Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
B-Nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
443
Tanskanen Frida
Fliku-82
9,5-10
9,5-10
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9,5-10
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
127
Vainikka Olga
HIFK Gymnastics
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
381
Virta Emma
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
377
Michelsson Amanda
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
385
Wörlund Wava
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8-8,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
6
123
Eronen Isabella
HIFK Gymnastics
9,5-10
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
7
311
Tammila Aida-Elma
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
451
Luhtanen Enni
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
7
Keerthiveetil Aaleahya
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
71
Julkunen Lia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
441
Hollmérus Erika
Fliku-82
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
69
Junnila Ronja
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
312
Kiviniemi Aava
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8-8,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
248
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
310
Moisio Lilja
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
175
Norrback Isabel
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
313
Salmela Pihla
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
129
Tervo Lumi
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8-8,5
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
452
Alavesa Ada
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
380
Diesen Melissa
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
8-8,5
9-9,5
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
183
Hyrkäs Pihla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
2
Juutila Lilja
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
256
Karhunen Isla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
11
Kauppinen Saana
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
320
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
6
Korhonen Iida
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
72
Koski Sylvi
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
437
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
3
Lappalainen Ellen
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
133
Martikainen Inari
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
64
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
121
Naakka Vanamo
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
65
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
62
Nouidra Wisal
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7,5-8
8,5-9
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
446
Palosaari Enni
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
122
Suomela Linda
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
315
Suomi Essi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
383
Törnblom Emma
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
8
Vierimaa Sofia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
126
Anderson Elody
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
7,5-8
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
6-7
11
447
Antikainen Pinja
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
74
Arévalo Cassandra
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
177
Davidsson Lilja
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
450
Fjäder Erin
Fliku-82
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
125
Göös Line-Lotte
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
438
Halkola Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
255
Haverinen Saimi
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
7,5-8
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
14
Heino Aura
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
182
Hyrkäs Siiri
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
382
Hyvärinen Heidi
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
12
Ingman Pihla
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
124
Jakas Sienna
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
131
Kettunen Minea
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
184
Korkola Tilda
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
180
Kortelainen Daniela
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
132
Kuivalainen Vivian
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
316
Kulmala Miila
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
445
Kärki Siiri
Fliku-82
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
181
Laine Saimi
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
384
Lindholm Lina
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
6-7
9-9,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7-7,5
11
325
Masalin Miona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
439
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
314
Meriläinen Mila
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
324
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8-8,5
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
66
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
241
Päivänen Peppi
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
317
Riekkinen Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
321
Riutta Iiris
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
130
Ruoko Vilma
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
67
Sarkima Taika
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
6-7
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
449
Siukola Mette
Fliku-82
7,5-8
8,5-9
8,5-9
8-8,5
IV
VT
7,5-8
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
179
Tikkanen Jade
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8,5-9
6-7
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
6-7
11
15
Tourunen Sointu
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
63
Vagner Liana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
75
Vasileva Kira
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
390
Virronen Elina
Viipurin Reipas
9,5-10
7,5-8
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
378
Grotell Nelli
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
391
Hannula Nella
Viipurin Reipas
9-9,5
6-7
7-7,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
185
Hukkanen Lotta
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
243
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
440
Jalova Tuulia
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
13
Jameson Lundsten Greta
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
6-7
11
444
Kainulainen Maisa
Fliku-82
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
323
Kärkkäinen Elle
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
68
Lindén Elle
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
250
Malminen Silja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
128
Mikkonen Nelli
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
309
Rauhansuu Unna
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
4
Saari Raakel
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
245
Saarikko Elsa
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
186
Saarikoski Ea
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
389
Talikka Iines
Viipurin Reipas
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
70
Uusitalo Tilda
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
448
Vattulainen Ella
Fliku-82
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
379
Vuori Jennifer
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
1
Vähäsöyrinki Merle
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
189
Dahlin Alisa
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
173
Eronen Lene
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
5
Heiskanen Isabel
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
387
Hirviniemi Elena
Viipurin Reipas
9-9,5
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
253
Kallio Ellen
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7-7,5
alle 6
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
244
Karkulahti Ansa
Kotkan Telinevoimistelijat
9,5-10
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
187
Laukkanen Suvi
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
alle 6
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
176
Lerto Tyyne
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
386
Löfman Molly
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
188
Makkonen Sara
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
442
Paakkanen Toini
Fliku-82
9-9,5
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
178
Porokara Mette
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
73
Puranen Emma
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
319
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
252
Talja Venla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
249
Järvenpää Liina
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
alle 6
11
257
Kähkönen Anni
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
246
Lätti Lilja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
9
Malinen Aini
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
322
Martikainen Sanni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
242
Mäkelä Iisa
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
251
Mäkinen Vilma
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
174
Piisinen Ilona
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
247
Piispa Emilia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
388
Sukhotina Olivia
Viipurin Reipas
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
10
Teppala Inka
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
318
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
254
Vuorela Laura
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
61
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
14
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

1
69
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

1
131
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
181
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
175
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
390
Virronen Elina, Viipurin Reipas

9,5-10

1
385
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

8
452
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

8
123
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9,5-10

8
255
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

8
320
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

8
3
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

8
65
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

8
62
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

8
66
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

8
317
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

8
67
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

8
443
Tanskanen Frida, Fliku-82

9,5-10

8
179
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

9,5-10

8
127
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9,5-10

8
381
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

11
380
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

11
125
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9,5-10

11
441
Hollmérus Erika, Fliku-82

9,5-10

11
244
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

9,5-10

11
11
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

11
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

11
377
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

11
129
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9,5-10

11
15
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

11
126
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
447
Antikainen Pinja, Fliku-82

9-9,5

11
74
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
173
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
450
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

11
438
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
391
Hannula Nella, Viipurin Reipas

9-9,5

11
5
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
387
Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas

9-9,5

11
185
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
243
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
183
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
182
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
12
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
71
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
444
Kainulainen Maisa, Fliku-82

9-9,5

11
253
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
256
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
312
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
6
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
184
Korkola Tilda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
180
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
72
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
132
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
316
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
257
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
445
Kärki Siiri, Fliku-82

9-9,5

11
323
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
248
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
187
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
68
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
384
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
451
Luhtanen Enni, Fliku-82

9-9,5

11
246
Lätti Lilja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
188
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
9
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
250
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
133
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
322
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
325
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
439
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
314
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
64
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
128
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
310
Moisio Lilja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
242
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
324
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
121
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
442
Paakkanen Toini, Fliku-82

9-9,5

11
446
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

11
174
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
247
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
73
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
241
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
309
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
321
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
130
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
186
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
313
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
319
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
122
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
315
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
389
Talikka Iines, Viipurin Reipas

9-9,5

11
252
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
311
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
318
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
383
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
70
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
63
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
75
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
448
Vattulainen Ella, Fliku-82

9-9,5

11
8
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
254
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
379
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
1
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
189
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
177
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
378
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
382
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
124
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
440
Jalova Tuulia, Fliku-82

8,5-9

11
13
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
249
Järvenpää Liina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
437
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
176
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
251
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
178
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
4
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
245
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
388
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

8,5-9

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
386
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
449
Siukola Mette, Fliku-82

7,5-8

11
61
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
443
Tanskanen Frida, Fliku-82

9,5-10

2
381
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

3
311
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
385
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

5
123
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
127
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
312
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
377
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

9
310
Moisio Lilja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
451
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
126
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
447
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
125
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
441
Hollmérus Erika, Fliku-82

8,5-9

11
183
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
71
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
11
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
184
Korkola Tilda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
437
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
248
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
133
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
439
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
65
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
446
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

11
130
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
313
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
449
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
122
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
129
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
383
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
452
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
74
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
380
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
438
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
14
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
182
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
69
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
256
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
320
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
131
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
6
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
132
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
445
Kärki Siiri, Fliku-82

8-8,5

11
3
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
325
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
314
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
324
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
121
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
175
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
241
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
317
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
315
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
179
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
75
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
8
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
450
Fjäder Erin, Fliku-82

7,5-8

11
378
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
255
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
382
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
12
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
124
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
13
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
72
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
316
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
181
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
64
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
62
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
66
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
15
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
63
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
390
Virronen Elina, Viipurin Reipas

7,5-8

11
177
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
440
Jalova Tuulia, Fliku-82

7-7,5

11
253
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
180
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
323
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
68
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
386
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
250
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
128
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
73
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
309
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
321
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
4
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
245
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
389
Talikka Iines, Viipurin Reipas

7-7,5

11
448
Vattulainen Ella, Fliku-82

7-7,5

11
1
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
189
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

6-7

11
391
Hannula Nella, Viipurin Reipas

6-7

11
387
Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas

6-7

11
249
Järvenpää Liina, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
444
Kainulainen Maisa, Fliku-82

6-7

11
187
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

6-7

11
176
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

6-7

11
384
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
9
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
442
Paakkanen Toini, Fliku-82

6-7

11
178
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

6-7

11
186
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

6-7

11
67
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
318
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
70
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
254
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
379
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
173
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
5
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
185
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

alle 6

11
243
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
244
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
61
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

11
257
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
246
Lätti Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
188
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
322
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
242
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
251
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
174
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
247
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
319
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
388
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

alle 6

11
252
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
377
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

2
385
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

3
380
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

3
443
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

3
127
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

6
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

6
384
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

6
381
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

9
441
Hollmérus Erika, Fliku-82

8,5-9

9
175
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
62
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

9
313
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

9
311
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

9
179
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
383
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
123
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
243
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
183
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
71
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
69
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
320
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
6
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
72
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
437
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
316
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
181
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
3
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
451
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
133
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
64
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
310
Moisio Lilja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
121
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
65
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
67
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
449
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
315
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
379
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
452
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
74
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
450
Fjäder Erin, Fliku-82

8-8,5

11
185
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
382
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
124
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
256
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
244
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
11
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
131
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
312
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
132
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
248
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
325
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
128
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
324
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
66
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
446
Palosaari Enni, Fliku-82

8-8,5

11
247
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
241
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
309
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
317
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
321
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
122
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
129
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
63
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
448
Vattulainen Ella, Fliku-82

8-8,5

11
8
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
126
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
447
Antikainen Pinja, Fliku-82

7,5-8

11
177
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
378
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
438
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
255
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
14
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
12
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
444
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7,5-8

11
184
Korkola Tilda, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
445
Kärki Siiri, Fliku-82

7,5-8

11
323
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
439
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
314
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
130
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
245
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
186
Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
319
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
15
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
75
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
189
Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
125
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
391
Hannula Nella, Viipurin Reipas

7-7,5

11
440
Jalova Tuulia, Fliku-82

7-7,5

11
13
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
253
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
180
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
68
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
386
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
188
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
389
Talikka Iines, Viipurin Reipas

7-7,5

11
70
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
390
Virronen Elina, Viipurin Reipas

7-7,5

11
173
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
5
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
387
Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas

6-7

11
182
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

6-7

11
257
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
187
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

6-7

11
176
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

6-7

11
246
Lätti Lilja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
250
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
322
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
242
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
442
Paakkanen Toini, Fliku-82

6-7

11
73
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
388
Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas

6-7

11
252
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
318
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
1
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
249
Järvenpää Liina, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
61
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

11
9
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
251
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
174
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
178
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

alle 6

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
254
Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
127
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
443
Tanskanen Frida, Fliku-82

8,5-9

3
451
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

3
381
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

5
71
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

5
311
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
452
Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

7
123
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
180
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
377
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

7
446
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

11
69
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
320
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
312
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
437
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
177
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
125
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
441
Hollmérus Erika, Fliku-82

8-8,5

11
183
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
182
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
256
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
11
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
6
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
184
Korkola Tilda, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
72
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
248
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
3
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
133
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
64
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
310
Moisio Lilja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
121
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
65
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
175
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
241
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
130
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
245
Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
449
Siukola Mette, Fliku-82

8-8,5

11
122
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
315
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
129
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
75
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
8
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
385
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
447
Antikainen Pinja, Fliku-82

7,5-8

11
74
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
380
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
450
Fjäder Erin, Fliku-82

7,5-8

11
438
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
14
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
243
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
12
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
124
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
131
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
132
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics