Back 

Kilpa-aerobicin VaVo Cup Valkeakoski, 2023-04-15

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 3. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset Kilpa Aerodance yli 12v 6. luokka naiset 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt miehet 15-17v. yksilöt naiset 10-11v. joukkueet 15-17v. joukkueet 15-17v. sekaparit 10-11v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. ryhmät 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. joukkueet Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v
15-17v. yksilöt naiset
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
70
Sirviö Jade
Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.550
19.550
Score


2
50
Andriienko Sofiia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.950
18.950
0.600
Score


3
60
Vahteristo Meri
Valkeakosken Voimistelijat
18.850
18.850
0.700
Score


4
66
Alimyllymaa Julia
Valkeakosken Voimistelijat
18.700
18.700
0.850
Score


5
48
Huiko Alina
Vantaan Voimisteluseura
18.150
18.150
1.400
Score


6
46
Antinaho Linnea
Valkeakosken Voimistelijat
17.550
17.550
2.000
Score


7
44
Pihlajasaari Miitta
Nokian Voimisteluseura
17.500
17.500
2.050
Score


8
42
Hänninen Eerika
Kajaani Gymnastics
17.100
17.100
2.450
Score


9
68
Heiskanen Nuppu
Keravan Voimistelijat
16.900
16.900
2.650
Score


10
72
Kähkönen Jenni
Kajaani Gymnastics
16.850
16.850
2.700
Score


11
56
Pelkonen Jutta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.500
16.500
3.050
Score


12
54
Vänskä Iida
Tampereen Sisu
16.100
16.100
3.450
Score


13
58
Arabaci Melek
Tampereen Sisu
15.100
15.100
4.450
Score


14
74
Mäkinen Jasmin
Tampereen Sisu
14.850
14.850
4.700
Score


15
76
Telenius Iida
Tampereen Sisu
14.800
14.800
4.750
Score


16
52
Stenroos Sarinna
Tampereen Sisu
14.650
14.650
4.900
Score


62
Karppinen Oona
Kajaani Gymnastics
Score


64
Seppänen Annika
Kajaani Gymnastics
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
70
Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.800

8.500

2.250

19.550

2
50
Andriienko Sofiia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.400

8.200

2.350

18.950

0.600
3
60
Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat

8.700

8.150

2.000

18.850

0.700
4
66
Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat

8.500

7.850

2.350

18.700

0.850
5
48
Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura

8.500

7.800

1.850

18.150

1.400
6
46
Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat

8.200

7.700

1.650

17.550

2.000
7
44
Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura

8.000

7.650

1.850

17.500

2.050
8
42
Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics

7.900

7.200

2.000

17.100

2.450
9
68
Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat

7.800

7.250

1.850

16.900

2.650
10
72
Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics

8.000

7.200

1.650

16.850

2.700
11
56
Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8.400

7.100

1.000

16.500

3.050
12
54
Vänskä Iida, Tampereen Sisu

7.500

7.200

1.400

16.100

3.450
13
58
Arabaci Melek, Tampereen Sisu

7.700

6.600

0.800

15.100

4.450
14
74
Mäkinen Jasmin, Tampereen Sisu

7.600

6.350

0.900

14.850

4.700
15
76
Telenius Iida, Tampereen Sisu

7.300

6.600

0.900

14.800

4.750
16
52
Stenroos Sarinna, Tampereen Sisu

7.100

6.850

0.700

14.650

4.900
62
Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics


64
Seppänen Annika, Kajaani Gymnastics


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 10:34:35 PM
SX
SM
MD
XL
XXL