Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
MJL 1. Luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
4
Orava Emmi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,500

E: 9,500
6,800

E: 6,800
8,500
D: 0,00
E: 8,500
8,350
D: 0,00
E: 8,350
33,150
VT
9,500

E: 9,500
UB
6,800

E: 6,800
BB
8,500

E: 8,500
FX
8,350

E: 8,350
2
9
Rissanen Lotta
HIFK Gymnastics
9,400

E: 9,400
7,100

E: 7,100
7,700
D: 0,00
E: 7,700
8,350
D: 0,00
E: 8,350
32,550
0,600
VT
9,400

E: 9,400
UB
7,100

E: 7,100
BB
7,700

E: 7,700
FX
8,350

E: 8,350
3
48
Söderholm Isabella
Espoon Telinetaiturit
8,950

E: 8,950
8,050

E: 8,050
7,600
D: 0,00
E: 7,600
7,300
D: 0,00
E: 7,300
31,900
1,250
VT
8,950

E: 8,950
UB
8,050

E: 8,050
BB
7,600

E: 7,600
FX
7,300

E: 7,300
4
10
Harjula Hulda
Tampereen Voimistelijat
9,050

E: 9,050
7,600

E: 7,600
6,950
D: 0,00
E: 6,950
7,800
D: 0,00
E: 7,800
31,400
1,750
VT
9,050

E: 9,050
UB
7,600

E: 7,600
BB
6,950

E: 6,950
FX
7,800

E: 7,800
5
43
Kemi Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,300

E: 9,300
5,400

E: 5,400
8,200
D: 0,00
E: 8,200
8,300
D: 0,00
E: 8,300
31,200
1,950
VT
9,300

E: 9,300
UB
5,400

E: 5,400
BB
8,200

E: 8,200
FX
8,300

E: 8,300
6
3
Hytönen Taika
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,000

E: 9,000
7,050

E: 7,050
7,850
D: 0,00
E: 7,850
7,150
D: 0,00
E: 7,150
31,050
2,100
VT
9,000

E: 9,000
UB
7,050

E: 7,050
BB
7,850

E: 7,850
FX
7,150

E: 7,150
7
47
Järvinen Helmi
Espoon Telinetaiturit
8,500

E: 8,500
6,050

E: 6,050
8,250
D: 0,00
E: 8,250
8,000
D: 0,00
E: 8,000
30,800
2,350
VT
8,500

E: 8,500
UB
6,050

E: 6,050
BB
8,250

E: 8,250
FX
8,000

E: 8,000
8
5
Belov Mea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,800

E: 8,800
7,100

E: 7,100
7,150
D: 0,00
E: 7,150
7,400
D: 0,00
E: 7,400
30,450
2,700
VT
8,800

E: 8,800
UB
7,100

E: 7,100
BB
7,150

E: 7,150
FX
7,400

E: 7,400
9
49
Heino Ansa
Espoon Telinetaiturit
8,750

E: 8,750
6,850

E: 6,850
7,350
D: 0,00
E: 7,350
7,200
D: 0,00
E: 7,200
30,150
3,000
VT
8,750

E: 8,750
UB
6,850

E: 6,850
BB
7,350

E: 7,350
FX
7,200

E: 7,200
10
41
Pennala Robin
Fliku-82
8,800

E: 8,800
7,150

E: 7,150
7,050
D: 0,00
E: 7,050
6,950
D: 0,00
E: 6,950
29,950
3,200
VT
8,800

E: 8,800
UB
7,150

E: 7,150
BB
7,050

E: 7,050
FX
6,950

E: 6,950
11
46
Laiho Lila
Kuusikon Urheilijat
8,800

E: 8,800
6,350

E: 6,350
7,000
D: 0,00
E: 7,000
7,000
D: 0,00
E: 7,000
29,150
4,000
VT
8,800

E: 8,800
UB
6,350

E: 6,350
BB
7,000

E: 7,000
FX
7,000

E: 7,000
12
42
Mérus Stephanie
Grankulla Gymnastikförening
9,050

E: 9,050
5,950

E: 5,950
7,000
D: 0,00
E: 7,000
7,000
D: 0,00
E: 7,000
29,000
4,150
VT
9,050

E: 9,050
UB
5,950

E: 5,950
BB
7,000

E: 7,000
FX
7,000

E: 7,000
13
1
Kärkkäinen Rosa
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9,100

E: 9,100
7,250

E: 7,250
5,100
D: 0,00
E: 5,100
7,350
D: 0,00
E: 7,350
28,800
4,350
VT
9,100

E: 9,100
UB
7,250

E: 7,250
BB
5,100

E: 5,100
FX
7,350

E: 7,350
14
8
Kämäri Fiia
HIFK Gymnastics
8,500

E: 8,500
6,650

E: 6,650
6,250
D: 0,00
E: 6,250
7,050
D: 0,00
E: 7,050
28,450
4,700
VT
8,500

E: 8,500
UB
6,650

E: 6,650
BB
6,250

E: 6,250
FX
7,050

E: 7,050
15
6
Junes Justiina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,150

E: 9,150
4,850

E: 4,850
6,150
D: 0,00
E: 6,150
7,450
D: 0,00
E: 7,450
27,600
5,550
VT
9,150

E: 9,150
UB
4,850

E: 4,850
BB
6,150

E: 6,150
FX
7,450

E: 7,450
16
44
Nissinen Susa
Kuusikon Urheilijat
9,000

E: 9,000
6,300

E: 6,300
4,150
D: 0,00
E: 4,150
7,650
D: 0,00
E: 7,650
27,100
6,050
VT
9,000

E: 9,000
UB
6,300

E: 6,300
BB
4,150

E: 4,150
FX
7,650

E: 7,650
17
2
Lärka Isa-Li
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9,200

E: 9,200
6,000

E: 6,000
4,150
D: 0,00
E: 4,150
6,800
D: 0,00
E: 6,800
26,150
7,000
VT
9,200

E: 9,200
UB
6,000

E: 6,000
BB
4,150

E: 4,150
FX
6,800

E: 6,800
18
7
Erätuli Nyyti
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,150

E: 9,150
7,600
D: 0,00
E: 7,600
7,150
D: 0,00
E: 7,150
23,900
9,250
VT
9,150

E: 9,150
UB

BB
7,600

E: 7,600
FX
7,150

E: 7,150
19
45
Huuskonen Aada
Kuusikon Urheilijat
9,000

E: 9,000
6,100
D: 0,00
E: 6,100
7,700
D: 0,00
E: 7,700
22,800
10,350
VT
9,000

E: 9,000
UB

BB
6,100

E: 6,100
FX
7,700

E: 7,700
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa





9,500




9,500

2
9
Rissanen Lotta, HIFK Gymnastics





9,400




9,400

0,100
3
43
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto





9,300




9,300

0,200
4
2
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf





9,200




9,200

0,300
5
6
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa





9,150




9,150

0,350
5
7
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa





9,150




9,150

0,350
7
1
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf





9,100




9,100

0,400
8
10
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat





9,050




9,050

0,450
8
42
Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening





9,050




9,050

0,450
10
44
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat





9,000




9,000

0,500
10
3
Hytönen Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH





9,000




9,000

0,500
10
45
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat





9,000




9,000

0,500
13
48
Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit





8,950




8,950

0,550
14
41
Pennala Robin, Fliku-82





8,800




8,800

0,700
14
5
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa





8,800




8,800

0,700
14
46
Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat





8,800




8,800

0,700
17
49
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit





8,750




8,750

0,750
18
47
Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit





8,500




8,500

1,000
18
8
Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics





8,500




8,500

1,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
48
Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit


8,050


8,050

2
10
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat


7,600


7,600

0,450
3
1
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,250


7,250

0,800
4
41
Pennala Robin, Fliku-82


7,150


7,150

0,900
5
9
Rissanen Lotta, HIFK Gymnastics


7,100


7,100

0,950
5
5
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,100


7,100

0,950
7
3
Hytönen Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH


7,050


7,050

1,000
8
49
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit


6,850


6,850

1,200
9
4
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


6,800


6,800

1,250
10
8
Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics


6,650


6,650

1,400
11
46
Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat


6,350


6,350

1,700
12
44
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat


6,300


6,300

1,750
13
47
Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit


6,050


6,050

2,000
14
2
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


6,000


6,000

2,050
15
42
Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening


5,950


5,950

2,100
16
43
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


5,400


5,400

2,650
17
6
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


4,850


4,850

3,200
18
45
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat




18
7
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


8,500


8,500

2
47
Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit


8,250


8,250

0,250
3
43
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,200


8,200

0,300
4
3
Hytönen Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH


7,850


7,850

0,650
5
9
Rissanen Lotta, HIFK Gymnastics


7,700


7,700

0,800
6
7
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,600


7,600

0,900
6
48
Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit


7,600


7,600

0,900
8
49
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit


7,350


7,350

1,150
9
5
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,150


7,150

1,350
10
41
Pennala Robin, Fliku-82


7,050


7,050

1,450
11
42
Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening


7,000


7,000

1,500
11
46
Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat


7,000


7,000

1,500
13
10
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat


6,950


6,950

1,550
14
8
Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics


6,250


6,250

2,250
15
6
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


6,150


6,150

2,350
16
45
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat


6,100


6,100

2,400
17
1
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


5,100


5,100

3,400
18
2
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


4,150


4,150

4,350
18
44
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat


4,150


4,150

4,350
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Rissanen Lotta, HIFK Gymnastics


8,350


8,350

1
4
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


8,350


8,350

3
43
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,300


8,300

0,050
4
47
Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit


8,000


8,000

0,350
5
10
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat


7,800


7,800

0,550
6
45
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat


7,700


7,700

0,650
7
44
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat


7,650


7,650

0,700
8
6
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,450


7,450

0,900
9
5
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,400


7,400

0,950
10
1
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


7,350


7,350

1,000
11
48
Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit


7,300


7,300

1,050
12
49
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit


7,200


7,200

1,150
13
3
Hytönen Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH


7,150


7,150

1,200
13
7
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


7,150


7,150

1,200
15
8
Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics


7,050


7,050

1,300
16
42
Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening


7,000


7,000

1,350
16
46
Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat


7,000


7,000

1,350
18
41
Pennala Robin, Fliku-82


6,950


6,950

1,400
19
2
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


6,800


6,800

1,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
4
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa




9
Rissanen Lotta, HIFK Gymnastics




48
Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit




10
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat




43
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




3
Hytönen Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH




47
Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit




5
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa




49
Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit




41
Pennala Robin, Fliku-82




46
Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat




42
Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening




1
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf




8
Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics




6
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa




44
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat




2
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf




7
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa




45
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat





Last Update: 21.7.2024 22.23.05
SX
SM
MD
XL
XXL