15.600
1.500
Score


10
122
Belluardo, Kajan, Sahala
Keravan Voimistelijat
15.050
15.050
2.050
Score


11
98
Gotchieva, Jyllilä, Puolakanaho
Oulun Naisvoimistelijat
14.850
14.850
2.250
Score


12
126
Ahtonen, Blomqvist, Turunen
Kajaani Gymnastics
14.550
14.550
2.550
Score


13
100
Kulju, Lemercier, Nuorkivi
Vantaan Voimisteluseura
14.450
14.450
2.650
Score


14
116
Lappalainen, Niinimäki, Rekola
Tampereen Sisu
14.450
14.450
2.650
Score


15
108
Holappa, Keränen, Pasma
Kajaani Gymnastics
14.200
14.200
2.900
Score


102
Husu, Kouvalainen, Laitinen
Vantaan Voimisteluseura
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
124
Farzad, Korpela, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.900

7.600

1.600

17.100

2
112
Jelkänen, Rotkus, Saariniemi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.700

7.500

1.550

16.750

0.350
3
114
Kari, Koski, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.600

7.500

1.550

16.650

0.450
4
110
Metsämäki, Pajatsalo, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.800

7.300

1.450

16.550

0.550
5
120
Helén, Miettinen, Mokkila, Keravan Voimistelijat

7.800

6.800

1.600

16.200

0.900
6
96
Engbäck, Koivula, Meskanen, Nokian Voimisteluseura

7.500

7.100

1.350

15.950

1.150
7
118
Haataja, Ketola, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat

7.600

7.100

1.050

15.750

1.350
8
94
Fagerlund, Kaskinen, Mannonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7.500

7.000

1.200

15.700

1.400
9
104
Antinaho, Heikkilä, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat

7.500

6.900

1.200

15.600

1.500
10
122
Belluardo, Kajan, Sahala, Keravan Voimistelijat

7.300

6.500

1.350

0.10

15.050

2.050
11
98
Gotchieva, Jyllilä, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat

7.400

6.600

0.850

14.850

2.250
12
126
Ahtonen, Blomqvist, Turunen, Kajaani Gymnastics

7.200

6.500

0.850

14.550

2.550
13
100
Kulju, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura

7.100

6.500

1.050

0.20

14.450

2.650
14
116
Lappalainen, Niinimäki, Rekola, Tampereen Sisu

6.900

6.400

1.150

14.450

2.650
15
108
Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics

7.200

6.600

0.400

14.200

2.900
102
Husu, Kouvalainen, Laitinen, Vantaan Voimisteluseura


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 9:09:04 PM
SX
SM
MD
XL
XXL