Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
C-Nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
152
Sinisalo Luna
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
9,5-10
9-9,5
8-8,5
VII
VT
8,5-9
UB
9,5-10
BB
9-9,5
FX
8-8,5
2
106
Jukarainen Helmi
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
144
Manias Stella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
105
Ojanen Isla
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
5
Suila Armi
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
52
Vask Anneli
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
7
99
Enqvist Kerttu
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
8
148
Laurila Sofia
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7-7,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7-7,5
9
102
Järvinen Elle
HIFK Gymnastics
8-8,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
98
Hepokorpi Emilia
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
147
Kivelä Emilia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
51
Kobiakova Milana
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
8
Kollanus Frida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
57
Koski Ia
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
142
Lindroth Bianca
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
54
Oksanen Mai
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
6
Peltola Laura
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
50
Pérez Henttonen Brianna
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
8-8,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
60
Rantanen Armi
Fliku-82
8-8,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
4
Rinne Fiona
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
9
Sjöblom Minea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
100
Solitanner Celina
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
104
Toivonen Isla
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
7
Turkka Katerina
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
150
Urponen Iida
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
97
Vahvelainen Anja
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
151
Virtanen Minea
Pyrkivä Gymnastics
7,5-8
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
7,5-8
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
58
Wonfor Sofia
Fliku-82
7,5-8
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
7,5-8
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
49
Bah Taisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
7,5-8
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
3
Haataja Lili
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
11
149
Kuusela Siiri
Pyrkivä Gymnastics
7,5-8
8-8,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
56
Liikanen Alina
Kotkan Telinevoimistelijat
7,5-8
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
2
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
11
53
Sirén Ada
Voimisteluseura Helsinki VSH
7,5-8
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
101
Somer Sofia
HIFK Gymnastics
7,5-8
7,5-8
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
11
Wiksten Leona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
7,5-8
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
1
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
6-7
7,5-8
alle 6
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
103
Holkko Iiris
HIFK Gymnastics
7-7,5
7-7,5
7,5-8
6-7
II
VT
7-7,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
12
Hyvönen Fiia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
6-7
8-8,5
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
59
Järvinen Mariel
Fliku-82
7,5-8
7-7,5
7,5-8
alle 6
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
141
Nevalainen Tindra
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
107
Sippel Dahlia
HIFK Gymnastics
8-8,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
55
Suihko Emmi
Kotkan Telinevoimistelijat
7,5-8
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
145
Holmberg Rebecca
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
7,5-8
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
10
Konkonen Meri
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
alle 6
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
146
Rentola Aida
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
7,5-8
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
143
Dettmann Noelle
Grankulla Gymnastikförening
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
144
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

2
105
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

9,5-10

3
106
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

9,5-10

3
52
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

5
99
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
148
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
2
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
98
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
142
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

10
152
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
3
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
147
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
51
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
4
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
104
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
102
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
57
Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
54
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
6
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
50
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
60
Rantanen Armi, Fliku-82

8-8,5

11
107
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
9
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
100
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
5
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
7
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
150
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
97
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
49
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
1
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
145
Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
12
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
59
Järvinen Mariel, Fliku-82

7,5-8

11
149
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
56
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
141
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
146
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
53
Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
101
Somer Sofia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
55
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
151
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
11
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
58
Wonfor Sofia, Fliku-82

7,5-8

11
103
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
143
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

11
10
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
152
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
148
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
5
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
106
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
60
Rantanen Armi, Fliku-82

8,5-9

6
54
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

6
4
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

8
150
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

8
151
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
50
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
99
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
102
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
147
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
51
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
8
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
149
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
142
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
144
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
6
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
9
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
104
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
58
Wonfor Sofia, Fliku-82

8-8,5

11
3
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
98
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
57
Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
105
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
2
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
100
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
101
Somer Sofia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
97
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
52
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
11
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
49
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
103
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
59
Järvinen Mariel, Fliku-82

7-7,5

11
56
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
141
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
1
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
12
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
53
Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
55
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
143
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

11
145
Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
10
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
146
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
107
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
105
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
152
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
102
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
150
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
106
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
148
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
6
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
7
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
52
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
5
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
97
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
99
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
98
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
147
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
142
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
144
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
54
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
60
Rantanen Armi, Fliku-82

8,5-9

11
9
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
100
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
58
Wonfor Sofia, Fliku-82

8,5-9

11
49
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
12
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
8
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
57
Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
149
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
56
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
2
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
146
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
4
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
53
Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
101
Somer Sofia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
104
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
151
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
11
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
3
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
1
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
103
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
145
Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
59
Järvinen Mariel, Fliku-82

7,5-8

11
51
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
10
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
141
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
50
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
107
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
55
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
143
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
102
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

8,5-9

2
144
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

3
98
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
152
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
106
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

8-8,5

5
5
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

7
150
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
54
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

9
147
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

10
58
Wonfor Sofia, Fliku-82

8-8,5

11
99
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
105
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
52
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
49
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
12
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
51
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
57
Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
149
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
56
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
142
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
6
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
60
Rantanen Armi, Fliku-82

7,5-8

11
4
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
53
Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
9
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
100
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
101
Somer Sofia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
104
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
97
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
151
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
11
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
8
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
148
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
141
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
50
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
3
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
103
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

6-7

11
145
Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
10
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
2
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
146
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
107
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

6-7

11
55
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
143
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

11
1
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
59
Järvinen Mariel, Fliku-82

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
49
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

143
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

99
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

3
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

1
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

98
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

103
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

145
Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

12
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

106
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

102
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

59
Järvinen Mariel, Fliku-82

147
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

51
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

10
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

57
Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat

149
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

148
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

56
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

142
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

144
Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

141
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

105
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

54
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

2
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

6
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

50
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

60
Rantanen Armi, Fliku-82

146
Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

4
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

152
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

107
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

53
Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

100
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

101
Somer Sofia, HIFK Gymnastics

55
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

5
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

104
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

7
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

150
Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics

97
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

52
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

151
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

11
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

58
Wonfor Sofia, Fliku-82


Last Update: 21.7.2024 21.28.49
SX
SM
MD
XL
XXL