Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
D-Vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
26
Heikkinen Peppi
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
27
Virtanen Myy
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
25
Lehtonen Kerttu
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
70
Koskinen Catarina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
5
5
Kanerva Saana
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
6
75
Holkko Hilma
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
7-7,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
7
113
Vakkuri Vilma
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,5-10
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
8
29
Haanpää Helka
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
9
73
Macchi Sara
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
9
72
Beqiri Jonida
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
4
Laitinen Saida
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
116
Blomqvist Sienna
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
6-7
7-7,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
118
Holmström Beatrice
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7-7,5
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
30
Iljamo Cecilia
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
1
Matikka Minea
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
76
Nieminen Nelli
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
74
Rautelainen Anni
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
28
Silanterä Inna
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
3
Wirman Aino
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
23
Fagerström Malva
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
115
Lindqvist Emilia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
7,5-8
alle 6
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
2
Paananen Lumia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
alle 6
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
66
Sjöblom Ida
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
71
Bäckman Eela
Hangö Arbetarnas Idrottsklub
8,5-9
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
68
Eskelinen Julia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7-7,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
7-7,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
24
Hohenthal Sofie
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
6-7
6-7
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
69
Kaikkonen Kaisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
21
Lundberg Tilda
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
114
Saxén Alexandra
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
7-7,5
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
26
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
75
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

3
25
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

3
113
Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9,5-10

3
27
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

6
73
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

7
116
Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

8
118
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

9
30
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
69
Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

10
1
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
72
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
71
Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

8,5-9

11
29
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
70
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
4
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
115
Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
76
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
2
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
74
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
114
Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
28
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
66
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
3
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
23
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
5
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
21
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
24
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
68
Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
26
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

1
27
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
70
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
30
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
5
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

5
73
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

5
74
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

8
28
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

9
72
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

9
1
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
29
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
4
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
25
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
115
Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
113
Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
75
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
118
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
76
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
2
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
114
Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
3
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
116
Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
71
Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

6-7

11
68
Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
23
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
24
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
69
Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
21
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
66
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

2
27
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
26
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
25
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
5
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

6
29
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

7
72
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

7
21
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

9
113
Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

10
28
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
116
Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
23
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
75
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
4
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
1
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
74
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
24
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
118
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
30
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
73
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
76
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
66
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
3
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
71
Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

alle 6

11
68
Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
69
Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
115
Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
2
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
114
Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
116
Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

1
26
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

1
75
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

1
118
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

1
4
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

1
25
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
27
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

8
5
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

9
76
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

10
29
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
73
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
72
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
30
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
70
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
1
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
74
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
66
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
113
Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
3
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
71
Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

7-7,5

11
23
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
115
Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
2
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
28
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
68
Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
69
Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
21
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
114
Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
24
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
72
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto Voimistelu

116
Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

71
Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

68
Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

23
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

29
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

26
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

24
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

75
Holkko Hilma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

118
Holmström Beatrice, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

30
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

69
Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

5
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

70
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

4
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

25
Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics

115
Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

21
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

73
Macchi Sara, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

76
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

74
Rautelainen Anni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

114
Saxén Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

28
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

66
Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat

113
Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

27
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

3
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 21.7.2024 21.21.35
SX
SM
MD
XL
XXL